Best of Beauty 2019

Clinique

Ár:   13 200 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lolita, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. december 16.

Ár:   13 200 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szemkrémek

30%-kal csökkenti a karikákat három hónap alatt. C vitaminnal és faeper gyökér kivonatával halványít, koffeinnel és zöld teával nyugtat, a savó fehérjével pedig serkenti a bőr kollagén termelését.

3 hónapos teszt: Clinique Even Better Eyes szemkrém

natasa

2019. február 21.

Annak ellenére megvettem, hogy az összetevői rettenetesek. Tulajdonképpen műanyag és szilikon kis ezzel-azzal dúsítva. Sajnos a szemem körül a karikák egyre erősebbek, ahogy telnek az évek. Ezért ráfanyalodtam olyan termékekre is, amelyeket egyébként nem vennék meg.
Nagyon könnyű, barnás színű krém. Könnyen felvihető, a szilikonoknak köszönhetően siklik rendesen. Kis idő után nagyjából be is szívódik. Hidratálásra nem elég, ránctalanítás semmi. A barna színe miatt a karikákra valamennyire használhat, bár én nem vettem észre különösebb változást.
Igaz, nem használom 3 hónapja, de nem is fogom. Ennyi műanyagtól meg szilikontól hogy tudna bármilyen hatóanyag beszívódni? Sehogy.
Megbántam, hogy megvettem, drága volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 21.

Megbántam, hogy megvettem, drága volt.

MonikaM

2019. január 27.

kellemes, nem száraz végre a szemem alatt, csak a festék neha lemaszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

kellemes, nem száraz végre a szemem alatt, csak a festék neha lemaszik.

laural

2018. március 15.

Nagyon szeretem! Eleinte nem éreztem a hatását, a táskáim és karikáim még a szokásosnál is rosszabbnak tűntek, aztán úgy 2 hónap után azt éreztem, hogy kezd pótolhatatlanná válni. Csak reggelente használom, ès természetesen korrektorral együtt. Minimálisan halványított a karikákon, a puffadásra kis mértékben hatott, de hatott, viszont a szemkörnyéki ráncaim látványosan kisímultak. Kellemes a használata, és a ki csillámok illetve a színezett volta miatt ad egy kis optikai tuningot is. Ezt megelőzően a Mac fast response krémet használtam, amit szintén szerettem, plusz ott még a gyors hatás is egy nagy pozitívum volt, mégis lehet, hogy ezt a krémet fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

bjulie

2017. június 14.

Több hétig használtam, nekem egyáltalán nem vált be, sőt még táskásabb lett a szemem alatti bőr. Az árát sokallottam, de az itteni jó vélemények miatt vettem meg. Nem kellett volna. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 14.

berrythought

2017. március 25.

Egy csillagot csakis azért vonok le, mert a tubusból a végén nehéz kinyerni a maradék krémet. Egyébként Wishes cikkének olvasása után vettem meg. A szemkörnyékem rettentően érzékeny, ekcémára hajlamos és a világ minden hidratálása sem elég neki - ami mellé barnás karikák társulnak, mióta az eszemet tudom. Szerintem kb a negyedik vagy az ötödik tubusnál tartok és mániákusan használom, mert igenis alapban halványabbak már a karikáim és nem lettem rá allergiás sem. Emellett használok szemkrémet és egy igazi korrektort is, de ez utóbbi is szebben terül ha előtte felkentem ezt a Clinique terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 25.

Pöti

2016. október 21.

2013.03.24. Extra lila árkokkal rendelkezek... Tegnap megvettem a Müllerben, mert 20 %-al olcsóbb volt kuponnal. 3 hónap múlva jelentkezek... :)

Egy kis update: 2 hónapja használom. Valóban halványabban a karikák, a legszembetűnőbb viszont a szarkalábaim mennyiségének a csökkenése.. De a lila árkok is javultak, sokkal vállalhatóbb lett a szemem alatti rész... Persze korrektor még kell, a termék nem is ígéri, hogy totál eltünteti a karikákat. A neve valóban megtévesztő, mert ez nem korrektor... Persze minimális színe van, de nem a fedés a célja.. Én szeretem...

