Clearoderm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2013. október 13.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Clearoderm arclemosó gél antibakteriális komponensei révén már a pórusoktól hatásosan tisztít, miközben mentaolaj-tartalma gyengéden hűsít, nyugtatja a bőrt. Mindennnapos használata üde, problémamentes bőrt eredményez.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Roseblood

2013. december 17.

Jó ideje használom már, én látom a változást (mondjuk az is lehet, hogy már csak bebeszéltem magamnak nagy kétségbeesések közt, ugyanis mióta nincs alkalmam annyi gyümölcsöt enni és mozogni, mint nyáron volt, azóta elborzasztó látványt nyújt az arcom :( ).
Egyébként nagyon jól tisztít, felfrissíti a bőrt, emellett viszont szárít és irritál is kissé (habár nekem érzékeny bőröm van, így lehet, hogy csak emiatt okoz számomra kellemetlen érzést a használata).
Plusz pont még, hogy gyulladáscsökkentő hatással is rendelkezik, vagy én legalábbis ezt tapasztaltam.
Az érzékeny bőrűeken kívül még azoknak nem ajánlom, akik valami nagyon komoly csodaszert keresnek. Az életmódbeli, illetve a hormonális problémákat sajnos ez sem képes helyrehozni.

A szárító hatása és a nálam fellépő bőrirritáció miatt kap 4-est, de ezen kívül meg vagyok vele elégedve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

bvlgari001

2012. augusztus 29.

Egy pár éve nekem nagyon hatásos volt, tényleg nem fénylett tőle a bőröm olyan hamar és a pattanásokat is hamar kezelte. Abban ha jól emlékszem varázsmogyoró is volt (bár lehet az más fajta, de itt nem találtam meg). Nem tudom miért nem használom mostanában, de most, hogy így eszembe jutott, holnap veszek is újra egyet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

zakuszka

2012. április 8.

Nem volt különösebb hatása hosszabb távon, bár jól frissített és tisztított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 8.

Nem volt különösebb hatása hosszabb távon, bár jól frissített és tisztított.

szueszti

2011. október 4.

Régebben használtam. Kombinált bőrre nem volt a legjobb választás,picit szárított. Annak ajánlanám, aki pattanásos. Frissítő érzésű, matt lesz tőle a bőr és kedvező az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 4.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid