Clinique

Ár:   9100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Könnyű alapozó zsíros, pattanásos bőrre. Olajmentes, elfedi a pattanásokat és semlegesíti a bőr vörösségét. Gyógyhatású hatóanyagai kezelik a meglévő pattanásokat és megakadályozzák azok kiújulását.

Ár: 8000 , Eladó: dblanka
Állapot: új, egyszer sem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 2000 ft , Eladó: Ziiman
Állapot: Kb negyede van meg, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétellel

timealionko

2021. április 23.

Kombinált, T-vonalban zsíros, vízhiányos bőrön csodás összképet erdeményez. Alá kell hidratálni, bár szerintem ez aranyszabály, bőrtípustól függetlenül. Lapos sminkecsettel szépen el lehet dolgozni, azonban igyekezni kell vele :-). Színt úgy érdemes választani, hogy jócskán oxidálódik! Pattanásaim nagyon ritkán vannak, akkor is max 1-2, ha megjelenik, viszont azokat is szépen kezeli. Érzetre nagyon friss, tiszta az arcon. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

NikolettaV

2021. április 11.

Kombinált bőrömre szerettem volna egy olyan alapozót, ami közepes fedést nyújt a mindennapokban. Számomra ez a tökéletes alapozó a hétköznapokra, pontosan azt a fedést adja, amit szeretnék. Nincsenek bőrhibáim, de szeretem, ha egységesebb színe van az arcomnak, ez a termék tökéletesen megfelel erre a célra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

udyanna

2021. március 6.

Mondtam már alapozóra, hogy megtaláltam az igazit, viszont hosszútávon mindig csalódtam.
Nem akarom elkiabálni, de eddig ő az egyetlen alapozó, ami ebben a maszkozós időszakban majdhogynem tökéletesen működik, tartós.
Hidratálás kötelező alá! 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

Hidratálás kötelező alá! 😊

tetrus97

2021. február 21.

Zsíros bőrűeknek nagyon jó! Nekem már egy kicsit sok, mert szárít, de ez az alapozó volt az évekig T-zónában zsíros bőröm megmentője. Nem okoz pattanásokat, sőt, nekem szépen leszárította amik kijöttek.
A textúrája gyönyörű, tényleg nagyon igényes finishe van.

Hozzám hasonló vízhiányos bőrűeknek viszont csak jól aláhidratálva ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 21.

A textúrája gyönyörű, tényleg nagyon igényes finishe van.

Hozzám hasonló vízhiányos bőrűeknek viszont csak jól aláhidratálva ajánlom :)

Eszter00260

2021. február 19.

Nagy reményekkel vettem meg ezt a terméket, mestersminkes ismerősöm ajánlotta az acnéra hajlamos bőrömre. Az tény, hogy mióta használom, kevesebb az acném ( bár együtt kezdtem használni bőrgyógyász által felírt receptköteles arclemosóval és más szalicilsavat tartalmazó patikában kapható krémekkel, lemosókkal, így nem tudom melyik termék érdeme is ez igazán...) , viszont a néha előbukkanó dudorokat és a már elmúlt pattanások utáni piros foltokat nagyon nehezen fedi el. Maszkhatást egyáltalán nem kelt, nem ül bele a pórusaimba sem. Építeni egyébként lehet, én szeretem az illatát és az állagát is.
Azért kap tőlem csak 4 csillagot, mert a fedése nem olyan, mint amit ígér. Színben sem túl nagy a választék, nekem a legvilágosabb fresh alabaster árnyalat is sötét, télen nagyon elüt, kevernem kell az alapozó világosító csodacseppjeimmel, amivel egyébként nagyon jól működik, nem befolyásolja az állagát, fedését, tartósságát és az eldolgozhatóságát sem.
Biztosan el fogom használni, mert akciósan is inkább a felső árkategóriába tartozik, de nem hinném, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

theylovejucc

2021. február 6.

