Clinique

Ár:   9100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Könnyű alapozó zsíros, pattanásos bőrre. Olajmentes, elfedi a pattanásokat és semlegesíti a bőr vörösségét. Gyógyhatású hatóanyagai kezelik a meglévő pattanásokat és megakadályozzák azok kiújulását.

Ár: 7000 Ft + fox , Eladó: Breenyau
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel / foxpost
Ár: 7000 Ft + száll. költség , Eladó: Ditti79
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: személyesen,vagy előre utalás után küldöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pinterkami

2020. június 19.

Lassan két éve használom és nagyon elégedett vagyok vele! Télen szoktam alá arckrémet használni, mert nagyon érzékeny a bőröm a hidegre, de könnyen felvehető bármilyen krémre tapasztalatom szerint. Egyenletes a fedése, nem lesz csillogó és túl matt sem a bőröm tőle, ami természetes hatást kölcsönöz. Régebben olcsóbb kategóriás alapozókkal próbálkoztam, viszont nagyon pattanásos lett a bőröm, mióta ezt használom, nincs ilyen problémám. Egy tubust kb. 8-10 hónapig használok, mert nem kell belőle túl sok, ezért ár-érték arányban nagyon megéri számomra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

ngsrr

2020. május 5.

Szuper!!!!! Van viszonyitasi alapom, high-endtol a drogeriaig, mac-tol a double wear-ig, vagy 50 alapozot biztos kiprobaltam, es azt veszem eszre, hogy mindig visszaterek hozza. Egyszeruen csodas, termeszetes hatas, heges az arcom, es sok alapozo sajnos csak jobban kiemeli a texturajat, de ez valami imadni valo! Kombinalt bortipusom van, tzoneban zsiros, de sajnos vizhianyos, viszont ezzel a kis csodaval egesz nap nagyon szep az arcom. Akciosan vagy kedvezmennyel mar 7000 korul hozza lehet jutni, ami szerintem eleg barati, tekintve hogy pl egy loreal alapozo is 5000 ftba kerul. Ajanlom mindenkinek, nincs durva fedese, de azert szerintem eleg szepen fed, es nem lesz maszkos, amit gyulolok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

mauglinita

2020. január 30.

Szuper alapozó! Kb 5 éve használom, és eddig nem találtam nála jobbat. Szárazabb bőrre mindenképpen érdemes alá hidratálni, mert van egy szárító hatása. Nekem egy gazdagabb hidratálóval csodát tesz a pattanásos-helyenként kipirosodott bőrömmel (a gyógyulásukat is határozottan segíti). Könnyű eldolgozni, szépen fed, de nem maszkos. Nekem elég tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

Pocoknyusz

2019. december 11.

Szuper! Nekem azért átfénylik a bőröm idővel, de a fedése egyébként tökéletes! Minden apró hibát és pirosságot elfed, de nincs maszk-hatás. A Douglasban segítettek kiválasztani az árnyalatot is, így bátran kenem magamra. Nem kell belőle sok, így viszonylag sokáig tart a kis tubus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

banhegyireka

2019. november 1.

Zsirosodasra hajlamos borre a legjobb! Puderesre szarad, nem zsirosodik a bor, nem okoz pattanasokat, egységes bőrszínt ad, szuperek az összetevői. Könnyű állagú, csak ajánlani tudom, nekem nagyon bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

TimyeK

2019. október 14.

Anno egy tubussal elfogyasztottam belőle. Nos megvettem a legvilágosabb árnyalatot, ám engem nem tájékoztattak arról, hogy oxidálódik. A boltban jónak tűnt a legvilágosabb árnyalat, ám felkenve egy óriási földimogyoróra hasonlítottam. Az állaga viszont nagyon jó, lány, selymes, vékonyan kenhető jól pigmentált termék, vékony rétegben is jól fed. Kellően folyékony, könnyen eldolgozható és nem ül bele a ráncokba. Úgy éreztem lélegzik alatta a bőröm, nem okozott pattikat, a meglévőket valamelyest leszárította. Egyébként természetes hatás érhető el vele, kivéve ha ennyire elüt a bőrszíntől. A csomagolása, nem szolid illata tetszik, igazi letisztult, elit hatást kelt. Zsírosodó bőrön viszont átfényesedik, sajnos elég hamar. Nem a legtartósabb alapozóim közé tartozik, pedig próbáltam párat. Egy tubussal elhasználtam belőle, szerencsére találtam jobbat, szebb összetevőkkel harmad ennyi pénzért. Az oxidálódás és a tartósság miatt vonok le. Nagyon drága, de ezért nem vonhatok le csillagot, hiszen van, akinek ez így is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Szofe

2019. szeptember 17.

Eddig talán sok szempontból ez az egyik legjobb alapozó, amit használtam. Kap levegőt a bőröm, nem ad nehéz érzetet.Télen világosabb árnyalatot használtam, azzal az volt a gondom, hogy nem fedett normálisan. Most, hogy nyáron lett egy kis színem, egy sötétebb verziót vettem, ennek a fedése is sokkal jobb. Nagyon könnyen el tudom dolgozni. A másik kedvencem az Estée Lauder double wear (az fedésben magasan üti ezt, de azt nagyon nehéz eldolgozni, hamar rászárad a bőrömre és nem kenődik jól)
Sokáig tart, reggel eljövök munkába és mire hazaérek még tűrhető a fejem. Nem tudom azt mondani, hogy a pattanások kevésbé jelennek meg... ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

izabella73

2019. augusztus 26.

Mintát kaptam belőle a legvilágosabb színben,mivel az eladó hölgy felhívta a figyelmemet,hogy oxidálódik.Így pont jó is lett a szín, a könnyű állaga, enyhe fedése, összetevői is tetszenek, viszont valahogy nem mutat szépen az arcomon.Nem olvad egybe a bőrömmel, ezáltal nem természetes hatású,beleül a pórusokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Yavanna

2019. augusztus 6.

Eleinte szerettem, de valahogy egyre kevésbé vagyok megelégedve vele, nem vagyok egy gyakorlott alapozóhasználó, de biztos találnék sokkal olcsóbbat, ami jobb. A pattanásos bőröm miatt esett erre a választásom, és bár jobban eltünteti őket, mint az eddig használt CC krémem, de még mindig hagy kívánni valót maga után. Viszont legalább nem okoz újabbakat, és talán a gyógyulásban is segíti a meglévőket (bár ebben nem vagyok biztos). Próbálom minél vékonyabban felvinni, de gyakran még így is látszódik, hogy van egy réteg rajtam, pedig én a természetesség híve lennék, nagyon nem szeretem, ha látszódik az alapozó. Ráadásul mióta beköszöntött a meleg, viszonylag hamar át is fénylik alatta a bőröm, pedig ezzel annyira nem szokott problémám lenni.
Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos nem vált be. 3 csillagot azért megérdemelne, de az ára miatt kap csak 2-t.

UPDATE: na jó, picit túl szigorú voltam. Mostanában több kis termékmintát kipróbáltam és még nem sikerült ennél jobbat találnom. Rájöttem, hogy nem egyszerű az egyensúlyt megtalálni a pattanások jól elfedése és a természetes végeredmény között (legalábbis nekem eddig nem jött össze). Szóval szerettem volna lecserélni, de egyelőre mégis maradok ennél :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Bozizu

2019. július 21.

Híg állagú, illatmentes, enyhe közepes fedésű alapozó, de mivel nincsenek bőrhibáim, így nekem ez nem szempont. (Csak azért furi, mert elvileg pattanásos bőrre van kifejlesztve, de el nem tudom képzelni, hogy ez elfedne egy pattanást.) Ellenben végre valami, ami valóban mattít és nem csak 5 percre! Púderesre szárad, és ez órákig így is marad, púder nélkül is. Ezzel együtt nem használom minden nap, egyrészt mert eleve nem sminkelek minden nap, másrészt mert macerás úgy eloszlatni, hogy ne üljön meg a pórusokban, így ha nincs türelmem pepecselni, nem ehhez nyúlok. De emiatt nem vonok le pontot, mert nagyon hálás vagyok, hogy végre megváltást találtam a zsíros bőrömre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A hidroxilapatit (HAP) egy ásványféle, melyet csiszoló, tömegnövelő, emulzió stabilizáló anyagként használnak a kozmetikumokban. E szerint a tanulmány szerint fogrémekben és egyéb szájápolási termékekben használva használva a hidroxilapatit remineralizálja a fogzománcot és lezárja a dentin csatornákat.

A méhpempő antibakteriális és a bőr faggyútermelését kiegyensúlyozó hatóanyaga, ma már mesterségesen állítják elő Acnacidol néven. Gyakran 1,10-Decanediol-lal és Sebacic Acid-dal együtt alkalmazzák.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.