07.05. 3 hónapos update... Hiába vagyok Clinique rajongó, ebben a termékben nem hittem 100 %-osan. 30 éve nézegetem az árkokat a szemem alatt, hiábavaló küzdelmet folytatok velük... Eddig a tökéletes korrektort vadásztam, ami a KM-nek köszönhetően meg is van (Clinique Even better, illetve Catrice tégelyes korrektora, de az Essence ecsetese is szerelem, csak hát azt már nem igazán kapni...). De bevallom őszintén, hogy az utóbbi hetekben nem nagyon használtam őket.. Mert nem kellett. A sötétlila karikák egészen vállalhatóvá szelídültek. Persze még mindig vérszegénynek tűnök, de már legalább nem utalnak első pillantásra kórházba... Szóval ez a termék működik.. A titka a kitartás. 3 hónap alatt még nem fogyott el, persze nem használom napi kétszer mindennap, de egyszer biztosan. Jól lehet rá sminkelni, a szarkalábakat szépen kisimítja, hidratálja a bőrt. Nagyon megszerettem..
Update 2016.10.21. 3 évig nem használtam, mert mindig jöttek új termékek és bevallom el is felejtkeztem róla. Most elhasználtam egy újabb tubussal, és meglepően sokáig kitartott. Amit nagyon szeretek benne, az a fém csőre. Reggelente jó volt a krémet a fémmel a bőrbe masszírozni :) A karikáimat valóban halványítja, kivéve a belső szemzúgnál a nagyon durva karikáimat, de azokkal semmi se tud mit kezdeni, mert nagyon vékony ott a bőröm és oda eleve nem kennék krémet. Ami miatt viszont le fogok vonni egy csillagot, az a csomagolása. Imádom a fémet a végén, de kifogyott a krém és ki akartam dobni, mert nem jött ki belőle több. Végül levágtam a tetejét. És konkrétan még több mint egy havi adag volt benne. Azt hittem sose fog elfogyni. És vajon hányan dobhatják ki az üres tubust miközben még van benne?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 21.

SzellGreta

2015. november 22.

Fú hát hol is kezdjem. Régebben vettem és nagyon megharagudtam rá, ezért nem is használtam, most vettem elő megint. Szóval, mivel az újságban mindenhol ezt nyomatták és amit ígér is elég jó, megtetszett és be is ruháztam rá. Müllerben vettem kb 13 ezer Ft-ért, bár a hölgy akitől segítséget kértem nem értette miért kellene nekem használnom ilyet, mert szerinte egyáltalán nincs rá szükségem, én úgy voltam vele, hogy ne szóljon bele inkább örüljön :D Elkezdtem használni este és nappal is. Nappal nem szerettem, mert nekem nagyon csillogós és már nem emlékszem miért de abbahagytam. Egy pár hónap múlva mégis elővettem. Próbáltam letekerni a kupakját és az a kis fej amin jön ki a krém BELETÖRT a kupakba. Magyarán kettétört a 13 ezer Ft-os krémem, pedig esküszöm nem feszegettem, nem erősen tekertem, semmi ok nem volt rá, hogy ezt tegye. Na ekkor megint eltettem. Most elővettem, esténként kenem be vele a szemem és azt kell, hogy mondjam ahhoz képest, hogy nem egy hidratáló kimondottan, szépen hidratál és nagyon puha lesz tőle a szemem alatt :) Pont azért kezdtem megint bele, mert egy éve iszonyatosan szárad a szemem alatt ( valószínű, hogy ekcéma miatt ) kentem rá ekcéma krémet és mielőtt megint kiszáradt volna gyorsan elkezdtem használni a cliniquet. Eddig nem száradt megint vissza és biztos vagyok benne, hogy ettől van! A sötét karikáknál változást még nem észleltem, de nem rég kezdtem bele :) Egyenlőre 3 csillag, ha látok változást a karikákon is fentebb fogom pontozni. Ui: kicsit sötét lett a krém színe és keményebb is, biztosan a levegő miatt, ami a ketté törés miatt érte. Remélem a hatása nem változott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

nyuszita

2015. október 27.

