KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   6490 Ft és 10 600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: creamchito, Módosítva: 2018. június 26.

Ár:   6490 Ft és 10 600 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek

Ez a krém a Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief megújult változata!

Könnyed, frissítő gélkrém, mely feltölti és harmatossá varázsolja az arcbőrt akár 72 órán keresztül. Aktivált aloe hatóanyagának köszönhetően segíti a bőr saját, belső víztartalékának kiépítését, hogy folyamatosan újrahidratálhassa magát. Felfrissíti és egészségesen ragyogóvá teszi a bőrt, valamint tökéletesen előkészíti a sminkeléshez.

Megújult a Clinique legnépszerűbb hidratálókrémje! 💦

senskin

2018. november 1.

Jelenleg ezt használom. Eszméletlenül feltölt, pedig közel a negyvenhez vagyok és mindig hidratálót ajánlanak az uzletben. Boven elég és sokáig is. Alá nem árt valami szérum. Tuti krém! :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

kdorci

2018. október 22.

Szuper kis krém. :)
Javaslom mindenkinek, aki utazik repülővel vagy ismerőse (ryanair pl.), hogy ott vegye meg. A gépen a 75ml-es kiszerelés, egy 15ml szemre való szérum és egy 30ml spray kerül 32EUR-ba, szóval kb. olcsóbb minden együtt, mint itthon az 50ml-es krém.
A krém maga nekem nagyon bejött. Rettentő kevés kell belőle, nagyon gyorsan beszívódik és pihe-puha lesz a bőröm tőle. Eddig a neutrogena hydra boost krém gélt használtam, de az a nyomába sem ér ennek.
Reggel, este egyaránt használom. :) Szerintem télre sem lesz kevés.

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.

Szuper kis krém. :)
Reggel, este egyaránt használom. :) Szerintem télre sem lesz kevés.

jns.melinda

2018. október 3.

Az elozo formulat imadtam, ezt visszavittem a bolta, mert olyan rossz volt. Akarmilyen vekonyan is kentem fel este ereztem, hogy az arcom beleragad a parnaba. Marticanak ereztem magam vele. Azon kivul szemmel latvanyosan sokkal hamarabb zsirosodott tole az arcom. Ha a nyakamra is tettem olyan volt, mintha viasszal kentek volna be es nem mozoghatok, viszketett is, valamint a por beleragadt. Olyan erzetet adott, mint egy koreai ejszakai arcmaszk, amiket nem szeretek. Nem lettem ra erzekeny vagy ilyesmi, kart nem csinalt, hidratalt, de bizinyos ar folott egy kremtol varnam, hogy "kenyelmes" viselet is legyen. Van itt egy velemeny a zseles, kocsonyaszeru erzesrol, amivel teljesen egyetertek.

jns.melinda
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

barta.elisabetta

2018. szeptember 24.

Nekem ő maga a csoda. Tökéletes, könnyű az állaga, hamar beszívódik, és kellőképpen hidratál. Nagyon tetszik hogy nincs illata, és hogy nem érzem túl műnek ezáltal. Nagyon érzékeny és zsíros/ néha pattanásos az arcbőröm, és nem bántja, nem leszek tőle jobban pattanásos, nem tudnám elengedni most már ezt a krémet :D

barta.elisabetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Kremcica

2018. szeptember 22.

A Km zsibin sikerült egy 15 ml-es kiszerelést vennem aminek nagyon a végén járok, gondoltam leírom nekem milyen tapasztaltaim vannak. Először is, kívülről ugyanaz a csomagolás (miért nem tudták pumpás vagy legalább tubusos megoldásban elkészíteni azt nem értem). Maga a krém nekem mintha kicsit sűrűbb krémesebb lenne az elődjénél, az gélkrém volt míg ez állagban már kicsit inkább az intense krémesebb verziója felé hajlik. Kombinált vízhiányos a bőröm, ergo ideális alanya lennék. De mégsem tökéletes krém, nem hidratál eléggé. Ha előtte 2-3 rétegben esszencia-szérum-krém kombó utolsó lépéseként viszem fel szépen működik, tűzoltásra ha nincs más krém nálam de valamit kennem kell a fejemre mert húzódik is jó, de önmagában estére még nyáron is kicsit kevés volt. Az biztos kellemes állagú krém, könnyű és jó érzés használni, irritációt pedig nem okoz. Azt hogy megdrágították továbbra sem értem, nem tudom elfogadni.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

kami_ll

2018. augusztus 28.

Nyáron találtam rá, imádom! Eddig a body shop sorbet acr"krém"ért voltam oda, de ez..csoda :) Összahasonlítva a kettőt azért ez érezhetően jobban hidratál, mégse nehezíti el a bőröm, és nem hagy zsíros érzetet egyáltalán. Egy vékony filmréteget (vagy olyasmit) valóban képez de ez nem ragad, arcomon nem érzem rétegként, csak kellemes tapintást ad. És valószínűleg ennek köszönhető hogy nagyon jól tudok rá alapozót kenni. Sokkal szebben mutat mint más arckrém után. Tipp aki teheti wizzair-en vegye, kb. 10ért 75ml krémet kap + a szemkörnyék ápoló (én ezt is szeretem főleg hűtőben tárolva, reggelente nagyon jól esik) + arcpermet. Utóbbit annyira nem használom, de még így is nagyon megéri :)

kami_ll
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Felari

2018. augusztus 26.

Kombinalt, utazastol kirugyezett borommel csodat tett. Tokeletesen hidratal, de nem hagy ragacsos erzetet, a mindenre erzekeny boromon egy pattanas se jelent meg. Ujravevos

Felari
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

zsalexa

2018. augusztus 11.

Olyan szép "zöld", hogy ki kellett próbálnom. Ebben a melegben éjszakára használom inkább, nyom nélkül felszívódik, és nem üti ki a bőrömet sem. Nagyon finom, könnyű állaga van, tutira újravevős.

zsalexa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

julia1122

2018. július 24.

Az elődöt is használtam, és ezt is ugyanúgy imádom. Nem fedeztem fel túl sok különbséget a régihez képest, de valahogy mégis érzékelhető a "változás". Valahogy még hamarabb és tényleg nyomtalanul beszívódik (a korábbi verzió hagyott néha maga után egy pár percen belül múló ragacsosságot ami itt nincs meg). És én tényleg észreveszem hogy egy picit hidratáltabb a bőröm, és talán kevésbé fénylik mint az előzővel (bár ez simán lehet annak az eredménye hog jobban összefér a fényvédővel). Kombinált bőrre még mindig nem találtam jobb hidratálót nappalra ennél.

julia1122
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Lilium

Korcsoport: < 18
2018. július 8.

Az elődje volt a kedvenc könnyű nyári hidratálóm, ráadásul az egész családot rászoktattam. 😂 Nem is tudom, hogy hány üveget használtam el belőle.. Szerintem hatalmas különbség nincs a kettő között: hamar beszívódik, de mégis eléggé hidratál anélkül, hogy egy vastag krémet kennél magadra, ami majd lefolyik rólad. Nekem a kombinált bőrű családtagjaim is nagyon szeretik, tehát nagyon mellélőni nem lehet vele. Ami talán picit jobb most benne, hogy egyáltalán nincs ragacsos érzet a bőrömön utána, csak puha és sima. 😊

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 8.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Trehalose, Sucrose, Hydroxyethyl Urea, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Saccharide Isomerate, PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Hexapeptide-12
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

máriatövis kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminnak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

Sorbitol h 1 1

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.