Clearoderm

Ár:   900 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NiDDA, Módosítva: 2013. május 28.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kamillatartalma megnyugtatja, míg a menta kellemesen hűsíti az arcbőrt. Rendszeres használata segít tisztán és mitesszermentesen tartani a bőrt anélkül, hogy szárítaná azt.

szigetizs

2020. június 26.

Nagyon szép hatással van a bőrömre, nyugtatja, puhává teszi és felfrissíti. Nem fizikailag fejti ki a radírozó hatást, hanem kémiailag. Jó érzés használni, és úgy érzem, ez a krémem van a legjobb hatással a pattanásokra hajlamos, egyenetlen felszínű bőrömre (ezeket megszünteti). Jó az illata, friss citrusos. Nem szárítja a bőröm és nem okoz gyulladást, kiütést.
Napi 1-2-szer használom az arclemosó után. Borsónyi mennyiségűt eloszlatok az arcomon és 1-2 percig rajta hagyom, aztán lemosom. Nyugodt, puha, sima bőr az eredmény.
Online rendelve lehet az Auchanban kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

Online rendelve lehet az Auchanban kapni.

Hiriel

2018. november 29.

Jó kis arcradír, a legelső volt, amit kipróbáltam és tényleg használt és segített. Ráadásul az ára is baráti volt, 600 forintért, mellesleg rettentő sokáig ki is tart. A szemcsék tényleg nagyon apróak, így nem sérti fel a bőrt, használata után nagyon frissnek és "megújultnak" érzem az arcom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

goldori

2018. október 3.

Gyenge kis szemcséi miatt nem a fizikai hámlasztásban van az ereje, viszont ennek ellenére remek kis krém. Szépen kezelésbe veszi a kisebb mitesszereket, pattanásokat, másnapra lényegesen kevesebb látszódik az arcomon és 1-2 hetes használat után már látványos a változás a bőröm állapotán is. Kellemes mentolos, hűsítő hatása van használatkor. Néha enyhén csíp (de nem kellemetlenül) gondolom a szalicilsav matt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

lillcso95

2018. április 16.

Imádom! Már két hónapja szinte minden nap használom. Legtöbb bőrradírt nem lehet naponta használni, viszont ez kifejezetten akkor "működik", ha naponta használja az ember. Nekem eléggé problémás volt a homlokom pattanás/mitesszer ügyileg, viszont egy hónapja kb. alig van pattanásom/mitesszerem. Csodálatosan kitisztította az arcomat, szeretem a kicsit gyógyszertári illatát is. Számomra egy csodaszer, olcsó is aránylag, továbbra is venni fogom.
UPDATE: még mindig imádom, viszont elfogyott és sehoooool sem találok!!!! Sem Rossmannban, sem DM-ben. Lányok, ti láttok valahol??? Remélem nem vonták ki a forgalomból...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

NUMB

2018. február 22.

Ma vettem, első használat után szépen tisztít, bár az elhalt hámló bőrömmel nem tudott mit kezdeni, de szépen felpuhította azt. Szerencsére minden nap lehet használni, ez plusz pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

mlaura897

2017. november 22.

Nem gondoltam volna, hogy egy viszonylag olcsóbbnak mondható arcradír is képes kezdeni az arcommal valamit. Nagyon erőteljes, domináns illata nincs, de van egy nagyon kellemes hűsítő hatása. Szerintem pont annyi szemcsét tartalmaz, a mennyit kell, valamint nagyon kevés kell belőle. Használata után nagyon frissnek és tisztának érzem a bőröm. Biztos hogy újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Vanille

2017. október 12.

Olyan bőrradírt kerestem, ami megfelel mindennapos használatra, és segít tisztán tartani a bőrömet. Szerelem volt első látásra, és első használatra is, pedig az évek során, zsenge tinikoromtól kezdve rengeteg terméket használtam eddig, és ezt is úgy vettem le a polcról, hogy na jó, nézzük meg, ha nem lesz jó, hát nem lesz jó, nagy meglepetés nem fog érni.
És mégis, ez az első olyan bőrradírom, amit biztos, hogy újra fogok venni, amikor elfogyott. Minden második este használom, hihetetlenül kellemes és tiszta érzés az egész napi alapozós fedés után. Szeretem, hogy mentolos az illata, és kifejezetten örülök, hogy nem a durvább szemcsés fajták közül való. Szerintem így is rendesen tisztítja a pórusokat. Úgyhogy jár neki minden egyes csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

viviennoo

2017. május 27.

Nekem is ez az egyik kedvenc arcradírom. Tetszik, hogy nincs az a szokványos parfüm-gyümölcs illata. És mellette elég erősen tisztít is. Még sokszor újra fogom venni. Egyetértek, hogy elbújhat mellette sok radír. Viszont ennek a márkának több termékével még nem találkoztam...csak a kezelő oldattal...Pedig szerintem jóban lennénk :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

PinkPrincess

2017. május 8.

Csak benéztem a dm-be egy arctisztítóért, megláttam ezt, gondoltam tegyünk vele is egy próbát. Azt kell mondjam, a többi elbújhat mellette.. Számomra ő a tökéletes, és ez nagy szó mert már rennngeteg termékkel próbálkoztam, és egyik rosszabb volt mint a másik..napi szinten használom, megfelelően tisztít, de nem szárítja ki a bőröm, ahogyan azt már sokan leírták. Az állaga, illata, és az ára is csodás. Szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

dalmuska

2017. április 22.

SOS-ben kellett egy bőrradír, mivel a kedvenc Garnier-es elfogyott. Olcsó, és szerencsére hatásos is, pedig tartottam tőle. Az illata nem tolakodó, igazán kellemes, friss, az állaga is megfelelő, nem túl folyós, viszont könnyen kenhető. Szépen leradírozza a bőröm, puhít, nem szárít. Elég sok van még belőle, pedig már jó pár hónapja vettem, és a dekoltázsomra is használom. Talán lehetnébek a radírozó szemcsék nagyobbak, de emiatt nem vonok le csillagot.
Bátran ajánlom, attól hogy olcsó nagyon hatásos! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

Bátran ajánlom, attól hogy olcsó nagyon hatásos! :)

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Zinc PCA, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.