Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2017. október 19.

Kiszerelés:   8,5 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Kondicionáló mamey magolajat tartalmazó szempillaspirál, mely a göndörítő polimereknek köszönhetően megemeli a pillákat és egész napos tartást biztosít. Könnyű, habszerű formulája nem csomósodik vagy pereg, nem maszatolódik, ugyanakkor könnyen eltávolítható.

Ár: 1800 Ft , Eladó: BogiJuhasz
Állapot: Bontatlan, mini méret, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten

Qwerty1234

2019. október 25.

Nekem mini kiszerelésben sikerült hozzájutnom. A felkenése kicsit nehézkes, de megoldható. Nekem nem potyog, nem kenődik. Észrevehetően kicsit nehezebben jön le mint a "megszokott". De simán micellás vízzel, vagy farmasi sminklemosó kendővel is simán le jött nekem :) Kontaklencse használó vagyok. Tegnap úgy mostam le, hogy a szemembe volt a lencse. Semmi irritációt nem éreztem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Szilva86

2019. február 27.

Update: visszajöttem lepontozni. A 2☆ helyett 1☆ adok, mert konkrétan érzem ahogyan ragacsosan rátapad a szempilláimra és egész nap érzem, ahogy lefelé húzza őket. Volt olyan nap, hogy muszály voltam leszedni a nap közepén. A maszatolása pedig katasztrófa :( Ne vegyétek meg.

Az eredménnyel egészen megvagyok elégedve, viszont a nap végére panda maci leszek és leszedni sehogy sem lehet. Mivel allergiás vagyok mindenféle sminklemosóra így a leszedése valami horror. Kókuszolaj egy 10 perc dörzsölés után oldja le és közben pár pillám is távozik vele. Még szerencse, hogy egy 4ml kis kiszerelést vettem belőle. Borzalmas :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

nusildi

2018. november 21.

Nehéz felvinni szépen a pillára, viszont cserébe nem jön le! Már kitéptem a szempilláimat, de egyszerűen lemoshatatlan. Senkinek sem ajánlom!! Egy véletlen folytán került hozzám, előtte a high impact mascara optimalt használtam, az fantasztikus, nagy szerencsémre és kitartásomnak köszönhetően visszacserélték a boltban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 21.

grund

2018. szeptember 15.

Valószínűleg jobban járnak, ha nem hosszan tartó, hanem konkrétan vízálló spirálként árulják. A clinique cleansing balmmal viszont valóban egyszerűen lejön.
Egy rétegben drámai, de túlságosan tapaszt. Két rétegben minősíthetetlen.
Nem pereg, de - mérsékelten - felmászik a szemöldökcsont alá.
Megbántam, hogy ezt vettem a szokásos estée sprálom helyett, biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Egy rétegben drámai, de túlságosan tapaszt. Két rétegben minősíthetetlen.
Nem pereg, de - mérsékelten - felmászik a szemöldökcsont alá.

orchidea8627

2018. március 25.

Kritikán aluli ez a spirál... Már első nap, pár óra után nagy foltokban elkenődve pompázott a szemem alatt.
Többször is próbáltam, sajnos ugyanilyen eredménnyel. Nagyon szomorú.
Teljes mértékben kidobott pénz, pedig a keféje nagyon jó, a formája rendkívül kényelmes.
Többet nem kísérletezek Clinique spirálokkal, csak a Lash Power-t és változatait fogom venni.
Az eltávolításával nekem semmi nehézségem nem volt, kétfázisú lemosóval könnyen le tudtam mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Többször is próbáltam, sajnos ugyanilyen eredménnyel. Nagyon szomorú.

vanett

2017. november 2.

Én nagyon akartam ezt a spirált szeretni, de nekem sem ment.
Nem tudom már, hogy egyáltalán fel merjem-e róni, hogy pandásít - ugyanis az utóbbi fél évben vagy 6-8 spirálom volt, s egyikről sem tudtam elmondani az ellenkezőjét, így kezdek attól tartani, hogy ez vmi génhiba nálam. 🤣
Amúgy szép pillákat csinál nekem nagyon, elégedett vagyok vele. Éjfeketék, drámaiak, emeli őket a magasba. Valóban nehézkes a felvitel, de sztem nem megszokhatatlan. A szemzughoz is könnyen hozzáfér az ember.
A festék valóban ragaszkodik, de nekem a 2 fázisú Take The Day Off nagyon könnyedén leszedi, semmi nehézséget nem vettem észre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

Én nagyon akartam ezt a spirált szeretni, de nekem sem ment.

despoina

2017. október 18.

A termèkleíràs és a valóság sajnos nem azonos. Sokkal drágább, mint a régebbi High impact spriál és ez sajnos csak a pénztárnál derült ki. Szörnyen nehéz lemosni, a habzó arclemosó számára olyan mint gumicsizmának az eső. Kb, meg sem mozdul a lemosás hatására, míg a régebbi Clinique Chubby spirálom patakokban folyt le. Testolajjal tudtam leszedni keservesen. Nem tudok szép pillákat formázni vele, mert összetapasztja őket. Apropó formázás, ez is nehéz ügy. Ki lehet vele spirálozni úgy ahogy, de ennyi pénzért nem ezt várom. A picit drágább Dior Show bámulatos pillákat formáz (megbántam hogy nem azt vettem).
2* mert nem pereg le és estig tökéletesen fenn marad és nem bántja az extra érzékeny szemeim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Antioxidánsok: Pouteria Sapota Seed Butter, Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil, Lanolin, Methicone, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Emulgeálószerek: Beeswax Acid, Polyglyceryl-3 Diisostearate
Szilikonok: Methicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Beeswax Acid
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 5 Lake / CI 19140, Manganese Violet / CI 77742, CI 42090, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, CI 42090, Ultramarines, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Titanium Dioxide / CI 77891, Carmine / CI 75470, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Bismuth Oxychloride / CI 77163
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol

A sztearinsav alumínium sója. A kozmetikumokban emulzióstabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.

Kaolin 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.