Clinique

Ár:   3600 Ft, 7200 Ft, 12 000 Ft és 16 200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Notino-n 9250 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vicuska918, Módosítva: 2021. április 13.

Ár:   3600 Ft, 7200 Ft, 12 000 Ft és 16 200 Ft
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Notino, 9250 Ft

Az ismert és kedvelt, rendkívül hatékony hidratáló krémzselé korszerűsített formában. Olajmentes krémzselé állagú hidratáló, mely az exkluzív, tápanyagokban gazdag aloé vera bio-erjesztés és hialuronsavval több, mint 10 réteg mélyen* hatol a bőrbe, és 100 órás hidratáló hatása révén tömörebbé és ragyogóvá teszi a bőrt, még arcmosás után is.

*A bőr felszínén végzett, 30 perces laboratóriumi vizsgálat eredményeként.

Ár: 9250 Ft , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator Hidratáló csodaszettben
Ár: 7000 Ft , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan, próbamentes , bolti, zippes tasiban, 2022 tavaszi limitált kollekció!, Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, foxi, posta, személyes átvétel
Ár: 8000 , Eladó: sparksy
Állapot: bontatlan, 50 ml-s verzió, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, posta

Thumpa84

2022. május 22.

Nyarra vettem, konnyu zseles kremnek. Eddig kellemes, szokni kell, hogy milyen pici eleg belole - sajnos tobbet pazaroltam az elejen emiatt. Felenel jarok, szerintem ujramegveszem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 22.

strankulakitti

2022. április 14.

Én nagyon szeretem. Nappalra és éjszakára is használom. Nem kell belőle sok, hamar beszívódik , nem okoz irritációt. Az illata enyhe, kellemes. Nem fénylik tőle az arc, maximálisan hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. április 14.

Tundi99

2022. április 14.

Szuper hidratáló, az eddigi legjobb amit próbáltam. A formulája nekem nagyon tetszik, gyorsan beszívódik, a 72 órás hidratálóját is próbáltam már a Clinique-nek, de ez sokkal jobb. Szájra, szemkörnyékre is szoktam használni, mióta ezt használom a számra azóta nem cserepesedik ki pedig sok ajakápolót próbáltam ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 14.

VBea87

2022. március 22.

Nagyon sok krémet kipróbáltam az évek során, de valahogy egyik sem győzött, úgyhogy tovább keresgéltem. Egy barát ajánlása, valamint az itteni pozitív vélemények alapján vettem meg ezt a krémet. A clinique márkát ismertem, smink termékeket már használtam tőlük. Megrendeltem bátran egy 30 ml kiszerelésű krémet, kb. 2 hete használom, azt kell, hogy mondjam, hogy bevált eddig. Ha ez így marad, akkor azt hiszem az eddigi legszuperebb krémet találtam meg. Állaga könnyű, könnyen beszívja a bőr és nem hagy semmilyen ragacsos éreztet. Illata nincs igazán, ami nálam plusz pont, mivel nem szeretem, ha egy krémnek túlzó az illata. Teszi a dolgát, hidratál, nem jönnek ki piros foltok, pedig elég érzékeny mindenre a bőröm. Ára picit drága, de ez nem von le semmit, hiszen ha valami jó, akkor hajlandó vagyok többet fizetni. Méltán megérdemeli a 5 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 22.

visiblydifferent

2022. március 1.

Nagyon bevált, mert könnyű, nem zsíros, hamar beszívódik és rendkívül puha, tömör a bőröm tőle. Nappalra használom, szükség szerint fényvédővel kiegészítve, nem kukacosodik egyáltalán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 1.

danyadi77

2022. február 6.

Csaladom 3/4-e használja, mint kiderült a lanyom mellett a férjem is. Nekem most ez "a hidratáló". Nappalra hasznalom, igy télen néha felváltva Vichy-vel, mert van, hogy kevésnek bizonyul. Egyébkent nem kell sok belőle. Nem olcsó, így meg, hogy nekem alig marad, de én veszem, pláne, de ha bevált, inkabb megveszem. A szilikonert nem rajongok benne, de ennyi belefér. A 100 órás hidratálás is baromság, de úgysem emiatt veszi az ember.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 6.

silence

2022. január 31.

Második 50 ml-es tégely vége felé járok, nekem nagyon bevált!
Reggelente használom, nappali hidratálónak tökéletes!
Kellemes illatú, könnyed, krémzselé állagú, ami villámgyorsan beszívódik és egész nap érezhető hidratálást nyújt anélkül, hogy zsírosítana, vagy fénylene tőle a bőröm.
Nincsenek még kifejezett ráncaim (ebből a szempontból nagyon szerencsésnek érzem magam), de azért úgy érzem 42 évesen törődnöm kell már a bőrömmel,
ezért éjszakára testesebb, öregedésgátló krémet használok, de nappal inkább ezeket a könnyed krémzselé állagúakat preferálom.
Egy darabig biztos kitartok mellette, jól be is táraztam belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 31.

Második 50 ml-es tégely vége felé járok, nekem nagyon bevált!
Reggelente használom, nappali hidratálónak tökéletes!
Egy darabig biztos kitartok mellette, jól be is táraztam belőle!

floracska6

2022. január 27.

Nagyon szeretem használni ezt a krémet, zselés állagának köszönhetően nagyon jól felfrissíti a bőröm, reggel tökéletes. Az intense-el ellenététben itt a beszívódással sincs bajom, pikk-pakk felissza a bőröm. Tény, hogy nincs tele hatóanyagokkal, sőt én azt sem érzem, a vízhiányos bőrömön segített volna valamit mert ugyanúgy húzódik ha nem kenem be. Így én azt is nehezen hiszem el hogy 10 réteg mélyen hatolna a bőrömbe :D Dehát mint tudjuk a marketing ereje...
Mindenesetre nem találtam jobb alternatívát drogériás fronton, éjszakára pedig egy komolyabb krémet használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 27.

Plusskutya

2021. november 23.

A krém maga rendben van. Őszintén, a 100 órás hidratálást nem volt alkalmam tesztelni, mert hát naponta 2x arcot mosok, de szerintem maga a gyártó sem gondolta ezt a százast komolyan, inkább valami elképesztőt akart mondani...
Tényleg hidratál, bár eléggé szilikonos, ezért lassabban szívódik be, mint amire az állaga alapján számítottam, de teszi a dolgát. Más kenceficékkel nem veszik össze, a sminket sem dobja le magáról. A 15 ml-t nagy megelégedéssel az utolsó cseppig elhasználtam.
Ami miatt azonban csillagtalanítom, az a csomagolása. A tégely felénél jártam, amikor az alját érintettem. Tehát a ránézésre megállapítható mennyiségnek csak a felét tartalmazza. Jó, tudom, a 15 ml akkor is 15 ml. De miért teszik egy kétszer akkora, dupla aljú tégelybe? Szállítás, tárolás, súly, mind-mind ellene szól. Miért nem csomagolnak valamit akkorába, amekkorába belefér? Minek ezek a barokkos túlzások? Feketepont és mínusz 1 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 23.

Bibi

2021. október 28.

Ennél rosszabb arckrémet még nem használtam. 1000% szilikon (amúgy nem vagyok a szilikonok ellen) minimálisan sem hidratál, ellenben bevonatot képez a bőrömön, reggelre sem szívódik fel, de száraz alatta az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 28.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Hydroxyethyl Urea, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Saccharide Isomerate, PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Hexapeptide-12
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

máriatövis kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminnak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

Sorbitol h 1 1

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Színező anyag. (Piros)