Clearoderm

Ár:   600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Clearoderm Arctisztító gél szalicilsav és zinc PCA tartalmával tisztítja a bőr mélyebb rétegeit. Mindennnapos használata eltávolítja a szennyeződéseket és a felgyülemlett faggyút, így segít megelőzni a pattanások kialakulását, anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt. Használata után a bőr újra egészségesen matt hatású lesz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Boo12

2017. szeptember 25.

A sok pozitív vélemény hatására vettem meg. Nem tudom, hogy rosszat fogtam-e ki, vagy az én bőrömmel van a gond, de rettenetesen kiszárította, de úgy, hogy még hámlik is! Egyzser csak el fogok tűnni;D Szerencsére nem volt drága, így nem dobtam ki sok pénzt az ablakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Imo

2015. április 27.

Szerintem nagyon jó kis lemosó, kellemes, egyszerű illata van, és tényleg végzi a dolgát.
Nekem nem szárította ki a bőröm, folyamatos használat után sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

Nekem nem szárította ki a bőröm, folyamatos használat után sem.

Balogh Piroska

2014. július 29.

Amikor megvettem ezt a terméket, nem volt túl sok bizalmam felé, mert elég olcsónak tartottam, így gondoltam a minősége is az, de kellett gyorsan valami. Egy-két nap használata után kellemesen csalódtam. :-) A beígért hatást nálam elérte, a drágább testvéreivel ellentétben. Bőröm nem volt zsíros és a pattanások is csökkentek. Biztos legközelebb is meg fogom venni és hozzá tartozó többi terméket is. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

fatime

2014. január 1.

Az én bőrömet rendesen kiszárította, és ha véletlen belement a szemembe akkor nagyon csípte. De legalább rendesen tisztított. Olcsó volt de többször nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 1.

szabiina

2013. október 12.

Minden reggel és este használom, nagyon szeretem. Az arcom tiszta és puha használat után. Kellemes az illata, az ára pedig nagyon jó. (Eurós boltban vettem 290 Ft-ért)
Biztos, hogy újra meg fogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 12.

Biztos, hogy újra meg fogom venni, ha elfogy.

eperjesikrisztina

2013. augusztus 22.

Bátran tudom ajánlani mindenkinek. Használata nagyon kellemes, isteni az anyaga, mintha selymet kennék magamra. Utána az arcom ragyogóan tiszta és illatos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.