Clinique

Ár:   9920 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Hosszantartó (izzadás-pára álló), olaj-és parfümmentes hidratáló alapozó SPF15-tel, C-vitaminnal.

Ár: 5500 , Eladó: vereske
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: fizetés banki utalással, futárszolgálat
Lorna

2019. május 25.

Szeretem a koreai bb-krémes nem matt hatást, és megörültem,hogy ez azt jelenti hozzánk is elér a glow trend, természetes finissel. Ez a termék erősen afelé kacsint.
Természetes hatást kelt, nem lehet megmondani, hogy alapozó van az emberen.
szépen tűnik el az arcrol, nem kopik csúnyán, vagy ül bele ráncba, nem emel ki száraz részt.
Jó, hogy van benne c-vitamin, szalicilsav, hialuronsav, meg mindenféle földi jó, bár van ami elég az inci végén van. Most rápillantottam az összetevők részletesen funkcióra érdemes rákukkantani, alapozóhoz képest sok dobog van benne.
Sajnos a legvilágosabb árnyalat is túl sötét nekem. Ami engem zavar az amikor nagyon látszik a világos nyak és a sötétebb alapozó közti átmenet, amit sosem lehet eldolgozni rendesen. Nyárra talán tényleg kicsit túlzásba viszi a glowt, de télre meg még világosabb leszek, akkor még sötétebbnek tűnik.
Kár, mintha külföldön lenne még egy világosabb árnyalat.
A Superbalanced Silk-et vettem helyette, az kiemeli a száraz részeket, de színben passzol.
Talán ha egyszer lebarnulok- ami nem valószínű, vagy megtalálom a világosabb árnyalatot.
Update: Budapesten rábukkantam egy Linen nevű fantázia árnyalatra, ami pont passzol az arcszínemhez. Sajnos nagy kiszerelés nem volt belőle, csak teszter, és azóta visszatértem az örök favorit Missha Signature Real bb-krémhez, de ha egyszer megunom, ezt az árnyalatot fogom keresni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Természetes hatást kelt, nem lehet megmondani, hogy alapozó van az emberen.
Kár, mintha külföldön lenne még egy világosabb árnyalat.

bettililiom

2018. november 12.

Nem túl erős a fedése, de jól alkalmazkodik a bőrhöz. Természetes a hatása, nem maszk hatású. Aki a természetes sminket szereti, annak ez megfelelő lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

senskin

2018. május 10.

Mini kiszerelést vettem meg próbaképpen. Nem tudtam a színe milyen lesz, elsőre sötétnek hittem, de nem volt sötét felkenés után. Nem túl erős a fedése, de szépen alkalmazkodik a bőrhöz. Primert teszek alá, úgy mindegyik alapozó jobban működik. Természetes a hatása, nem maszk hatású. Aki a természetes sminket szereti, annak tetszeni fog. Viszonylag tartós. Nem kopik és nem maszatolódik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 10.

mivett

2018. március 7.

Tudja esetleg valaki, erről a próbaakcióról honnan lehetne tájékozódni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Tudja esetleg valaki, erről a próbaakcióról honnan lehetne tájékozódni?

PPPBp

2018. január 31.

Csodaszernek nem mondanám, de egy nagyon jó alapozó számomra. A hét napra elegendő próbaadaggal ha nem kentem le a teljes arcomat legalább 20 alkalommal már, akkor egyszer sem, most kezd elfogyni, még karácsony előtt meg is vettem belőle a teljes kiszerelést, mert nagyon bevált. Nekem pont azt adja, amit elvileg ígér, vagyis, ha semmi mást nem csinálok - szemkihúzást és spirálozást sem, hanem tényleg csak és kizárólag ezt teszem fel - akkor is lesz egy szép, egységes bőrképem tőle. Egyetlen dologtól tartok, hogy nyárra ez az árnyalat világos lesz, de majd meglátjuk. Szerintem megéri az árát, mert tényleg nagyon sokáig elég és szépen hozta azt, amit vártam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

szeliger

2017. november 8.

A Clinique próbaakciót hirdetett, 7 napra elegendő mennyiséget ajándékba adnak a szín meghatározása után. Alapvetően száraz a bőröm, ezért a formula nagyon is érdekelt, éltem a lehetőséggel és ki is választottuk a CN52 Neutral színt. A színválasztás jól sikerült, jó összhangban van a bőrömmel, de az első próbálkozások sajnos lehangolóak.
Könnyed, folyékony állagú alapozó, én kézzel viszem fel a legtöbb alapozót, így ezt is. Direkt nem hidratáltam erősen alá, a TBS Skin Defence könnyű krémet használtam előtte. A formula simán eldolgozható, fedése gyenge-közepes és nagyon-nagyon fényes. Konkrétan mintha zsírral kentem volna be a képemet, pedig rajtam aztán a legritkább esetben fényesedik át bármi is. Vállalhatatlan volt az eredmény, a MAC Prep+Prime áttetsző púderével le is púdereztem az egészet, mert így nem akartam emberek közé menni. A kettő együtt már nem olyan rossz, csak hát ezért minek kellene beszerezni egy ilyen alapozót.
Jó pont, hogy a bőröm nem húzódik, nem ráncosodik be alatta. Ettől még a finish nekem nem tetszik és nagyon nagy köszönet a Clinique-nek, hogy itthon is van már arra lehetőség, hogy az embernek ne kelljen feleslegesen beruháznia egy olyan termékre, ami csalódást hozdozna magában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 8.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract, Yeast Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Saccharomyces Lysate Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Acetyl Glucosamine, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Aluminum Hydroxide
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Emolliensek: Triethylhexanoin, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, C12-15 Alkyl Benzoate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Methicone, Caprylyl Glycol, Lecithin, Stearic Acid, Isopropyl Titanium Triisostearate, Aluminum Hydroxide
Emulgeálószerek: Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Lecithin, Stearic Acid, Isopropyl Titanium Triisostearate, Laureth-7
Fényvédők: Octinoxate, Titanium Dioxide, Zinc Oxide
Szilikonok: Methyl Trimethicone, Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Methicone, Caprylyl Methicone
Tisztítószerek: Laureth-7
Illatanyagok: Dipropylene Glycol
Színezékek: Aluminum Hydroxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

A grapefruit héjának kivonata. Egy 2010-es tanulmány szerint a citrusfélék kivonata (így a grapefruit kivonat is) segít a bőr világosabbá tételében és a pigmentfoltok megelőzésében. Paula Begoun szerint viszont irritálhatja a bőrt és fototoxikus reakciót válthat ki.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag