Clinique

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: orsolyanovak, Módosítva: 2022. március 24.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

• jelentős tömeget és hosszúságot ad a szempilláknak
  • formázza és erősebbé teszi a szempillákat
  • intenzív és erős színnel biztosítja a drámai hatást
  • minden pillát elválaszt egymástól és bevon a festékkel

2 árnyalatban kapható

Ár: 4500 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázva vagy foxpost vagy packeta
Ár: 5000 Ft , Eladó: Sara94
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, Foxpost, fizetés: Személyes átvétel - készpénz, Foxpost - előre utalás

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

JBeauty

2023. január 10.

Nekem kicsit csalódás ez a szempillaspirál, mivel lepereg, pandázik pár óra után.
Sajnálom, pedig olyan szép természetes szempillákat lehet vele csinálni. Most csak úgy tudom használni, hogy teszek alá primert és így kibírja a nap végéig. De ezzel meg az a bajom, hogy ha használok hozzá primert, akkor elveszíti azt a természetes megjelenését amit úgy imádok benne :(
Nem tudom, hogy csak azért van-e ez a pandázás és pergés mert vásárlás után állt kibontatlanul a fiókban 9 hónapig, vagy csak tényleg ennyit tud.
Minden esetre ha így van, akkor nem éri meg az árát még akciósan sem.
Mivel nagyon szeretem a Clinique termékeit, ezért adni fogok neki még egy esélyt. Veszek majd egy újat és meglátjuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 10.

Minden esetre ha így van, akkor nem éri meg az árát még akciósan sem.

pomme

2022. július 24.

Hát ez nekem sajnos nagyon nem. A természetes hatást úgy kell érteni, hogy kenegeted percekig, de semmi sem történik. Ez még oké lenne (ahogy itt látom, vannak akik szerint oké), de kontaktlencsésként egy rémálom, mert már pár óra után elkezd peregni, persze bele a szemembe icipici morzsákként, amit nem tudok kihalászni, úgyhogy amíg le nem mosom, úgy nézek ki, mint akinek kötőhártya gyulladása van, vagy betépett délelőtt, de tuti nem smink-irritációra tippelnének, mert az ugye nincs rajtam (nem látszik) a természetesség jegyében... Nesze neked 8 óra alvás, itt magyarázd ki magad :D Szerencsére annyira nem ragaszkodó, csak simán fáj, de így "legalább" nem kell kidobnom a kontaktlencséimet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 24.

fatime

2022. június 4.

Szép természetes hatása van, nem kenődik vagy pereg le, mégis könnyű lemosni. Nagy drámai pillákat ugyan nem csinál, én elégedett vagyok vele, de teljes áron nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 4.

Szali1971

2022. május 14.

Mini kiszerelésben kaptam egy rendelés mellé. Aki szereti a természetes hatást, annak tetszeni fog, ráadásul kifogástalan a minősége.
A drámaibb hatást jobban preferálom, de ez nem von le semmit az értékéből, szóval egy erős négyes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 14.

AudrinaMiller

2022. április 20.

Magamtól biztos nem vettem volna ilyet, de barátnőmtől kaptam ajándékba és kellemes csalódás volt, nagyon könnyű felkenni a pillákra, nagyon szépen fel lehet vinni, természetes hatása van, nem kenődik el, nem ragad össze a pilla tőle, nem irritálja a szemem, és sokkal jobban megszerettem, mint az addig használt szempilla spirált (Pupa Vamp vízálló szempilla spirál)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 20.

ljohanna

2022. április 19.

Hétköznapi rohanásban, amikor a fényvédőn kívül semmi nem kerül az arcomra, megfelelő, de egy nagyobb sminkkel működne, mert csak beszínezi a pillákat és nem tartja meg a göndörítést sem igazán. Előnye, hogy nem irritál és könnyű lemosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 19.

Dusmata

2022. április 15.

Óriási előnye, hogy 12 óra alatt sem mászik el. Nekem ez az első olyan szempillaspirálom, ami nem csinál "panda szemeket". Hátránya, hogy elnehezíti a szempillákat, nehéz eltávolítani még a hozzá vett krém alapú Qlinique lemosóval is. Úgy érzem, hogy nem ez a legkímélőbb választás, ráadásul valamiért az én pilláimon nem mutat olyan jól. Még keresem az igazit....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 15.

Rekanna1

2022. február 8.

Folyton ezt adják minden nesszeszer táskához, szerintem írtó rossz, nagyon kenődik, nem dúsít, nem hosszabbít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 8.

Fiffi

2022. január 25.

Nemrég vettem. Eddig nagyon bejött. Nem csomósít, szépen hosszabbít és dúsít, de természetes hatású. Egész nap fenn marad, nem pereg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 25.

Harold

2021. december 2.

Semmi extra, nem hosszít, nem dúsít csak beszínezi a pillákat, azt sem teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 2.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Urea, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.