Clinique

Ár:   9300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzletek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2016. április 25.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Clinique szaküzletek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Pirosító púder üde, természetes színekben.

Élénk, mégis természetes hatású arcpirositó púderes hatással. A selymes hosszantartó formulája minden arcbőrtipushóz megfelelő.  Égetett arcpirosító amely a gyártás során krémes állaggal kerül égetésre igy kiemelkedően hosszantartó és gazdagon pigmentált.

Parfümmentes

8 árnyalatban kapható

9000 Ft - Clinique Cheek Pop Pirosító - 19 Blush Pop
Ár: 9000 Ft , Eladó: Izar
Állapot: Lásd a képen., Helyszín: Budapest, fizetés: Lásd a leírásban.
Ár: 5000 ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Új, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el
Izar

2020. január 30.

Melon Pop, Pansy Pop, Berry Pop és Blush Pop árnyalatokban van meg.

A Pansy Pop a kedvencem, egy gyönyörű hideg rózsaszín, ami arcon szépen bedolgozva olyan dércsípte hatást kelt.

Tényleg érdekes az állaga, picit olyan krémes por, de igazából egyik sem és mégis mindkettő. Semmit nem porol, puhább ecsettel nekem kicsit nehéz felvenni, de van az ArtDeco-nak egy kecskeszőrből készült pirosítóecsete, na az tényleg ideális hozzá.

Nagyon szépen építhető, könnyű vele dolgozni és tartós is, szerintem ha valaki egy megbízható pirosítót keres, ami még jópofa színekben kapható és szép kidolgozású is, akkor ez tökéletes választás.

Szépen mutat az arcon, van egy leheletnyi fénye, de csak annyi, amennyi ahhoz kell, hogy ne legyen poros hatása az arcbőrön, viszont a pórusokat tényleg nem emeli ki (pedig nekem aztán lenne mit).

Szuper kis pirosító, abszolút ajánlani tudom csak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 30.

Melon Pop, Pansy Pop, Berry Pop és Blush Pop árnyalatokban van meg.

Szuper kis pirosító, abszolút ajánlani tudom csak!

Kamea

2019. október 15.

2019. 10. 15. Update: A berry pop árnyalat is az enyém lett! Ez a plum pop árnyalatnál eggyel sötétebb, melegebb árnyalat, így talán hozzám jobban is illik. Mivel sötétebb a színe, a kívánt mennyiség is hamarabb az arcra kerül. Lehet, megtartom mindkettőt! :)

2019. 08. 01. A 04-es plum pop árnyalat tulajdonosa vagyok. Itt, a Krémmánián sikerült egy kedves eladótól nagyon jutányos áron hozzájutnom.
A fénykép alapján és amikor már a kezemben tartottam akkor is féltem attól, hogy esetleg túl harsány, közönséges színe lesz majd az arcomon, de szerencsére feleslegesen aggódtam.
Sem nem por állagú, sem nem krémes, hanem ott van valahol a kettő között. Nagyon pigmentált, így érzékkel ugyan, de szép egyenletesen lehet eldolgozni az arcon. Ennek köszönhetően finoman üde megjelenést kap a két orcánk. Nem fényesíti, nem emeli ki a pórusokat.
Tartósságból is jól vizsgázott. A nyári meleg napokon, amikor csak CC púdert és bronzosítót használok, fegyelmezetten csücsül akár estig is az arcomon.
Margaréta formájában ültették bele a kis kompaktdobozába, amiben jó darabig fogok még gyönyörködni, mert az már néhány használat után is látható, hogy nem mostanában fog elfogyni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 15.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. május 10.

Nem tudom már tovább fokozni a lenti, 19 maximálisan pozitív véleményt. A 01 Ginger Pop-ból és a 02 Peach Pop-ból áll a mostani kis "kollekcióm". És az is lehet, hogy még tovább bővül a sor... Időnként értetlenkedem is, amikor itt a KM-en drogériás áron kínálják.
Csak ajánlani tudom, csapjon le rá, akinek még nincs a készletében, biztosan nem fogja megbánni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 10.

Anheszenamon

2018. augusztus 3.

04-es Plum pop árnyalatban vásároltam itt Krémmánián. Nagyon szeretem, friss, üde színt tudok varázsolni vele az arcomra. Tartós, kellően pigmentált is. Használom egy ideje de nem is látszik kopás a gyönyörű mintáján. Lehet, hogy teljes áron is megvásárolnám, mert hosszú távú befektetés, hiszen nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

rayeri

2017. szeptember 14.

Nagyon vágytam erre a termékre, de az ára mindig visszatartott. Végül itt, a Krémmánián sikerült hozzájutnom majdnem féláron a Heather pop árnyalathoz, ami ráadásul Mo-on nem kapható. Ez egy mályvás rózsaszín, a vörösbe hajló barna hajamhoz szerintem szépen passzol. No és akkor az állagról: a legszebben és legkönnyebben felvihető pirosító, amivel valaha találkoztam! Egyáltalán nem porol, nem foltos, mintha krémpirosító lenne olyan gyönyörűen olvad bele a bőrbe. Miután ecsettel felvittem, az ujjbegyeimmel szoktam még picit "koptatni", nagyon szépen hagyja magát, tényleg mintha krémmel dolgoznék, a tartóssága viszont jobb mint a krémpirosítóknak, 6-7 órát simán kibír! Maximálisan ajánlom, főleg ha valami jó kis akció keretében kedvezőbb áron hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Boriskajuliska

2017. július 28.

Már a 3-dik fogyott el a 02 Peach Pop árnyalatból, ami jelzi elégedettségem mértékét. Nyáron bronzosítóval turbózom, így 4 évszakos a színe. Használok mást is, (Estée Lauder 08 Peach Passion) de ez az örök szerelem. A NOTINO-n most AKCIÓS 5790.- Ft-ért!!!!! Ennyiért ajándék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 28.

AmberGrace

2017. május 22.

A peach pop-ot vettem meg. Gyönyörűen illik a melon pop rúzshoz. Imádom. Az állaga, a színe, a fedése, a tartóssága és a csomagolása is szupet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

AnnaBalazs

2017. április 24.

Plum pop és Peach pop boldog tulajdonosa vagyok. Gyönyörű színek, tartós eredmény, kicsit borsos az ára, viszont mindennapi használat mellett is csak lassan fogy.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Zsusci

2017. április 15.

A legjobb, legszebb pirosító amit eddig használtam. 01 Ginger pop árnyalat van meg, enyhén fényes. Gyönyörű természetes hatása van a bőrömön. Nem porol, egész nap tart. Lasan egy éve használom, de még mindig rengeteg van benne, megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 15.

czakovaleria

2017. február 26.

Nekem egy narancsos árnyalat van a birtokomban, amit nagyon szeretek. Kellemes, természetes a hatása, és egész nap tart. Gyönyörű fénye van, és szerencsére nem is csillámos. Maga a virágforma is csodaszép, de sajnos az egy idő múlva el fog tűnni. Nagyon tetszik, hogy nem porzik, és nem is túl pigmentált, hanem én tudom felépíteni a színt úgy, ahogy az nekem tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.