Clarins

Ár:   7900 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: Mici néni, Módosítva: 2016. június 9.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Egyéb

Hidratáló krémbe keverhető önbarnító

Segít megőrizni a bőr puhaságát, miközben a egészséges színt és ragyogást biztosít.

99,8%-ban természetes összetevőkből

GlamourAndStyle

2019. június 17.

Ahogy haladok a korral (27 leszek, haha) azt veszem észre, hogy egyre nehezebben barnul a bőröm. Míg régebben a nyár első napjaitól kezdve csokibabaként "tündököltem", most jó, ha nyár végére össze tudok szedni egy kis tisztességes színt. Mondjuk ehhez hozzátartozik az is, hogy tizenéves koromban bőszen izzadtam a napon délidőben is akár a 6 faktoros, karotinos naptejjel és a szoláriumot sem vetettem meg (még szerencse, hogy ezek a kriminális húzások nem hagytak komoly nyomot a bőrömön, lekopogom). Most azért már jóval tudatosabban állok az egész bőrápoláshoz és tudomásul vettem, hogy az ész nélküli napozás, de főleg a szoláriumozás nem a legjobb barátok, ha a bőrünk állapotáról van szó.

A bőrszínem egyébként nem hófehér, viszont télen kifejezetten fakó, nyáron pedig arcra 50 faktoros fényvédőt használok, még akkor is, ha csak akkor ér nap, amíg az irodából kisétálok ebédelni, tehát nyáron is max. csak nyaraláskor lesz igazán bronzos színem. Nem minden nap használom ezeket a cseppeket, mostanában inkább olyan 2-3 naponta, viszont nekem az első használattól kezdve szép eredményt hoz. Az igazán látványos eredmény azonban valóban pár nap után érhető el. Csokibarna nem lesz tőle az ember, aki mély barnaságot vár tőle, csalódni fog. A hatása inkább természetes, enyhén "napcsókolta", de én pont ezt szeretem benne. Nagy előnye, hogy én magam szabályozom, hogy mennyit csepegtessek, ezáltal mennyire legyen erős az eredmény, egyébként nagyon gazdaságos így, elég lassan fogy. Aki a természetes hatást részesíti előnyben és nem akarja, hogy ordítson róla, önbarnító van a dologban, annak bátran ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Preka5

2017. november 14.

Nekem nagy csalódás ez a termék. Minimálisan lett barnább az arcom tőle, pedig elég kitartó voltam, napokig vártam a hatását. Ráadásul amit barnított azt is foltosan tette, szóval megszabadultam tőle, hátha más szerencsésebb lesz vele. Ráadásul a csepegtetős módszer sem jött be, szóval biztos, hogy soha többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 14.

orsolya8828

2016. május 24.

Régóta kerestem már egy magasabb kategóriájú arcbarnító olajat vagy krémet, így mikor ez nemrégiben megjelent egyből meg is vettem. Sajnos én többet vártam tőle... Pár napja használom de nem igazan lett tőle barnább az arcbőröm. Abban reménykedtem ha este belekeverem az éjszakai arcápolómba azt a 3 csepp olajat -amit a használati utasításban írnak- akkor reggelre szép napbarnított bőrrel fogok kelni... Ehelyett semmi változást nem észleltem. A 3 csepp ráadásul édeskevés, én már többet is keverek a krémembe, hátha úgy hatásosabb, de még így sem az igazi... Még azért próbálkozom vele, nem fogom kidobni, viszont nem hinném hogy újra veszem, inkabb keresgélek tovább..
Update: na úgy tűnik kellett neki 2-3 nap, hogy elkezdjen "hatni" . Mostanra szép napbarnított színem lett, úgyhogy összességében elégedett vagyok vele, plusz pont, hogy nincs az a rémes önbarnító szaga, teljesen illatanyag mentes! Talán egy picit foltos, szemkörnyéken, de lehet én vittem fel bénán... Mindenesetre felpontozom 4 csillagra és ha elfogy lehet újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice