Clinique

Ár:   9800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. április 8.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

oznob64

2018. szeptember 24.

A bőrre kent mennyiséggel egyenesen arányos a szín intenzitása, zsíros bőrön is jól lehet használni, sokáig az arcon marad, kiváló termék! Alapozó fölé érdemes kenni, kifejezetten keveset, és úgy tökéletesen el lehet dolgozni; az összhatásban látszik csak, de közelről nézve sem tűnik fel, hogy a bőrön van. Transzparens púderrel könnyen és tartósan fixálni lehet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

marliz

2017. május 11.

Nagyon szép természetes hatást lehet vele elérni. Én alapból nem szeretem a rózsaszínes, mindenféle árnyalatú pirosítókat, ezért évek óta bronzosítót használok pirosító helyett is. Mióta megvan ez a kontúrozó chubby-m, ez az amihez biztosan nyúlok, ha egy kis színt szeretnék adni az arcomnak. Könnyű vele dolgozni. Az ujjaimmal szoktam eldolgozni. Krémes, ezért a végeredmény még természetesebb vele, mint egy púderes bronzosítóval. Kicsit narancsos árnyalata van eldolgozás után, de egyáltalán nem zavaró. Ha tehetném még több csillagot adnék neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 11.

zseni

2017. február 23.

nagyon jo kis termek ez, meglepöen termeszetes a börön megfelelöen eldolgozva persze. a szine lehetne egy kicsit hidegebb arnyalatu, ez nem egy klasszikus konturszin, de igy viszont alkalmas az arcszin felmelegitesere az arc többi pontjan alkalmazva. en az eldolgozasara vagy beutyblendert, vagy Real Techniques buffing brush-t szoktam hasznalni. azert egy az egyben nekem jobban bejönnek a porallagu konturtermekek, kremböl pedig inkabb pirositot szeretek hasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Mesi

2016. március 28.

Jár az 5 csillag, formula, tartósság, kezelhetőség, eldolgozhatóság mind szuper. Ha a színt én alkottam volna meg, akkor kicsit hidegebb árnyalatra (talán kicsit szürkésebbre) vettem volna a figurát, de így is természetesre el lehet dolgozni a hófehér bőrön is.

Ügyetlen voltam és leejtettem egyik reggel, sikerült szabályosan félbetörnöm a stick-et. Simán összenyomtam a törésvonal mentén, és egyelőre nem érzékelek semmi hátrányt a használata közben. A tekerő funkciója is működik. Remélem ez még sokáig így is lesz, mert nem szeretném, hogy kárba vesszen!

Nagyon jónak tartom a clinique chubby vonalát, a szemre való termékek kivételével minden darabot napi szinten használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

GlamourAndStyle

2016. január 31.

Amióta nyáron megpillantottam egy reptéren, azóta vágytam rá, de kontrollt parancsoltam magamnak és nem vettem meg akkor, mondán úgyis lesz majd itthon. Karácsonyig kellett várni, hogy itthon is megjelenjen, de véééégre valahára az enyém. Direkt vártam a véleményezéssel, hogy viszonylag objektív megközelítésből tudjak róla írni és kitapasztaljam a használatát. Úgyhogy most jöjjön a kisebb regény róla.

Kezdjük a színével. Elsőre nagyon bizarrnak tűnhet a sötétbarna szín, de ettől nem kell megijedni, pont tökéletes kontúrozáshoz és szépen eloszlatható, tompítható, így még a nagyon hófehérkéknek sem kell lemondaniuk róla, bár nekik azért nem feltétlenül ezt ajánlanám. Meleg tónusú, de nem narancssárga, az én meleg tónusú bőrömhöz, kifejezetten jól passzol. Maga a festék krémes, de nem zsíros (pl. a Kiko hasonló koncepciójú kontúrceruzájával ellentétben ), könnyű eloszlatni ecsettel is és szivaccsal is. Eddig egy tömött, lapos vágású ecsettel dolgoztam el, aztán kipróbáltam beautyblenderrel és azóta csak azzal használom. Ha élesebb és hangsúlyosabb kontúrvonalat szeretnék akkor szárazon, ha természetesebb, kevésbé hangsúlyos kontúr a cél, akkor benedvesítve. A tartóssága jobb, mint egy púdernek csak úgy magában, de ha még pluszban kontúrpúderel is átfutok rajta, akkor aztán tényleg tart egész nap. Egyébként nagyon praktikus és nagyon gyorsan fel lehet vele dobni egy szép (hétköznapi vagy akár alkalmi) kontúrt, nem hiszem, hogy el lehet vele rontani bármit is. Sőt lehet, hogy kezdőknek is egyszerűbb a használata - annak ellenére, hogy a krémkontúrozás szerintem már abszolút a haladó kategória -, mert egyértelműen meg lehet rajzolni, hogy hova kerüljön a sötét szín, utána meg már csak szépen el kell oszlatni. Én teljesen elégedett vagyok vele, nem csalódtam benne és bátran ajánlom másnak is, azoknak is, akik nem szeretnek órákig pepecselni a sminkjükkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Livomivo

2015. augusztus 22.

Szeretem, hogy puha krémes, könnyen kenhető, alakítható, praktikus a csomagolása, utazáshoz tökéletes. A száraz bőrömre ideális, meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Lauryl PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ez egy nagyon új kozmetikai összetevő a piacon, ezért még nem nagyon hozzáférhető róla információ. Kozmetikumokban antisztatikus (elektromos töltődést megakadályozó) komponensnek használják, ezen kívül emoillent és bőrápoló tulajdonságú.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.