Clinique

Ár:   9300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzletek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2016. április 25.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Clinique szaküzletek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Pirosító púder üde, természetes színekben.

Élénk, mégis természetes hatású arcpirositó púderes hatással. A selymes hosszantartó formulája minden arcbőrtipushóz megfelelő.  Égetett arcpirosító amely a gyártás során krémes állaggal kerül égetésre igy kiemelkedően hosszantartó és gazdagon pigmentált.

Parfümmentes

8 árnyalatban kapható

Clinique Cheek Pop Pirosító Melon Pop
Ár: 4500.- , Eladó: orchidea8627
Állapot: párszor használt, minimális mennyiség hiányzik belőle , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel az Örs vezér téren, postán maradó +650.-
Ár: Nude pop 3000.- , Eladó: orchidea8627
Állapot: Képen látható , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel az Örs vezér téren, postán maradó küldeményként +650.-

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

dunaimano

2021. július 27.

Természetesen az első, ami megfogott, az a gyönyörű virágminta volt. Itt KM-en tudtam egyet nagyon jó áron szerezni. Ez egyben az első Clinique termékem is. A pirosító jól pigmentált, de ennek ellenére nem nehéz vele dolgozni. Az első olyan pirosítóm, ami nem fényes, hanem inkább matt, ezt egy kicsit nehéz megszoknom. Tartós, és a színe is tökéletes - az enyém a gyönyörű rózsaszín berry pop árnyalat. Így zsibiről nagyon megérte, a pirosítóim éke ez a kis darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

Szilviams0118

2021. április 23.

04 plum pop árnyalatban van meg, amit egy nagyon kedves krémmániástól vettem...először megijedtem a színétől, mert picit rikítósnak láttam, de felkenve valami álomszép, nagyon pozitív csalódás! eredeti árában is megérte volna, aki teheti, ruházzon be rá, mert ahogy nézem sokáig elég és nagyon minőségi termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

lolliheya

2021. április 21.

Melon Pop és Pink Pop árnyalatok vannak meg belőle, nagyon szeretem őket, egész különleges helyük van a szívemben a rengeteg pirosítóm között. Pigmentáltak, de mégis olyan, mintha rálehetné az ecset az arcomra a színt, egyedi a formula. Tartós, nem porzik, igazán minőségi termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 21.

doktoranna

2021. április 6.

Én kezdetben picit túlzónak éreztem a hype-ot a termék körül, de aztán végre megértettem... A Douglas-ben kaptam egy ilyen pirosítót a vásárlásom mellé Pink Pop árnyalatban és tényleg borzalmasan egyszerű vele dolgozni és nagyon szép, természetes a végeredmény. Megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

Boro75

2021. február 24.

Én a Berry Pop és a Plum Pop árnyalatot próbáltam. Azelőtt Artdeco-t használtam és szerettem volna kipróbálni valami újat. Sok Clinique terméket használok. A Berry Pop színt fél évig használtam, fél év után filmes réteg lett rajta amit folyamatosan el kellett távolítani hogy újra tudjam használni, mert semmi nem ment az ecsetre. Egyébként imádtam ezt a színt, csak nagyon kevés kell belőle mert könnyen bohóc leszek tőle:). A Plum Pop egy fokkal halványabb, elég szolíd szín. Sajnos egy idő után mind a kettőnek fura szaga is lett, mondjuk lehet hogy a tárolás nem volt megfelelő, bár nem a fürdőben tároltam... A szín miatt sajnálom hogy ez lett, többet várok egy 10000 forintos pirosítótól. Csomagolás, felhordás, szín, tartósság a nap folyamán teljesen megfelelő, viszont fentiek miatt csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 24.

kisvirci

2020. október 2.

Melon Pop árnyalat van meg, nagyon szépen illik a bőrömhöz, kifejezetten tartós nekem és ami a legfontosabb nem olyan "cirkuszi bohócos" hatása van.... szép természetes :) Jár neki a maximum csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 2.

Brunettee

2020. október 2.

