Clinique

Ár:   9100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Könnyű alapozó zsíros, pattanásos bőrre. Olajmentes, elfedi a pattanásokat és semlegesíti a bőr vörösségét. Gyógyhatású hatóanyagai kezelik a meglévő pattanásokat és megakadályozzák azok kiújulását.

Keresem!!! Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó
Ár: Megegyezes szerint , Eladó: redi96
Állapot: -, Helyszín: -, fizetés: Ahogy majd megbeszeljuk
Ár: 8000 , Eladó: Lynuka6
Állapot: szinte tele van pár alkalommal próbált, Helyszín: Szombathely, fizetés: banki utalás vagy személyesen, postázom is
zia06

2019. május 22.

Alapozóból mindig "keresem az igazit", így mindig kísérletezem. Erre az alapozóra márciusban esett a választásom. Müllerben vásároltam, így segítettek a színét kiválasztani. Gyenge fedése van, de éppen ezért nagyon természetes hatású alapozó. Felkenésnél azt vettem észre, hogy nagyon gyorsan szárad, és ha nem kenem el gyorsan, akkor foltos lesz és kezdhetem előről.., de ha gyorsan elkenem, akkor nincs ilyen probléma. Nap végére egy kicsit oxidálódik. Összességében meg vagyok vele elégedve, de még "keresem az igazit".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

oznob64

2019. május 16.

A legjobb alapozó kombinált-zsíros bőrre. Kis mennyiség kell belőle, úgy természetes az enyhe-közepes fedése, hosszabb idő után sem fénylik át. Egyedül az INCI negyedik helyén lévő denaturált alkohol rontja valamelyest az összképet, de az alapozó hatása tekintetében talán ez is elfogadható. A meglévő pattanások szempontjából nem tudom értékelni, azonban a CliniqueFit alapozóval ellentétben ez nem okoz újabbakat. Illatra a többi Clinique termékhez hasonlóan teljesen semleges, egyedül talán az árnyalatok kis választéka merülhet fel akadályként, az én nem igazán világos bőrömre viszont az itthon kapható legvilágosabb árnyalat tökéletesen passzol. Kis aláhidratálása szárazabb területekre véleményem szerint szükséges, és nagyon óvatosnak kelleni a felvitt mennyiséggel a természetes hatás érdekében. Az én bőrömön nem oxidálódik. Összességében tehát minden kisebb hibája ellenére is egy nagyszerű termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Panda

2019. április 2.

Nos nekem alapvetően szép volt a bőröm - de az elmúlt 3-4 hétben tele lett az arcom mély gyulladásokkal (ami csak vizes vagy nincs benne semmi) ez korábban egyáltalán nem volt jellemző.
Már egy ideje gondolkodtam ezen a terméken de arra jutottam mindig, hogy nem olyan problémás a bőröm és nem ez a megfelelő termék.
Most mégis megvettem a Mo.-on fellelhető legvilágosabb árnyalatát a Fresh Alabaster-t.
Egyszerűen imádom!
Igaz kicsit nekem most is sötét, nyáron lesz az igazi szóval jelenleg korrektort használok az arcom bizonyos pontjainak világosítására, hogy ne tűnjön nagyon sötétnek- de a felvitelt követően 30 perccel kb mintha igazodna jobban az arcszínemhez.
Én nem hidratálok direkt alá hanem a NIVEA Q10 Anti-age & Anti-pigments Napozó Arckrém FF 50 krémet használom és hangulattól függően esetleg primert de azt nem mindig. Így ezzel a kombóval szép selyem fénye lesz az arcomnak és csak nagyon picit púderezem le az állam,orrom, szemem alatt és a szemöldököm között - napközben egyszerűen nincs szükségem púderezésre - csodásan tartja magát.
8 óra után látom, hogy egy nagyon minimálisat megkopik de egyenletesen és egyáltalán nem feltűnő.
Ezen kívül a gyógyító hatással úgy voltam, hogy : na persze... de tényleg csinál valamit mert még a párom is megállapította, hogy mintha rendbe jött volna az arcom mióta ezt használom (pedig tudjuk a ff-ak milyen vaksik..)
Szóval nekem a kombinált, érzékeny ritkán gyulladásos de gyakran mitesszeres bőrömre nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Egyszerűen imádom!

Kinguska09

2019. március 24.

