Clinique Dramatically Different Moisturizing BB Gel + Active Cartridge Concentrate - Fatigue

Clinique

Ár:   15 500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: eveheart, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. január 27.

Ár:   15 500 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyed, zselés állagú BB krém forradalmian új, hibrid formulája 8 órán át tartó olajmentes hidratálást biztosít és megvédi a bőrt a káros környezeti hatásoktól. Az egyedülálló Transforming Tint Release technológia által természetes fedést kölcsönöz, mely a te egyedi bőrtónusodhoz alkalmazkodik. Olyan koncentrált hatóanyagokat tartalmaz, mint a taurin, mely növeli a sejtenergiát, ezzel  energetizálva és ragyogóvá téve az arcbőrt. Az aktív koncentrátumot helyezd a hidratáló alapodba.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

B.J.Bea

2021. április 25.

Nemrég vettem meg a krémet, néhány alkalommal használtam. Allergiát, érzékenységet nem váltott ki, ez mindenképpen pozitív. Géles állagú, felkenés után kell néhány perc, hogy felszívódjon. Inkább színezett krémnek nevezném, mert fedése semmi nincs, csak egy kis színt ad az egyébként fehér bőrömnek. Nincs színválaszték, és valóban igazodik a bőrszínhez. Könnyű nyári krém, viszont sajnos nem fényvédős. Ártani nem árt, de fáradtabb napokon nekem biztosan kevés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 25.

bea.letenyei

2021. március 12.

Nekem bevált ez a krém, mert nagyon jól igazodik a bőrtónusomhoz. Két srác is megjegyezte (egymástól függetlenül, két külön alkalom során), hogy milyen jó a sminkem. A sikert ennek a krémnek tudom be, hiszen korábban is ugyanígy sminkeltem csak enélkül a krém nélkül. Így biztos vagyok benne hogy ez a krém változtatott az összhatáson. Könnyen felvihető az arcra és gyorsan be is szívja. Minimálisan hagy foltot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 12.

erika81

2020. december 21.

Nagyon szeretem, hogy ki lehet próbálni a termékeiket vásárlás előtt.
Amikor megjelent ez a krém kaptam egy kis tégelybe mintát, aminek nagyon örültem, mert én ettől a krémtől sárga vagyok.
Még a mintát sem használtam el, mert zavart a "sáragaságom".
Tudom hogy én vagyok túl fehér, de sajnálom, hogy az én egyedi bőrtónusomhoz nem tud alkalmazkodni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 21.

Nagyon szeretem, hogy ki lehet próbálni a termékeiket vásárlás előtt.
Még a mintát sem használtam el, mert zavart a "sáragaságom".

Vallybishop

2020. június 26.

Nekem alapvetően problémás a bőröm, viszont nem szeretem az alapozót. Ez a krém egy BB krém, kevés fedéssel. Az a titka, hogy nagyon jól el kell dolgozni és csak keveset kell használni! Nekem nagyon világos a bőröm, ezzel a krémmel végre nem úgy nézek ki mint egy élőhalott... Kellemes, egészséges arcszínt ad és nincs maszkhatása. Én a clinique púderével használom és így nagyon szép egységes bőrképet ad. Biztosan újravevős...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 26.

patrusi

2020. június 4.

Eddig csak kétszer volt az arcomon, de nem nagyon tetszett. A szín valahogy túl sötét és sárgás, pedig próbálom jól el dolgozni. Arra számítottam, hogy természetesebb színe lesz. Utolsó reményem, hogy jön a nyár és barnul az arcbőröm. Talán akkor jobban fog mutatni az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

lauran

2020. május 7.

Nekem ez egy pfujj kategória. Gumiszagú, az állaga túl folyékony, felkenve túl sötét, pedig kreol vagyok. De a hab: tocsogó, fényes arcbőr. Rémes. Egy minta volt. Még ilyen dolgot semmi nem művelt velem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 7.

babka

2020. május 4.

Napbarnított hatású bőrt kölcsönöz. Legtöbben nem jól használják,ez lehet az oka a színnel kapcsolatos problémáknak. A lényeg, hogy előtte mindenképpen hidratálni kell az arcbőrt. Ez hígít a színen.Utána csak egy borsónyi BB gél a tenyérbe, azt jól szétdörzsölni, felmelegíteni a két tenyérben, és teljes tenyérrel rákenni a hidratált arcbőrre. Alapozó ecsettel el lehet még dolgozni, ha szükséges. Nem csíkos, nem sárga, mesés, halvãnybarna egyenletes arcbőrt ad, nekem még a bőröm pirosságából is elvett. Nekem elég világos bőröm van, Alabaster, Ivory színű alapozókat használok. Túrákra csak ezt fogom használni a vaskos Clinique Age defence BB Cream helyett. Persze alá fényvédőt fogok tenni, mert az nincs benne. A patikat sajnos nem fedi el teljesen, ez inkább olyan, mintha egy egyenletesen lebarnult arcbőre lenne az embernek. A szín egész nap tart. Nekem a ránctalanító szérumos (lila) van. A lényeg tehát, keveset, keveset, keveset!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 4.

