Clinique

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2022. március 24.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• elfedi az arcbőr hibáit, és egységesíti annak megjelenését
  • összetétele könnyű és olajmentes, így nem terheli meg a bőrt
  • nem ülepszik meg a pórusokban és lehetővé teszi az arcbőr légzését
  • csökkenti a felesleges faggyút
  • segít megelőzni az aknét

6 árnyalatban kapható

Ár: 2990 , Eladó: GuerlainInsolence
Állapot: új, próbamentes, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel / GLS / postán maradó
Ár: 6000 Ft , Eladó: Maniac1217
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben/Foxpost

missorsi

2022. április 21.

Nagyon szeretem, talán ez a kedvenc alapozóm, pedig rengeteget kipróbáltam. Nekem tetszik a könnyű, enyhe fedése, pedig problémás a bőröm, de abszolút természetes, kellemes viselet, semmi maszkhatás mégis elég jó a fedése. Nem emeli ki a száraz részeket amit elég kevés alapozóról tudtam eddig elmondani, nagyon szép egységes bőrképet csinál. Pár óra után kicsit átfényesedik, de nekem mind, viszont nem csúnyán, inkább egy egészséges bőrfényt, szaténos csillogást tapasztaltam mindössze. Tartós, órák múlva is kb ugyanúgy néz ki, nem csomósodik. Akcióban szerintem megéri, fresh ivory az árnyalatom, nem teljesen passzol, de úgy 80%-ban igen. Talán a színválaszték lehetne bővebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 21.

98SzAnDi19

2022. február 26.

A termék jól működik, szinte lerobbanthatatlan, de a leghalványabb szín is túl sötét a bőrömön :( próbáljátok ki, mielőtt megveszitek a teljes kiszerelést

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 26.

Andus93

2022. február 8.

Nagyon jó a pattanásos zsíros bőrömnek. A pattanásokat szépen elfedi, és nem okoz szárazságot. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 8.

Martincsa

2022. január 31.

Nem szoktam alapozózni, mert idáig mindegyik pattanásokat okozott. Azonban mivel egy szeptemberi esküvőre elfelejtettem sminkest intézni, így gondoltam veszek egy alapozót. Ez AZ alapozó. Nagybetűkkel. Eggyé válik az arcommal, azóta van hogy napokig egymás után használom és nemhogy új patikat nem okoz, de a meglévőket is elintézi. Nekem egész napot kibír igazítás nélkül, nem fénylik át. Mindenki mindig megdícsér, milyen szép a bőröm 🙂
Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 31.

Mindenkinek ajánlom!

Dorissszo

2022. január 15.

A legjobb alapozó :) elég sok márkával próbálkoztam már, olcsóbb illetve drágább kategóriában is de ez a csoda verhetetlen.
Tökéletes az állaga fedése. Igen egy kicsit magasabb az ára de egy 4-6 hónapot simán kihúzok vele.
Elfedi a pattanásokat plusz összetevőinek köszönhetően kezeli is a meglévő pattanásokat.
Nálam ő a Number1

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 15.

Nálam ő a Number1

Manoka1885

2021. november 2.

Kedvenc alapozóm, egyszerűen imádom :) Kb 3 éve használom, tökéletes a fedése, nem okoz kipirosodást/pattanást. Az állaga is tökéletes, nagyon egyszerű vele dolgozni. Egyetlen pici hiányossága van a Clinique anti-blemish solutions alapozó családnak, hogy kevés szín közül lehet választani, de így is 5 csillagos nálam :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 2.

timealionko

2021. április 23.

Kombinált, T-vonalban zsíros, vízhiányos bőrön csodás összképet erdeményez. Alá kell hidratálni, bár szerintem ez aranyszabály, bőrtípustól függetlenül. Lapos sminkecsettel szépen el lehet dolgozni, azonban igyekezni kell vele :-). Színt úgy érdemes választani, hogy jócskán oxidálódik! Pattanásaim nagyon ritkán vannak, akkor is max 1-2, ha megjelenik, viszont azokat is szépen kezeli. Érzetre nagyon friss, tiszta az arcon. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 23.

NikolettaV

2021. április 11.

Kombinált bőrömre szerettem volna egy olyan alapozót, ami közepes fedést nyújt a mindennapokban. Számomra ez a tökéletes alapozó a hétköznapokra, pontosan azt a fedést adja, amit szeretnék. Nincsenek bőrhibáim, de szeretem, ha egységesebb színe van az arcomnak, ez a termék tökéletesen megfelel erre a célra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

udyanna

2021. március 6.

Mondtam már alapozóra, hogy megtaláltam az igazit, viszont hosszútávon mindig csalódtam.
Nem akarom elkiabálni, de eddig ő az egyetlen alapozó, ami ebben a maszkozós időszakban majdhogynem tökéletesen működik, tartós.
Hidratálás kötelező alá! 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

Hidratálás kötelező alá! 😊

tetrus97

2021. február 21.

Zsíros bőrűeknek nagyon jó! Nekem már egy kicsit sok, mert szárít, de ez az alapozó volt az évekig T-zónában zsíros bőröm megmentője. Nem okoz pattanásokat, sőt, nekem szépen leszárította amik kijöttek.
A textúrája gyönyörű, tényleg nagyon igényes finishe van.

Hozzám hasonló vízhiányos bőrűeknek viszont csak jól aláhidratálva ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

A textúrája gyönyörű, tényleg nagyon igényes finishe van.

Hozzám hasonló vízhiányos bőrűeknek viszont csak jól aláhidratálva ajánlom :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A hidroxilapatit (HAP) egy ásványféle, melyet csiszoló, tömegnövelő, emulzió stabilizáló anyagként használnak a kozmetikumokban. E szerint a tanulmány szerint fogrémekben és egyéb szájápolási termékekben használva használva a hidroxilapatit remineralizálja a fogzománcot és lezárja a dentin csatornákat.

A méhpempő antibakteriális és a bőr faggyútermelését kiegyensúlyozó hatóanyaga, ma már mesterségesen állítják elő Acnacidol néven. Gyakran 1,10-Decanediol-lal és Sebacic Acid-dal együtt alkalmazzák.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.