Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SmilingfullyB, Módosítva: 2012. augusztus 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

Ez a korrektor magában foglalja az ecsetet is, azonnal javít és világosít. Segít elrejteni a szemkörüli karikákat és a kis bőrhibákat, valamint az árnyékos részeket.

despoina

2014. szeptember 12.

Nekem bevállt, szemkörnyéken használtam alapozó felett. Megnyította a tekintetemet, csodálatos ragyogó arcot varázsolt. Az ecset szerintem jó, én jól tudtam használni. Sokkal jobb mint mondjuk egy applikátoros korrektor. 01-es színben volt meg és mivel világos a bőröm nem ütött el a színe.
Picit drága, nekem 2-3 hónapra volt elég mindennapi használat mellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

Picit drága, nekem 2-3 hónapra volt elég mindennapi használat mellett.

SmilingfullyB

2012. augusztus 24.

01-es színűt vettem meg...a szín nem éppen az én színem, túl világos nekem. Ezt leszámítva a hozzáadott ecset semmire sem használható. Nem lehet vele eldolgozni az anyagot. Megül a szemkörüli ráncokban. A fedése gyenge-közepes. A tartóssága púderrel javítható, de ez még mindig nem kompenzálja, azt, hogy megül a ráncokban (feltételezem hosszantatró használata tovább mélyítené azokat...) A kellemes összetevői miatt esetleg az arc márs részeinek korrigálására, alapozó alá használható, de szemkörnyék korrektonak nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Yeast Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Glycerin, Magnesium Stearate, Mannitol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sucrose
Vitaminok: Biotin

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Glicerinből, cukorból és zsírsavból előállított természetes emulgeálószer, mely lehetővé teszi a víz és az olaj rész egyenletes keveredését. Gyakran használt natúrkozmetikumokban.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.