Best of Beauty 2019

Clearoderm

Ár:   754 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Ms.Cat, az összetevőket feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2015. augusztus 8.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Clearoderm Arctisztító Maszk kaolintartalma magába szívja a felgyülemlett szennyeződéseket, így mélyen, de kíméletesen tisztítja bőrét. Használata során feloldja a pórusok eltömődéseit, így segít megelőzni a pattanások kialakulását, ugyanakkor megszűnteti a bőr olajos fényét. Kamilla tartalma nyugtatja a gyulladt bőrt.

Emesh

2017. október 8.

Nem működik, nekem gyengécske :( Ugyanakkor kevésbé problémás, érzékeny kombinált bőrre szerintem működhet. Felületi tisztításra jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 8.

diva96

2015. augusztus 26.

Nekem nem vált be.Párszor használtam,ha valakit érdekel írjon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Nekem nem vált be.Párszor használtam,ha valakit érdekel írjon.

bugosgizi

2015. augusztus 14.

Rövidtávon ez a termék nem sokat ér. Az én bőrömet csak akkor kezdte el kicsit tisztítani mikor már legalább két hete használtam és elég gyakran. De még így is hagy kifogásolnivalót maga után. Sőt a javasolt mennyiségben kicsit kevésnek is érzem.
Nem tudom hogy lehetnek ennyire brutálisan jók a visszajelzések... Nem hiszem hogy én lennék az egyetlen akinek nem működik megfelelően.
Kissé szárítja is a bőrömet csak nem igazán a T vonalon hanem pont ott ahol nem kéne. De ezt az arckrémemmel tudom ellensúlyozni.

Összegezve:
- A tároló tubus jól zár.
- Jól adagolható a termék.
- Nagy mennyiséget kell használni.
- Szárít kissé.
- Nekem nem húzza össze a pórusaimat.
- Az illata nem a legjobb.
- Nem tisztít megfelelően.
- Nem tudja visszaszorítani a pattanások kialakulását.
- Nyugtatja az irritált bőrfelületet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

Összegezve:
- A tároló tubus jól zár.
- Jól adagolható a termék.
- Nagy mennyiséget kell használni.
- Szárít kissé.
- Nekem nem húzza össze a pórusaimat.
- Az illata nem a legjobb.
- Nem tisztít megfelelően.
- Nem tudja visszaszorítani a pattanások kialakulását.
- Nyugtatja az irritált bőrfelületet.

Matilda

2015. augusztus 5.

Nagyon megszerettem ezt a maszkot, tényleg hatásos zsíros bőrrel szemben. Használat után nagyon tiszta és puha az arcom és sok termékkel ellentétben ez nem szipolyoz ki mindent a bőrömből. 450 Ft-ért vettem eurós boltban, megéri az árát, heti 2-3 használat mellett nagyon sokáig elég, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

tialei

2015. május 1.

Meglepődtem, nem gondoltam volna, hogy ennyire be fog válni. Tágak a pórusaim és a bőröm is érzékeny arról nem is beszélve, hogy egyfolytában hámlik a fejem. A kis miteszerek az arcomot egyfolytában elszíneződnek a kosztol és eddig nem tudtam mivel rendesen kitisztítani. Ennek a terméknek hála viszont sikerült. Félre értés ne essék, nem tisztít ez olyan mélyen de a legfelső koszréteget nagyon jól eltávolítja :) Én majd, hogy nem minden nap használom és egyáltalán nem szárit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

Imo

2015. április 27.

Könnyű pakolás, van, hogy egy héten többször is használom. Tényleg sokáig elég egy tubus.
Használata után tényleg matt lesz az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 27.

Használata után tényleg matt lesz az arcbőröm.

Rita0126

2015. február 21.

Nekem nagyon bevált,csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 21.

Nekem nagyon bevált,csak ajánlani tudom :)

tara95

2014. december 30.

Nagyon jó kis pakolás :). Hetente kétszer használom és szépen karban tartja a bőrömet. Hál istennek nem szárít és nagyon kevés kell belőle. Egyébként nekem más az INCI, a második helyen van a kaolin, ezért is vettem meg. Van olyan jó, mint drágább társai. Igazán megszerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 30.

bogica26

2014. november 23.

Csak azt mondhatöm hogy ez is nagyon kiváló arctisztitó. árban is nagyon megéri. 500ft alatt van és árához képest elég nagy. tisztit és összehuzza a porusokat. jó nagyon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

egerszegiadrienn

2014. október 31.

Múlt héten találtam rá az eurós boltban. Egyszerre bekerült a kosaramba. Mostanában nagyon rá vagyok állva a szalicil savas termékekre :) Este arctisztitás után kenem fel és rajta hagyom kb. 10 percig. Nekem hatásos eddig, a pórusaimat összehúzza és kellemesen puha utána a bőröm tapintása. mivel eléggé problémás sajnos a bőröm :( Remélem hosszabb távon is be fog válni! Az ára baráti volt 450 ft körül. Régen összevásároltam mindent ami drága volt és márkás, de mára többre értékelem az összetevők listájának átolvasását hála a krémmániának ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.