Clarins

Ár:   21 600 Ft és 30 500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. január 14.

Ár:   21 600 Ft és 30 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Megújult formula!

Teljes körű öregedésgátló koncentrátum, mely kettős, tudományos és technológiai innovációt kínál egy új, egyedülálló dupla formulában. Kiegészülve (20+1) hatékony növényi kivonattal, a Double Serum „dekódolja” a bőr fiatalságának nyelvezetét annak érdekében, hogy látható eredményeket érjen el az öregedés jeleivel szemben. Elősegíti a bőr 5 élettani funkciójának megfelelő működést. A bőr láthatóan ragyogóbb és fiatalosabb lesz, csökkennek a pórusok és a kisebb ráncok. A kettős formula szívét, mely a bőr (Hydric+Lipidic) természetén alapul, egy növényi kivonat (kurkuma) adja, mely nagy koncentrációban tartalmaz turmeront.

Egyedülálló, öko-fejlesztésű, dupla tartályos üveg. Személyre szabott használati mennyiség.

Legendás kozmetikumok: Clarins Double Serum

Water / Aqua Cetearyl Isononanoate eo Glycerin h 0 0Isononyl Isononanoate eo Caprylic/Capric Triglyceride eo Pentylene Glycol PPG-3 Myristyl Ether eo Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer Dipsacus Sylvestris Extract Butylene Glycol h 1 0Parfum/Fragrance i Phenoxyethanol ta Propanediol h Tromethamine Silybum Marianum Seed Oil Carbomer Tocopheryl Acetate a I v 0 0Escin Chenopodium Quinoa Seed Extract Ethylhexylglycerin Squalane eo 1 0Avena Sativa (Oat) Kernel Extract a I eo Theobroma Cacao (Cacao) Extract Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract a I gy Xanthan Gum ti I eu Persea Gratissima (Avocado) Oil Unsaponifiables Caramel sz Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract a Salicyloyl Phytosphingosine Musa Sapientum (Banana) Fruit Extract Salicornia Herbacea Extract Actinidia Chinensis (Kiwi) Fruit Extract eo Kalanchoe Pinnata Leaf Extract Sodium Benzoate ta Citric Acid kh Myrothamnus Flabellifolia Leaf Extract eoDisodium EDTA Tocopherol a I v 2 2Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract a Maltodextrin Orthosiphon Stamineus ExtractHedychium Coronarium (Hawaiian White Ginger) Root ExtractMangifera Indica Leaf Extract Potassium Sorbate ta Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate a Jania Rubens Extract Ascorbic Acid a I v Sodium Citrate Engelhardtia Chrysolepis Leaf ExtractCI 14700 sz Callicarpa Japonica Fruit Extract

despoina

2020. május 3.

Használtam az első változatát is ami még kőolaj származékos volt. Sajnos azt nem bírtam és örülök hogy változott az összetétele.

Nagyon szuper termék! Nem szilikonos, nem is a szilikon optikai hatása miatt feszül ki az arc mint más szérumoknál. Este használom lefekvés előtt, reggel feszes - kontúrokkal teli arccal ébredek. Én rendszeresen hámlasztok így még hatékonyabban tud beszívódni az arcba. Az enyhébb ráncokat is kifeszíti és a hatása megmarad egész napra. Az eddigi legjobb termék amivel eddig találkoztam. Összeségében a Clarins -nem nagyon jók a bőr és testápolási olaj alapú termékei. Nagyon sok természetes összetevőt használnak a legkülönbözőbbeket is a világ összes pontjáról. Van egy enyhe vízhajtó hatása is aminek köszönhetően megszünteti az ödémát. Én nem tesztelésre kaptam, saját pénzemből vásároltam meg (azoknak akik leszólják miközben soha nem vásárolták volna meg ha nem ingyen kapják).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

ludri97

2020. április 6.

Vegyesek az erzelmeim. Mar egyszer egy evvel ezelott megvasaroltam aztan nem vagytam ra tobbet. Most ujra gondoltam kiprobalom es szeretem. Az ara eleg magas. Az illata eleg eros barackos. Hatasa 4/5. Meg nem jutottam pontosan dulore hogy megeri e vagy nem 😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 6.

