Best of Beauty 2019

Clinique

Ár:   9300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzletek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2016. április 25.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Clinique szaküzletek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Pirosító púder üde, természetes színekben.

Élénk, mégis természetes hatású arcpirositó púderes hatással. A selymes hosszantartó formulája minden arcbőrtipushóz megfelelő.  Égetett arcpirosító amely a gyártás során krémes állaggal kerül égetésre igy kiemelkedően hosszantartó és gazdagon pigmentált.

Parfümmentes

8 árnyalatban kapható

Ár: 2990 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Párszor használt, sérült fedelű, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó
1.990.- Új! Clinique Cheek Pop Pirosító
Ár: 1.990.- , Eladó: Quebeck
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta/foxpost
Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. május 10.

Nem tudom már tovább fokozni a lenti, 19 maximálisan pozitív véleményt. A 01 Ginger Pop-ból és a 02 Peach Pop-ból áll a mostani kis "kollekcióm". És az is lehet, hogy még tovább bővül a sor... Időnként értetlenkedem is, amikor itt a KM-en drogériás áron kínálják.
Csak ajánlani tudom, csapjon le rá, akinek még nincs a készletében, biztosan nem fogja megbánni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 10.

Anheszenamon

2018. augusztus 3.

04-es Plum pop árnyalatban vásároltam itt Krémmánián. Nagyon szeretem, friss, üde színt tudok varázsolni vele az arcomra. Tartós, kellően pigmentált is. Használom egy ideje de nem is látszik kopás a gyönyörű mintáján. Lehet, hogy teljes áron is megvásárolnám, mert hosszú távú befektetés, hiszen nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

rayeri

2017. szeptember 14.

Nagyon vágytam erre a termékre, de az ára mindig visszatartott. Végül itt, a Krémmánián sikerült hozzájutnom majdnem féláron a Heather pop árnyalathoz, ami ráadásul Mo-on nem kapható. Ez egy mályvás rózsaszín, a vörösbe hajló barna hajamhoz szerintem szépen passzol. No és akkor az állagról: a legszebben és legkönnyebben felvihető pirosító, amivel valaha találkoztam! Egyáltalán nem porol, nem foltos, mintha krémpirosító lenne olyan gyönyörűen olvad bele a bőrbe. Miután ecsettel felvittem, az ujjbegyeimmel szoktam még picit "koptatni", nagyon szépen hagyja magát, tényleg mintha krémmel dolgoznék, a tartóssága viszont jobb mint a krémpirosítóknak, 6-7 órát simán kibír! Maximálisan ajánlom, főleg ha valami jó kis akció keretében kedvezőbb áron hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Boriskajuliska

2017. július 28.

Már a 3-dik fogyott el a 02 Peach Pop árnyalatból, ami jelzi elégedettségem mértékét. Nyáron bronzosítóval turbózom, így 4 évszakos a színe. Használok mást is, (Estée Lauder 08 Peach Passion) de ez az örök szerelem. A NOTINO-n most AKCIÓS 5790.- Ft-ért!!!!! Ennyiért ajándék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 28.

AmberGrace

2017. május 22.

A peach pop-ot vettem meg. Gyönyörűen illik a melon pop rúzshoz. Imádom. Az állaga, a színe, a fedése, a tartóssága és a csomagolása is szupet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

AnnaBalazs

2017. április 24.

Plum pop és Peach pop boldog tulajdonosa vagyok. Gyönyörű színek, tartós eredmény, kicsit borsos az ára, viszont mindennapi használat mellett is csak lassan fogy.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Zsusci

2017. április 15.

A legjobb, legszebb pirosító amit eddig használtam. 01 Ginger pop árnyalat van meg, enyhén fényes. Gyönyörű természetes hatása van a bőrömön. Nem porol, egész nap tart. Lasan egy éve használom, de még mindig rengeteg van benne, megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 15.

czakovaleria

2017. február 26.

Nekem egy narancsos árnyalat van a birtokomban, amit nagyon szeretek. Kellemes, természetes a hatása, és egész nap tart. Gyönyörű fénye van, és szerencsére nem is csillámos. Maga a virágforma is csodaszép, de sajnos az egy idő múlva el fog tűnni. Nagyon tetszik, hogy nem porzik, és nem is túl pigmentált, hanem én tudom felépíteni a színt úgy, ahogy az nekem tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

autumn90

2016. november 27.

A 01 Ginger pop gyönyörű barackos árnyalat van meg. Fényes, de nincsenek benne csillámok. Szuper tartós, legalább 14-16 órát kibír, pedig alig kell belőle felvinni. Nem porol, jól építhető. Még hófehér bőrön sem tűnik bohócpírnak. A csomagolása nagyon aranyos. Annyira imádom, hogy még az ára miatt sem tudok csillagot levonni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Szimica

2016. augusztus 18.

Végre elérkezett az idő, hogy felvonszoljam magam drága fővárosunkba, hogy aztán az első szembe jövő szaküzletben lecsaphassak rá. Komolyan, ezt a vidéki városokban miért nem lehet kapni (esetemben pl. Győr) ?! Annyira gyönyörű ez a pirosító, amióta itthon elérhető, már azóta vágyom rá. Netről nézegetve a Berry pop tetszett, az üzletben már a Ginger pop volt az én nagy Ő-m. Gyönyörű szín, mindennapokra csodás, nem porzik és tartós, annyira, hogy a hazajövetelemkor a lightos 150 perces vonat késésemet is a melegben nagyon jól bírta, és nem vesztett a színéből az esti hazatérésemig sem. Ó, az Aréna plázás üzletben nagyon kedves volt az eladó, fel is tette, és készségesen válaszolt minden egyéb kérdésemre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!