Clinique

Ár:   6490 Ft és 10 600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: creamchito, Módosítva: 2018. június 26.

Ár:   6490 Ft és 10 600 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek

Ez a krém a Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief megújult változata!

Könnyed, frissítő gélkrém, mely feltölti és harmatossá varázsolja az arcbőrt akár 72 órán keresztül. Aktivált aloe hatóanyagának köszönhetően segíti a bőr saját, belső víztartalékának kiépítését, hogy folyamatosan újrahidratálhassa magát. Felfrissíti és egészségesen ragyogóvá teszi a bőrt, valamint tökéletesen előkészíti a sminkeléshez.

Megújult a Clinique legnépszerűbb hidratálókrémje! 💦

kami_ll

2018. augusztus 28.

Nyáron találtam rá, imádom! Eddig a body shop sorbet acr"krém"ért voltam oda, de ez..csoda :) Összahasonlítva a kettőt azért ez érezhetően jobban hidratál, mégse nehezíti el a bőröm, és nem hagy zsíros érzetet egyáltalán. Egy vékony filmréteget (vagy olyasmit) valóban képez de ez nem ragad, arcomon nem érzem rétegként, csak kellemes tapintást ad. És valószínűleg ennek köszönhető hogy nagyon jól tudok rá alapozót kenni. Sokkal szebben mutat mint más arckrém után. Tipp aki teheti wizzair-en vegye, kb. 10ért 75ml krémet kap + a szemkörnyék ápoló (én ezt is szeretem főleg hűtőben tárolva, reggelente nagyon jól esik) + arcpermet. Utóbbit annyira nem használom, de még így is nagyon megéri :)

kami_ll
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Felari

2018. augusztus 26.

Kombinalt, utazastol kirugyezett borommel csodat tett. Tokeletesen hidratal, de nem hagy ragacsos erzetet, a mindenre erzekeny boromon egy pattanas se jelent meg. Ujravevos

Felari
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

zsalexa

2018. augusztus 11.

Olyan szép "zöld", hogy ki kellett próbálnom. Ebben a melegben éjszakára használom inkább, nyom nélkül felszívódik, és nem üti ki a bőrömet sem. Nagyon finom, könnyű állaga van, tutira újravevős.

zsalexa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

julia1122

2018. július 24.

Az elődöt is használtam, és ezt is ugyanúgy imádom. Nem fedeztem fel túl sok különbséget a régihez képest, de valahogy mégis érzékelhető a "változás". Valahogy még hamarabb és tényleg nyomtalanul beszívódik (a korábbi verzió hagyott néha maga után egy pár percen belül múló ragacsosságot ami itt nincs meg). És én tényleg észreveszem hogy egy picit hidratáltabb a bőröm, és talán kevésbé fénylik mint az előzővel (bár ez simán lehet annak az eredménye hog jobban összefér a fényvédővel). Kombinált bőrre még mindig nem találtam jobb hidratálót nappalra ennél.

julia1122
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Lilium

Korcsoport: < 18
2018. július 8.

Az elődje volt a kedvenc könnyű nyári hidratálóm, ráadásul az egész családot rászoktattam. 😂 Nem is tudom, hogy hány üveget használtam el belőle.. Szerintem hatalmas különbség nincs a kettő között: hamar beszívódik, de mégis eléggé hidratál anélkül, hogy egy vastag krémet kennél magadra, ami majd lefolyik rólad. Nekem a kombinált bőrű családtagjaim is nagyon szeretik, tehát nagyon mellélőni nem lehet vele. Ami talán picit jobb most benne, hogy egyáltalán nincs ragacsos érzet a bőrömön utána, csak puha és sima. 😊

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 8.

agi

2018. július 6.

Az elődjét is szerettem, és ő is bevált, bár bevallom, sok különbséget nem fedeztem fel közöttük. Szuperül hidratál és nem zsírosít, jól bevált a kombinált bőrömön, ami gyakran vízhiányos, viszont a nagy melegben zsírosodásra is hajlamos. És egy tipp beszerzésre azoknak, akik gyakran utaznak: a rózsaszín-lila légitársaság járatain ajándékcsomagban megvehetjük a krémet 75 ml-es kiszerelésben egy ajándék arcpermettel és görgős szemkörnyékápolóval az 50 ml-es kiszerelés bolti áráért.

agi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

HevesPetra

2018. július 2.

A régebbi verziót nem ismerem, de ezt nagyon szeretem. Szépen hidratálja a bőrömet, míg a T-zónás részeken sem sok. Két hét használat után tetszik, bár a Babor ampullák is megteszik a hatásukat, így nehéz szétválasztani, hogy neki mekkora a része. Sminkelni nem szoktam rá, mert reggel csak hétvégén használom (akkor meg általában fényvédőt használok csak). Jah, és minden nap használom... 72 óra ide vagy oda. Szeretem.

HevesPetra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Florci23

2018. június 27.

Zsíros bőrömre esténként használom hidratálónak, és tökéletes. Nem fényesíti és zsírosítja be a bőröm, selymes, jó tapintású lesz tőle. Nagyon szeretem.

Florci23
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

adrikomaromi

2018. június 18.

Már régóta használom ezt a krémet vagyis az előző változatával kezdtem. Akkor bukkantam rá hosszas keresgélés után amikor nagyon kiszáradt a bőröm és semmi sem segített. Azóta egyszer rövid ideig kénytelen voltam mást használni de hamar vissza tértem hozzá, mert egyik termék sem tudta azt nyújtani amit ez a hidratáló. Én imádom!!! Semmi “mellékhatás” nincs, gyorsan beszívódik, könnyű kis krém. Puha bőr az eredmény és smink alá is tökéletes ❤️

adrikomaromi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

Mayasos

2018. június 12.

Úgy tűnik hosszú-hosszú keresés után megtaláltam a számomra tökéletes hidratálót!
Az én arcbőröm rendkívül szeszélyes és érzékeny, de ezzel a krémmel az első pillanattól kezdve jó barátok lettek :)
Amit tapasztalok: pillanatok alatt beszívódik, az arcon kellemes érzést biztosít, kiválóan hidratál, nem irritál.
Valóban én is érzek egy réteget a bőrön, amit már többen említettek előttem, de számomra ez egy kellemesen hidratáló-selymesítő érzést ad, ami egyáltalán nem kellemetlen, hanem azt a "jómegfogni" érzést.

Mayasos
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 12.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Trehalose, Sucrose, Hydroxyethyl Urea, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Saccharide Isomerate, PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Hexapeptide-12
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

máriatövis kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminnak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

Sorbitol h 1 1

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.