Dorika007

2020. március 13.

Csak nem rég kezdtem el használni, eddig nagyszerűnek tartom, hogy állítható a kipumpálható mennyiség és a csomagolás is nagyon igényes. Egy nagyon picit ragacsos/nyálkás réteget hagy az arcon és ez ha nappal tesszük fel fényessé teszi az arcot, de én őszintén szólva ezt nem bánom, remélem hosszútávon beválik.
Pár hét múlva írok update-et.

Update:
hát csajok...én nem tudom elképzelni, hogy ez valakinek bármit is használ. Nagyon erős parfüm illata van, de nem is csoda, megnézve mennyire elől áll az összetevőlistán. Ha valaki fényes/olajos arcbőrt szeretne akkor maximális pontszámot érdemel a kis cucc. De ez a tipikus esete annak, hogy méregdrágán árulnak egy silány terméket. Remélem a többieknek bejött és nem csak azért pontozták fel, mert ajándékba kapták tesztelésre, ahogy én. A munkahelyen meg is jegyezték, hogy picit sárgás az arcom és rájöttem, hogy ettől a cucctól olyan. Egy minimális szinten sem szívódik fel, olyan mintha olivaolajjal kenném be az arcomat. Azért hagyok neki 2 csillagot, mert legalább nem rontott a bőrömön, de nem ajánlom senkinek mert pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 13.

Pár hét múlva írok update-et.

Update:

Annath

2020. január 21.

Tesztelésre kaptam én is. Még mindig csak barátkozási fázisban vagyunk, és heti egyszer, max. kétszer kenem fel, de ettől függetlenül is kisimultabb tőle az arcom. (Szeretem, hogy a munkahelyemen 24-nek néznek a majdnem 30 helyett.)
Állagában könnyed, hamar beszívja a bőröm, és csak egy pici csillogás marad utána. A kisebb adagolóra állítva, ha este használom, két pumpányi, ha reggel, egypumpányi adagot nyomok a tenyerembe, és dörzsöléssel kicsit felmelegítve viszem fel az arcomra. Irritációt eddig nem okozott, pedig tényleg nagyon adhoc használom, nem is a hét ugyanazon napjain.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Telihold

Korcsoport: >54
2019. december 28.

Frissítés: Sajnos nem lesz a mindennapok része. Valamelyik összetevője valóban kipirosít kissé. Két-három naponként tudom használni, pedig nagyon szeretném.

Tesztelésre kaptam a szérumot. (Erősen megörültem neki, mert eddig nem volt jellemző, hogy bármit is nyerjek játékokon. Ezúton is köszönöm a lehetőséget.) Este próbáltam ki, hidratáló előtt kentem belőle az arcomra. Valószínűleg elsőre túl sokat is, bár gond nélkül beitta a bőröm. Reggelre abszolút kisimult voltam. Azért mégis oda kell figyelni a mennyiségre, mert zsírosodásra hajlamos a bőröm, érzékeny is, és a túltáplálásra néhány nap után mindig pirosodással, apró pöttyökkel reagál. Kihagytam egy napot, és a mennyiségre jobban odafigyelve próbáltam újra. A kisebb csepp jelzésre állítva két adag szükséges és elegendő a számomra. Tonizálás után igen gyorsan beszívódik a bőrbe.
Négy-hat hét múlva, amikor már hosszabb távú hatása is látszik, újra megírom a tapasztalataimat.
Egyelőre maximális bizalom és öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. december 28.

Egyelőre maximális bizalom és öt csillag.

Hadi

2019. november 21.

