Clean&Clear

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hannus.senator, Módosítva: 2012. augusztus 3.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Az új Clean&Clear Melegítő hatású bőrradír vízzel érintkezve hőt fejt ki, mely elősegíti a pórusok megnyitását, így az elhalt hámsejteken kívül a pórusok mélyén lerakódott szennyeződéseket is könnyedén távolítja el. Haználata után az arcbőr egész nap ragyogóan tiszta, puha és sima lesz.

Kiszerelés: 100 ml

Ella

2017. április 24.

Kellemes volt használni, mert szeretem a melegítő arcradírokat, pakolásokat, de lemosás után nagyon zsíros volt az arcom. Rögtön utána tonikkal kellett lemattítanom. Legalább nem okozott több pattanást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Ildie

2015. január 18.

Ez valami undorító, borzalom, fujj. Jó sűrű a cucc, látszatra semmi fura, vízzel érintkezve tényleg meleg lesz egy rövid időre, és kb ott nyílikk ki a pórus, ahova az első pillanatban került. Eközben azt éreztem, hogy egy zsíros kenyér vagyok. Életem legrosszab terméke, nem is fogyott el, kidobtam. Gusztustalan zsíros, viaszony valami maradt a fejemen, legalább kétszer kellett utána szappannal arcot mosni. Azt nem tudom, hogy mennyit tisztít, mert a két szappanos mosás rásegített. rettenet rettenet rettenet!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

_-Mia-_

2013. december 5.

Kishúgomtól oroztam el egy arcmosásra valót, mert az én radírom pont elfogyott. Hát... Melegít, valóban. De olyan gusztustalan viaszréteget képez a bőrömön, hogy elborzadva próbáltam lemosogatni a fejemről.... Elvégre pórustisztítást vártam, nem eltömeszelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 5.

Salalla

2013. november 7.

Szerettem,mert a melegítő hatás szépen engedte kitisztulni a pórusaimat. Olyan volt,hogy forró lett,főleg vízzel, valami fehér agyag volt benne,meg nagyobb szemcsék is, óvatosan kellett,de jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

Tory

2012. november 28.

Nekem csípte a bőrömet és kicsit ki is pirosodott tőle. Érzékenyebb bőrűeknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 28.

veruka

2012. augusztus 26.

nekem csak 2-3 mp-re melegített, akkor sem túl erősen, szerintem ennyi időre kár is a felhajtás mert ideje sincs kifejteni a hatást, pl pórustágítás a tisztításhoz stb...
És igen, utána olajos marad valahogy a bőr, úgyhogy én amikor használtam, azt csak az erős radírhatás miatt (amihez viszont elég sok kell belőle), és utána mindig lemostam végül még valamivel, hogy a viaszos érzés eltűnjön.

AZ alapötletet értékelem benne, de nem vált be sajnos. Csak a radír miatt kap egy gyengus 3ast, erős 2esről felkerekítve utólag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

redberry.247

2012. augusztus 19.

Úúúúúh, én pedig hogy imádtam ezt a terméket! Igaz, még 3-4 évvel ezelőtt használtam tinikoromban, amikor nem volt probléma a bőrömmel (picit paradox helyzet...), de bőrradír kellett, annak pedig tökéletes volt, a melegítő hatása iszonyúan tetszett, és a szétkenésével sem volt probléma. Azóta sehol sem láttam.
Manapság már inkább kémiai hámlasztok ha kell (ami teszi is rendbe a pattanásos arcomat rendesen - csak el ne kiabáljam..), és odafigyelek az összetevő listára. Nem venném meg újra, mert ahhoz, hogy "csak úgy legyen", gondolom drága. De szép emlékként megmarad :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

noxibaba

2012. augusztus 4.

Talán életem egyik legrosszabb választása volt. hogy ezt az arctisztítót választottam. Egyáltalán nem tudtam használni, nem tudtam kezelni. Felkentem, melegített, de se szétkenni, se semmit nem tudtam vele kezdeni. Lemosni iszonyatosan nehéz volt. Ráadásul egy zsíros réteget képzett a bőrömön, amit egy másik fajta arclemosóval kellett lemosni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

hannus.senator

2012. augusztus 3.

Talán már egy éve megvan, nem nagyon akart fogyni, de már a végén járok. Mikor felteszem az arcra és elkezdem eldolgozni, valóban nagyon meleg érzést kelt, úgyhogy ezt a részét teljesíti a dolognak. Továbbá, a meleg valóban segít megnyitni a pórusokat... Csakhogy: nekem olyan érzésem van tőle, mintha meg akarna fulladni szegény bőröm, mert inkább beleragad a pórusokba... Utána egy csomó cuccal le kell mosnom még az arcomat, hogy tiszta legyen - legalábbis annak érezzem, ill. hogy a bőröm kapjon levegőt.
Régen ehhez hasonló csodaszerek helyett gőzöltek. A cél és eredmény ugyanaz volt, amit ennél ígérnek: a meleg gőz hatására a bőr pórusai kitágultak, és remekül lehetett tisztítani! ;) Bár az elég időigényes művelet, de lehet, hogy visszatérek majd rá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Sucrose, PEG-8

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.