Clinique

Ár:   7100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Evie, az összetevőket feltöltötte: albertinablogg, Módosítva: 2016. január 20.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív szín, tartós kényelemérzet. Az öltöztető szín akár 8 órán át tart, az ajkak pedig ennek minden percét élvezik. Intenzíven hidratáló színei simává, puhává és kellemes érzetűvé teszik az ajkak bőrét. Az UVA/UVB sugarak ellen is védelmet nyújt.

Ár: 2000 ft+pk , Eladó: adri0419
Állapot: Próbált, Helyszín: Dunakiliti, fizetés: Előre utalás után küldöm postán.
madri

2019. április 25.

13-Flamenco árnyalat és döbbenetesen tartós. Ettem, ittam, szalvétát használtam és még mindig a helyén. Nyilván kopik valamennyire, de egyenletesen. Nagyon megéri, nekem sokkal tartósabb mint egy MAC rúzs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

LauraHerczeg

2019. április 20.

A Red-Y to wear árnyalatot kaptam ajándékba és nagyon megszerettem. Evéssel tényleg hadilábon áll (mint minden rúzs egyébként), de ha ittam benne nekem azokat teljesen jól birta, és végre egy rúzs ami tényleg nem maszatolódik ahhoz képest, hogy nem matt.
Fun fact minden Skam rajongonak egyébként, hogy Noora egyik ikonikus rúzsa a sorozatban is ez:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. szeptember 23.

Az, hogy 8 órán tart, csak akkor lenne igaz, ha egy kirakati baba viselné, akkor még tovább is tartana. Közönséges földi halandók, mi azért eszünk, iszunk is napközben, akkor meg persze, hogy kopik, mint mindegyik rúzs. Nem emlékszem, hogy valaha is csalódást okoztak volna a Clinique és az EL rúzsai, számomra évek óta a megbízható minőséget képviselik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

florcsiii

2017. szeptember 18.

Extreme Pink árnyalatban kaptam ajándékba, ami egy gyönyörű sötét rózsaszínes szín. Tökéletes minden tekintetben, sokáig bírja, gyönyörűen pigmentált és nem szárít. Már a 2. kiszerelést használom el belőle, imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

adri0419

2017. augusztus 18.

Szupertartós, egyenletesen kopik, bár estére is marad még a csillogásából. Az Extreme Pink árnyalata van meg, nagyon különleges szín.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

aranyeso

2017. március 30.

A legjobb rúzsom. 2 színben is van, tartós és egyenletesen kopik.
Sajnos a többi Clinique termékkel nem vagyok ilyen jóban, de ez nekem 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 30.

A legjobb rúzsom. 2 színben is van, tartós és egyenletesen kopik.
Sajnos a többi Clinique termékkel nem vagyok ilyen jóban, de ez nekem 5*

kbeata

2016. május 20.

Ajándékba kaptam, amúgy nem tudtam volna kifizetni ennyit egy rúzsért. De imádom, hiába eszem, iszom, órák után is látszik még a számon (még ha nem is olyan erősen, mint felkenéskor) és nem úgy kopik, hogy foltot hagy maga után. Száraz a szám, és ez (még ha nem is szünteti meg), enyhíti a szárazságot, és nem azt csinálja, mint pár olcsóbb rúzs, hogy még jobban kiszárítja. Remélem máskor is ilyet kapok ajándékba!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 20.

Joaninha

2015. december 9.

Szerintem az Extreme Pink árnyalatával már minden Clinique törzsvásárló találkozott. Bár először nagyon sötétnek tűnik a színe, felkenve mégis gyönyörű lilás-bordós, picit csillogós az eredmény, amit még én is, a szőke hajammal és fehér bőrömmel viselni tudok. Nagyon szeretem ezt a rúzst, mert szerintem eléggé hidratál, ahhoz képest, hogy nem ajakbalzsam és eléggé tartós is, legalábbis tartósabb mint a Chubby Stick Intense hasonló árnyalata. Ennél a rúzsnál is pozitívum, hogy se íze, se bűze és nagyon kellemes a viselete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

Tinxy

2015. november 17.

A Flamenco árnyalat van meg, egy igazi vörös rúzs. Gyönyörű a színe, nem kenődik, tartós, intenzív szín, nagyon nagy szerelmem. Egyik barátnőmét próbáltam ki, és bár hetekig próbáltam lemondani róla a borsos ára miatt, nem tudtam.. Azóta sem bántam meg, imádom, sőt, ha elfogy, biztos, hogy újra fogom venni! :)

Csillagos hatost kapna, ha lehetne :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 17.

Csillagos hatost kapna, ha lehetne :)

Odil

2015. július 2.

Selymes és puha hatású, hamar olyanná válik, mintha nem is lenne a számon. Akadnak viszonylag ritka, szép, komplexebb színeik, amikért feltétlenül megéri, azonban a tartóssága nem hengerelt le azzal a négy órával és ételintoleranciával, mert nem egy drogériás (vagy filléres koreai) rúzsom többet bír. Cserébe azonban kitűnően ápol, illatmentes, nem ül be a ráncokba, és tényleg, hangsúlyozni valóan komfortos viselet, annyira nem ragad, annyira lehelet, tényleg szép érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Lauryl PCA
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!