Rengeteg alapozot kiprobaltam mar eddig meg nem talaltam meg a legjobbat igy hat kiserletezek folyton!
Most erre esett a valasztasom Mullerbe vasaroltam 10.000 ft ert /30 ml* tobb arnyalat van
Az arnyalat nem rossz de nekem lehetne egy picit sotetebb (fresh sand) - de ha jol tudom ez a legsotetebb ?!
Azt teszi amit iger lagyan kozepesen fed nincs maszkhatas nem tomiti el a prousokat nem okozz irritaciot sem pattanasokat termeszetes hatast kelt !
Sajnos lehet h “ velem van a baj” de hiaba tisztitom meg jol az arcom es hasznalok ala minden fele arcapolot porus osszehuzot arcmaszkot radirt tonizalok kremezek neha primert is viszek fel de ezekkel egyutt is es ezek nelkul is HAMAR lekopik :( van hogy naponta 2-3 alkalommal is ujra kell kennem az arcom mert “eltunik” nem ertem miert :/ kicsit inkbb egy BB kremhez hasonlitanam sajnalom mert nem lenne rossz de igy nem veszem ujra mert gyorsan fogy :/
Nem szaritja az arcot (sajnos :D)

Olyanoknak ajanlom akiknek kb nincs is pattanasa vagy evente 1-2 jon ki es nem erosen zsirosodo a boruk! Nekem sajnos zsiros a borom lehet amiatt is kopik le gyorsan mert allandoan fenylik a fejem kiborit pedig mar mindent ***** kenek a fejemre :D
Ugyhogy senkit sem szeretnek lebeszelni a termekrol csupan elmondtam a sajat tapasztalataimat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Nem szaritja az arcot (sajnos :D)

florien

2019. március 3.

Az eddigi legjobb alapozóm. Használtam eddig BB krémeket, de valami professzionálist szerettem volna, kedvezményesen jutottam hozzá, de egyből veszem is az utánpótlást. Szivaccsal viszem fel, nincs maszk hatás, természetes és nekem a fedése is elég jó, pár pöttyöt kell elfednem korrektorral. Nagyon szépen egységesít, minden pénzt megér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

Virag777

2019. január 23.

Sziasztok!:)
Lett egy eladó 05-ös árnyalatúm ha valaki szeretné:) (fresh beige)
Sajnos 2 szín között vaciláltam és pont nem a megfelelőt választottam úgyhogy e helyett a másikat szeretném megvenni:(
Tegnap vásároltam, ma használtam először úgyhogy egy használatnyi kis mogyorónyi hiányzik belőle!
Szerettem volna a pigment foltok miatt egy természetesen fedő alapozót ami kifejezetten problémás bőrre való mert épp mostanság jött rendbe az arcom!:)
Nagyon jó az állaga és szépen is fed, természetes hatást nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Sziasztok!:)
Lett egy eladó 05-ös árnyalatúm ha valaki szeretné:) (fresh beige)
Nagyon jó az állaga és szépen is fed, természetes hatást nyújt.

barbo94

2019. január 15.

Bementem a Douglas-ba és kértem, hogy kenjék fel az egyik felemre ezt az alapozót a másikra pedig az EL DW alapozót.
Elsőre azt láttam, hogy az EL DW sokkal jobban fed viszont.... Tapintásra is és úgy alapjáraton is kevésbé éreztem, hogy van rajtam alapozó ami nagy plusz pont. Egy délutánt volt rajtam, ettem-ittam, vezettem és a nap végére sem mozdult el, nem szárított ki sehol semmit, ugyanolyan volt.
Azonban az orrom azon felén lett egy picike piros pont (ami aztán lehet patti lesz még nem tudom), lehet kezdődő patti volt és ez amúgy kihozta, szóval ezért csak 4*-ot kap.
Adok neki majd még egy esélyt mert 3 alapozót még kiakarok próbálni (urban decay, the balm, smashbox) míg végleg döntenék, és majd meglátjuk mi lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

lorafair22

2019. január 6.

Nagyon tetszik az állaga, felvitelt követôen azonnal matt arcbôrt biztosít, színben is megtaláltam a tökéletes árnyalatot. Nekem ez a tökéletes alapozó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

feketefanni96

2018. november 19.

15 éves korom óta problémás bőrrel küzdök. Pattanások, acnek, tág pórus. Rengeteg alapozót használtam már, de ez messze földön a legjobb. Segít gyógyítani a pattanásaim és mintha kevesebb is lenne belőlük.Nincs maszkhatás, mégis fed, és nem nyújtja azt a nehéz érzést a bőrnek. A színe tökéletesen passzol a napbarnított bőrömhöz, reptéren sikerült beszereznem 50%os kedvezménnyel, de a teljes árát is simán megéri. Újravevős!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 19.

IBrigittaMolnar

2018. november 15.

Már 7-8 éve csak ezt az alapozó fajtát használom és egyszerűen tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Már 7-8 éve csak ezt az alapozó fajtát használom és egyszerűen tökéletes! :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A méhpempő antibakteriális és a bőr faggyútermelését kiegyensúlyozó hatóanyaga, ma már mesterségesen állítják elő Acnacidol néven. Gyakran 1,10-Decanediol-lal és Sebacic Acid-dal együtt alkalmazzák.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.