Anett0721

2020. március 14.

Maga a krém nagyon szépen kenhető, jó állagú, illatmentes. De: nincs kifejezetten hóka bőröm, azaz világos, de nem a legvilágosabb, mégis legalább 2 árnyalattal sötétebbre színez. Nyárra szuper lesz! Bár tény, hogy mivel manapság a Napmellőzés megy (azaz a legtöbb lány/nő három réteg 50 faktoros fényvédővel megy utcára márciusban is nehogy pici színe is legyen), fogalmam sincs, hány embernek lesz ez sajnos megfelelő árnyalatú. Világosabb színben kellett volna kiadni.
Megj.: Ráadásul a reklámarca, Emilia Clarke, pont hófehér bőrrel szerepel a marketing során. Erre odafigyelhettek volna.

Hatásáról nem is írtam, most kiegészíteném: egységesít valóban, és az idő teltével mintha jobban alkalmazkodna a bőrszínemhez (legalább nem vagyok olyan beteges árnyalatú). Allergiát nem okozott, a lila verzió van meg, az ekcémára hajlamos bőröm bírja, az összkép szép, és tartós is. Szóval ha tavasszal/nyáron barna bőrrel próbáltam volna, tuti 5*. A -1 csak annak szól, hogy sajnos valóban inkább kicsit kreolabb, azon belül is sárgásabb bőrre igazán jó. Szóval pár hónap és nekem is tökéletes lesz, alig várom. (természetesen használható nyáron, hiszen fényvédőt amúgy is ken az ember az arcára BB előtt is)

Upd.: 6 alkalom szolizás után mondhatom azt, hogy illeszkedik a bőröm színéhez. Így viszont tökéletes. Fedése nem sok van mondjuk de nincs is szükség rá jelenleg, természetes mintha második bőr lenne. Nem érzem hogy az arcomon van, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 14.

bokreta

2020. február 10.

+ Az állaga jó, könnyen kenhető, szép enyhe egyenletes fedést ad.
-A színe nagyon sárgás árnyalatú, a világos bőrömtől feltűnően elüt, miközben épp az arcbőr saját színének felvétele lenne a termék lényege. Olyan "szolárium" színe van, többen megjegyezték.
-Nincs benne fényvédő (milyen kár, hogy így még nyáron lebarnult arcon sem használható)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

+ Az állaga jó, könnyen kenhető, szép enyhe egyenletes fedést ad.

berbo

2020. február 9.

Szerettem volna megvenni, de előtte muszáj volt kipróbálnom. Nos, mivel 1 árnyalatban fut, sok lehetőség nem volt. Felkentem 1 pumpányit az arcomra és órák múlva is úgy néztem ki, mint egy májproblémás mandarinpojáca. Pedig nem is világos a bőröm. Talán nyárra jó, de engem ez a BB krém nem győzött meg. Arról nem is beszélve, hogy a színváltozása miatt nehéz egységesen eloszlatni az arcon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Phospholipids, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid

Nátrium ribonukleinsav. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segíti a bőr megújulási folyamatait.

Nukleotid (DNS, RNS lánc szerkezeti egysége), mely fontos szerepet játszik a sejtek energiaellátásában. Három formája létezik: tri-, di- és monofoszfát. Paula Begoun szerint bár az adenosine foszfátnak a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos kutatások még gyerekcipőben járnak, már most is ígéretes sejt kommunikáló(bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató) és gyulladáscsökkentő összetevőnek látszik.

A perzsa selyemakác kérgének a kivonata. Antiglikációs hatású, akadályozza a cukormolekuláknak a bőr támasztórostjaihoz kapcsolódását, ami a bőr saját, belső öregedésének folyamata. Glicerinnel és Darutoside-al kiegészülve alkotja az ún. Beautifeye nevű hatóanyagot, melynek a gyártó által végzett klinikai tesztekben különösen erősnek bizonyult a felső szemhéj megereszkedése elleni hatása, valamint látványosan képes volt csökkenteni a ráncok mennyiségét (akár -34%) és mélységét (akár -33%), a sötét karikák intenzitását (akár -30-32%) és duzzanatok megjelenését.

L-carnitine. Paula Begoun szerint állatkísérletek arra utalnak, hogy szájon át bevéve antioxidáns tulajdonsága van az összetevőnek, azt azonban nem igazán tudni, a bőrön alkalmazva milyen előnye van. Talán antioxidáns, a CosIng minden esetre bőrjavító összetevőnek sorolja be.

Lásd Tripeptide-32

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions

Színező anyag. (Piros)