Clinique Dramatically Different Moisturizing BB Gel + Active Cartridge Concentrate - Fatigue

Clinique

Ár:   15 500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: eveheart, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. január 27.

Ár:   15 500 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyed, zselés állagú BB krém forradalmian új, hibrid formulája 8 órán át tartó olajmentes hidratálást biztosít és megvédi a bőrt a káros környezeti hatásoktól. Az egyedülálló Transforming Tint Release technológia által természetes fedést kölcsönöz, mely a te egyedi bőrtónusodhoz alkalmazkodik. Olyan koncentrált hatóanyagokat tartalmaz, mint a taurin, mely növeli a sejtenergiát, ezzel  energetizálva és ragyogóvá téve az arcbőrt. Az aktív koncentrátumot helyezd a hidratáló alapodba.

Clinique Dramatically Different Moisturizing BB Gel + Active Cartridge Concentrate -For irritation
Ár: 11.000.- , Eladó: GeorginaH
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel B.XV.ker, Zugló/Örs foxpost+890.-
Anett0721

2020. február 19.

Maga a krém nagyon szépen kenhető, jó állagú, illatmentes. De: nincs kifejezetten hóka bőröm, azaz világos, de nem a legvilágosabb, mégis legalább 2 árnyalattal sötétebbre színez. Nyárra szuper lesz! Bár tény, hogy mivel manapság a Napmellőzés megy (azaz a legtöbb lány/nő három réteg 50 faktoros fényvédővel megy utcára márciusban is nehogy pici színe is legyen), fogalmam sincs, hány embernek lesz ez sajnos megfelelő árnyalatú. Világosabb színben kellett volna kiadni.
Megj.: Ráadásul a reklámarca, Emilia Clarke, pont hófehér bőrrel szerepel a marketing során. Erre odafigyelhettek volna.

Hatásáról nem is írtam, most kiegészíteném: egységesít valóban, és az idő teltével mintha jobban alkalmazkodna a bőrszínemhez (legalább nem vagyok olyan beteges árnyalatú). Allergiát nem okozott, a lila verzió van meg, az ekcémára hajlamos bőröm bírja, az összkép szép, és tartós is. Szóval ha tavasszal/nyáron barna bőrrel próbáltam volna, tuti 5*. A -1 csak annak szól, hogy sajnos valóban inkább kicsit kreolabb, azon belül is sárgásabb bőrre igazán jó. Szóval pár hónap és nekem is tökéletes lesz, alig várom. (természetesen használható nyáron, hiszen fényvédőt amúgy is ken az ember az arcára BB előtt is)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 19.

bokreta

2020. február 10.

+ Az állaga jó, könnyen kenhető, szép enyhe egyenletes fedést ad.
-A színe nagyon sárgás árnyalatú, a világos bőrömtől feltűnően elüt, miközben épp az arcbőr saját színének felvétele lenne a termék lényege. Olyan "szolárium" színe van, többen megjegyezték.
-Nincs benne fényvédő (milyen kár, hogy így még nyáron lebarnult arcon sem használható)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

+ Az állaga jó, könnyen kenhető, szép enyhe egyenletes fedést ad.

berbo

2020. február 9.

Szerettem volna megvenni, de előtte muszáj volt kipróbálnom. Nos, mivel 1 árnyalatban fut, sok lehetőség nem volt. Felkentem 1 pumpányit az arcomra és órák múlva is úgy néztem ki, mint egy májproblémás mandarinpojáca. Pedig nem is világos a bőröm. Talán nyárra jó, de engem ez a BB krém nem győzött meg. Arról nem is beszélve, hogy a színváltozása miatt nehéz egységesen eloszlatni az arcon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

pipacs17

2020. február 8.

