Clarins

Ár:   8300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2019. június 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Csomómentesen, dúsító szempillaspirá.! A szempilladúsító komplexnek és a rózsaviasznak köszönhetően használatától a szempillák erősebbek, hosszabbak és vastagabbak lesznek. +10,1% volumen, +5,5% hossz.

2 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

balkri

2022. július 5.

Vásárlás mellé kaptam egy mintát, remek ecset, gyönyörű fekete szín, így beszereztem egy nagy kiszerelést is.
Könnyű használni, kézre áll, pont megfelelő a feje. Szépen szétválasztja a pillákat, nem csomósodik, nem ragad össze, nem kenődik el. Tartós, de tényleg könnyű eltávolítani. (Én kifejezetten nem szeretem a vízálló spirálokat).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 5.

Benedetta88

2021. december 12.

Gyönyörű, igazi mélyfekete színben szereztem be. A keféje számomra pont megfelelő méretű, könnyen odaférek a belső szemzughoz is. Amit annyira nem szeretek benne, hogy a keféje hajlamosabb több festékanyagot felvenni, ebből kifolyólag pedig sajnos többször is előfordul, hogy összetapasztom vele a pilláimat, akkor viszont már semmivel sem tudom ezt korrigálni. Rendszeres használat mellett nyilván megtanultam hogyan bánjak vele, hogy ezt minél inkább elkerüljem, az eredmény úgy teljesen természetes hatású, hosszú mélyfekete szempillák. Hétköznapra tökéletes. A festék állaga elég sűrű és krémes. Egyáltalán nem maszatolódik, nem pereg, sőt annyira ragaszkodik a szempilláimhoz, hogy még micellás vízzel is elég bonyodalmas maradéktalanul eltávolítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 12.

szeliger

2021. november 16.

01 perfect black. Mondjuk a wonder az hiányzik belőle, de egy jól használható nappali spirál. A rozéarany külső elegáns, a kupak kis kattanással záródik. A kefe hagyományos, a fej jól használható, ovális, a hegyével a kis pillák is elérhetőek a szemzugban. A felvitel során azért történnek velem kisebb balesetek, néha a már befestett pillák hozzáérnek a szemhéjhoz és ilyenkor összekenik azt. A festéknek jellegzetes szaga van, de nem zavaró, csak közelről érezni. A szín mélyfekete. Általában szétválasztja a szempillákat, de előfordul, hogy mégsem és ebben az esetben már hiába minden próbálkozás, a kefe már nem kapja szét az összetapadt pillákat, aznapra már ez van. Inkább hosszít, mint volument ad, a végeredmény nem drámai: tisztes hétköznapi pillasor, estére vagy alkalomra ennél messze többet szeretnék. Napközben elég jól tart, nem pereg, néha sikerül elmaszatolnom. A lemosás bonyodalmas, nehéz tőle maradéktalanul megszabadulni, amikor már azt hittem, hogy minden lejött, akkor az alsó szemhéjra valahonnan még mindig kerülnek nyomok.
Nagyjából egy hónapja használom, semmilyen változást nem vettem észre a pilláim állapotán, az ígért ápoló hatásból látványos eredményt nem tapasztaltam.
A jó spirálok közé tartozik, de nem a legjobbak közé, nem tervezem újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 16.

A jó spirálok közé tartozik, de nem a legjobbak közé, nem tervezem újravenni.

k.boglarka

2021. november 2.

Szeretem ezt a spirált, nem pereg, szépen szét választja a pillákat, szép fekete színe van. Az ára nem a legolcsóbb de akciókor megéri megvásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 2.

BNYEdina

2021. augusztus 12.

Abszolút kedvenc, újravevős. Nem kenődik, nem maszatolódik, nem potyog. Tartós, de le lehet mosni. Nem irritál. Könnyen, jól használható a keféje. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 12.

lichtnori

2021. március 30.

Nagyon jó spirál! Barna színben van meg, ami végre egy szép barna! Nem túl sötét, ezért felkenve sem tűnik feketének. A csomagolása gyönyörű rosegold színű, nagyon elegáns. A keféje hagyományos, nem szilikon, nem túl nagy, nem túl bumszli és nem túl kicsi sem, pont jó, szépen hozzá lehet férni vele a pillákhoz, könnyű használni. Nagyon szépen szétválaszt, ível, a barna színével pedig természetesen kiemel. Nem csinál összeragadt, pókláb hatású, kesze-kusza pillákat és nincs műszempilla hatása sem.
Számomra egy szempillaspirálban a legfontosabb, hogy ne csináljon panda maci szemeket, mert attól a falnak rohanok! Ez az alap. Na, ezt is szépen teljesíti. Reggel - munkába induláskor kifestem a pilláimat - este pedig ugyan úgy áll, nem kenődik, nem maszatolódik és könnyű lemosni. Nagyon-nagyon jó termék, amivel természetes, elegáns hatást lehet elérni. Mindenképpen újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 30.

fytandi

2021. március 18.

Az egyik rendelésem mellé kaptam egy mintát belőle. Intenzív fekete színe van,szépen szétválasztja íveli és hosszabbítja a pilláimat.
Nem mozdult a helyéről egész nap, nem kenődött, viszont a sminklemosóval könnyen leszedhető.
Nagyon meg vagyok elégedve a sörtéivel szép hosszú dús szempillákat lehet vele alkotni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

LadyBianka

2021. február 11.

Januárban vettem téli kiárusítás alkalmával, gondoltam -40% nem akkora érvágás, ha nem jön be!
De bejött, és mennyire imádom!! A nagyon hosszú és sűrű pilláimat szépen íveli és festi, viszont nem kenődik fel a szemhéjamra (ami most a maszkos időszakban elő szokott fordulni), továbbá szétválasztja őket és ami a legjobb, hogy estére sem pereg le. Irritációt nálam sem okoz, szóval bátran ajánlom, ha úgy adja ki teljes áron is simán megéri és újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

zs001

2020. október 11.

Idén januárban vettem, karácsonyi szettben egy kiárusításon. Nagyon megérte, a legjobb spirálom lett! Eszméletlenül szép, de természetes szempillákat csinál, nem ragad, nem pereg, egész nap tart. Eltávolítani viszont simán lehet, nekem a kímélő arclemosóm is egy pillanat alatt leszedi. Irritációt nem okozott. Most már nagyon kevés van benne sajnos, de ezt újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 11.

Wey1122

2020. október 9.

Nagyon sok szempillaspiràlt kipróbáltam, így mindig kicsit szkeptikus leszek az újdonsàgokkal. Màr régóta szemeztem vele,amikor az egyik rendelèsem mellé kaptam egy min kiszerelèst. Tapasztalatok 14-16 óra utàn sem pereg le intenzív fekete színe van, sport izzadàs sem fog ki rajta ! Mini spiràl két hónapig bírta! Nem rossz spiràl ez :) Ha elfogy az új nagy kiszerelés meglàtjuk hogyan tovàbb ! Akinek fontos ,hogy egèsz nap megbízható legyen a sminkje annak csak ajànlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 9.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate