Clinique

Ár:   5510 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: orsolyanovak, Módosítva: 2017. március 30.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Minden egyes pillát meghosszabbít és tömörebbé tesz, bujább, lágyabb, merészebb hatást nyújt. Azonnali dúsítás és hosszabbítás.

Szemészetileg tesztelt.

Clinique és Estée Lauder neszeszerek
Ár: 1000 , Eladó: csengekormoczy
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás után posta/futár/Foxpost, személyes átvétel
Ár: 3.000,- , Eladó: monika.t
Állapot: pár alkalommal használtam, Helyszín: --, fizetés: banki utalás/befizetés után küldve
aidanne

2019. április 22.

Mindennapi hasznalatra a legtokeletesebb szamomra.
Gyonyoru, feket szempillakat ad teljesen termeszetes hatassal. Ha egyszer huzom at vele a pillaimat akkor csak beszinezi, tetmeszetes hatast ad ha ketszer, akkor mar meg is emel, ha tobbszor, akkor egy nagyon szep, ivelt, enyhen dus pillakat ad. Nem maszatol, nem maszik el, ha belenyulok, ha kutyam nekem dol az arcomnak, meg sem mozdul. Este tokeletesen le lehet mosni. Eleg sokat elhasznaltam mar ahhoz, hogy biztosan mondjam: ez egy tokeletes spiral a mindennapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 22.

Mindennapi hasznalatra a legtokeletesebb szamomra.

NeReka

2019. április 11.

Pár napja vettem ezt a spirált és eddig nagyon tetszik az eredmény. Hozzátenném, előtte egy olyan terméket használtam amivel egyre elégedetlenebb voltam, szóval ez is befolyásol.
Szép feketék tőle a világosbarna pilláim, nem ragadnak össze.
Nem bánom, hogy nem vízálló. Szépen lejön, nem kell vele sokat vacakolni.
Egyenlőre nem tapasztalom, hogy a nap végére befestené a szemem környékét.

Update: Szűk két hónapja használom és sajnos azt tapasztalom, hogy elkenődik a szemem alatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Szép feketék tőle a világosbarna pilláim, nem ragadnak össze.
Nem bánom, hogy nem vízálló. Szépen lejön, nem kell vele sokat vacakolni.
Egyenlőre nem tapasztalom, hogy a nap végére befestené a szemem környékét.

BLili

2019. április 7.

Különösebben nem vagyok elájulva tőle. Igaz, nekem az volt a fő szempont, hogy "egészséges" spirálom legyen, tehát ne legyen benne valami káros összetevő és komolyabb utánanézés után ez nyert. Viszont tizenpárszor kell áthúzni, hogy látszódjon, hogy van valami a pilláimon és emiatt meg vigyázni kell, hogy ne ragadjanak össze. Elég gyenge.

Update: rövid idő elteltével jobb spirállá alakult, gondolom, kapott egy kis levegőt és sűrűsödött egy kicsit, és úgy már nagyon szép, hosszú pillákat lehet vele csinálni. De egy órán belül már nyomot hagy a szem alatt, és örökké figyelni kell rá. Ha nem tudtam lemosni edzés előtt, akkor az edzés végére pandaszemeket kaptam, pedig nem egy túlzottan izzasztó testmozgást végzek. Nem érte meg nekem az árát! (mármint a 20%-os kuponnal járó árát, mert az eredetit biztos nem...) De..., nem irritálja a szememet és tiszta összetevői vannak. Úgyhogy legalább nem pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Lexi99

2019. március 4.

Újabb piros pont a Cliniquenek. Akkor lenne még jobb ez a szempillaspirál számomra ha vízálló is lenne. 5 csillag! Dús és hosszú szempillákat tudok vele csinálni magamnak, nem nehezíti a pillákat, nem okoz szemurritációt. Tartós, nem maszatolódik, nem hullik, nem ragad tőle össze a pilla. Ha kifogy, vagy őt veszem újra vagy a Lauder-es extrém spirált. Vagy mindkettőt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

Lorna

2019. február 11.

Nagyon szeretem. Az egyik számomra nagyon szimpatikus tulajdonsága, hogy kb meleg víz/vattakombóval lejön. Vagy mezei arclemosóval, de tényleg nevetségesen könnyű leszedni a nap végén amikor az ember fáradt, és csak gyorsan be akar esni az ágyba.
Másik nagyon szimpi tulajdonsága, hogy teljesen természetes sminket, alig van valami a pillákont is lehet vele összehozni, de! sok áthúzással, lehet drámát is előcsalni belőle anélkül, hogy műen összetapasztaná a pillákat. Szépen elválaszt.
Mondjuk a drámát több pepecseléssel lehet elérni, ami a rohanós reggeleken nem olyan praktikus.
Az egyetlen dolog ami nem tetszik benne az az ára. A Maybellinnek van az a rózsaszín/zöld -Great Lash névvel futó spirálja, az is hasonlóan hozza a természetes stílus, talán az lehet jó, ami hasonló alacsonyabb árfekvésben.
Update: most váltottam egy másik spirálra, mert szeretek kísérletezni, és néha ilyenkor tűnnek fel jobban a korábbi termékek előnyei. Még azt szeretném hozzátenni, hogy nagyon tetszett az állaga: könnyebben lehetett elérni vele egy wet look-ot, hogy ilyen szépen magyarul mondjam, (sorry). A lényeg, hogy vízesebb állagú, nem folyékony, de könnyen kenhető textúra volt a spirálban, ellenben amit most próbálgatok (mini-Hypnose) azt darabosabbnak és szárazabbnak érzem. Az, hogy ilyen könnyen kenhető állaga van a Cliniquenek az is hozzásegített ahhoz, hogy ez tényleg egy nagyon természetes hatást keltett. Most a Hypnose-on látom, hogy spirál van rajtam, kicsit darabosabb a textúrája, amit néha látok is a pillákon, a Clinique meg csak szépen megfestette a szempillákat, mintha magától ilyen fekete lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

diazamand

2019. február 7.

Update 2019: eltelt 5 év, és még mindig ilyet használok. :D

Ajándékcsomag részeként érkezett az első, most megvettem teljes áron is. Nincs drámai hatása, de nekem így tetszik, nem pereg, kibírja az egész napot, könnyű lemosni, és ami a legfontosabb: ez ez egyetlen spirál, amitől a hiperérzékeny szemem másnap nem fáj. Nem kísérletezek tovább, az A spirálom, és pont. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

Update 2019: eltelt 5 év, és még mindig ilyet használok. :D

Doandy

2019. január 22.

Jól használható, kellemes állagú spirál, nem kenődik, nem hagy panda-szerű szemeket. Annak ellenére, hogy nem műanyagkefés, mégis könnyen felvihető, szépen szétválasztja a pillákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

reka0122

2018. december 19.

Rendkívül tartós, élénk fekete színű és nagyon szép pillákat csinál. Kicsit nehéz lemosni és bár nagyon szép pillakat csinál nem kiemelkedő a hatása csak átlagos. Nekem a better than sex, illetve a in extrem dimension jobban bevált, de ezzel is elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 19.

nusildi

2018. november 21.

Legszebb pillákat adja számomra, imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 21.

Legszebb pillákat adja számomra, imádom!

Helga28

2018. október 25.

Nagyon sokat vártam tőle, de sajnos hiába. Összeragasztja az összes szempillámat, mintha pókháló lenne a szememen. Kár érte, mert a spiráljával könnyű lenne dolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Urea, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.