Szép bőrképet varázsol, BB krém, tehát a fedése elenyésző. Épp BB krém keresésben vagyok -mikor nem?!:-D-, és úgy gondoltam, megpróbáljuk, bevallom, impulzus vásárló vagyok, és eddig egy Clinique hidratálót használtam (a kis rózsaszín Moisture Surge-t), ami számomra nem vált be... és még ebből sem tanultam, megvettem a BB krémet is a narancssárga kis szérummal együtt... ismét rá kellett jönnöm, hogy van valami a Clinique termékekben, amit a bőröm nem tolerál... :-( 2 napig használtam, és hatalmas vörös, gyulladt pattanásokat okozott. :-( pedig nagyon szerettem volna szeretni, valószínűleg az én bőrömmel van baj!
Egy szó, mint száz, MÉLYEN ÁRON ALUL ELADÓ! egy kétszer használt -szinte új- Clinique Dramatically Different Moisturizing BB gel narancssárga, fáradt bőrre való szérummal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 8.

asszembocicsoki

2020. február 7.

Nekem a fehér koncentrátum van hozzá, csak pár napja használom, de már most meggyőzött. Nagyon izgalmas, ahogy a szürke krém felkenés közben tökéletesen pontosan olyan színűvé válik mint a bőröm. :) Sosem volt ilyen élettel teli színű az arcom, minden BB krém kicsit sápasztott..a bőrtónus-javító funkcióról majd később update-elek. Nagyon kényelmes viselni egyébként, olyan mintha semmi sem lenne rajtam. Úgy látom, jól tartja a púdert és nem kopik egyáltalán a nap végére. Borsos az ára, de ha úgy számoljuk, hogy mennyiségre minimum 3 tubus BB krémnek felel meg..akkor azért megéri. :) Eddig a PUPA BB krém szerelmese voltam, hát ez legyűrte..
Használati tipp: akinek kicsit is száraz a bőre, hidratáljon alá és felkenéskor alaposan át kell "mozgatni" az anyagot az arcon, hogy mindenhol felvehesse a megfelelő színt és a pigmentpöttyök elolvadjanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

eveheart

2020. január 30.

Pár napja használom, azonnal megrendeltem, amikor megjelent ez az új BB formula. Nagyon tetszik, bár meglepett, hogy szürke színű a BB zselé, de aztán nagyon szépen olvad bőrbe, ahogy felkenem. Szuper az állaga, nagyon szépen hidratál, fedése nem sok, de ez nem egy alapozó, nekem a mindennapokra tökéletes.
Nekem a képen is látható narancs színű patron van meg hozzá, fáradt bőrre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

Nekem a képen is látható narancs színű patron van meg hozzá, fáradt bőrre.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Phospholipids, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid

Nátrium ribonukleinsav. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segíti a bőr megújulási folyamatait.

Nukleotid (DNS, RNS lánc szerkezeti egysége), mely fontos szerepet játszik a sejtek energiaellátásában. Három formája létezik: tri-, di- és monofoszfát. Paula Begoun szerint bár az adenosine foszfátnak a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos kutatások még gyerekcipőben járnak, már most is ígéretes sejt kommunikáló(bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató) és gyulladáscsökkentő összetevőnek látszik.

A perzsa selyemakác kérgének a kivonata. Antiglikációs hatású, akadályozza a cukormolekuláknak a bőr támasztórostjaihoz kapcsolódását, ami a bőr saját, belső öregedésének folyamata. Glicerinnel és Darutoside-al kiegészülve alkotja az ún. Beautifeye nevű hatóanyagot, melynek a gyártó által végzett klinikai tesztekben különösen erősnek bizonyult a felső szemhéj megereszkedése elleni hatása, valamint látványosan képes volt csökkenteni a ráncok mennyiségét (akár -34%) és mélységét (akár -33%), a sötét karikák intenzitását (akár -30-32%) és duzzanatok megjelenését.

L-carnitine. Paula Begoun szerint állatkísérletek arra utalnak, hogy szájon át bevéve antioxidáns tulajdonsága van az összetevőnek, azt azonban nem igazán tudni, a bőrön alkalmazva milyen előnye van. Talán antioxidáns, a CosIng minden esetre bőrjavító összetevőnek sorolja be.

Lásd Tripeptide-32

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions

Színező anyag. (Piros)