KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   5510 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: orsolyanovak, Módosítva: 2017. március 30.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Minden egyes pillát meghosszabbít és tömörebbé tesz, bujább, lágyabb, merészebb hatást nyújt. Azonnali dúsítás és hosszabbítás.

Szemészetileg tesztelt.

Clinique High Impact Szempillaspirál 3,5ml új (black).
Ár: 2100Ft , Eladó: Montelino
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: Postázás banki átutalás után postán maradó levélként +450Ft
Ár: 4000 , Eladó: Stella8
Állapot: kiprobalt, Helyszín: esztergom , fizetés: posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. július 20.

Ez a spirál is abba a körbe tartozik, amiből elég sokat "elfogyasztottam" úgy, hogy direktben soha nem vettem. Amikor valamilyen ajándékcsomag része volt, praktikus 3,5 ml-es kis kiszerelésben, mindig szívesen elhasználtam.
Jó, de nem annyira, hogy azt mondjam, másra rá sem szeretnék már nézni. És: a Maybellinek is felveszik vele a versenyt.
A régi jó szokásomon továbbra sem változtatok: ha kapok elhasználom, de nem jutna eszembe, hogy bemenjek miatta egy Clinique üzletbe.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 20.

sheol

2018. július 11.

Érzékeny szem és bőr párosítással kerestem olyan spirált, aminél több óra viselés után sem érzem azt, hogy most azonnal le akarom mosni, mert annyira merevek és kellemetlenek a pilláim. Ennek a viselése több óra elteltével is kellemes (már amennyire egy smink 10 óra után még kellemes lehet). Az egyetlen hátránya, hogy bármennyire ügyeskedek, mindig felkenődik belőle a szemhéjamra is, amit utána macera kijavítani...

sheol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

jubileum

2018. június 30.

Végre egy spirál ami nem úgy néz ki, mintha belepislogtam volna a cipőpasztába!

Lassan már alig találok spirált, ami kellően száraz, és finom, és valamelyest még természetes hatása van. Inkább azoknak ajánlom, akiknek azért van egy középhosszú pillájuk, mert azt gyönyörűen végigfesti a végét hosszítja, de nyilván nem épít rá annyit mint a pasztaszerű spirálfestékek, de a szálasságot maximálisan megtartja, tehát nem lesznek hármasával négyesével összeállva, hogy aztán fésülgesse őket az ember egy száraz kefével a reggeli rohanásban. Még kell 1-2 hosszú munkanap, hogy a kenődés/pergés teszt meglegyen, de egyenlőre megvalósította amit rég kerestem: szálanként különálló hosszú még természetesnek tűnő, de szépen kiemelt pillák.

UPDATE: Tartós, nem pereg le, továbbra is könnyen gyorsan csinál jól elválasztott pillákat, de több rétegben bőven lehet ezt is építgetni ha valakinek az kell. Ez nem a túlzások spirálja, de én úgy vettem észre a férfiakat meg is rémíti a túlspirálozott festéktől összeállt pilla, és őszintén, sokszor én se tudok máshova nézni, szóval épp egy ilyet kerestem:)

jubileum
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 30.

Végre egy spirál ami nem úgy néz ki, mintha belepislogtam volna a cipőpasztába!

marylou

2018. június 5.

Nagyon gyönyörű pillákat csinál, dúsit és hosszabbit, de nem neheziti el a pillákat. Az az érzésem, hogy az idő csak jót tesz neki, mert most egy ideig nem nyúltam hozzá és most amikor ismét elővettem, mintha sokkal jobban teljesitene, mint az elején. A minusz 1 csillagot azért adom neki, mert azért hajlamos kenődni a nap végére (bár nekem rejtett szemhéjam van, szóval ez a probléma mindig fennáll) és minimálisan összetapasztja a pillákat.

marylou
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

pacsirszkyh

2018. május 26.

Sajnos nem kápráztatott el, szépen szétválasztja a pillákat, de a hosszabító hatást nem érzékeltem.

pacsirszkyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

ninetta

2018. május 18.

A kedvencem! Nem tudom, hogy hány szempillaspirálon vagyok már túl, de ennél jobbat még soha nem találtam. Rövid, ritka szempilláim vannak, nehéz belőle bármit is kihozni, de neki sikerül. Nem csomósodik, nem túl sok, az alsó pillákat is szépen ki lehet vele emelni. A harmadikat fogyasztom éppen sorozatban, kb. fél évig elég, pedig minden nap használom. Nem olcsó, de szerintem megéri. Még jó sokszor újraveszem :)

ninetta
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 18.

feleni

2018. május 13.

Mindig visszatérek ehhez a spirálhoz. Néha elkalandozok drogériás, illetve a Clinique-nél drágább high end spirálok felé, aztán fogom a fejem, hogy nem kellett volna. Nem ragasztja össze a pillákat, olyan mintha minden egyes szempillát külön vonna be festékkel. Alapból nincsenek rövid szempilláim, nekem inkább a dúsítás, szétválasztás és göndörítés a fontos. Pluszpont, hogy könnyen lemosható, szeretem, többször újravettem.

feleni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

eszterke79

2018. május 3.

Én nagyon szeretem, minden nap ezt használom és sose csomósodik! A sima arctisztítómmal nagyon könnyen le tudom mosni, nem maradnak utána pandaszemek. Az tény, hogy elég drága, de én nem nagyon tudok válogatni, mert nagyon érzékeny a szemem körül a bőr, így ha van egy tuti befutó, azt nem engedem el :)

eszterke79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

Kispitypang

2018. április 21.

Én is egy kisméretű kiszerelést kaptam ajándékként, azt használtam el. Bár szép pillákat csinált, de érthetetlen módon csomós volt, és maga a spirál valahogy túl száraz (lehet, hogy már régi volt?), nem lehetett szépen egyenletesen eloszlatni. Emellett túlzottan tartós sem volt, a nap vége felé kis darabokban lepergett a szemem alá. Ugyanezt az előtte használt Alverde spirálom is tudta, jóval olcsóbban.

Kispitypang
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

vega713

2018. április 6.

Nagyon szeretem, nekem mindig van hasznalatban egy High Impact szempillaspiral! Szeretem, hogy konnyen lemoshato, nem neheziti vagy csomositja a pillakat, sot, nekem mintha meg is emelne oket, jobban kinyitja a tekintetemet, mint a tobbi spiral. Alapdarab volt, es lesz is! Mindig akcios napokon veszem, igy az ara kb egy dragabb Loreallal egyenerteku es sokaig kitart.

vega713
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Urea, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Tartósítószer.