Clarins

Ár:   21 600 Ft és 30 500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2017. szeptember 20.

Ár:   21 600 Ft és 30 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Teljes körű öregedésgátló koncentrátum - minden korosztálynak

Kettős, tudományos és technológiai innovációt kínál egy új, egyedülálló dupla formulában. Kiegészülve (20+1) hatékony növényi kivonattal, a Double Serum „dekódolja” a bőr fiatalságának nyelvezetét annak érdekében, hogy látható eredményeket érjen el az öregedés jeleivel szemben. Elősegíti a bőr 5 élettani funkciójának megfelelő működést. A bőr láthatóan ragyogóbb és fiatalosabb lesz, csökkennek a pórusok és a kisebb ráncok.

A kettős formula szívét, mely a bőr (Hydric+Lipidic) természetén alapul, egy növényi kivonat (kurkuma) adja, mely nagy koncentrációban tartalmaz turmeront.

Egyedülálló, öko-fejlesztésű, dupla tartályos üveg. Személyre szabott használati mennyiség.

Water / Aqua Cetearyl Isononanoate eo Glycerin h 0 0Isononyl Isononanoate eo Caprylic / Capric Triglyceride eo Pentylene Glycol PPG-3 Myristyl Ether eo Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer Dipsacus Sylvestris ExtractButylene Glycol h 1 0Parfum / Fragrance i Phenoxyethanol ta Propanediol h Tromethamine Silybum Marianum Seed Oil Carbomer Tocopheryl Acetate a I v 0 0Escin Chenopodium Quinoa Seed Extract Ethylhexylglycerin Squalane eo 1 0Avena Sativa (Oat) Kernel Extract a I eo Theobroma Cacao (Cacao) Extract Butylene / Ethylene / Styrene Copolymer Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract a I gy Xanthan Gum ti I eu Persea Gratissima (Avocado) Oil Unsaponifiables Caramel sz Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract a Salicyloyl Phytosphingosine Musa Sapientum (Banana) Fruit ExtractSalicornia Herbacea Extract Actinidia Chinensis (Kiwi) Fruit Extract eo Kalanchoe Pinnata Leaf Extract Sodium Benzoate ta Citric Acid kh Myrothamnus Flabellifolia Leaf Extract eo Disodium EDTA Tocopherol a I v 2 2Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract a Maltodextrin Orthosiphon Stamineus ExtractHedychium Coronarium (Hawaiian White Ginger) Root ExtractMangifera Indica Leaf Extract Potassium Sorbate ta Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate a Jania Rubens Extract Ascorbic Acid a I v Sodium Citrate Engelhardtia Chrysolepis Leaf ExtractCI 14700 sz Callicarpa Japonica Fruit Extract

Laurencia

(!)
2019. november 12.