Hát-hát... nagy Clinique-fan vagyok, de 2,5 hónap próbálkozás után feladtam. (Lehetséges persze, hogy én nem voltam elég kitartó.) Csak reggel használtam, és nekem nem volt hiányérzetem ami a hidratálást illeti, viszont korrektort ugyanúgy kellett használnom. Áttértem a Clinique Smart Custom-Repair Eye Treatment-jére, és imádkozom, hogy az jobban teljesítsen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

scorpionqueen

2015. szeptember 24.

Évek óta piszkálja a fantáziám ez a krém, Wishes anyukájának a tesztje óta meg pláne. De annyira szeretem a szokásos szemkrémemet, hogy mindig inkább azt vettem meg. Viszont amikor elkezdett fogyni, elhatároztam, hogy most márpedig megpróbálkozom vele.
Elsőként szögezzünk le valami nagyon fontosat: ez NEM korrektor. Ha korrektor lenne, concealer lenne a neve. A gyártó oldalán is krémként szerepeltetik, szóval fedést nem szabad várni tőle, mert nem arra van kitalálva.
Soha nem értékelek 3 nap után krémet, mindig adok legalább 3 hónapot. Most viszont megteszem, mert elég szembetűnő a változás. Annak ellenére, hogy össz-vissz három reggel kentem fel, ma azt vettem észre belepillantva a tükörbe, hogy olyan a szemkörnyékem, mintha korrektoroztam volna. Olyan szép világos, egységes. Mélyen ülő, nagy szemeim vannak, gyerekkorom óta sötét a szemem alja, már 6 évesen is hallgattam, hogy "beteg ez a gyerek?", szóval van dolga rendesen. Semmire nem számítottam ennyi idő alatt, sem egy hónap alatt, de erre végképp nem, amit jelenleg a tükörben látok. Egész nap rohangálok a tükrökhöz, annyira látványos a változás.
És mivel nem ígér semmi mást, meg is kapja az ötöst.

(Viszont azt azért még elmondom, hogy emellett ugyanúgy kell majd a szemkrémemet használni, mert nem hidratál. Száraz szilikonos érzet marad utána, a bőr nem eléggé ruganyos, nincs meg az jól megszokott komfortos érzet. Szemkrémet szerintem nem vált ki.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

És mivel nem ígér semmi mást, meg is kapja az ötöst.

dorka.k.sz

2015. július 28.

Egyszerűen imádom! Gyerekkorom óta karikás a szemem és semmi nem használt, eddig. Hónapok óta megvan, és még mindig van benne. Eperneten már a következőt is megvettem, hogy véletlenül se fogyjak ki belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sucrose, Milk Protein, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Felületi hártya képző anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Fekete eperfa gyökér kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása  a bőrre.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Tejfehérje. A különböző fehérjéket a kozmetikumokban elsősorban emollient és vízmegkötő, hidratáló tulajdonságaik miatt használják. Az utóbbi idők kutatásai arra is mutatnak, hogy a tejfehérje hatásos anit-aging összetevő lehet, mely segít a károsodott, idősödő bőr megújulásában, a bőr fehérjéjinek (kollagán, elasztin) egészséges állapotban tartásában. Más kutatások pedig arra utalnak, hogy a tejfehérje hatásos lehet gyulladás csökkentésre, pattanások kezelésére a benne lévő lactoferrin révén.

Cholesterol eo I eu 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.