Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 8400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: stilusnaplo, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2013. február 22.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Clarinsklub, 8400 Ft

SPF 10 fényvédelemmel. Olyan mint a  saját bőr, csak szebb.

Ár: 8400 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. január 23.

Valamiért kimaradt a véleményezésből ez az alapozó, pedig nagyon szerettem. Most, hogy a testvérét használom, szerettem volna visszanézni, hogy mit is írtam korábban róla, de hiába, ezért gyorsan bepótolom.
Közepes fedésű, könnyen felvihető és nagyon szép végeredményt nyújtó alapozó. Ahogyan @googles is írta, alig észrevehetően egységesíti a bőrképet. És az is igaz, hogy "Olyan mint a saját bőr, csak szebb."
Nem vásároltam újra, de nem azért, mert bármennyire is elégedetlen lettem volna vele, hanem azért, hogy mást is kipróbálhassak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. január 23.

googles

2018. július 25.

Jó ideje szereztem be ezt az alapozót, amikor kkifejezetten az volt az elvárásom, hogy alig észrevehetően egységesítsen. Ezt ajánlották, be is vált erre a célra.

Nem szeretnék vastag, látható alapozást, vagy olyan cuccot, ami beleül a pórusokba, amitől nem jobban, hanem rosszabbul néz ki a bőröm.

Szerencsére az egyik világos árnyalat, bár kicsit sárgásnak tűnik, mégis jó a bőrömre. Nem üt el, pedig rózsaszínes bőröm van. 105 Nude az árnyalat.

Ami érdekes ennél a krémnél, hogy gyorsan beszívódik, tehát viszonlag gyorsan el kell dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.

lichtnori

2017. március 1.

Számomra ez egy nagyon jó alapozó, bár egyszerre mindig több alapozót futtatok párhuzamosan - attól függően, hogy milyen hatást szeretnék elérni. Közepes a fedése, építeni nem próbáltam, mert teljesen rendben van az arcom. Kellemes, nem tolakodó az illata, ami hamar elillan. Szép, természetes és nem matt a hatása, igaz selyemfényűnek sem mondanám. Egészséges bőrszínt varázsol, szépen egységesíti a bőröm és a Clarins Beauty Flash balzsamjával csodát tesz a gyerekek miatt kialvatlan fejemmel. :-D Púderrel szoktam a T-vonalamat néha mattítani, ha épp kedvem tartja. Ecsettel viszem fel, könnyű eldolgozni és a színének köszönhetően teljesen egybeolvad az arcom színével. Ez egy nagyon jó, korrekt kis alapozó, akár a mindennapokra, akár alkalmakra. Nagyon szeretem, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 1.

Veronikakrisztina

2015. január 18.

Nem szeretek alapozót rendelni netről, mert a monitoron kicsit mást mutatnak a színek, de szerettem volna kipróbálni ezt az alapozót. Így megrendeltem és a Honey árnyalatot választottam. De milyen jól tettem. Nincs szükségem erős fedésre, csak egységesítésre. Annyira passzol ez az árnyalat, hogy többen megjegyezték, hogy milyen szép a bőröm és milyen jó, hogy nekem nem kell alapozót használnom. :) Előfordul, hogy előjön egy pattanás, annak elfedésével nem boldogul. De nem is úgy reklámozzák. Újravevős termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

smijagold

2015. január 10.

Nekem abszolut nem jott be! a fedese katasztrofa számomra maszkszeru,pedig kozel 20eve hasznalok alapozot,nem ma kezdtem.szerintem a 290-es be vettem volna egy alapozot,kb az is ilyen fedest produkalt volna.plussz tele lettem apro pattanasokkal tole!kar erte,mert kidobtam 30eurot a kukaba.maradok az armaninal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 10.

MadamBarbie

2014. január 8.

Tökéletes fedésű sűrű alapozó fantasztikus illattal! Én sminkesként imádom magamnak a Honey árnyalatot vettem meg és a 2. legjobb alapozóm.Bátran ajánlom lányok aki igazán jót szeretne megéri a pénzt és nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

Leerooy

2013. április 6.

Ma szereztem meg ezt az alapozót, eddig clinique superbalancedet használtam.
Elsőre, hihetetlen jó érzés volt használni, isteni illat, könnyű textúra, természetes fedés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

Ma szereztem meg ezt az alapozót, eddig clinique superbalancedet használtam.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulgálószerként és stabilizálószerként használt szilikon féle, amit leggyakrabban a magas fényvédelmet nyújtó termékekben találhatunk. A CosIng besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló.

Piros alag kivonata, melyet a CosIng bőrvédő összetevőnek kategorizál. Általában a különféle alga kivonatokat sűrítő, emollient vagy antioxidáns összetevőnek használják a kozmetikumokban, arról azonban sajnos nem igazán van információ hogy konkrétan ez a fajta alga kivonat mire szolgál.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak