Clinique

Ár:   6100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Gyengéd, nyugtató formulájának köszönhetően segít eltüntetni a pattanásokat és megakadályozni kialakulásukat. Olajmentes. Több féle színárnyalatban kapható beleérte a zöldet is, amely vizuálisan csökkenti a bőrpírt.

Zdenka

2018. október 10.

Jó minőségű és összetételű korrektort kerestem, mert kifejezetten pattanás eltakarása volt a cél, de annyira gyorsan szárad, hogy vagy elveszti a fedőképességét, ahogy próbálom eloszlatni vagy épp ellenkezőleg: túlságosan feltűnő és maszkos marad az alapozó után is.
Semmiképp nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Semmiképp nem venném újra.

Daniellapalfi

2017. szeptember 9.

Lehet, hogy valamit rosszul csinálok, de nekem nem fedett le egyetlen pattanást sem, még párszor próbálkozni fogok vele hátha. Ha elfogy nem hiszem hogy veszek újat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

kismacko777

2017. március 20.

Ezer éve hasznàlom mintha soha se fogyna el.picit sötét az àrnyalat amit vettem ,de lehet veszek egy vilàgosat is .legyen egy télre és nyàrra .Nem lehet nélküle élni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

zsuzsoka0925

2017. január 18.

Döbbenetesen kevés kell belőle, már-már kínszenvedés annyira minimális mennyiséget kinyomni a tubusból.
Számomra a másik döbbenet: a fedése. Akármennyit teszek belőle a bőrömre, azonnal elfedi a piros foltokat.
Gyulladáscsökkentő hatást nem tapasztaltam (tehát ugyanúgy fáj alatta a gyulladt patti), de legalább nem látszik. :)
Amire kell, arra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Amire kell, arra tökéletes.

Cipriana

2016. szeptember 27.

Valóban szuper kis korrektor! :) A mérete senkit ne tévesszen meg, mert ugyan pici, de nagyon sokáig kitart, csak kevés kell belőle. Gyönyörűen fed és szépen leszárítja a pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

madri

2016. március 5.

Ez egy csodaszer. Leszárítja a pattikat, közben pedig gyönyörűen fed. Elég drága, de nagyon kevés is elég belőle egyszerre, sokáig kitart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

munyi91

2014. augusztus 23.

kapható még ez a korrektor? régebben nekem is volt és nagyon szerettem de nem akartam drága korrektort és ocsóbbakkal próbálkoztam amik nem váltak be olyan jól. Bementem egy marionnaud parfümériába ahol közölték velem hogy ne keressem ezt a terméket mert már sehol nincsen .Ez ugye nem igaz??? valahonnan akkor is kell szereznem egy ilyet a legvilágosabb árnyalatban! valaki tud segíteni?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

Szuszi

2014. február 7.

A legvilágosabb árnyalatot használom már a kezdetektől és táskám állandó lakója :D
Pozitív: Hamar gyógyulnak alatta a pattik és jól el is fedi őket, a karikákra is tökéletes. Sokáig kitart,ezért bőven megéri az árát. Egyáltalán nem irritálta az érzékeny bőrömet. Enyhén hámlaszt, ami az acnés hegekkel csodát tesz :)

Negatív: Elég gyorsan szárad,ezért gyorsan el kell dolgozni és ha alapozó fölé kenem és púderrel fixálom, kicsit maszkos a végeredmény (bár ez annyira nem feltűnő)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

gretanagy

2013. október 18.

Mivel nem találtam az én bőrömhöz igazán passzoló színt, ezért a corrective green színben vettem meg, ami elvileg a pirosas pattanást színben ellensúlyozza. Ez addig működik, amíg nagyon óvatosan, csak a pattanásra viszed fel, szóval én ezt inkább éjszakára krémként használom. Amúgy se nagyon használnám korrektorként nappal, mert szalicil savat tartalmaz, ami hámlasztó, és érzékennyé teszi a bőrt az UV sugárzásra. Viszont mint éjszakai pattanás-eltűntető csodaszer, nagyon bevált. A még kialakuló félben lévőket megakadályozza, a már esetleg kialakultakat pedig megnyugtatja, mióta használom tényleg lényegesen kevesebb problémám van a pattanásokkal, mert már csírájában elfojtja őket. A zöld szín miatt adok neki csak 4 csillagot, mert szerintem ez nem igazán működik korrektorként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

n.andrea

2013. szeptember 16.

Elég jó, szinte teljesen el lehet vele fedni a bőrhibákat, magában, vagy alapozóval is jól használható. Kicsi, viszont annyira pici kell belőle, hogy nekem évek óta megvan, szóval az árát teljesen megéri. Egyetlen negatívum, ami nálam jelentkezett, hogy ahová kentem picit, ott gyorsabban zsírosodott, és úgy éreztem mintha egy kis krém lenne azon a ponton.Ez miatt vonok le 1 csillagot!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Acetyl Glucosamine
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

A méhpempő antibakteriális és a bőr faggyútermelését kiegyensúlyozó hatóanyaga, ma már mesterségesen állítják elő Acnacidol néven. Gyakran 1,10-Decanediol-lal és Sebacic Acid-dal együtt alkalmazzák.