Nagyon köszönöm a tesztelési lehetőséget, mert ilyen árfekvésű terméket nemigen engedhetek meg magamnak. Az értesítés után izgatottan vártam, hogy megérkezzen. Olvasgattam azok véleményét, akik már használták, nézegettem a pazar összetevőket. A rosacea miatt kicsit tartottam az illatanyagtól.
Amikor megérkezett, már a szabályozható adagolása is előrevetítette, hogy egy nem mindennapi terméket rejt az elegáns csomagolás. Természetesen már aznap este lelkesen tesztelni kezdtem. Az elmúlt 3 hétben reggel-este használtam. Tisztítás és tonizálás után a nagyobb pumpányi mennyiséget oszlatom el, amiből jut egy kicsi a nyakamra, dekoltázsomra is. Picit fényes lesz, de pár perc alatt fölszívódik. Jól összefér a többi réteggel, semmi nem pereg le róla. Szerencsére alaptalan volt a félelmem, mert egyáltalán nem irritál, sőt a szemem köré is használhatom, nem csíp, nem könnyezem tőle. Egyáltalán nem zsírosít, a T-vonalon sem fényesedik át napközben. Jól feltölti, hidratálja a bőrömet, valahogy tényleg fiatalosabb kinézetű lett tőle. Pár napja vettem észre, hogy valóban kezdi feltölteni, simítani az apróbb ráncaimat. Nekem nagyon bevált, szerintem úgy megszeretem, hogy még mielőtt elfogy, elkezdek spórolni a következő flakonra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

Pirkko

2019. november 20.

Tesztelésre kaptam a szérumot (köszönöm szépen :) ), és kb. 2-3 hete használom.
Nagyon kellemes állaga van, nem ragad, finom az illata, élmény felvinni az arcbőrre. Gyorsan felszívódik, kiváló sminkalap.
A bőrnek remek extra hidratálást és frissességet nyújt
Kiszerelése szép, praktikus, kis és nagy csepp mintával jelzi az adagolható mennyiséget.
Egyetlen negatívum a borsos ára, de nagyon megszerettem, így azt hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Tesztelésre kaptam a szérumot (köszönöm szépen :) ), és kb. 2-3 hete használom.
A bőrnek remek extra hidratálást és frissességet nyújt

Laurencia

2019. november 12.

Kicsit szélhámosnak érzem magam e vélemény megírásakor, ugyanis úgy jelentkeztem tesztelésre, hogy valójában már hosszú évek óta használom e szérumot. (Pontosabban az elődjét és most a megújított verziót is magaménak tudtam/tudom)
7 éves jelenlétem alatt még soha nem nyertem itt semmit, azzal, hogy teljes méretű terméket volt szerencsém kézhez kapni, azt hiszem behoztam ezen lemaradást egy húzásra.
Az elődje is egy nagyszerű termék volt, ásványi olaj tartalma azonban okozhat problémát, így az én érzékeny bőröm egészen rapszodikusan reagált rá.
Volt hogy egy hónapig minden probléma nélkül tudtam használni és élvezni a simító, feltöltő hatását, máskor pedig eltömítette a pórusaimat és random módon pattanások jöttek elő.
Az új verzióban már nincs paraffinum liquidum és sokkal bőrbarátabb összetevők kerültek bele, így ez egy majdnem tökéletes szérum lett a téli időjárásra.
(Ha még az illatanyag sem lenne jelen, tapsolnék is)
Az állaga még mindig enyhén olajos érzet, este szoktam használni, reggelre teljes mértékben felzabálja a bőröm, semmilyen réteget nem hagy, egy könnyű arcmosás sem hoz lesz semmilyen ottmaradt felszíni akármit.
Nagyon-nagyon mélyen hidratál,így elsősorban a száraz bőrűeknek lehet ideális választás, így a megújult formulával viszont vegyes bőrrel is érdemes nekiugrani a használatnak.
A mostanában felkapott összetevőkből (squalane, propanediol, escin) is került bele, haladó szellemben gondolkodnak hát Clarinsék, határozottan jót tett a terméknek a ráncfelvarrás.
Kinek ajánlom?
Télre szinten mindenkinek aki extra hidratálást igényel és e feladatot nem krém állagban kívánja abszolválni.Semmilyen hidratálót nem kér már az én bőröm a használat után és reggel is elég egy lightos szérumocska, nincs szárazságfolt, vízhiány miatti ráncocskák.
Szem köré ne kenjétek, oda nem való, és nem is erre van ő kitalálva.
Az ára húzós, de a piacon bejáratott középkategóriás márkák sem áraznak másként így ezt a témát nem is érdemes bocolgatni.