Kicsit szélhámosnak érzem magam e vélemény megírásakor, ugyanis úgy jelentkeztem tesztelésre, hogy valójában már hosszú évek óta használom e szérumot. (Pontosabban az elődjét és most a megújított verziót is magaménak tudtam/tudom)
7 éves jelenlétem alatt még soha nem nyertem itt semmit, azzal, hogy teljes méretű terméket volt szerencsém kézhez kapni, azt hiszem behoztam ezen lemaradást egy húzásra.
Az elődje is egy nagyszerű termék volt, ásványi olaj tartalma azonban okozhat problémát, így az én érzékeny bőröm egészen rapszodikusan reagált rá.
Volt hogy egy hónapig minden probléma nélkül tudtam használni és élvezni a simító, feltöltő hatását, máskor pedig eltömítette a pórusaimat és random módon pattanások jöttek elő.
Az új verzióban már nincs paraffinum liquidum és sokkal bőrbarátabb összetevők kerültek bele, így ez egy majdnem tökéletes szérum lett a téli időjárásra.
(Ha még az illatanyag sem lenne jelen, tapsolnék is)
Az állaga még mindig enyhén olajos érzet, este szoktam használni, reggelre teljes mértékben felzabálja a bőröm, semmilyen réteget nem hagy, egy könnyű arcmosás sem hoz lesz semmilyen ottmaradt felszíni akármit.
Nagyon-nagyon mélyen hidratál,így elsősorban a száraz bőrűeknek lehet ideális választás, így a megújult formulával viszont vegyes bőrrel is érdemes nekiugrani a használatnak.
A mostanában felkapott összetevőkből (squalane, propanediol, escin) is került bele, haladó szellemben gondolkodnak hát Clarinsék, határozottan jót tett a terméknek a ráncfelvarrás.
Kinek ajánlom?
Télre szinten mindenkinek aki extra hidratálást igényel és e feladatot nem krém állagban kívánja abszolválni.Semmilyen hidratálót nem kér már az én bőröm a használat után és reggel is elég egy lightos szérumocska, nincs szárazságfolt, vízhiány miatti ráncocskák.
Szem köré ne kenjétek, oda nem való, és nem is erre van ő kitalálva.
Az ára húzós, de a piacon bejáratott középkategóriás márkák sem áraznak másként így ezt a témát nem is érdemes bocolgatni.

Köszönet a KM-nek és a forgalmazónak, megspóroltatok nekem egy karácsony előtti sorban állást és tömegverekedést valamely illatszeres műintézetben, ahogy számolom addigra fog elfogyni a saját példányom és gondolkodás nélkül bontom majd a megnyert jószágot.
40 felett szerintem az E.L ANR mellett ő egy olyan alapmű, mint a komolyzenében Liszt és Franz Schubert: általános műveltség tehát a bőrápolásban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 12.

(Ha még az illatanyag sem lenne jelen, tapsolnék is)
Kinek ajánlom?
Szem köré ne kenjétek, oda nem való, és nem is erre van ő kitalálva.

Dorika007

2019. november 7.

Csak nem rég kezdtem el használni, eddig nagyszerűnek tartom, hogy állítható a kipumpálható mennyiség és a csomagolás is nagyon igényes. Egy nagyon picit ragacsos/nyálkás réteget hagy az arcon és ez ha nappal tesszük fel fényessé teszi az arcot, de én őszintén szólva ezt nem bánom, remélem hosszútávon beválik.
Pár hét múlva írok update-et.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

Pár hét múlva írok update-et.

Pávácska

2019. február 16.

Régóta használom kúraszerűen. Tökéletesen felszívódik, nem hagy olajos érzetet a bőrön. Nagyon finom az illata és a száraz, vízhiányos bőrt nagyon szépen, kellően hidratálja. Én inkább télen használom, de nyáron sok napozás után is nagyon jót tud tenni a megviselt bőrnek. Az arcom friss, hidratált, egészséges kinézetű lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

tillisilli

2018. december 8.

Elhasználtam belöle egy 30ml-es kiszerelést. Kellemes volt, jót tett, csoda nem történt. Igyekeztem csak heti 1-2-szer használni, hogy ne "szokjon hozzá" a böröm, de ha ott van a fürdöszoba polcon, hajlamos vagyok utána nyúlni, így eldugtam magam elöl :) persze azért folyton újra megtaláltam :))
àltalában este használtam, hagytam beszivodni a kis adagot, és arra az éjszakai krém, vagy simán. Az arcom persze, ahogy az elözö user irja, felvenné a "nagy adagot is", söt duplát is belöle, hajaj. De sporolni akartam vele.

Simán lehet rá sminkelni is, söt én a beszivodas után egy massziv 30 faktoros nappali krémet kenek rá. De jobb szerettem este használni, azt hivén, akkor majd jobban hat, ha alszom.

