Clarins

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: toth, Módosítva: 2016. augusztus 3.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ultra-könnyű szemkörnyékápoló zselé

• Azonnal csökkenti a sötét karikákat és a duzzanatokat
  • Megnyugtatja és tonizálja a szemhéjak, miközben hidratál is
  • Hatékonyan elősegíti a könnyű smink felvitelt
  • Fiatalos megjelenésű szem kontúrokat eredményez
  • Az érzékeny szeműek és a kontaktlencse viselők számára is alkalmas

Ár: 2400 , Eladó: megamelon
Állapot: negyedig van, Helyszín: Budapest (csak Deák tér, egyéb esetben postázom), fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 4900 Ft , Eladó: EperStrenkA
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Dunaújváros , fizetés: Utalás után posta vagy személyesen is
Agotiii

2019. február 25.

A tartós kialvatlanságtól karikás és puffadt, szemeim könnyed ápolására és hűsítésére vettem a krémet, amit az eladó hölgy javasolt arra a kérésemre, h: "olyan szemkrémet keresek a márkától ami hidratál és üdébbé teszi a szemkörnyékem."

Hát nagyon mellé lőttem! Sosem volt száraz a szemkörnyékem, de ennek a zselénk sikerült annyira kiszárítani egy-két használat során, h hámlani kezdett. Azonkívül, mint ahogy már írták, az sem segített ha ezek után ráhidratáltam, ugyanúgy feszült a bőröm!

Semmiképpen sem éri meg az árát! Maximum nyáron tudom elképzelni a használatát, extrémen zsíros és nagyon fiatal bőrön, mivel ráncosít és szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

Dominika123

2018. szeptember 18.

Ajándékba kaptam a terméket. Reggelente duzzadt a szemhéjam, amit ez a termék tökéletesen helyreállított.Bátran rá lehetett kenni a sminket, azt szépen tartotta.Mivel az én szemem nem karikás ezért ilyen szempontból nem tudok véleményt írni. A reggeli rutinom részévé vált, de talán nem bántam vele elég takarékosan ezért relatív gyorsan elhasználtam. Amikor rákerestem a termék árára akkor szembesültem, hogy jóval 10.000Ft felett van. Véleményem szerintem azért annyit nem tud, hogy a pénzét is megérje. Egy kicsit olcsóbb kategóriájú termék is tud ehhez hasonlót nyújtani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

tillisilli

2017. április 21.

A két problémám: karikák és táskák a szem alatt. Asszem genetika, mert már gimiben is ilyen volt. De mindig reménykedem, hogy megtalálom a csodaterméket, amitől halványodnak a karikák. (A táskákon azert lehet segíteni valamennyire).

Ez a kis szemgél pont az én problémáim megoldását ígéri. Mit tud valojaban: üdít, hűsít, összehúz. Meg olyan fix, kb "száraz" alapot ad, amire remekül tudom feltenni a korrektort. Merthogy ez a kis zselé _feszesít_. Ami egyenlő azzal, hogy szárít mint a fene.

Eddig úgy gondoltam, ha már nem segít semmi, legalább hidratálom a szemem alatt a bőrt, uh nekem ez alap volt, hogy egy szemkrém hidratáljon. Ez a termék úgy kiszárítja, hogy ráncos lesz! Pedig eddig legalább ráncaim nem voltak a szemem alatt.

Első használat után egész nap éreztem, hogy kellemetlenül feszül a bőröm a szemem körül. Úgyhogy azt találtam ki, hogy majd rárakok hidratáló szemkrémet az egészre, és ellensúlyozom a szárító hatást, miközben adok egy esélyt annak, hogy esetleg a karikákat eltünteti hosszú távon. Van egy 5ml-es mintám az kb 3 hónapra lesz elég, utána megírom a tutit.

Kinek ajanlom elsőre: aki nem küzd száraz bőr problémával a szeme körül, sőt akinek inkább zsírosabb az a tájék és mattítani feszesíteni szeretne. Meg akinek ilyen okokból a korrektor elmászkál - ez elég jól rögzíti, erre adok is neki 2*-ot.

UPDATE (1 hét után) Annyira szárít, hogy a rákent hidratáló krém v szemránckrém zsírosságát is semlegesíti. Eredmény: ráncok, amiket eddig sose láttam, száraz szemkörnyék, feszülő bőr, kellemetlen érzet egész nap. Öregít. Számomra használhatatlan, eladom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

moonstar

2017. április 9.

Nagyon szeretem. Már kétszer újravettem, mert miután elfogy nagyon hiányzik. Sokáig elég. Reggelente használom, miután felkenem rögtön felébred a bőrőm. A puffadást szemmel láthatóan eltűnteti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 9.

Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-6, PEG-8

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

fűrészpálma (saw palmetto) termésének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló összetevő. Szájon át bevéve a kivonat csökkenti a férfiakban a dihidrotesztoszteron szintjét, emiatt a prosztata-megnagyobbodás kezelésében használják sikerrel. Paula Begoun szerint ezzel a hatással függhet össze az a feltételezés is, miszerint csökkenti a kopaszodást, bár ezt kutatások eddig még nem bizonyították. Összességében átlagos összetevőnek tartja.

Emulzió stabilizáló, felületi hártyaképző és sűrűség szabályozó polimer (ismétlődő egységekből felépülő, nagyméretű molekula).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.