Clarins

Ár:   7900 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: Mici néni, Módosítva: 2016. június 9.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Egyéb

Hidratáló krémbe keverhető önbarnító

Segít megőrizni a bőr puhaságát, miközben a egészséges színt és ragyogást biztosít.

99,8%-ban természetes összetevőkből

LadyBianka

2021. február 11.

Két hete rendeltem, nehezen indult be, kellett neki 3-4 nap a kreolos, bár magamhoz képest fakó és fehérke "téli" verziós bőrömön. Viszont amikor működésbe lépett, csodás, egységes színt, élettel teli, egészséges bőrképet varázsolt. Én előtte este és aznap este is használtam kémiai hámlasztót és a klasszik sima The Ordinary arckrémembe csepegtettem 3-4 cseppet minden este, melyből került a nyakamra, dekoltázsomra is. Azóta kb 2-3 esténként használom és így szép állagmegóvást tudtam kivitelezni :) Remélem így is marad, ha igen, akkor nagyon gazdaságos az üvegcse, nincs önbarnító illata, észre sem venni a használatát. Pattanást, foltosodást nem vettem észre!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

borifeher

2020. szeptember 25.

Külföldi oldalakon olvasott vélemények alapján esett erre a termékre a választásom; szerettem volna egy "egészségesebb" alternatívát találni arra, hogy egész évben amolyan napbarnított bőröm lehessen. A természetes bőrszínem elég fakó, szürke kisegérre hajazó, nem túl élettel teli. Annak reményében vásároltam, hogy ez az állapot jobb irányba változzon. És igen. Áttanulmányozva a leírást, belevágtam és az eredmény magáért beszél. Néhány csepp az esti krémembe keverve másnap reggelre természetes, 'napbarnított' arcbőrt eredményezett, amely nem lett foltos, narancssárga, önbarnító szagú. Általában vasárnap és csütörtök este használom, amitől egész hétre garantált a színem. Fokozatosan halványul a szín, attól is függ persze, hogy milyen gyakori a fizikai vagy kémiai hámlasztók használata. Ne várjon az ember csokibarna színt, magam sem próbáltam milyen amikor egy kicsit jobban megszalad a csepegtetője, de azt hiszem sokan vagyunk akik már 1-2 árnyalattal barnább bőrnek is örülnek. Én 4-5 cseppel érem el a Bourjois Healthy Mix BB krémjének medium árnyalatához legjobban hasonlító bőrszínt. Ár/érték arányban szerintem kiváló, sokáig elég. Nem tapasztaltam irritációt, bőrpírt vagy pattanások kialakulását tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

GlamourAndStyle

2019. június 17.

Ahogy haladok a korral (27 leszek, haha) azt veszem észre, hogy egyre nehezebben barnul a bőröm. Míg régebben a nyár első napjaitól kezdve csokibabaként "tündököltem", most jó, ha nyár végére össze tudok szedni egy kis tisztességes színt. Mondjuk ehhez hozzátartozik az is, hogy tizenéves koromban bőszen izzadtam a napon délidőben is akár a 6 faktoros, karotinos naptejjel és a szoláriumot sem vetettem meg (még szerencse, hogy ezek a kriminális húzások nem hagytak komoly nyomot a bőrömön, lekopogom). Most azért már jóval tudatosabban állok az egész bőrápoláshoz és tudomásul vettem, hogy az ész nélküli napozás, de főleg a szoláriumozás nem a legjobb barátok, ha a bőrünk állapotáról van szó.

A bőrszínem egyébként nem hófehér, viszont télen kifejezetten fakó, nyáron pedig arcra 50 faktoros fényvédőt használok, még akkor is, ha csak akkor ér nap, amíg az irodából kisétálok ebédelni, tehát nyáron is max. csak nyaraláskor lesz igazán bronzos színem. Nem minden nap használom ezeket a cseppeket, mostanában inkább olyan 2-3 naponta, viszont nekem az első használattól kezdve szép eredményt hoz. Az igazán látványos eredmény azonban valóban pár nap után érhető el. Csokibarna nem lesz tőle az ember, aki mély barnaságot vár tőle, csalódni fog. A hatása inkább természetes, enyhén "napcsókolta", de én pont ezt szeretem benne. Nagy előnye, hogy én magam szabályozom, hogy mennyit csepegtessek, ezáltal mennyire legyen erős az eredmény, egyébként nagyon gazdaságos így, elég lassan fogy. Aki a természetes hatást részesíti előnyben és nem akarja, hogy ordítson róla, önbarnító van a dologban, annak bátran ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Preka5

2017. november 14.

Nekem nagy csalódás ez a termék. Minimálisan lett barnább az arcom tőle, pedig elég kitartó voltam, napokig vártam a hatását. Ráadásul amit barnított azt is foltosan tette, szóval megszabadultam tőle, hátha más szerencsésebb lesz vele. Ráadásul a csepegtetős módszer sem jött be, szóval biztos, hogy soha többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 14.

orsolya8828

2016. május 24.

Régóta kerestem már egy magasabb kategóriájú arcbarnító olajat vagy krémet, így mikor ez nemrégiben megjelent egyből meg is vettem. Sajnos én többet vártam tőle... Pár napja használom de nem igazan lett tőle barnább az arcbőröm. Abban reménykedtem ha este belekeverem az éjszakai arcápolómba azt a 3 csepp olajat -amit a használati utasításban írnak- akkor reggelre szép napbarnított bőrrel fogok kelni... Ehelyett semmi változást nem észleltem. A 3 csepp ráadásul édeskevés, én már többet is keverek a krémembe, hátha úgy hatásosabb, de még így sem az igazi... Még azért próbálkozom vele, nem fogom kidobni, viszont nem hinném hogy újra veszem, inkabb keresgélek tovább..
Update: na úgy tűnik kellett neki 2-3 nap, hogy elkezdjen "hatni" . Mostanra szép napbarnított színem lett, úgyhogy összességében elégedett vagyok vele, plusz pont, hogy nincs az a rémes önbarnító szaga, teljesen illatanyag mentes! Talán egy picit foltos, szemkörnyéken, de lehet én vittem fel bénán... Mindenesetre felpontozom 4 csillagra és ha elfogy lehet újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice