Clinique

Ár:   6490 Ft és 10 600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: creamchito, Módosítva: 2018. június 26.

Ár:   6490 Ft és 10 600 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek

Ez a krém a Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief megújult változata!

Könnyed, frissítő gélkrém, mely feltölti és harmatossá varázsolja az arcbőrt akár 72 órán keresztül. Aktivált aloe hatóanyagának köszönhetően segíti a bőr saját, belső víztartalékának kiépítését, hogy folyamatosan újrahidratálhassa magát. Felfrissíti és egészségesen ragyogóvá teszi a bőrt, valamint tökéletesen előkészíti a sminkeléshez.

Megújult a Clinique legnépszerűbb hidratálókrémje! 💦

riakor

2019. március 21.

A száraz bőrömre pont elég, néha kevésnek érzem. Általában este kenem. Nem szívódik fel túl könnyen, szívesen vennék egy bőrömhöz jobban illő krémet.

riakor
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

barbimariposa

2019. március 20.

4 csillagocskát kap tőlem ez a hidratálókrém, amit jelenleg a férjem használ, de mivel nekem pont elfogyott a Bioderma sensibio light krémem, többször is használtam.Könnyen beszívódik,irritációt nem okoz, azonban számomra, a kombinált bőrömre a bioderma jobban hidratál- nem hiába csak azt használom évek óta.

barbimariposa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

jns.melinda

2019. március 19.

Az elozo formulat imadtam, ezt visszavittem a bolta, mert olyan rossz volt. Akarmilyen vekonyan is kentem fel este ereztem, hogy az arcom beleragad a parnaba. Marticanak ereztem magam vele. Azon kivul szemmel lathatoan hamarabb zsirosodott tole az arcom. Ha a nyakamra is tettem olyan volt, mintha viasszal kentek volna be es nem mozoghatok, viszketett is, valamint a por beleragadt. Olyan erzetet adott, mint egy koreai ejszakai arcmaszk, amiket nem szeretek. Nem lettem ra erzekeny vagy ilyesmi, kart nem csinalt, hidratalt, de bizinyos ar folott egy kremtol varnam, hogy "kenyelmes" viselet is legyen. Van itt egy velemeny a zseles, kocsonyaszeru erzesrol, amivel teljesen egyetertek.

Update: 2-rol 4-re
Tovabbra is ugy gondolom hogy nem zsiros borre valo, de a velemenyem mar jobb rola. Borgyogyaszati kezeles miatt az arcom mar nem zsirosodik, viszont szaraz foltok jelentek meg rajta. Erre az allapotra jelenleg nagyon jo. Meg az ujravelten is gondolkodom.

jns.melinda
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Update: 2-rol 4-re

beuska89

2019. február 27.

Normál/zsíros bőrre szerintem egy tökéletes hidratálókrém.Én nappalra használom, éjszakára kevés nekem.Viszont nappalra alapozó alá nagyon jól működik. Én szemkörnyékre is kenem.Biztosan újra fogom venni.

beuska89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

maruani

2019. február 22.

Update: jó néhány hónap használat után úgy érzem hogy több a pattanásom mint szokott lenni. Nem biztos hogy ez a krém tehet róla, mert a szokásos rutinomat is elhanyagoltam, de ha eddig az ára miatt nem volt újravevős, most már ez is csatlakozott az okokhoz.
Kevert bőröm van, vízhiányos és zsíros egyszerre, és eddig összesen két arckrémet találtam, amit szerettem. Ha ez elfogy, visszatérek a szokásos koreai krémemhez, mert olcsóbb / nagyobb kiszerelés, de ezt is ugyanazért szeretem : nagyon könnyű, istenien hidratál, és lényegében azonnal beszívodik.
Wizair gépen ruháztam be rá, áfamentesen már barátibb az ár, csak szólok :)
update: könnygáz után is nagyon szépen megnyugtatta a bőrömet, csak ajánlani tudom!

maruani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

Wizair gépen ruháztam be rá, áfamentesen már barátibb az ár, csak szólok :)

laurahorvath95

2019. február 11.

Már az elődjét és az intense verziót is használtam, amiket nagyon szerettem, reggeli használattal tagja a rutinomnak. Számomra ez a hidratálás roppant kevés így télen, bár nem önmagában, hanem rétegezve használom. Egy ideje van egy gyanúm, hogy a bőröm kezd kipattogni tőle, talán sok a szilikon, most próbálok rájönni, hogy ki a bibis.. Fájna a szívem, ha búcsút kellene vennem tőle, egyenlőre 4 csillag, aztán meglátjuk.

laurahorvath95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

tiamoitalia

2019. január 19.

Teljesen meg vagyok vele elégedve, nem illatositott, géles állaga hamar beszivodik és azonnal hidratál.
Télen a böröm mindig szörnyü állapotban van, annyira kiszárad. Kisérletezö tipus vagyok, szeretek más és más krémeket kipróbálni. Szerintem teljesen rendben van ez a krém,érdemes kipróbálni. :)

tiamoitalia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

zsembesluca

2019. január 18.

Annyira szép puha érzésre, és látszatra is szebb lett a bőröm tőle, pedig nem használom sok ideje! teljesen elégedett vagyok vele!

zsembesluca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

agirlhasnoname

2019. január 12.

Ezelőtt Kleanthous C.S.M.enriched nappali krémet használtam egy évig, de mivel kicsit azért fájt a 22 ezer Ft 50 ml-ért, gondoltam, hátha van valamilyen nekem való termék mondjuk feleennyiért. Nagy szerencse, hogy megtaláltam ezt a krémet, mert bár valószínűleg nem olyan extra, mint a Kleanthous, jól hidratál, bőrhibákat nem okoz, szupergyorsan beszívódik, és semmilyen réteget nem hagy maga után, eggyéválik a bőrrel. Én kb. 5 hónapja használom és csak ajánlani tudom. Az is szimpatikus, hogy kisebb kiszerelés is van belőle, ha esetleg valaki első alkalommal nem akarná féldecisre elkötelezni magát.

agirlhasnoname
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

reka0305

2019. január 4.

Nagyon szeretem!!!! Mindent tud amit kell! Száraz bőrömnek tökéletes, mivel hamar beszítódik, táplálja, egységesíti az arcom. Reggel, este használom, mert nincs benne fényvédő. A korábbi verzióját is használtam, én nem éreztek semmi különbséget a kettő között, de nem bánom, mert abba szerettem bele, így szerintem ugyan az a krém, csak más a neve.

reka0305
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Trehalose, Sucrose, Hydroxyethyl Urea, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Saccharide Isomerate, PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Hexapeptide-12
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

máriatövis kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminnak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

Sorbitol h 1 1

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.