KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   5510 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: orsolyanovak, Módosítva: 2017. március 30.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Minden egyes pillát meghosszabbít és tömörebbé tesz, bujább, lágyabb, merészebb hatást nyújt. Azonnali dúsítás és hosszabbítás.

Szemészetileg tesztelt.

Clinique High Impact Szempillaspirál 3,5ml új (black).
Ár: 2100Ft , Eladó: Montelino
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: Postázás banki átutalás után postán maradó levélként +450Ft
Ár: 4700 Ft , Eladó: Adrienna
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Kizárólag ajánlott levélként postázom.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

feleni

2018. április 15.

Mindig visszatérek ehhez a spirálhoz. Néha elkalandozok drogériás, illetve a Clinique-nél drágább high end spirálok felé, de nekem ez vált be a legjobban. Nem ragasztja össze a pillákat, olyan mintha minden egyes szempillát külön vonna be festékkel. Pont annyira hosszabbít amennyire nekem kell, alapból sincsenek rövid szempilláim, nekem inkább a dúsítás és göndörítés (abban nem annyira jó, de megbocsájtom) a fontos. Nem pereg, nem kenődik el nap végére sem, és könnyen lemosható.

feleni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

vega713

2018. április 6.

Nagyon szeretem, nekem mindig van hasznalatban egy High Impact szempillaspiral! Szeretem, hogy konnyen lemoshato, nem neheziti vagy csomositja a pillakat, sot, nekem mintha meg is emelne oket, jobban kinyitja a tekintetemet, mint a tobbi spiral. Alapdarab volt, es lesz is! Mindig akcios napokon veszem, igy az ara kb egy dragabb Loreallal egyenerteku es sokaig kitart.

vega713
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

timilla

2018. április 4.

Régóta szerettem volna kipróbálni, de az ára mindig visszatartott, spirálokkal különösen óvatos vagyok, ugyanis a legtöbb high end semmivel sem tud többet, mint a drogériás társaik. Most egy vásárlás mellé kaptam ajándékba a kis kiszerelésű változatot, és sajnos ismét az az élmény ért, hogy ennyit a Maybelline lash sensational is tud kb. harmad árért. Ez egy teljesen átlagos spirál, jó sokszor át kell kenni a szempilláimat, hogy végre látszódjon rajtuk valami, a göndörítést nem tartja meg, még úgy sem igazán, ha festés után csinálom. Viszont legalább nem pereg és nem kenődik, könnyen lemosható, de ezzel ki is fújt a pozitívumok sora. Abszolút nem éri meg az árát.

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 4.

Cseniko

2018. április 1.

Kedvelem ezt a szempilla spirált. Nem a valaha használt legjobb, de megteszi. Kezdetben túl híg, de néhány használat után ez a gond megszűnik.
Van belőle kis kiszerelésű változatom is, de azzal csak összekenni tudom magam. 😅

Cseniko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

CRD

2018. március 23.

Hát, nem az igazi. Semmi extra, és nekem volt hogy nap végére el is kenődött kissé. Ajándékba kaptam, elhasználtam, de magamtól biztosan nem venném meg. Sokkal jobb spirálok vannak a piacon.

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 23.

Katta88

2018. március 21.

Mikor már a 20. dorgériás spirál is ugyanazt produkálja, ( elkenődik,pereg, nem tartós) és berágok, hogy na jó, itt az ideje drágábbra váltani, és megveszem ezt (7600 Ft) és végre nem csalódtam!!! Igaz, hogy szolid, de gyönyörű. (Nekem kifejezetten kényelmetlen a műszempilla hatás) Összességében,megéri a pénzt és minent tud amit elvárok!

Katta88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Orsikaa

2018. március 9.

Kisebb kiszerelést kaptam belőle csomagban. Első néhány használatnál alig látszott valami hatása, nagyon híg volt a festék. Pár hét alatt besűrűsödött rendesen, és szerintem nagyon szép pillákat csinál. Gyönyörű telt fekete színe van, kényelmesen használható a keféje, gyorsan megszárad, több rétrgben építhető. Viszont nekem egyetlen csepp eső az arcom közepéig lemossa :D Így persze nagyon könnyű lemosni is, ez tagadhatatlan. Újravenni sose fogom, mert hiába szép, borzasztóan drága, még feleennyit se ér.

Orsikaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

Amadea

2018. február 21.

Szintén csomagban jutottam hozzá, alig vártam, hogy kipróbálhassam. Hát... olyan kis semmilyen, alig látszik, hogy 2-3 réteg festéket felapplikáltam - magyarán természetes hatást produkál, ami nekem sajnos kevés. Kicsi szemeim és hosszú, fekete szempilláim vannak, elkél az optikai boostolás, amit nekem eddig a Maybelline Lash Sensational és a Bourjois Twist Up Volume Nemtommiapontosneve (fekete-arany tubus, két fázisba lehet tekergetni a spirált) tudott megadni.
Kb. négy óra hosszat volt rajtam, pozitív, hogy nem irritált, nem pergett, de ez a hatást nekem kevés.

Ui.: Eddig nem nyűgözött le a nagy Clinique márka (hat termékből kettőre tudom azt mondani, hogy okésak, de nem az árukhoz mérten), szerintem pofátlanul túlárazott.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Bubucim

2018. február 11.

Nálam jól muzsikál. :) Örülök, ha találok olyan szempillaspirált, ami kicsit hosszítja a pilláim. Ez éppen közéjük tartozik. Szintén csomagban jutottam hozzá, de újravenni biztosan nem fogom. 700 Ft-ért tudok olyan spirált, ami tudja ugyanezt: hosszít, nem kenődik, nem pereg. Az ára miatt -1 csillag.

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

creammaniac

2018. január 28.

Utazó kiszerelésem van belőle, megbízható, jó szempillaspirál, teszi a dolgát. Szuper a kefe kialakítása, nincs túlbonyolítva, igazán hagyományos. Nem tapasztja össze a pillákat, a festék is tökéletes, nem kenődik, nem pereg, tartós. A lemosással sem volt gondom, egy nedves törlőkendő simán lehozta.
Kezdő sminkeseknek is bátran ajánlom!

creammaniac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Kezdő sminkeseknek is bátran ajánlom!

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Urea, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Tartósítószer.