Clinique

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A gyengéd, gyógyhatású szappan felszámolja a pattanásokat az arcon és a testen, és megakadályozza az újabbak kialakulását. A pattanásokat kapszulába zárt szalicilsavval kezeli. Eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges olajat. Megnyitja az eltömődött pórusokat. Hűsíti, simává és kellemes érzetűvé teszi a bőrt.

Pipi

2019. január 7.

Nem régóta használom, eddig jónak tűnik. Jól habzik, kicsit "mosószappan" illata van, de nem zavar. Nem szárít és jól tisztít, sima lesz tőle a bőröm. Tetszik a szappantartó, igényes. Napi kétszer használom, de úgy tűnik nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

mihrek

2018. július 29.

Nagyon szeretem. Egyenlőre mintát kaptam belőle és azt használom el, hónapokig elég ez is, napi kétszeri arctisztítás mellett. De aztán meg fogom venni a teljes kiszerelést is, eddig nagyon bejött. Jól tisztít, az érzékeny bőrömnek is megfelelő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

zsizi

2018. május 8.

bocsánat, töröltem az előző kommentemet, mert én a zöld verzióját használtam, nem ezt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

creamchito

2017. március 30.

A testemre, pontosabban a hátamra használom a szappant. Nagyon pattanásos tud lenni a hátam, sok mindent kipróbáltam már rá, de ez a termék hozta el a megváltást. Annyira jól bevált, hogy szó szerint megtizedelte a pattanásokat. Ilyen szép még soha nem volt a hátam az őszi/téli időszakban. Kb. 7-8 hónapig volt elég, ami meglehetősen hosszú időnek tekinthető, teljesen megéri az árát. Most fogom az újabb kiszerelést megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 30.

ylexe

2016. április 20.

Nagyon szeretem! Rettentő lassan fogy, nagyon alaposan tisztít, nem allergizál. Szemre nem jó nekem, mert csípi, kissé szárítja a bőrömet, tehát alapos hidratálás kell utána. De akkor is 5-öst fogok adni neki, mert nagyon megszerettem.
UD: Még mindig nagyon szeretem, őrületesen lassan fogy :))) Most már 4-5 hónapja megvan, kb. a fele fogyott el úgy, hogy het 1-3 alkalommal mindig használtam. Ha alapos tisztításra vágyom, hozzá fordulok.
UD2: Azóta eltelt még fél év, és most kb. kisebb, mint a fele, úgyhogy tényleg gazdaságos. Heti 3-4-szer mosok vele arcot, főleg reggel. Szeretem, hiányozna, ha elfogyna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

luluka92

2015. április 14.

Valóban nagyon hatásos termék, leszedi az összes zsírt az arcomról. Nagyon lassan fogy. Napi használata azonban nekem nem vált be, mert annyira zsírtalanít, hogy a bőröm emiatt ennek kompenzálására még több zsírt termelt..... ezért hetente néhányszor használom csak. Ez mondjuk nem a termék hibája, de akkor sem tudok rá 5 csillagot adni.

Update: valóban, amióta kevesebbet használom, sokkal kevesebb az olaj az arcomon. Szóval szerintem kicsit túllőttek a célon, mert a zsírtalanító szappan annyira zsírtalanít, hogy már zsírosít :DD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

csilla128

2015. január 2.

Régebben nagyon sok problémám volt a pattanásos bőrömmel, majd kipróbáltam ezt a csodaszappant, ami letisztította az arcomat. Több mint egy éve használom, és semmi pénzért nem mondanék le róla. Minden reggel és este használom. Ajánlom mindhárom Anti-Blemish Solution lépés megvásárlást, mert úgy a leghatékonyabb a pattanások elleni harc. Persze, önmagában is alkalmazható a szappan, de az én bőrömet így nagyon szárítja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

Lilcike19

2014. január 19.

Nagyon jó ez a szappan ! Még az árát is megéri mert közel 1 évig használható !!!!
Szóval tovabb tart mint a folyekony tisztító!!reggel -este használom , tökéletesen tisztítja a bőrőmet !
Utána olyan érzésem van mintha átmosták volna a pórusaimat :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 19.

Utána olyan érzésem van mintha átmosták volna a pórusaimat :D

mannusi

2013. december 28.

Nekem ez az egy család vált be a bőrömre pattanások és miteszerek ellen. Nem tudok egyenként beszélni róluk, csak a háromról egyszerre. (Ezért mindhárom termék alatt közzéteszem ezt a posztot.) Régóta használom, és annak ellenére, hogy még vízhiányos és érzékeny is a bőröm, rengeteget segített. A pattanások kb 80%-ban elmúltak. És egyre kevesebb jelentkezik. A bőröm felszíne is jelentősen szépült. Nem szárította szét a bőrömet. Az igaz, hogy utána húzódik, mivel eleve vízhiányos a bőröm, de bármely clinique 3 lépéses szett után hidratálni kell a bőrt a tipusának megfelelően (a harmadik lépéses hidratáló nem a bőrnek megfelelő hidratálási igényt hívatott kielégíteni, csak az előző két lépés alatt elvont vizet/zsírt!). Egy héten mondjuk 4-5 ször használom reggel este. Nem olcsó, de megéri. Nekem hálistennek nem azonos tempóban fogy a három összetevő, így csak először kellett egyszerre megvennem mindhárom elemet.

UPDATE: A bőr szárazság miatt már nem használom se a szappant, se a krémet, csak a tonikot. Nekem így bejön. A három együtt túl durva a bőrömnek, de a tonik önmagában is segít, hogy ne legyek pattanásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

Verkaaa

2013. december 9.

Egy mintacsomaghoz volt elsőként szerencsém, de miután elfogyott megvásároltam a nagyobb kiszerelést is. Elég pattanásos volt a bőröm, amire már rengeteg kencét kipróbáltam, de nem jött be egyik sem. Nekem rendbetette a bőrömet, azóta is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 9.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch, Glycerin, Zinc PCA, Ppg-26/Dimer Dilinoleate Copolymer
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid