Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 8400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: stilusnaplo, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2013. február 22.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Clarinsklub, 8400 Ft

SPF 10 fényvédelemmel. Olyan mint a  saját bőr, csak szebb.

Ár: 8400 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nashuaaa

2020. május 18.

Szépen egységesít, enyhe, természetes fedéssel, amit kényelmes viselni. Két dolog miatt nem max pontos (és ezek az okok arra is, hogy miért nem vettem újra): az alkohol tartalma és a sok parfüm, amit ennyire elől ritkán látok alapozóban (legalábbis amiket én fontolgatok). És bár finom ez az illat, nem szeretem az esetleges irritáló anyagokat. Akit ez nem zavar, ez egy tök jó közepesen fedő alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. január 23.

Valamiért kimaradt a véleményezésből ez az alapozó, pedig nagyon szerettem. Most, hogy a testvérét használom, szerettem volna visszanézni, hogy mit is írtam korábban róla, de hiába, ezért gyorsan bepótolom.
Közepes fedésű, könnyen felvihető és nagyon szép végeredményt nyújtó alapozó. Ahogyan @googles is írta, alig észrevehetően egységesíti a bőrképet. És az is igaz, hogy "Olyan mint a saját bőr, csak szebb."
Nem vásároltam újra, de nem azért, mert bármennyire is elégedetlen lettem volna vele, hanem azért, hogy mást is kipróbálhassak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. január 23.

googles

2018. július 25.

Jó ideje szereztem be ezt az alapozót, amikor kkifejezetten az volt az elvárásom, hogy alig észrevehetően egységesítsen. Ezt ajánlották, be is vált erre a célra.

Nem szeretnék vastag, látható alapozást, vagy olyan cuccot, ami beleül a pórusokba, amitől nem jobban, hanem rosszabbul néz ki a bőröm.

Szerencsére az egyik világos árnyalat, bár kicsit sárgásnak tűnik, mégis jó a bőrömre. Nem üt el, pedig rózsaszínes bőröm van. 105 Nude az árnyalat.

Ami érdekes ennél a krémnél, hogy gyorsan beszívódik, tehát viszonlag gyorsan el kell dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.

lichtnori

2017. március 1.

Számomra ez egy nagyon jó alapozó, bár egyszerre mindig több alapozót futtatok párhuzamosan - attól függően, hogy milyen hatást szeretnék elérni. Közepes a fedése, építeni nem próbáltam, mert teljesen rendben van az arcom. Kellemes, nem tolakodó az illata, ami hamar elillan. Szép, természetes és nem matt a hatása, igaz selyemfényűnek sem mondanám. Egészséges bőrszínt varázsol, szépen egységesíti a bőröm és a Clarins Beauty Flash balzsamjával csodát tesz a gyerekek miatt kialvatlan fejemmel. :-D Púderrel szoktam a T-vonalamat néha mattítani, ha épp kedvem tartja. Ecsettel viszem fel, könnyű eldolgozni és a színének köszönhetően teljesen egybeolvad az arcom színével. Ez egy nagyon jó, korrekt kis alapozó, akár a mindennapokra, akár alkalmakra. Nagyon szeretem, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 1.

Veronikakrisztina

2015. január 18.

Nem szeretek alapozót rendelni netről, mert a monitoron kicsit mást mutatnak a színek, de szerettem volna kipróbálni ezt az alapozót. Így megrendeltem és a Honey árnyalatot választottam. De milyen jól tettem. Nincs szükségem erős fedésre, csak egységesítésre. Annyira passzol ez az árnyalat, hogy többen megjegyezték, hogy milyen szép a bőröm és milyen jó, hogy nekem nem kell alapozót használnom. :) Előfordul, hogy előjön egy pattanás, annak elfedésével nem boldogul. De nem is úgy reklámozzák. Újravevős termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

smijagold

2015. január 10.

Nekem abszolut nem jott be! a fedese katasztrofa számomra maszkszeru,pedig kozel 20eve hasznalok alapozot,nem ma kezdtem.szerintem a 290-es be vettem volna egy alapozot,kb az is ilyen fedest produkalt volna.plussz tele lettem apro pattanasokkal tole!kar erte,mert kidobtam 30eurot a kukaba.maradok az armaninal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 10.

MadamBarbie

2014. január 8.

Tökéletes fedésű sűrű alapozó fantasztikus illattal! Én sminkesként imádom magamnak a Honey árnyalatot vettem meg és a 2. legjobb alapozóm.Bátran ajánlom lányok aki igazán jót szeretne megéri a pénzt és nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

Leerooy

2013. április 6.

Ma szereztem meg ezt az alapozót, eddig clinique superbalancedet használtam.
Elsőre, hihetetlen jó érzés volt használni, isteni illat, könnyű textúra, természetes fedés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

Ma szereztem meg ezt az alapozót, eddig clinique superbalancedet használtam.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulgálószerként és stabilizálószerként használt szilikon féle, amit leggyakrabban a magas fényvédelmet nyújtó termékekben találhatunk. A CosIng besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló.

Piros alag kivonata, melyet a CosIng bőrvédő összetevőnek kategorizál. Általában a különféle alga kivonatokat sűrítő, emollient vagy antioxidáns összetevőnek használják a kozmetikumokban, arról azonban sajnos nem igazán van információ hogy konkrétan ez a fajta alga kivonat mire szolgál.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak