Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. március 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Olyan speciális formulát tartalmaz, hogy biztosan nem vált ki allergiás reakciót sem a szemben, sem a kézen. Ragyogó fényű, csíkmentes felvitelt biztosít!

Kiszerelés: 9 ml

Clinique A Different Nail Enamel Körömlakk - 08 Party Red
Ár: 2.200 Ft , Eladó: minaya
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Clinique A Different Nail Enamel Körömlakk - 02 Sweet Tooth
Ár: 2.300 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt (eredeti dobozában), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Pocok96

2018. február 27.

Nekem a 'Happy<3' színben van meg. Nagyon szeretném szeretni, mert jól fed már 1 rétegben is, szép a színe, gyorsan szárad...de sajna gyorsan kopik is :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

SuzyPeach

2018. február 8.

A színe nagyon szép, viszont nem elég belőle egy réteg és 1-2 nap után már lepattog :( 3 csillagot adok a szín miatt és mert könnyű vele dolgozni, de nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 8.

umpalumpa

2015. október 26.

Aug.22:
A KM zsibin vettem egy kedves leányzótól. Régen fájt a fogam egy ilyen majdnem fekete bordóra: black honey. Gyönyörű, meleg, sötét szín. Még csak díszítettem vele, de igazi őszi időben bevetem teljes körmön. Kicsit nehezen száradt, jobban kellett figyelni rá, mint más lakkokra, de a szín kárpótol. Most jár egy 4-es és frissítek ősszel, mert a tartósságáról nem tudok nyilatkozni.
Okt. 26:
Szeretem. A lassabb száradás nem zavar már. Érdemes várni rá :). 1 rétegben is viselem, ha teljesen rövid a körmöm (, mint általában), de úgy nem bírja a kézmosást sem. 2 rétegben 4 napig szép, aztán már látszik hol pattant le. Megkapja az 5-öst az előleg 4-es után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 26.

Aug.22:
Okt. 26:

heyitseszter

2015. augusztus 9.

RedRedRed, Black honey és Concrete Jungle árnyalatok vannak meg. Glamour napok alkalmával a 2000 Ft-os kupont szoktam kihasználni. Egyikben sem csalódtam. Csodás színek, a piros és szürke árnyalatokat el is használtam, ami szerintem egy körömlakk esetében nagy szó! A negatívum sajnos az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

despoina

2015. április 12.

2014. augusztus 2.
Eddig elég sok lakkot kiprobáltam már a legtöbbjét az alsó és középkategoriások közül, a lakkok terén nem szoktam high end márkák termékeit vásárolni mert túl drágának tartom őket.
Az eddigi legnagyobb csalódásom egy Estee Lauder lakk volt, alig bírta pár napig lepattogzott, az üvegben a megmaradt lakk alig 2 hónap alatt besűrűsödött...
Ezek után csakis olcsóbb drogériás lakkokat használtam, nem voltak tökéletesek de mégis a célnak megfelelőek voltak. Semmi extra színhatás, pár napos tartosság, alacsony ár.
Mükörmeim nincsenek (nem is akarok) és nem is járok maniküröshöz mert sajnálok jó pár ezret fizetni csak hogy kifesse a természetes kéz és lábkörmeimet. Ezt magam is megtudom csinálni és nincs olyan éles különbség egy körmös által lakkozott köröm vagy egy otthon lakkozott között.
Már jó ideje szembetünt hogy van ez a Clinique lakk és ki kellene probálni...
Miután kaptam egy olyan megjegyzést férfitől "miért olyan sárgásan-pirosak a festetlen körmeid? talán egy jobb minőségű körömlakkot kellene használnod..!" rászántam magam hogy akkor rendben megveszem ezt az új Clinique valamit lehet jobb lesz a helyzet. Én vagyok pont az akinek szörnyen érzékeny ekcémára hajlamos a bőre, eddig a körömlakkok nem irritáltak vagy nem tudtam róla hogy éppen az a bünős az időszakos kiütésekért.
A Happynek vagyok a tulajdonosa, egy lágy koralpiros árnyalat. Diszkrét fiatalos nyárias piros szín, nem az a fame fatale árnyalat. Nagyon szép a fedése már egy huzással is látványos hatást lehet elérni vele. Az üvege nagyon szép stílusos, jó az ezüst kupakja ami könnyen kézreáll és nem csúszik. Írták előttem hogy nincsen szaga, ezt az állítást megcáfolnám mert ugyanolyan "körömlakk büdös" mint a többi lakk árfekvéstől függetlenül.
Nagyon szép fényes, jól kenhető, nem csíkoz, nem masszatol és kellően híg.
Updatelni fogok a tartosságot illetően, mert csak ma vettem és első használat után írok.
Írtak arrol is hogy az ára magas, én akcióban vettem 3300Ft körüli áron. A müllerben az OPI lakkok is 3000 Ft. körüliek igy nem gondolom hogy olyan sok lenne (akciós árban). Egy felsőbb kategoriás márkának a terméke, nem egy drogériás lakk. Persze árfekvésben igy is elmarad a vállalat-testvér Estee Lauder árától, Dior Chanelt pedig nem is említek.

