Clinique

Ár:   9100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Könnyű alapozó zsíros, pattanásos bőrre. Olajmentes, elfedi a pattanásokat és semlegesíti a bőr vörösségét. Gyógyhatású hatóanyagai kezelik a meglévő pattanásokat és megakadályozzák azok kiújulását.

Ár: 7000 Ft + fox , Eladó: Breenyau
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel / foxpost

Hermina

2020. augusztus 18.

Hű, azt hiszem, itt az ideje véleményeznem őt, hiszen már évek óta használom. Annak idején a Vichy Dermablend 3D-jét váltottam le rá, amivel sokáig nagyon elégedett voltam, de hosszabb távon rá kellett jönnöm, hogy ez a bőrömön sokkal természetesebb (más is megjegyezte a különbséget, amikor őt viseltem), nem mellesleg pedig sokkal könnyebb is rajta eloszlatni. Ehhez mondjuk hozzátartozik, hogy az évek alatt a bőröm állapota nagyon sokat javult, annak idején a Vichy-nek tényleg komoly bőrproblémákkal kellett megbirkóznia, szóval aki hasonló gondokkal küzd annak abszolút ajánlom azt is. Számomra ennek pont megfelelő a textúrája, csak annyira folyós, amennyire kell, és púder nélkül is elég sokáig bírja. Most nyáron nagyon ritkán és csak esténként használtam, abban a pár órában egyáltalán nem kellett igazítanom, de napközben is csak ritkán szoktam hozzányúlni, nem meglepő módon főleg a száj, orr, áll körüli területeken szokott lekopni. Engem egyáltalán nem szárít. Müllerben szoktam venni, ott a legvilágosabb színből (Alabaster) még sosem láttam, de számomra Fresh Ivory is elég világos, nyáron a Neutral-lel együtt használom. Egyedül az nagy szívfájdalmam, hogy a Clinique sem cruelty-free :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

humankind

2020. augusztus 12.

ez AZ ALAPOZÓ! nagyon könnyű felvinni, szuper a textúrája de mégis jó a fedése, nem fényesedik át, nem oxidálódik észrevehetően, komolyan csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni! szerintem életemben először találtam egy alapozót, amivel maximálisan elégedett vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

franciska.papp18

2020. augusztus 5.

Már elhasználtam egy teljes kiszereléssel és épp most készülök megrendelni a következőt. Nem gondoltam volna, hogy ennyire könnyed és alig lehet érezni a bőrön mégis jól fed. Szerintem nyárra az egyik legszuperebb alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

eszterrr95

2020. július 24.

Az EL Double Wear alapozót nem ajánlják mindennapos használatra, ezért próbáltam ki ezt az alapozót. Erősen zsíros bőröm van és ettől a clinique alapozótól 2 óra után teljesen fényes a fejem. Nem utolsó sorban pattanásokat okozott! Ha egy picit is hozzáértem az arcomhoz akkor ott volt az ujjamon az alapozó, az arcomon meg egy folt amit már nem fedett alapozó! Hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 24.

brobertina

2020. július 21.

Hormonális pattanásos bőrrel elég nehéz olyan alapozót találni, ami fed, de nem fullad alatta a bőröm, és már-már jó érzés viselni. Nekem ez a nagybetűs Alapozó. Pár óra után átfényesedik, de ez könnyen megoldható. A bőröm sokkal szebb változatát kapom, amikor felteszem. Hálás vagyok, hogy rátaláltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Bubucim

2020. július 13.

Imádom. :) Mióta kipróbáltam, akciók keretében kettesével rendelem. Tökéletesen fed, nem tömíti el a pórusokat, nem okoz pattanásokat. Egyetlen negatívumot sem tudok említeni. Arckrémet évszaktól függetlenül használok, de nyáron nagyon örülök, hogy ebben a kis csodában még fényvédő is van. Biztosan nem fogom lecserélni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

pinterkami

2020. június 19.

Lassan két éve használom és nagyon elégedett vagyok vele! Télen szoktam alá arckrémet használni, mert nagyon érzékeny a bőröm a hidegre, de könnyen felvehető bármilyen krémre tapasztalatom szerint. Egyenletes a fedése, nem lesz csillogó és túl matt sem a bőröm tőle, ami természetes hatást kölcsönöz. Régebben olcsóbb kategóriás alapozókkal próbálkoztam, viszont nagyon pattanásos lett a bőröm, mióta ezt használom, nincs ilyen problémám. Egy tubust kb. 8-10 hónapig használok, mert nem kell belőle túl sok, ezért ár-érték arányban nagyon megéri számomra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

ngsrr

2020. május 5.

Szuper!!!!! Van viszonyitasi alapom, high-endtol a drogeriaig, mac-tol a double wear-ig, vagy 50 alapozot biztos kiprobaltam, es azt veszem eszre, hogy mindig visszaterek hozza. Egyszeruen csodas, termeszetes hatas, heges az arcom, es sok alapozo sajnos csak jobban kiemeli a texturajat, de ez valami imadni valo! Kombinalt bortipusom van, tzoneban zsiros, de sajnos vizhianyos, viszont ezzel a kis csodaval egesz nap nagyon szep az arcom. Akciosan vagy kedvezmennyel mar 7000 korul hozza lehet jutni, ami szerintem eleg barati, tekintve hogy pl egy loreal alapozo is 5000 ftba kerul. Ajanlom mindenkinek, nincs durva fedese, de azert szerintem eleg szepen fed, es nem lesz maszkos, amit gyulolok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

mauglinita

2020. január 30.

Szuper alapozó! Kb 5 éve használom, és eddig nem találtam nála jobbat. Szárazabb bőrre mindenképpen érdemes alá hidratálni, mert van egy szárító hatása. Nekem egy gazdagabb hidratálóval csodát tesz a pattanásos-helyenként kipirosodott bőrömmel (a gyógyulásukat is határozottan segíti). Könnyű eldolgozni, szépen fed, de nem maszkos. Nekem elég tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

Pocoknyusz

2019. december 11.

Szuper! Nekem azért átfénylik a bőröm idővel, de a fedése egyébként tökéletes! Minden apró hibát és pirosságot elfed, de nincs maszk-hatás. A Douglasban segítettek kiválasztani az árnyalatot is, így bátran kenem magamra. Nem kell belőle sok, így viszonylag sokáig tart a kis tubus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A hidroxilapatit (HAP) egy ásványféle, melyet csiszoló, tömegnövelő, emulzió stabilizáló anyagként használnak a kozmetikumokban. E szerint a tanulmány szerint fogrémekben és egyéb szájápolási termékekben használva használva a hidroxilapatit remineralizálja a fogzománcot és lezárja a dentin csatornákat.

A méhpempő antibakteriális és a bőr faggyútermelését kiegyensúlyozó hatóanyaga, ma már mesterségesen állítják elő Acnacidol néven. Gyakran 1,10-Decanediol-lal és Sebacic Acid-dal együtt alkalmazzák.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.