Egyszerűen imádom ezt a pirosítót! Elsőre természetesen a csodaszép virágminta fogott meg, onnan pedig nem volt kérdés, hogy megveszem. Pansy pop árnyalatban van meg, csodálatos szín, nem hivalkodó, teljesen hordható a mindennapokban. Imádom az állagát, nem porol, könnyű vele dolgozni. Az is tetszik, hogy nem teljesen matt, hanem van egy kellemes kis fénye, amitől egészséges, élettel teli lesz az arcom. Nem kérdés, hogy fogok még szerezni másik árnyalatot is. Szerintem elég jó a színválaszték, mindenki találhat hozzá illőt. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

orchidea8627

2020. augusztus 21.

Ez egy csodálatos pirosító, nem is tudom miért nem véleményeztem még eddig.
Sokáig nagy bánatom volt hogy 4-5 színben volt csak kaphaaó, szerencsére azóta jelentősen bővült a színpaletta.
Nagyon szeretem ezt az égetett textúrát, egészen krémes maga a por ami nem is porzik felvitelkor.
Nem fényes, de nem is matt, olyan bőrszerű fénye van.
Tartósságára sincsen panaszom, szépen tartja magát és a pórusokat sem hangsúlyozza ki.
A csomagolás is remek, átlátszó, így rögtön tudom melyik szín után nyúlok, de jó masszív, nem törik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

Ez egy csodálatos pirosító, nem is tudom miért nem véleményeztem még eddig.
Nem fényes, de nem is matt, olyan bőrszerű fénye van.

Izar

2020. január 30.

Melon Pop, Pansy Pop, Berry Pop és Blush Pop árnyalatokban van meg.

A Pansy Pop a kedvencem, egy gyönyörű hideg rózsaszín, ami arcon szépen bedolgozva olyan dércsípte hatást kelt.

Tényleg érdekes az állaga, picit olyan krémes por, de igazából egyik sem és mégis mindkettő. Semmit nem porol, puhább ecsettel nekem kicsit nehéz felvenni, de van az ArtDeco-nak egy kecskeszőrből készült pirosítóecsete, na az tényleg ideális hozzá.

Nagyon szépen építhető, könnyű vele dolgozni és tartós is, szerintem ha valaki egy megbízható pirosítót keres, ami még jópofa színekben kapható és szép kidolgozású is, akkor ez tökéletes választás.

Szépen mutat az arcon, van egy leheletnyi fénye, de csak annyi, amennyi ahhoz kell, hogy ne legyen poros hatása az arcbőrön, viszont a pórusokat tényleg nem emeli ki (pedig nekem aztán lenne mit).

Szuper kis pirosító, abszolút ajánlani tudom csak!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 30.

Melon Pop, Pansy Pop, Berry Pop és Blush Pop árnyalatokban van meg.

Szuper kis pirosító, abszolút ajánlani tudom csak!

Kamea

2019. október 15.

2019. 10. 15. Update: A berry pop árnyalat is az enyém lett! Ez a plum pop árnyalatnál eggyel sötétebb, melegebb árnyalat, így talán hozzám jobban is illik. Mivel sötétebb a színe, a kívánt mennyiség is hamarabb az arcra kerül. Lehet, megtartom mindkettőt! :)

2019. 08. 01. A 04-es plum pop árnyalat tulajdonosa vagyok. Itt, a Krémmánián sikerült egy kedves eladótól nagyon jutányos áron hozzájutnom.
A fénykép alapján és amikor már a kezemben tartottam akkor is féltem attól, hogy esetleg túl harsány, közönséges színe lesz majd az arcomon, de szerencsére feleslegesen aggódtam.
Sem nem por állagú, sem nem krémes, hanem ott van valahol a kettő között. Nagyon pigmentált, így érzékkel ugyan, de szép egyenletesen lehet eldolgozni az arcon. Ennek köszönhetően finoman üde megjelenést kap a két orcánk. Nem fényesíti, nem emeli ki a pórusokat.
Tartósságból is jól vizsgázott. A nyári meleg napokon, amikor csak CC púdert és bronzosítót használok, fegyelmezetten csücsül akár estig is az arcomon.
Margaréta formájában ültették bele a kis kompaktdobozába, amiben jó darabig fogok még gyönyörködni, mert az már néhány használat után is látható, hogy nem mostanában fog elfogyni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 15.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.