Clinique

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Frillies, az összetevőket feltöltötte: Leti01, Módosítva: 2015. november 16.

Kiszerelés:   5,5 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Egy szempillaspirál, mely korszerű összetételével és innovatív keféjével piheszerűen sűríti a pillákat, nem töredezik, nem maszatolódik el, és meleg vízzel könnyedén lemosható. A szépen formázott szempillák hosszabbnak, dúsabbnak, piheszerűnek tűnnek.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

BloodEve

2016. október 25.

A külföldi oldalakon olvasott lelkesítő szónoklatok hatására vágtattam be az egyik üzletbe, sok koreai tartós spirál után pihepuha légies pillákra vágytam, nem azért, hogy repülni tudjak velük, ahhoz kellene pilóta keksz is.
A puccparádés tükörelőtt pózolós OMG Wow my Lashes helyett sűrű fuckolás, hogy nem működik.

1.A felbontást követően annyira potyogott a festék, hogy fel sem tudtam applikálni, ez az oka az egyes értékelésnek. Elkönyveltem, hogy gyári hibás, hisz kföldi oldalakon voltak ilyen kommentek.

Vettem Chubby-t egy másik üzletben, ami 3 hónap múlva krémesből átváltott ilyen szárazba, onnantól már biztos voltam benne, hogy az eladó egy régi, már beszáradt szempillaspirált sózott rám, ami dobozban volt, nem feltételezed egyből azt, hogy valaki kibontotta, és visszatette. (Árká. Mari...aud üzletben)

Jó tanács:
Aki először vesz Clinique spirált, vagy ilyen típusút, és száraznak látja a festéket, érdemes azonnal visszavinni reklamálni.
Ha jót akartok, ne vegyetek onnan ilyeneket!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 25.

Jó tanács:
Ha jót akartok, ne vegyetek onnan ilyeneket!

Tirion

2016. február 12.

"A szépen formázott szempillák hosszabbnak, dúsabbnak, piheszerűnek tűnnek." Ez így van! Olyan helyeken lettek szempilláim, amiről eddig nem is tudtam. Egy "hibája" van, hogy a szemüvegemmel nem kompatibilis, mert hozzáér a szempillám a lencséhez. Konkrétan nem tudok pislogni. :) Ritka, hogy valaminek az legyen a gondja, hogy túl jó.
Hamar szárad,több rétegben hajlamos csomósodni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 12.

Hamar szárad,több rétegben hajlamos csomósodni.

Miliana

2015. szeptember 23.

Én leszek a mumus :/ Hónapok óta gondolkozom, hogy véleményezzem-e, és ha igen, 3 vagy 4 csillaggal, de végül ez lett a végeredmény. Meg is mondom, miért: Ezért az árért sokkal de sokkal inkább a High Impact. Gyönyörű pillákat csinál ez, tény, nem tapaszt, nem pereg - de gyönyörű tök átlagos, természetes pillákat. Ennyi pénzért várnék valami pici extrát legalább (arról nem is beszélve, hogy ebben kevesebb van mint a High Impactben, és kb 4 hónap után vagy beszáradt, vagy elfogyott, én nem tudom, de ilyesmi még nem fordult elő velem, majdnem tovább tart egy HI mini spirál is ennél...). Ja, és a lemosása sem annyira egyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

emagdi

2015. augusztus 16.

Tetszik benne, hogy könnyen felvihető, meleg vízzel könnyen lemosható. Napközben nem maszatolódik el. Természetes hatású szempillákat fest, nem feltűnő, hogy festve van :)
Ami nem tetszik: a kefe formája. Szerintem túl nagy. Körülbelül egy hete használom, és már kis csomócskák is előfordulnak néha, ezt más Clinique spiráloknál nem tapasztaltam.
(Már évek óta a Lash Power spirált használom (Feathering nélküli verzió:)), annak kis keféje van, de maga a festék ugyanaz. Aki nem szereti a nagy keféket,érdemes megnéznie azt is, szerintem az tökéletes:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 16.

heyitseszter

2015. augusztus 16.

Többször is újravettem ezt a szempillaspirált, a clinique high impact után próbáltam. Számomra ez a legideálisabb kefe, szépen hosszít és nagyon jól dúsít! Könnyű lemosni, nem irritál, nem maszatol, tényleg nagyon jó kis darab!
Egyetlen problémám volt vele, hogy kisebb kiszerelésű, mint a többi spirál, így hamar elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

Jossie

2015. július 30.

Elég sokféle szempillaspirált használok, de ez az abszolút kedvenc már több hónapja
Egyszerűen olyan, mintha fel sem kentem volna, de csodásan hosszú, tényleg "piheszerű" szempillákat varázsol, mely csodálatosan keretezi a szemeimet, pedig sosem gondoltam volna, hogy a szempillám lesz az, ami (egyrészt) feldobja a sminkem, hisz aprócskák, és kevés is van belőlük.
Egyáltalán nem csomósodik, nem pereg, nincsenek póklábak, sőt keféjének és állagának köszönhetően remekül választja szét őket és pont annyi terméket vesz fel a pillám, hogy megfelelő legyen. Ennél több nekem nem kell. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Borzee

2015. július 3.

Számomra most ő a nagybetűs szempillaspirál. Nagyon trükkös a keféje, még ilyennel nem is találkoztam - nem tudnám megmondani, hogy csinálja, de tök jól szétválasztja a pillákat. Az enyémek nem túl sűrűek, ráadásul szőkék is, de amit lehet, kihozza belőlük, sőt még többet is:) A formuláját is nagyon szeretem, lejön meleg vízzel is, micellás vízzel is tökéletesen, napközben viszont egyáltalán nem kenődik. Újravevős kategória!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 3.

Maggie

2014. augusztus 5.

Egyáltalán nem nehezítette el a pillákat, szépen szétválasztotta őket és megemelte. Tipikusan olyan mindennapi használatra való, amikor nem akarunk műszempillahatást, de kiemelnénk a tekintetet. Véletlenül sem tudunk túl sok festéket felvinni, egyszerűen tökéletes. Imádom és valószínűleg újra fogom venni!   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

Frillies

2014. július 21.

Ha kivégzem a jelenlegi kedvencem (High Impact Mascara), biztosan ezt a spirált veszem meg. Kipróbáltam és nagyon tetszett az eredmény. Pont annyi festéket vesz fel, amennyire szükség van és olyan légies, szállós, könnyű pillákat csinál! Én ezt "rohangálós spirálnak" hívom, ami minden nap széppé teszi a tekintetet, nem túloz, de Én megtaláltam benne azt a pluszt, amit kerestem. Meleg vízzel egyszerűen lemosható. Számomra hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Ez az anyag egy cukorészter, emoillent, bőrápoló, emulgeáló hatású felüleletaktív anyag. Élelmiszeripari adalékanyagként is használható. Mivel kozmetikai felhasználása nem túl régi keletű, ezért viszonylag kevés információ érhető el róla a neten. Mindenesetre természetes molekulák természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett, tehát "naturkozmetikában" használható vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.