Update augusztus 5.
Mosogattam vele, mostam, hajat mostam, számitógépen gépeltem a 2 rétegben festett körmeimmel. 2-3 nap után megkopott, első - 2 napon nagyon szép fénye volt majd a 3.-4. napon már megkopott. Most húztam rá még egy réteget, meglátjuk meddig bírja. Az új réteggel már olyan szépen ragyog mintha az egészet most kentem volna fel.
Update II. 2015. április 12.
A barátomtól kaptam húsvétra ezt a lakkot a happy árnyalatban, ő választotta a színt ezen alkalommal. Visszont nyáron is ezt a színt használtam, egyedül vásároltam akkor. Augusztus óta nem használtam Clinique körömlakkot,akkor egy üveg mindennapos használat mellett elég volt bő 1 hónapig. A vége fele beszáradt és összecsomosódott. Én szeretem ezt a színt, egy nagyon szép piros. Örömmel fogom használni mert a barátomtól kaptam, de magamtól nem hisszem hogy újra vásároltam volna. Ezen az áron vannak jobb lakkok is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

2014. augusztus 2.
Már jó ideje szembetünt hogy van ez a Clinique lakk és ki kellene probálni...
Nagyon szép fényes, jól kenhető, nem csíkoz, nem masszatol és kellően híg.

Update augusztus 5.
Update II. 2015. április 12.

nikol1118

2014. április 1.

Red red red árnyalatom van, de sírva fakadtam tőle. A tartóssága nulla, és nem elég egy réteg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 1.

szivi81

2014. március 11.

Pixi boxban kaptam a körömlakkot még tavaly. Mivel folyamatosan műkörmöm vagy lakkzselém volt, nem is használtam, talán csak egyszer a lábamon, francia alapnak. Most a szülés miatt le kellett szedni a körmöm, gondoltam kipróbálom, úgyis nude őrület van:) Az ecsete szép széles, jó minőségű, elég 1-2 húzás és a lakk fent van a körmön. Nagyon szépen terül, nem csíkos (pedig lassan egy éve álla szekrényben), nem száradt be. Mivel ez egy halvány árnyalat, 2 réteget kentem,a mi kb 10 perc alatt megszáradt. Illata kb nincs, szerintem hozza amit a forgalmazó igért: ekcémás kézre/ujjbegyekre is használható, abszolút szenzitiv termék. Mosogatást is bírja :) Lehet benevezek egy jó kis vörösre is ebből a márkából.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 11.

Milendoria

2014. február 27.

Chubby Stickkel kaptam akciós csomagban egy Grandest Grape-hez hasonló árnyalatban.
Imádom! Szépen fed, tartós, gyorsan szárad, isteni. Sajnálom hogy árban ilyen magas kategória - ettől függetlenül biztosan beszerzek majd még más árnyalatot is - ezután bármilyen más lakkot használni csalódás. (Az ár miatt jár csak a kevesebb csillag.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

Orsoly

2013. november 25.

Én is a Pixibox révén jutottam hozzá ehhez a lakkhoz, teljes áron biztos nem vettem volna meg. Csalódott is voltam, mikor kibontottam a dobozkát, mert a Black Honey árnyalatot kaptam, pedig nagyon reménykedtem, hogy a Red red red-et rejti majd a doboz. 1 hónapig nem is vettem elő a lakkot, annyira csúnyának találtam az árnyalatot. Aztán gondoltam, teszek még is egy próbát hátha...és azóta ez a kedvenc körömlakkom :). Nagyon intenzív feketés-barnás (erős fényben lilás- bordós árnyalat), tartós, egy rétegben is jól fed, gyorsan szárad. Ha kifogy újraveszem ezért az árnyalatért, mert annyira különleges. Az ára viszont... ezért -1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 25.

sephora

2013. november 20.

Nagyon szép a színpaletta, a fedése, tartóssága rendben van. Kissé túlárazott, emiatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 20.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színezék. Lilás piros.