Clarins

Ár:   17 055 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. szeptember 15.

Ár:   17 055 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Folyékony alapozó, kényelmes textúrával, szatén finish-sel és 10 órás tartóssággal.

20 árnyalatban kapható

Water / Aqua Dimethicone eo I szil 1 0Titanium Dioxide / CI 77891 sz Isododecane eo Butylene Glycol h 1 0Methyl Trimethicone szil Titanium Dioxide (Nano) f PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone eu Pentylene Glycol h Glycerin h 0 0Dimethicone PEG-10 / 15 Crosspolymer Polyglyceryl-3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone szil Sodium Chloride Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Aluminum Hydroxide sz I eo I h Acrylates/ Dimethicone Copolymer Stearoxymethicone/Dimethicone Copolymer eo Silica CI 77492 sz Stearic Acid eo I eu 2 0Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil a I eo Parfum/Fragrance i Disteardimonium Hectorite CI 77491 sz Triethoxycaprylylsilane szil Synthetic Fluorphlogopite Propylene Carbonate Ethylhexylglycerin Tocopheryl Acetate a I v 0 0CI 77499 sz Avena Sativa (Oat) Kernel Extract a I eo Disodium EDTA Hydroxyethyl Urea h Dimethiconol eo I h I szil Dipropylene Glycol i Trihydroxystearin eo Phenoxyethanol ta Sodium Citrate i Algin Sodium Benzoate ta Acacia Senegal Gum i Jania Rubens Extract Cichorium Intybus (Chicory) Leaf Extract Furcellaria Lumbricalis Extract Hexylene Glycol ti I eu 1 1Sodium Hyaluronate h 0 0Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Tocopherol a I v 2 2Caprylyl Glycol eo I h Xanthan Gum ti I eu Lapsana Communis Flower/Leaf/Stem Extract Sea Salt Glucomannan

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lyne

2024. április 17.

Úgy látszik megint én leszek az, akinek meglehetősen más a véleménye a többiekkel szemben. Amikor először felkentem az arcomra, azt hittem megtaláltam életem alapozóját! Gyönyörűen mutatott a bőrömön, nem volt csillivilli, ugyanakkor matt sem, kifejezetten szép, szatén fényt adott a bőrömnek. Ez a csoda kb 2 órán keresztül tartott...utána elkezdett egyre jobban fényesedni, de ami a legrosszabb volt, hogy mindent megfogott!!!! Az elkövetkezendő alkalmakkor próbálkoztam mindenféle sminkfixálóval, de semmi nem segített.. minden áldott nap végére botrányosan néztek ki a ruháim, telefonon és minden, ami az arcomhoz ért, ezáltal, mire vége lett a napnak, az alapozó nagy része is eltűnt az arcomról, illetve foltokban még itt-ott fellelhető volt. Kb ugyanezt éltem át a Skin Illusion-nal is! Csak annyi a különbség a két alapozó között, hogy ennek közepes a fedése, a Skin Illusionnak meg gyenge..de hatásra teljesen ugyanaz.. A Clarins arckrémeket, szempillaspirálokat és még pár terméküket imádom, de az alapozóik szerintem botrányosak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 17.

SaltyDog

2023. március 17.

Sokat vacilláltam a Skin illusion és eközött, de kicsit erőteljesebb fedésű alapozót szerettem volna venni, ami nem matt, ami nem fullaszt, plusz egy nagyon jó akciót csíptem el, úgyhogy gyorsan meg is vettem. Viszonylag sűrűbb, de gyönyörűen felvihető alapozó, kicsit uborkás, friss illattal. Egy rétegben is szépen fed, nagyon fura, de olyan érzetű, mintha hidratálná, puhítaná a bőrt, miközben pillekönnyű érzet, semmi maszkosság, vagy fullasztás. Gyönyörű, természetes bőrfényt ad, szépen egységesíti a bőrt, a pírekkel jól bánik, nem kopik, bár estére érezhetően vékonyodik, de ezt én normálisnak tartom, együtt él a bőrrel, reagál rá, vele lélegzik.A csomagolása stabil, kis dundi üveg, jó adagolócsőrrel, az adagolt mennyiség is jól kezelhető, nem kell trükközgetni. Kb két hete használom, maximálisan elégedett vagyok vele, hidratál, szép, de visszafogott fénye van, a fedése közepes(ke), építhető is, bár full fedést, szerintem nem lehet vele elérni, max erős közepest. Mindent hoz, amit ígér, sőt, a viselése extrakényelmes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. március 17.

Ditti79

2021. április 16.

Imádom!Gyönyörűen beleolvad a bőrbe,egyáltalán nem maszkhatású,de azért a fedése is elég jó.Nem szárít - 40 felett azért persze alaposan aláhidratálok,viszont nincs olyan érzésem lemosáskor,hogy tönkre vágta a bőrömet egy egész napos viselés után.Kombinált bőröm van,orrnál és homlokon minimálisan átfényesedik púderezés nélkül.Mondjuk én sosem rajongtam a matt alapozókért,úgyhogy cseppet sem zavar.Sokkal,de sokkal jobb szerintem,mint a márka skin illusion alapozója - az inkább folyékony állagú,ez krémesebb.Tartósságra is jól vizsgázott,kopik ugyan,de nem foltosan.Biztos,hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 16.

Gicacica

2021. február 28.

Nagy Estee Lauder Double Wear és Lancome Teint Idole Ultra Wear rajongó voltam, de az utóbbi időben egyik sem volt már jó a bőrömnek. Éreztem, hogy kellene helyette valami ami természetesebb hatású de jól fed. Ezt egyszerűen imádom. Egész nap tart és friss, természetes hatású. Érzékeny a bőröm, de nem is irritált és pattanást sem okozott. A színét is elsőre eltaláltam a webshopból, a 105 árnyalat a EL DW 2N1-nek és a Lancome 025-nek felel meg kb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emolliensek: Dimethicone, Isododecane, Ethylhexyl Palmitate, Aluminum Hydroxide, Stearoxymethicone/Dimethicone Copolymer, Stearic Acid, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Dimethiconol, Trihydroxystearin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Stearic Acid, Hexylene Glycol, Xanthan Gum
Fényvédők: Titanium Dioxide (Nano)
Szilikonok: Dimethicone, Methyl Trimethicone, Polyglyceryl-3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Hexylene Glycol, Xanthan Gum
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Dipropylene Glycol, Sodium Citrate, Acacia Senegal Gum
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Aluminum Hydroxide, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Benzoate

Emulgálószerként és stabilizálószerként használt szilikon féle, amit leggyakrabban a magas fényvédelmet nyújtó termékekben találhatunk. A CosIng besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló.

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Argán olaj. Más növényi olajokhoz hasonlóan számos a bőr számára hasznos anyag forrása: lipidek, zsírsavak és antioxidánsok (E vitamin, ferulic sav) is találhatók benne. Az egyik legjobb növényi olajként van számon tartva, E vitamin tartalma állítólag 3-szorosa az olíva olajénak.  A benne lévő omega-6 és  omega-9 zsírsavaknak gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segítenek a bőr rugalmasságának fenntartásában.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Glicerin és zsírsavak keveréke, melyet lágyító és sűrítő szerként, illetve pigmentek bevonására használnak kozmetikai termékekben. A bevonat segít stabilizálni a pigmenteket a formulákban, valamint elősegíti azok könnyű és egyenletes eloszlását a bőrön.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sűrűség szabályozó anyag, oldószer. Parfümök, haj- és bőrápló termékek gyarkori összetevője. Kiváló bőrhidratáló képességgel is rendelkezik.

Az összetevő zsírsavak és glicerin keveréke, melyet lágyító és sűrítőszerként használnak a kozmetikumokban.

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.

Tengeri só. A CosIng a tengeri só kivonatot bőrjavító (skin conditioning) anyagként osztályozza. Nem oldott, szemcsés formában hatékony lehet helyi bőrradírként, de ha a bőrön marad, növelheti az érzékenységi reakciók kockázatát.