Clinique

Ár:   9100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Könnyű alapozó zsíros, pattanásos bőrre. Olajmentes, elfedi a pattanásokat és semlegesíti a bőr vörösségét. Gyógyhatású hatóanyagai kezelik a meglévő pattanásokat és megakadályozzák azok kiújulását.

Clinique
Ár: 1000 , Eladó: datim
Állapot: Új , Helyszín: Budaörs , fizetés: Személyesen vagy előre utalás után postázom
Ár: 6500 , Eladó: VBoga
Állapot: 1x használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előreutalás után postázom, vagy debreceni átvèt.
Pocoknyusz

2019. december 11.

Szuper! Nekem azért átfénylik a bőröm idővel, de a fedése egyébként tökéletes! Minden apró hibát és pirosságot elfed, de nincs maszk-hatás. A Douglasban segítettek kiválasztani az árnyalatot is, így bátran kenem magamra. Nem kell belőle sok, így viszonylag sokáig tart a kis tubus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

banhegyireka

2019. november 1.

Zsirosodasra hajlamos borre a legjobb! Puderesre szarad, nem zsirosodik a bor, nem okoz pattanasokat, egységes bőrszínt ad, szuperek az összetevői. Könnyű állagú, csak ajánlani tudom, nekem nagyon bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

TimyeK

2019. október 14.

Anno egy tubussal elfogyasztottam belőle. Nos megvettem a legvilágosabb árnyalatot, ám engem nem tájékoztattak arról, hogy oxidálódik. A boltban jónak tűnt a legvilágosabb árnyalat, ám felkenve egy óriási földimogyoróra hasonlítottam. Az állaga viszont nagyon jó, lány, selymes, vékonyan kenhető jól pigmentált termék, vékony rétegben is jól fed. Kellően folyékony, könnyen eldolgozható és nem ül bele a ráncokba. Úgy éreztem lélegzik alatta a bőröm, nem okozott pattikat, a meglévőket valamelyest leszárította. Egyébként természetes hatás érhető el vele, kivéve ha ennyire elüt a bőrszíntől. A csomagolása, nem szolid illata tetszik, igazi letisztult, elit hatást kelt. Zsírosodó bőrön viszont átfényesedik, sajnos elég hamar. Nem a legtartósabb alapozóim közé tartozik, pedig próbáltam párat. Egy tubussal elhasználtam belőle, szerencsére találtam jobbat, szebb összetevőkkel harmad ennyi pénzért. Az oxidálódás és a tartósság miatt vonok le. Nagyon drága, de ezért nem vonhatok le csillagot, hiszen van, akinek ez így is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Szofe

2019. szeptember 17.

Eddig talán sok szempontból ez az egyik legjobb alapozó, amit használtam. Kap levegőt a bőröm, nem ad nehéz érzetet.Télen világosabb árnyalatot használtam, azzal az volt a gondom, hogy nem fedett normálisan. Most, hogy nyáron lett egy kis színem, egy sötétebb verziót vettem, ennek a fedése is sokkal jobb. Nagyon könnyen el tudom dolgozni. A másik kedvencem az Estée Lauder double wear (az fedésben magasan üti ezt, de azt nagyon nehéz eldolgozni, hamar rászárad a bőrömre és nem kenődik jól)
Sokáig tart, reggel eljövök munkába és mire hazaérek még tűrhető a fejem. Nem tudom azt mondani, hogy a pattanások kevésbé jelennek meg... ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

izabella73

2019. augusztus 26.

Mintát kaptam belőle a legvilágosabb színben,mivel az eladó hölgy felhívta a figyelmemet,hogy oxidálódik.Így pont jó is lett a szín, a könnyű állaga, enyhe fedése, összetevői is tetszenek, viszont valahogy nem mutat szépen az arcomon.Nem olvad egybe a bőrömmel, ezáltal nem természetes hatású,beleül a pórusokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Yavanna

2019. augusztus 6.

Eleinte szerettem, de valahogy egyre kevésbé vagyok megelégedve vele, nem vagyok egy gyakorlott alapozóhasználó, de biztos találnék sokkal olcsóbbat, ami jobb. A pattanásos bőröm miatt esett erre a választásom, és bár jobban eltünteti őket, mint az eddig használt CC krémem, de még mindig hagy kívánni valót maga után. Viszont legalább nem okoz újabbakat, és talán a gyógyulásban is segíti a meglévőket (bár ebben nem vagyok biztos). Próbálom minél vékonyabban felvinni, de gyakran még így is látszódik, hogy van egy réteg rajtam, pedig én a természetesség híve lennék, nagyon nem szeretem, ha látszódik az alapozó. Ráadásul mióta beköszöntött a meleg, viszonylag hamar át is fénylik alatta a bőröm, pedig ezzel annyira nem szokott problémám lenni.
Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos nem vált be. 3 csillagot azért megérdemelne, de az ára miatt kap csak 2-t.

