Clinique

Ár:   15 600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2012. március 31.

Ár:   15 600 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Arcápoló szérum. Hatékonyan halványítja az öregedés, a napfény, a környezet káros hatásai és az aknés hegek által okozott sötét elszíneződéseket és pigmentfoltokat.

Water / Aqua Dimethicone eo I szil 1 0Isododecane eo Cyclopentasiloxane eo I szil Polysilicone-11 szil Butylene Glycol h 1 0Ascorbyl Glucoside a I v PEG-10 Dimethicone Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract a Oryza Sativa (Rice) Bran Extract Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Extract Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract eo Betula Alba (Birch) Bark Extract a I gy Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract gy Dimethoxytolyl Propylresorcinol aScutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Morus Bombycis (Kuwa) Root Extract Trametes Versicolor Extract Saccharomyces Lysate Extract h I gy Yeast Extract a PEG-6 h Tromethamine Salicylic Acid kh I gy Polysorbate 20 ti I eu 0 0Cholesterol eo I eu 0 0Isohexadecane eo Propylene Glycol Dicaprate eo Helianthus Annuus (Sunflower) Seedcake Caffeine Tocopheryl Acetate a I v 0 0Acetyl Glucosamine h Simethicone eo 1 0Glycyrrhetinic Acid gy Polysorbate-80 ti I eu 0 0Sodium Hyaluronate h 0 0Di-C12-18 Alkyl Dimonium Chloride Sodium RNA Squalane eo 1 0Sodium Sulfite ta Sodium Metabisulfite a I ta Caprylyl Glycol eo I h Hexylene Glycol ti I eu 1 1Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/ VP Copolymer Acrylamide / Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Yellow 6 Lake / CI 15985 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz

Clinique Even Better Clinical Dark Spot Corrector minta
Ár: 350 , Eladó: Lexi99
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta
Cseniko

2018. április 1.

3 éve küzdök a pigmentfoltokkal és ez az a termék ami egyéltalán semmit sem segített. 23.000 Ft-ért sokat vártam, de akkora semmit kaptam, hogy még a felénél sem jártam mikor félretettem, új terméket vettem(ami bevált) , végül elajándékoztam.
Alapvetően az én bőrömmel nem passzol szinte egyik Clinique termék sem, pedig kitartó voltam és közel 30 különbözővel próbálkoztam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

anitapec

2016. május 1.

Azutan vettem meg ketsegbe esetten, miutan a La Roche hasonlo termekere hosszas hasznalat utan a böröm egyszer csak borzaszto irritacioval reagalt. Minden egyes este szorgalmasan kenegettem vele a foltjaimat. Jo szivvel sem tudom azt mondani, hogy eszre vettem töle barmilyen valtozast is. Ha hasznalt is valamit, akkor a következö napozas alkalmaval a foltok ugyan olyan barnak lettek. Nem fogom többet megvasarolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Pöti

2015. december 11.

Nem pigmentfolt halványításra használom, hanem inkább az antioxidáns hatása miatt, mert a foltjaim már jól vannak a hámlasztás meg a C-vitamin miatt. Reggeli szérumként használom, hamar beszívódik. Állítólag a Lauder Even Skintone szérum kistestvére, hasonló az INCI-je, de nekem valahogy nem hasonlítanak, használtam azt is, de annak teljesen más volt az állaga, és az olyan gyöngyházfényű is volt. Azt nagyon szerettem, de ezt is szeretem, valahogy ragyogóbbnak érzem tőle a bőrömet, a hideg időben se nyűglődik. Nekem ez sokkal jobban bejött, mint a Custom szérum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 11.

christels

2015. november 9.

Nagyon sok terméket kipróbáltam már pigmentfolt eltüntetésére, úgy néz ki, ez az, ami tényleg használ. Igaz, kitartónak kell lenni, nem rögtön látszik az eredmény, én is évek óta használom. Kb fél évig elég egy flakon, mindig a tavaszi, őszi ajándékakció alkalmával veszem, mostanában + 20%-os Joy kedvezménnyel, így elviselhetőbb az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 9.

ilditoth

2015. június 10.