Bizonyára a hatás egy része pszichoszomatikus, ha már ilyen drága volt, és ennyien dicsérik stb, akkor hatnia kell. Az olajos állag a száraz börömre nagyon kellemes, az tény. Az is tény, hogy ahányszor kézbe vettem, az jutott eszembe, hogy soha ilyen drága kozmetikai termékem nem volt, akkor hasson is.
Az újravásárlását arra az idöre tartogatom, amikor idösebb leszek, és látványosabb hatást tud elérni (idén vagyok 35).
Addig maradok a negyed-ötöd ennyibe kerülö arcolajomnál (pai).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

Addig maradok a negyed-ötöd ennyibe kerülö arcolajomnál (pai).

relaj

2018. november 12.

A vizhiányos bőrömnek kifejezetten jót tesz, érzem, ahogy puhítja és sleymesebbé teszi :) Biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

szeliger

2017. december 18.

2017.09.20.
Korábban többször is újravettem a régit, aztán valahogy más szérumokat használtam, de úgy emlékeztem erre, mint egy jól használható termékre. Most, hogy megújították, kíváncsi voltam, hogy van-e észrevehető különbség.
A flakon adagolása változott, kisadag-nagyadag. A kisadag nagyon kevés, nekem nem elegendő, úgyhogy ez a funkció nálam kihasználatlan, az adagolópumpát nagy adagra kell állítanom. Egyébként ez a pumpa forgatásával könnyen megtehető, cseppecske jelzi rajta, hogy merre áll.
A narancsos-barnás színű szérum édeskés, kellemes illatú, a bőr hamar beszívja, noha átmenetileg pár percig kissé ragacsos érzetű. Ez hamar megszűnik, az eddigi kencéimmel kompatibilis és sminkelni is szépen lehet rá.
Mindezzel együtt valahogy többet vártam, nem látok igazán semmi látványos hatását. Fiatalabb, kevésbé száraz bőrön lehet, hogy meggyőzőbben viselkedik, ilyen formában nem fogom újravenni, még jó, hogy most is csak a kisebb flakont szereztem be.

2017.12.18. Újravettem, nesszeszerrel, karácsonyi dobozban, kuponnal, annyira azért nem rossz, hogy ott lehetett volna hagyni. Pont három hónap alatt fogyott el az előző, persze, hogy szétszereltem, kicsit a férj is besegített, meg kellett nézni, hogy mi van belül. Nem volt egyszerű, jó masszív a kivitelezés, de végül megbirkóztunk vele. A barnás belső csőszerű valami két részre van osztva, az egyik zárt tartály, a másik nyitott alul, mindkettőben egy-egy pumpa van. Elég tisztességesen ki lehetett üríteni a flakont, mindkét résznél csak minimális mennyiség maradt az alján.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 18.

2017.09.20.

Hujepicha

2017. november 9.

Baratnom tanácsára vettem meg! Nekem picit ragacsos érzetet kelt! Bár lehet hogy en teszek tul sokat sz arcomra! Szóval inkabb estére kenem fel, es másnapra szep egységes bort eredményez. Ha napközben használom akkor felkenes utan kb fel órával attorlom enyhén vizes vattapamaccsal ami megszünteti azt a kicsit fényes bor felszínt! Utana lehet simán sminkelni ra! Ajánlom! Feszesitesre tokeletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Tocopherol, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbic Acid

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

A máriatövis magjából kinyert olaj. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Az összetevő gazdag linolsavban és olajsavban, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sziksófű kivonat. A hivatalos funkció besorolás szerint bőrkondícionáló összetevő. Egy 2008-s tanulmány az összetevő antioxidáns és pigmentfoltok elleni tulajdonságát vizsgálva in vitro (kémcsőben végzett) kísérletek alapján arra a megállapításra jutott, hogy a sziksófű ígéretes anti-aging összetevő kozmetikai használatra. Az Annamarie Börlind cég szerint az összetevő fokozza a víztartalmat és emeli a bőr nedvességtartalmát. Az ezt alátámasztó szakirodalmat sajnos nem sikerült megtalálni.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színező anyag. (Piros)