Clinique

Ár:   7100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: orsolyanovak, Módosítva: 2019. július 15.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Minden egyes pillát meghosszabbít és tömörebbé tesz, bujább, lágyabb, merészebb hatást nyújt. Azonnali dúsítás és hosszabbítás.

Szemészetileg tesztelt.

Ár: 4500 , Eladó: SimonHajni
Állapot: bontatlan, teljesen új, Helyszín: Budapest 9. ker, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 2000 Ft , Eladó: agnesbagi
Állapot: teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, előreutalás esetén postázás

Mercy23

2020. május 7.

Rengeteg féle szempillaspiralt próbáltam már ki és dobtam a kukaba :)
Ezt ajándékba kaptam. Imádom! Nem ragadnak össze tőle a szempillaim több rétegbe sem. Nagyon jó a színe, tartós de mégis könnyű lemosni. Én azt mondom megeri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

Rengeteg féle szempillaspiralt próbáltam már ki és dobtam a kukaba :)

kittiszimonetta

2020. május 4.

Imádom. 10 éve használt Maybelline Colossallal versenyzik, ami nálam baromi nagy szó. Az az igazság, hogy talán a Clinique összehatását még jobban is szeretem.. Csodás pillákat csinál, viszont pont elegendő anyagot vesz fel, így gyönyörűen dúsít, de nem ragaszt össze. Vízállónak mondanám, nagyon tartós, viszont lemosni nekem meglepően egyszerű! Fantasztikus a végeredmény, egyszerűen akkora pozitív csalódás, hogy csak na. Nekem még az ára is megéri, a Clinique sokszor csinál akciókat, így 20% kedvezménnyel egész jól hozzá lehet jutni. Nem tudok nem ódákat zengeni róla, maximális pontot adok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

krisztike09

2020. április 26.

A vékony és mondhatni kevés szempillámból csodálatos dús és hosszú szempillát készít! Tartós, nem folyik el. Őt használom! Hatása természetes képet nyújt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

adrienn999

2020. április 21.

Oké, a szempilláim egyenesek és rövidek, szóval már átrágtam magam pár szempillaspirálon. Még álmodozom arról, hogy van olyan is amitől szépen felpöndörödik és nem kell a fém inkviziciós eszközzel zúznom a pilláim, úgyhogy nem tudom meddig leszek lojális ehhez. Mindenesetre az utóbbi két évben csak ezt vettem konzisztensen, mert könnyű vele bánni, jó az ecsete, pont jó az állaga (se nem túl száraz se nem túl nedves), nem kenődik, és napközben sem veszitek belőle (nem potyog, és nem pandázok a szemem alá).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 21.

Mosomacko21

2020. április 14.

Szeretem mert nem lesznek tőle póklábak a szememen és visszafogott az eredmény. De nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Rea96

2020. április 2.

Szeretem szempillaspirál. Szép visszafogott természetes hatást kelt, viszont az ára húzós :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 2.

mariib

2020. április 2.

Többnyire mindent teljesít, amit egy spiráltól elvárok, jó kefe és állag, szép dús pillákat csinal, jó érzékeny szemre is, de nem hozza le a Bioderma micellás lemosóm, ezért nem lett a neszeszerem állandó tagja. Az olajos szemfestéklemosókat (ami lehozná) pedig nem szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 2.

Theodora

2020. március 30.

Update: de igenis, tetszik! Csak még több időt kellett neki adnom. Igazából baromi hosszú pillákat csinál, ez a legnagyobb előnye. Hátránya, hogy ezzel egy időben nem göndörít (nekem ez fontos). Jó spirál, de olcsóbban vannak ugyanilyen jók, és jobbak is.

Nem sokat használtam még, de egyelőre nem tetszik. Túl sok festéket vesz fel, nem göndörít, összeragasztja a pillákat, el is nehezíti azokat.
Gondoltam, csak be kell járatni, mint a legtöbb spirált, de már pár használaton túl vagyok és a helyzet változatlan. Azért még updatelek, ha változást tapasztalok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

Bonnieoo7

2020. március 16.

Szokatlan a drogériás szempillaspirálokkal ellentétben, hogy a pillákat nem látványos módon növeli meg. Túl puhák, nincs tömörségük, és rugalmasak maradnak. Ami azért jó, mert így nem törnek le, viszont a hatás elmarad. Legalábbis nálam, aki alapvetően fehérbőrű sötét hajú - szemöldökű vagyok, így nem feltűnő. Csípi a szemem a szilikon, ami benne található, így folyton könnyezem. Ez nem túl jó, mert elkenődik a sminkem. Ha nagyon világosak a pillák és a haj, akkor lehet látványos. Nálam viszont nagyon diszkrét sminket eredményez ! 👀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 16.

juditkeresiazigazit

2020. március 3.

Nagyon szeretem, mindent teljesít, amit elvártam tőle: szépen szétválasztja a pillákat, dúsít, de természetesnek hat, nem irritálja a szemem, nem pereg le, nem keni össze a felső szemhéjam, és este könnyen le tudom mosni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 3.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Urea, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.