Én kb. 3 éve használom, kisebb-nagyobb szünetekkel (télen nagyobbakkal, akkor kevésbé látványosak a pigmentfoltok). A foltokat alig halványítja, viszont! A legutóbbi szünet után, mikor ismét elkezdtem használni, látványos volt, hogy a pattik helye mennyivel gyorsabban gyógyult, és összességében a bőröm simább és egységesebb. De a tanácsadónő is azt mondta, hogy pattifoltokra sokkal hatékonyabb. Egyébként nagyon kevés kell belőle, sokáig kitart, pláne, hogy elég szilikonos érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 10.

Kataaaaa

2015. március 1.

Szerintem hatásos, halványítja a pigmentfoltokat. Kevés kell belőle, viszont nagyon fontos, hogy kell a türelem. Kb 1 hónap után észlelhető a különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 1.

dorakiss

2014. július 9.

Eddig 3 darabot használtam el de nem vagyok maradéktalanul elégedett. Folyamatosan vettem és használtam, hiszen köztudott, hogy ezek a termékek nem azonnal hatnak...én egyáltalán nem látok változást az arcbőrömön.
Kizárólag este tudom felkenni (nappalra más szérumot használok) ugyanis kb fél óra múlva már fényesedik és zsírosodik a bőröm.
Engem nem győzött meg, pedig adtam neki esélyt bőven. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

Engem nem győzött meg, pedig adtam neki esélyt bőven. :)

Aquariusgirl

2014. július 4.

Mivel a vége felé járok az első (és vszeg utolsó) ilyen szérumomnak, már tudok értékelni. Vízhiányos, de nagyon hamar zsírosodó a bőröm. Ezt a terméket csak éjszakára tudom használni, mert rettenetes lesz tőle a fejem. A homlokomról szinte folyik a zsír reggelre :-( Az arcomon nem rossz, elég jól hidratálja, de azt is gusztustalanul kifényesedik. Én pigmentfoltok ellen használom/tam. A foltjaimmal kapcsolatban annyit vettem észre, hogy talán kicsit halványabbak, egységesebb a bőröm összképe, de amint egy este kimarad, azonnal erősebbek lesznek. Elhasználom, de nem veszem újra. Ennyi pénzért többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 4.

abonyiagnes

2013. augusztus 11.

Terhesség alatt én szörnyen pattanásos lettem, arcon, dekoltázson, háton.
Miután lecsengtek a pattanások, és már csak a helyek maradtak, azok eltüntetésére kezdtem használni.
Remek krém, nem zsírosít, nem okozott pattanásokat, a hegeket szépen, fokozatosan halványítja. Nyilván nem szabad csodát várni, nem hoz azonnal eredményt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Terhesség alatt én szörnyen pattanásos lettem, arcon, dekoltázson, háton.

szalmakalap

2013. május 14.

Pattanások utáni hegek kezelésére kaptam (szerencsére ajándékba:) ), és csak a foltokra szoktam kenni esténként. Egy hónap tapasztalata alapján sokkal gyorsabban halványulnak a hegek, mint korábban. Hámlást nem észleltem, bár mindig került hidratáló fölé, így nem tudom magában milyen hidratáltságot ad. Az ára elég borsos, de akit nagyon zavarnak a pigmentfoltok, annak megéri befektetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 14.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract, Dimethoxytolyl Propylresorcinol, Yeast Extract, Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Betula Alba (Birch) Bark Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Salicylic Acid, Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Saccharomyces Lysate Extract, PEG-6, Acetyl Glucosamine, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate

Felületi hártya képző anyag.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

A grapefruit héjának kivonata. Egy 2010-es tanulmány szerint a citrusfélék kivonata (így a grapefruit kivonat is) segít a bőr világosabbá tételében és a pigmentfoltok megelőzésében. Paula Begoun szerint viszont irritálhatja a bőrt és fototoxikus reakciót válthat ki.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Térfogatnövelő segédanyag.

Nátrium ribonukleinsav. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segíti a bőr megújulási folyamatait.

Squalane eo 1 0

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!