Nagyon örülök, hogy megtaláltam ezt az alapozót. Nem kelt maszk hatást, egységessé teszi az ábrázatomat nem fénylik a bőrömön matt hatást biztosít, púdert sem kell hozzá használnom a viszonylag könnyen zsírosodó bőrömön. Kíváncsi leszek nyáron mit tud majd, de most télire tökéletes, picit szárítja a bőrömet de aláhidratálással nem vészes. Az árnyalat kiválasztásánál figyelni kell, mert szerintem az első Alabaster túl világos, a 2. fresh ivory picit nekem még mindig világos de határeset púderrel meg bronzosítóval szép, viszont a 3. szín a neutral talán a legjobb az Én külsőmhöz (alapjáraton sötétbarna haj, szemöldök, barna szem, könnyen barnuló leégésre nem hajlamos bőr). A 4. árnyalat és annál feljebb már csak nagyon barna bőrűeknek javaslom (teszteltem őket, márkashopból kért mintákkal)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

missorsi

2021. február 6.

Nagyon szeretem, 2. kedvenc alapozóm a MAC studio fix után. Nekem tetszik a könnyű, enyhe fedése, pedig problémás a bőröm, de abszolút természetes, kellemes viselet, semmi maszkhatás mégis elég jó a fedése. Nem emeli ki a száraz részeket amit elég kevés alapozóról tudtam eddig elmondani, nagyon szép egységes bőrképet csinál. Pár óra után kicsit átfényesedik, de nekem mind, viszont nem csúnyán, inkább egy egészséges bőrfényt, szaténos csillogást tapasztaltam mindössze. Tartós, órák múlva is kb ugyanúgy néz ki, nem csomósodik. Akcióban szerintem megéri, fresh ivory az árnyalatom, nem teljesen passzol, de úgy 80%-ban igen. Talán a színválaszték lehetne bővebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 6.

Bubucim

2021. január 20.

Imádom. :) Mióta kipróbáltam, akciók keretében kettesével rendelem. Tökéletesen fed, nem tömíti el a pórusokat, nem okoz pattanásokat. Egyetlen negatívumot sem tudok említeni. Arckrémet évszaktól függetlenül használok, de nyáron nagyon örülök, hogy ebben a kis csodában még fényvédő is van. Biztosan nem fogom lecserélni. :)
Bővebben itt fejtettem ki a véleményem róla: https://beautyminimalist448581346.com/2021/01/20/a-tokeletes-alapozo-megtalalasa/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

dancuuuus

2020. december 15.

Evek ota hasznalom. Nekem ez a NAGYBETUS alapozo !! Az en zsiros, gyulladt pattis boromre tokeletes. Szeretem az allagat, lehellet konnyu, szepen fed, megsincs maszkhatasa, leszaritja a gyulladt pattikat es nem okoz tovabbi pattanasokat. En az anti blemish korrektorjaval egyutt hasznalom, nekem tokeletesen bevalt, meg vagyok elegedve vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 15.

biankaedlinger

2020. december 3.

Ezidáig Catrice All Matt Plus alapozóját használtam. Úgy voltam vele, hogy nem szükséges a magasabb fedés. De egyre jobban zavart, hogy a maszkozós időszakban hamar eltűnik az arcomról. Véletlenül találtam rá erre az alapozóra, de eddig nagyon bevált. Igaz 2x használtam, de egy egész napot kibír, pedig 8-10 órát töltök maszkban. Szép, egységes a bőrképem, nekem nem oxidálódott eddig az arcomon. Pont annyira matt amennyire én szeretem, és nem zsírosodott át hamar, ami nálam csoda. Egyébként a saját alapozó ecsetével használom. Jól alá kell hidratálni, az biztos, de engem ez nem zavar.
Eddig csillagos 5*, bár sok összehasonlítási alapom nincs alapozók terén. 😅😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

Eddig csillagos 5*, bár sok összehasonlítási alapom nincs alapozók terén. 😅😊

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A hidroxilapatit (HAP) egy ásványféle, melyet csiszoló, tömegnövelő, emulzió stabilizáló anyagként használnak a kozmetikumokban. E szerint a tanulmány szerint fogrémekben és egyéb szájápolási termékekben használva használva a hidroxilapatit remineralizálja a fogzománcot és lezárja a dentin csatornákat.

A méhpempő antibakteriális és a bőr faggyútermelését kiegyensúlyozó hatóanyaga, ma már mesterségesen állítják elő Acnacidol néven. Gyakran 1,10-Decanediol-lal és Sebacic Acid-dal együtt alkalmazzák.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.