Clinique

Ár:   6490 Ft és 10 600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: creamchito, Módosítva: 2018. június 26.

Ár:   6490 Ft és 10 600 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek

Ez a krém a Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief megújult változata!

Könnyed, frissítő gélkrém, mely feltölti és harmatossá varázsolja az arcbőrt akár 72 órán keresztül. Aktivált aloe hatóanyagának köszönhetően segíti a bőr saját, belső víztartalékának kiépítését, hogy folyamatosan újrahidratálhassa magát. Felfrissíti és egészségesen ragyogóvá teszi a bőrt, valamint tökéletesen előkészíti a sminkeléshez.

Megújult a Clinique legnépszerűbb hidratálókrémje! 💦

3000 Ft 15 ml! Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
Ár: 3000 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja
Ár: 1000 ft , Eladó: LyliaLinda
Állapot: Bontatlan 7ml, Helyszín: --, fizetés: Postázás előre utalás után
dorottya96

2020. január 14.

Ez az egyetlen valamire való hidratáló nappalra, ami nem irritál. Korrekt összetevők, pont elegendő hidratáció, nem nehezít, nem tömít-csak megpihen az arcon.

Update: eleinte nagyon tetszett, de aztán rá kellett jönnöm, hogy csak reggelente sminkelés előtt működik. Próbáltam estére is használni, de még felkenés után egy órával is annyira ragadt, hogy a párnám húzta az arcbőrömet miatta. Furcsa, mert ilyet eddig semmi sem produkált. Mindenesetre az a “szerencséje”, hogy nappali hidratálónak vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

molivi

2020. január 11.

Glamour napok alatt szereztem be szettben akciós áron. Nagyon meglepett, azt hittem egy sima hidratáló, más hatásra számítottam, szuper lett a bőröm tőle és tömörebbnek is tűnik. Én biztosan újraveszem ha elfogy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 11.

jozzika1

2020. január 8.

Folyamatosan újraveszem nyaranta. Tökéletes hidratáló. Beszippantja a böröm. ezzel pótolom vissza a vizet. Télire ennél erösebb krémet használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 8.

QueenV22

2020. január 3.

1 éve használom tartósan nappali, néha esti krémként is. Puha és szebb lesz tőle a bőröm. Eddig kivétel nélkül az összes hidratáló eltömítette és nehezítette az arcbőröm, vagy filmes réteget hagyott maga után, esetleg túrni tudtam róla a zsírt, de ez a krém egy CSODASZER. Alapozó alá is jól működik, hamar felszívódik és nem hagy maga után kellemetlen érzetet. Szerintem fiatal bőrnek tökéletes. :) Többszörösen újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

Dorothyfk

2019. december 28.

Nagyon jó kis krém, puha és egységes lesz tőle az arcom. Az állaga annyira könnyű, hogy pillanatok alatt felszívódik, és ezért gyorsan lehet utána sminkelni is. Az én bőröm nagyon szereti :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

mujerconfused

2019. december 28.

Imádom ugyanúgy mint az előző változatot, már sokadjára veszem újra, tökéletesen hidratál és jól lehet rá sminkelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Csillu88

2019. december 23.

PB-ban kaptam, nekem nagyon bejön. Pihe puha lesz tőle a bőröm, sminkalapnak tökéletes. Túl sok hidratálást nem kell várni tőle bár zsírosabb bőrűeknek egész jó lehet. Jó kis vízbázisú balzsamkrém. Csalogató a neve, de még egy olajos bőrnek is kevés ez 72 órára azért. Kap 4 csillagot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

edinaa225

2019. november 30.

Sikerült beszereznem! Nagyon pihe puha a bőröm tőle... elején kicsit ragacsos de hamar beissza a vízhiányos bőröm! Úgy érzem alap darab lesz

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

KingDom

2019. november 19.

Nem vettem észre különösebb változást a vízhiányos bőrömön, voltak jobb krémjeim ennél. Alapvetően okés, de nem venném újra, max. akciósan. A 72 óra meg költői túlzás szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

PIppa88

2019. november 14.

A Clinique márkától elég sok mindent kiprobaltam, de őszintén szólva csak ezzel az egyel voltam megelégedve maximálisan :)
Alapozó alá tökéletes, nekem télen nyáron kötelezően használandó hidratáló :) gyorsan beissza a bőröm és nagyon szép puhi lesz tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Trehalose, Sucrose, Hydroxyethyl Urea, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Saccharide Isomerate, PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Hexapeptide-12
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

máriatövis kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminnak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

Sorbitol h 1 1

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.