Clinique

Ár:   5510 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: orsolyanovak, Módosítva: 2017. március 30.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Minden egyes pillát meghosszabbít és tömörebbé tesz, bujább, lágyabb, merészebb hatást nyújt. Azonnali dúsítás és hosszabbítás.

Szemészetileg tesztelt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bagolylilith

2018. szeptember 12.

Először termékmintaként volt szerencsém hozzá, de annyira elkápráztatott, hogy már a második rendes kiszerelést nyúzom. A mozis sírástól kezdve a szeles idő miatti könnyezést is kibírja maszatolás nélkül, viszont egyszerű arclemosóval könnyen eltávolítható, emellett lemosásnál nem csíp. Felvétel előtt egy nagyon enyhén a szemhéjam is be szoktam púderezni, lehet ez is rásegít, hogy gyönyörűen szétválasztja a szempilláim, abszolút nem csomósodik. Külön öröm, hogy nem károsítja a szempilláim hosszabb távon, legalábbis eddig sem töredezést, sem hullást nem tapasztaltam, sajnos volt már erre példa más terméknél. Szerintem kitartok mellette, nem fogok kísérletezni, úgy érzem, hogy megtaláltam az igazit ebben a szempillaspirálban.

bagolylilith
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

kepszakadas

2018. augusztus 12.

Évek óta kerestem, végre meglett: ő a tökéletes. Én nem tudom mi van ebben, de mintha még nőttek is volna a pilláim. Negyedik ilyet fogyasztottam el, mindenkinek merem ajánlani, mert megéri az árát.

kepszakadas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Prifer

2018. augusztus 1.

Kétszer vettem, első alkalommal azt hittem megtaláltam az álom szempillaspirált, természetes hatású volt, mégis hosszabbította a pilláim, második vétel után azt tapasztaltam, hogy összeragadtak pilláim és irritálta is a szemem..sajnos kuka lett ezután:/

Prifer
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. július 20.

Ez a spirál is abba a körbe tartozik, amiből elég sokat "elfogyasztottam" úgy, hogy direktben soha nem vettem. Amikor valamilyen ajándékcsomag része volt, praktikus 3,5 ml-es kis kiszerelésben, mindig szívesen elhasználtam.
Jó, de nem annyira, hogy azt mondjam, másra rá sem szeretnék már nézni. És: a Maybellinek is felveszik vele a versenyt.
A régi jó szokásomon továbbra sem változtatok: ha kapok elhasználom, de nem jutna eszembe, hogy bemenjek miatta egy Clinique üzletbe.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 20.

sheol

2018. július 11.

Érzékeny szem és bőr párosítással kerestem olyan spirált, aminél több óra viselés után sem érzem azt, hogy most azonnal le akarom mosni, mert annyira merevek és kellemetlenek a pilláim. Ennek a viselése több óra elteltével is kellemes (már amennyire egy smink 10 óra után még kellemes lehet). Az egyetlen hátránya, hogy bármennyire ügyeskedek, mindig felkenődik belőle a szemhéjamra is, amit utána macera kijavítani...

sheol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

jubileum

2018. június 30.

Végre egy spirál ami nem úgy néz ki, mintha belepislogtam volna a cipőpasztába!

Lassan már alig találok spirált, ami kellően száraz, és finom, és valamelyest még természetes hatása van. Inkább azoknak ajánlom, akiknek azért van egy középhosszú pillájuk, mert azt gyönyörűen végigfesti a végét hosszítja, de nyilván nem épít rá annyit mint a pasztaszerű spirálfestékek, de a szálasságot maximálisan megtartja, tehát nem lesznek hármasával négyesével összeállva, hogy aztán fésülgesse őket az ember egy száraz kefével a reggeli rohanásban. Még kell 1-2 hosszú munkanap, hogy a kenődés/pergés teszt meglegyen, de egyenlőre megvalósította amit rég kerestem: szálanként különálló hosszú még természetesnek tűnő, de szépen kiemelt pillák.

UPDATE: Tartós, nem pereg le, továbbra is könnyen gyorsan csinál jól elválasztott pillákat, de több rétegben bőven lehet ezt is építgetni ha valakinek az kell. Ez nem a túlzások spirálja, de én úgy vettem észre a férfiakat meg is rémíti a túlspirálozott festéktől összeállt pilla, és őszintén, sokszor én se tudok máshova nézni, szóval épp egy ilyet kerestem:)

jubileum
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 30.

Végre egy spirál ami nem úgy néz ki, mintha belepislogtam volna a cipőpasztába!

marylou

2018. június 5.

Nagyon gyönyörű pillákat csinál, dúsit és hosszabbit, de nem neheziti el a pillákat. Az az érzésem, hogy az idő csak jót tesz neki, mert most egy ideig nem nyúltam hozzá és most amikor ismét elővettem, mintha sokkal jobban teljesitene, mint az elején. A minusz 1 csillagot azért adom neki, mert azért hajlamos kenődni a nap végére (bár nekem rejtett szemhéjam van, szóval ez a probléma mindig fennáll) és minimálisan összetapasztja a pillákat.

marylou
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

pacsirszkyh

2018. május 26.

Sajnos nem kápráztatott el, szépen szétválasztja a pillákat, de a hosszabító hatást nem érzékeltem.

pacsirszkyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

ninetta

2018. május 18.

A kedvencem! Nem tudom, hogy hány szempillaspirálon vagyok már túl, de ennél jobbat még soha nem találtam. Rövid, ritka szempilláim vannak, nehéz belőle bármit is kihozni, de neki sikerül. Nem csomósodik, nem túl sok, az alsó pillákat is szépen ki lehet vele emelni. A harmadikat fogyasztom éppen sorozatban, kb. fél évig elég, pedig minden nap használom. Nem olcsó, de szerintem megéri. Még jó sokszor újraveszem :)

ninetta
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 18.

feleni

2018. május 13.

Mindig visszatérek ehhez a spirálhoz. Néha elkalandozok drogériás, illetve a Clinique-nél drágább high end spirálok felé, aztán fogom a fejem, hogy nem kellett volna. Nem ragasztja össze a pillákat, olyan mintha minden egyes szempillát külön vonna be festékkel. Alapból nincsenek rövid szempilláim, nekem inkább a dúsítás, szétválasztás és göndörítés a fontos. Pluszpont, hogy könnyen lemosható, szeretem, többször újravettem.

feleni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Urea, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Tartósítószer.