Clinique

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hajasbaba, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2016. február 3.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Méretes kefe, méretes szempillák. Megnövelt keféje néhány vonásával merész, testes, buja szempillákat varázsol. A dúsító kefe még az apró, gyenge pillákat is kiemeli, de nem nehezíti el.

Szemorvosok által tesztelt. Allergiateszttel vizsgált. 100% illatanyagmentes.

Ancsika77

2020. szeptember 2.

Cliniqueből 2 fajta spirált használok,ezt és a High impactot,a kettő közül ezt sokkal jobban szeretem,ezt újra venném bármikor,a High impactot nem.Ez sokkal látványosabb pillákat csinál,igaz,ennek is kell a 2 ,3 réteg,hogy hozza a hatást amit szeretek,de hozza.Szép,hosszú,pillákat csinál,szép fekete a szine,nem tapasztja össze,és nem irritál.Ezzel sokkal drámaibb pillát lehet varázsolni,a High impacttal nekem nagyon sokat kell dolgozni,hogy látszódjon valami.Nem összehasonlító véleményt szándékoztam írni,de a kettő közül ez a jobb nekem,ezt venném újra.Aki a feltünőbb pillákat szereti,annak ezt ajánlom,aki a teljesen természeteset,annak a High Impactot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

krisztike09

2020. május 2.

Mostanság őt használom. Természetes hatás, mégis hosszabb enyhén dúsabb szempillákat eredményez!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

Jucccc

2020. március 7.

Nem tudom, hány századik spirálom ez, de biztos, hogy ha rangsorolni kellene, nagyon előkelő helyen végezne. Konkrétan ő az új kedvencem. Nagyon szépen kiemeli a pillákat. Szét is választ, bár én több rétegben viszem fel, így azért rendesen vastagít is. Egyáltalán nem kenődik - az alsó pillasorra mondjuk nem kenem direktben, hanem csak amennyi odajut, annyi marad, és az elég is ahhoz, hogy látszódjanak ott is a szempillák, de ne legyen túl sok a festék. A tartása és tartóssága is nagyon jó, reggel felkenem, és estére sem fekszenek le a pilláim, ugyanolyan nyitott tekintetem marad, mint amikor felkenem. Egy rétegben természetes hatású, de én nem arra törekszem - két (nagyon ritkán 3) rétegben drámai hatású. Fontos, hogy nem irritál, és nem szárad be hamar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 7.

Nonnerka

2020. február 25.

Up date :pár órás fentlét után ugyanúgy maszatolódik szem alá, és pereg mint bármi, amit eddig próbáltam. Ennyi pénzért sokkal többet kéne produkálnia. Az aplikátor viszont tényleg jó, a rá való tekintetből kap 2 db csillagot...
Életem eddigi legjobb spirálja. Mivel pici a szemem, az alsó pillarétegemet sose tudom úgy kifesteni, hogy minden kis szálat elérjek, és ne kenjem össze magam (bár az is lehet, én vagyok a béna) De ez az aplikátor vmi fantasztikus. Minden pillámat elérem vele, anélkül hogy összekenném magam( rövidek a fokok, így nem ér át a bőrömig a pilla alatt) . A pillákat szépen elválasztja, nem tapadnak össze, nincs légyláb a pillavégeken. Melegvízzel egyszerűen lemosható, így a pilláim sem károsodnak. A szememet nem irritálja egyenlőre, de egész napot még nem viseltem, így biztosat ezzel kapcsolatban nem mondhatok. Eddig maybelline-t használtam, de mostantól csak ezt fogom. (sok szempillaspirált használtam már, de nekem ennek az aplikátora jött be eddig a legjobban) Alapvetően hosszú pilláim vannak, és 2 havonta liftingeltetem, így nekem a dúsítás volt a lényeg, és mivel a legkisebb szálakat is hangsúlyozza összetapasztás nélkül, így ezt tökéletesen adja. Többet sosenem mást!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

Biusci

2019. április 3.

Nekem nagyon bevált. Hosszú, de kevés szempillám van, ami ezért mindig összecsomósodott. Amióta megvettem ezt a terméket, viszont ilyen gondom nem volt. Dúsít, ahogy ígéri, nagyon szép fekete színű. Szerintem szuper termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Dalmicica

2019. január 15.

Megtaláltam az igazi szempillaspirált, DE elkezdett könnyezni a szemem folyamatosan tőle...Ezért beruháztam erre. Hát csalódott vagyok. Az elején el voltam ájulva..."Ezaz...megtaláltam a méltó utódot és nem gyullad be a szemem" Aha...2 hétig csodaszép pillák. Először csak egy egy szál hullott ki...mostanra úgy kihullott hogy alig tudom valahogy kifesteni :( Minden este maradéktalanul leszedtem, ez nem lehet az oka, hogy rajta maradt. De sajnos nekem ez volt az ikonikus spirállal a hight impact-el is. Azt hiszem nem kísérletezek többet Clinique spirállal :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Tavasz tündér

2018. november 23.

Nagy szempillaspirál kísérletező vagyok, de ha a legtökéletessebbet kellene kiemelnem, egyenlőre ő lenne az! A látványos hatást szeretem és ő átlagon felül teljesített. Meglepő a méretes fej, de könnyen használható, precíz, nem festi be a szemhéjat. Rengeteg dicséretet kaptam miatta! Szépen ível és ami a legszuperebb, hogy gyönyörűen szétválasztja a szempillákat, szinte minden szál katonás rendben áll, ezért extra dús, műszempilla hatást lehet vele elérni. Komolyan páratlan! A spirál fejével pedig a legrövidebb szálakat is el lehet érni. Nem irritál, kicsit erős illata van, de nem zavaró. Pont elég festéket vesz fel, nem tapaszt. Nem pereg, egész nap tart. Imádom! Csak egy gondom van vele, az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 23.

Csengiful

2018. október 30.

Nekem ez a spirál inkább a szempilla hosszával művel csodákat, mintsem a volumennel. Nagyon tartós, sosem lesz panda szemem a nap végére.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

florcsiii

2018. június 11.

Akciósan vettem a lila színű verziót. Első használat után tudtam, hogy ez megérte volna az eredeti árát is, pedig elsőre kicsit megijesztett ez a bumszli fej. Nem kell alá primer és egy húzással is már megfelelő eredményt hoz. Egyáltalán nem pereg és nem kenődik. Aminek örülök, hogy a szín nem rikító, tehát alig észrevenni, hogy nem fekete (a fekete nem volt leárazva, ezért vettem a lilát :D). Alapból is hosszú szempilláim vannak, ez a spirál tovább hosszabbítja és dúsítja. Biztos, hogy újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

bcsilla

2018. április 21.

Félve vettem meg a bumszli fej miatt, de pozitívan csalódtam. Egy rétegben szép pillákat varázsol, nem csomósodik, nem kenődik el. És ami a legfontosabb, nem irritálja a szemem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Pantethine

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Kaolin 0 0

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Cholesterol eo I eu 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.