Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Clarinsklub-n 14175 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. június 5.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Clarinsklub, 14175 Ft

Késlelteti az öregedés látható jeleit, fokozza a bőr saját éjszakai védelmét. A Clarins új éjszakai arckrémje semlegesíti a szabadgyököket és növeli a bőr öregedés elleni védelmi rendszerét.

Ár: 14175 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Cannes

2019. október 2.

Nagyon szepen hidratal akkor foleg rajovok hogy milyen jo termek ha kimarad a hasznalata Szepen teszi a dolgat ,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 2.

dandelion

2018. február 2.

A bőrömet gyönyörűvé varázsolja és kellően hidratálja a nagyon száraz részeket. Picit nehezebben szívódik fel, de nem hagy zsíros foltot a párnán, sőt a zsíros érzet hamar megszűnik. Mivel a bőröm nagyon száraz télen, ezért meg szoktak rajta jelenni vízhiányos ráncaim (húzódik a bőröm), amiket helyre tudott hozni, kellően hidratálta az arcomat.

Ami miatt levontam egy csillagot, az hogy sajnos mióta használom mérges, zsíros pattanásaim alakultak ki. Egyelőre még nem tudom biztosan, hogy a krém okozza, vagy egyéb oka lehet, de amint kiderült, frissítem a véleményemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

vfejes

2015. november 27.

Szerintem ez egy nagyon finom esti hidratáló, az árát Clarinsklub tagsággal esetleg akcióval pluszban simán megéri. Azért adok 4 csillagot, mert biztosan nem veszem meg, mert én nem szeretem annyira magamon az illatos kencéket, és bár nem bántott, nem esett jól az orromnak (nem a bőrömnek). Nincs benne semmi extra, ami a pigmentfoltjaimra kéne: lsd Paula célzott kencéi. Jó volt viszont a vásárlás mellé kapott mintát használni, szép bőrt csinált, kedvelem, köszi :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 27.

sztinke

2015. november 19.

Mintát kaptam vásárlás mellé, így hosszútávú tapasztalatom egyelőre nincs róla, viszont a néhány napos használat nagyon pozitív volt. Picit nehezebb krém benyomását kelti, mégis hihetetlen gyorsan beszívódik és reggelre nagyon szépen kisimít, hidratál, feltölt, nyugtat. Mivel mostanában sajnos egyre inkább vízhiányos, az egyébként zsírosodásra hajlamos kombinált bőröm, folyton a megfelelő hidratálót keresem, és most erősen gondolkozom rajta, hogy beszerzem teljes kiszerelésben ezt a krémet. Bár az ára elgondolkodtat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 19.

Anthaval

2015. augusztus 2.

Vasarlas melle kaptam ajandekba egy kis tasakot belole. Habar ugy erzem, hogy nekem meg nem nagyon kellene hasznalnom ilyeneket, kiprobaltam.
Elso benyomas: az illata isteni, ha a betonkeverek igy illatozna tuti, hogy nem birnam ki es az arcomra kennem.
Az eredmeny: nekem az allaga picit nehez es velemenyem szerint kisse nehezen szivodik be. Kombinalt borom van, kivancsi voltam arra, hogy reggelre a T-vonalam mennyire lesz tole zsiros - hat az lett, nagyon is. Ennek ellenere ez nem von le semmit az ertekebol, mert gyonyoru, ragyogo borrel ebredtem es az egyik pattanaskezdemeny a homlokomon is elmult.
Mivel en meg tul fiatal vagyok ehhez a kremhez az en ertekelesem nem lehet teljes, hiszen a rancok feltolteserol/halvanyitasarol nem tudok nyilatkozni.
Egy pontot levonok a szamomra nehezebb es zsirosabb allaga miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Egy pontot levonok a szamomra nehezebb es zsirosabb allaga miatt.

Aimet

2015. április 6.

kicsi kiszerelésben jutottam hozzá, tetszik az eredmény, szépen beszívódik, reggelre gyönyörű bőrrel ébredek :) néha egy húzósabb éjszaka után is ezzel szoktam bekenni az arcom, úgy is jól teljesít :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 6.

mizsa

2015. március 16.

Ennek a termékcsaládnak a zsíros bőrre való vonalat használtam, de nekem nem hozott átütő eredményt. Ha önmagában használtam, kevés volt, így mindig kellett hozza nemi szérum is. Egyébként az állaga, illata, beszivodo képessége kitűnő, de személy szerint használtam mar jobb krémet is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 16.

Nagy1982

2014. május 13.

Jópár éve használom a Clarins Multi-Active családját, minden termékét nagyon szeretem, ezt az éjszakai krémet is használom minden nap. Jó az illata is. Hátránya, hogy szerintem egy kicsit túl zsíros állagú.

Kicsit sokalltam az árát, de végül is nem bántam, meg hogy hagytam magam meggyőzni az eladó által. Könnyen felszívódik, és reggelre mindig olyan finom puha tapintású az arcbőröm. Szerintem jó ár-érték arány.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 13.

terezia.kovacs

2014. május 10.

Finom az illata, hipersebességgel beszívódik, nem nehezíti el a bőrömet, ápolja és táplálja.
Kísérletképp vettem meg annakidején és egyáltalán nem bántam meg. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 10.

Bexxx

2014. február 2.

Mivel 25 alatt vagyok ( jóval ) ezért én szemkörnyékre szoktam felvinni éjszakára, de megvagyok elégedve, szépen kisimítja a bőrt.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Peptidek: Glutamylamidoethyl Imidazole
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Szentjánoskenyérfa magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló.

Imudilin fantázia néven gyártott dipeptide féle, ami a gyártó szerin védi a bőrt a környezeti ártalmaktól és segíti a természetes sejt megújulást.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emolliens és bőrvédő összetevő. Az összetevő gyártója szerint kiváló antioxidáns, anti-stressz, anti-aging és gyógygyító tulajdonságai is vannak.