Clean&Clear

Ár:   949 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: simini, Módosítva: 2012. március 9.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mindennapos használatra kifejlesztett gyengéd bőrraddír. Citromfüvet és gyümölcskivonatot tartalmaz, mely eltávolítja a felesleges faggyút, a szennyeződéseket, és egész nap matt arcbőrt biztosít.

panda10

2018. március 1.

Egynek elment! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 1.

Egynek elment! :)

Saranhuone

2017. április 29.

Hirtelen felindulásból vettem meg, pedig eredetileg a lila tesójáért indultam. Őszintén szólva jobban jártam volna. Ezt a cuccot sokkal inkább lemosóként, mint bőrradírként tudnám elképzelni. A szemcse kevés benne, de ami van az éles és nem jó érzés vele dörzsölni az arcom. Az illata egyébként jó és tényleg mattít is, csak valójában nem bőrradír. Elhasználtam de nem veszek többet, maradok a lila verziónál vagy a neutrogenásnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

Ella

2017. április 24.

Kevés benne a szemcse és bár arclemosónak kellemes használni, bőrradírnak szántam. Közepes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Ettike

2017. február 7.

Nem tartom hasznos terméknek, mivel a várt hatást nem érte el nálam. Alig van benne szemcse, az illata sem tetszik, valamint az állaga sem.
Nálam az AVON bőrradírja a nyerő már 10 éve, úgyhogy nincs többé tévút, maradok a beváltnál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Erus15

2016. július 14.

Még nagyon régen kezdtem el használni, mert pattanásos volt a homlokom. Bedörzsöltem vele az arcom és próbáltam lemosni , de alig akart lejönni és a végeredmény pedig az lett, hogy már nem csak a homlokom, hanem az állam is elég pattanásos lett tőle. Soha többet nem használtam, nagy csalódás volt, azóta is bent áll a szekrényben és vár, hogy a kukában landoljon. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 14.

macskusz

2016. június 5.

Semmit nem ért, a kukában végezte. Sajnos én is bedőltem a marketingszövegnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Semmit nem ért, a kukában végezte. Sajnos én is bedőltem a marketingszövegnek.

Blackxentric

2016. május 20.

Még régebben használtam, más volt a csomagolása is picit talán, de borzalmas volt akár a többi clean and clear termék. Többet is kipróbáltam közülük, de nekem egyik sem jött be. Sokkal több pattim és mitesszerem lett tőlük és a bőröm is zsírosabb lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

Klau7

2016. május 9.

Lehet hogy nem ettől, de mikor ezt használgattam kis miteszerek pattik jelentkeztek az arcomon, így ezzel is le kellett állnom, maradok a régi bevált receptemnél. Nem csinál egyébként semmi különöset, az illata kellemesnek frissítőnek hat... hát max ennyi a pozitív oldala,

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 9.

novagycsakno

2016. március 29.

A pattanásos időszakban ezt használtam, nekem teljesen megfelelt, mert tisztít, de szerintem szárítja a bőrt és kevésbé ápol. Én heti egyszer legalább radírozok, jelenleg egy természetes alapú kávés-sós bőrradírt használok a Brillától. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 29.

beautydream

2015. április 21.

Átlagos arcradír. Frissít, szépen radíroz, a szemcsék pont megfelelőek.Finom citrusos illata van. Kicsit szárít és egyáltalán nem mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 21.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Propylene Glycol