UPDATE: na jó, picit túl szigorú voltam. Mostanában több kis termékmintát kipróbáltam és még nem sikerült ennél jobbat találnom. Rájöttem, hogy nem egyszerű az egyensúlyt megtalálni a pattanások jól elfedése és a természetes végeredmény között (legalábbis nekem eddig nem jött össze). Szóval szerettem volna lecserélni, de egyelőre mégis maradok ennél :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Bozizu

2019. július 21.

Híg állagú, illatmentes, enyhe közepes fedésű alapozó, de mivel nincsenek bőrhibáim, így nekem ez nem szempont. (Csak azért furi, mert elvileg pattanásos bőrre van kifejlesztve, de el nem tudom képzelni, hogy ez elfedne egy pattanást.) Ellenben végre valami, ami valóban mattít és nem csak 5 percre! Púderesre szárad, és ez órákig így is marad, púder nélkül is. Ezzel együtt nem használom minden nap, egyrészt mert eleve nem sminkelek minden nap, másrészt mert macerás úgy eloszlatni, hogy ne üljön meg a pórusokban, így ha nincs türelmem pepecselni, nem ehhez nyúlok. De emiatt nem vonok le pontot, mert nagyon hálás vagyok, hogy végre megváltást találtam a zsíros bőrömre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 21.

Bogi123

2019. június 17.

Egyáltalán nem fed szépen, pár óra alatt átfényesedik. Nem lett kevesebb pattanásom a használata után, pedig legalább egy hónapig kísérleteztem vele. Nekem azonnal oxidálódik az arcomon, és csúnya narancssárgás árnyalata lesz. Összességében nekem annyit ért, mint egy gyenge BB krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Stenico

2019. május 29.

Az itteni velemenyek alapjan vettem meg, raadasul egy parfumeriaban aranyaron, puderrel egyutt (de tenyleg, a Müllerben kb. 30% kevesebbe kerult volna) - gondoltam kapjak egyszer az eletben rendes tanacsot, melyik arnyalatot valasszam stb. A legszebb sminket viselo holgyhoz mentem :) Az uzletben meg tökeletesnek is tunt, no de masnap... Az alapozo tul vilagos, a puder tul sotet. "Nem baj, majd kiegyenlitik egymast." Összessegeben többet vartam az alapozotol, nekem tul hig, a fedese pedig inkabb csak közepes. epiteni nem igazan sikerul, mert azonnal összecsomosodik. Kb. 4-5 ora utan meg puderrel egyutt is atfenyesedik. Pattanasmegelozo hatast sajnos nem tapasztaltam. Revlon primerrel, Maybelline primer spray-vel abszolut nem mukodik. Elhasznalom, de ujra biztosan nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

zia06

2019. május 22.

Alapozóból mindig "keresem az igazit", így mindig kísérletezem. Erre az alapozóra márciusban esett a választásom. Müllerben vásároltam, így segítettek a színét kiválasztani. Gyenge fedése van, de éppen ezért nagyon természetes hatású alapozó. Felkenésnél azt vettem észre, hogy nagyon gyorsan szárad, és ha nem kenem el gyorsan, akkor foltos lesz és kezdhetem előről.., de ha gyorsan elkenem, akkor nincs ilyen probléma. Nap végére egy kicsit oxidálódik. Összességében meg vagyok vele elégedve, de még "keresem az igazit".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A hidroxilapatit (HAP) egy ásványféle, melyet csiszoló, tömegnövelő, emulzió stabilizáló anyagként használnak a kozmetikumokban. E szerint a tanulmány szerint fogrémekben és egyéb szájápolási termékekben használva használva a hidroxilapatit remineralizálja a fogzománcot és lezárja a dentin csatornákat.

A méhpempő antibakteriális és a bőr faggyútermelését kiegyensúlyozó hatóanyaga, ma már mesterségesen állítják elő Acnacidol néven. Gyakran 1,10-Decanediol-lal és Sebacic Acid-dal együtt alkalmazzák.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.