Köszönet a KM-nek és a forgalmazónak, megspóroltatok nekem egy karácsony előtti sorban állást és tömegverekedést valamely illatszeres műintézetben, ahogy számolom addigra fog elfogyni a saját példányom és gondolkodás nélkül bontom majd a megnyert jószágot.
40 felett szerintem az E.L ANR mellett ő egy olyan alapmű, mint a komolyzenében Liszt és Franz Schubert: általános műveltség tehát a bőrápolásban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 12.

(Ha még az illatanyag sem lenne jelen, tapsolnék is)
Kinek ajánlom?
Szem köré ne kenjétek, oda nem való, és nem is erre van ő kitalálva.

Pávácska

2019. február 16.

Régóta használom kúraszerűen. Tökéletesen felszívódik, nem hagy olajos érzetet a bőrön. Nagyon finom az illata és a száraz, vízhiányos bőrt nagyon szépen, kellően hidratálja. Én inkább télen használom, de nyáron sok napozás után is nagyon jót tud tenni a megviselt bőrnek. Az arcom friss, hidratált, egészséges kinézetű lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

tillisilli

2018. december 8.

Elhasználtam belöle egy 30ml-es kiszerelést. Kellemes volt, jót tett, csoda nem történt. Igyekeztem csak heti 1-2-szer használni, hogy ne "szokjon hozzá" a böröm, de ha ott van a fürdöszoba polcon, hajlamos vagyok utána nyúlni, így eldugtam magam elöl :) persze azért folyton újra megtaláltam :))
àltalában este használtam, hagytam beszivodni a kis adagot, és arra az éjszakai krém, vagy simán. Az arcom persze, ahogy az elözö user irja, felvenné a "nagy adagot is", söt duplát is belöle, hajaj. De sporolni akartam vele.

Simán lehet rá sminkelni is, söt én a beszivodas után egy massziv 30 faktoros nappali krémet kenek rá. De jobb szerettem este használni, azt hivén, akkor majd jobban hat, ha alszom.

Bizonyára a hatás egy része pszichoszomatikus, ha már ilyen drága volt, és ennyien dicsérik stb, akkor hatnia kell. Az olajos állag a száraz börömre nagyon kellemes, az tény. Az is tény, hogy ahányszor kézbe vettem, az jutott eszembe, hogy soha ilyen drága kozmetikai termékem nem volt, akkor hasson is.
Az újravásárlását arra az idöre tartogatom, amikor idösebb leszek, és látványosabb hatást tud elérni (idén vagyok 35).
Addig maradok a negyed-ötöd ennyibe kerülö arcolajomnál (pai).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

Addig maradok a negyed-ötöd ennyibe kerülö arcolajomnál (pai).

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Tocopherol, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbic Acid

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

A máriatövis magjából kinyert olaj. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Az összetevő gazdag linolsavban és olajsavban, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Havasi gyopár kivonat, melyet a kozmetikumokban antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevőként használnak. Paula Begoun szerint az összetevő a bőrnyugtató képességét a benne található természetes bőrnyugtató hatással rendelkező lignannak köszönheti, illetve egy leontopodium sav néven ismert vegyületet is tartalmaz, amelyről kutatások is kimutatták, hogy erősíti a bőr védőrétegét és csökkenti az érzékenység jeleit, ezzel elősegíti a bőr ellenállóbbá válását a környezeti agresszorokkal szemben.

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.

A banán gyümölcséből nyert kivonat. Bőrkondicionáló hatású összetevő. Valószínűleg némi antioxidáns hatása van a bőrre.

Sziksófű kivonat. A hivatalos funkció besorolás szerint bőrkondícionáló összetevő. Egy 2008-s tanulmány az összetevő antioxidáns és pigmentfoltok elleni tulajdonságát vizsgálva in vitro (kémcsőben végzett) kísérletek alapján arra a megállapításra jutott, hogy a sziksófű ígéretes anti-aging összetevő kozmetikai használatra. Az Annamarie Börlind cég szerint az összetevő fokozza a víztartalmat és emeli a bőr nedvességtartalmát. Az ezt alátámasztó szakirodalmat sajnos nem sikerült megtalálni.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színező anyag. (Piros)