Clinique

Ár:   6490 Ft és 10 600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: creamchito, Módosítva: 2018. június 26.

Ár:   6490 Ft és 10 600 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek

Ez a krém a Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief megújult változata!

Könnyed, frissítő gélkrém, mely feltölti és harmatossá varázsolja az arcbőrt akár 72 órán keresztül. Aktivált aloe hatóanyagának köszönhetően segíti a bőr saját, belső víztartalékának kiépítését, hogy folyamatosan újrahidratálhassa magát. Felfrissíti és egészségesen ragyogóvá teszi a bőrt, valamint tökéletesen előkészíti a sminkeléshez.

Megújult a Clinique legnépszerűbb hidratálókrémje! 💦

Ár: 5000 , Eladó: SzAgi09
Állapot: Pár alkalommal használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben/ postával küldés is lehetséges
Ár: 2.000 Ft , Eladó: Emmi27
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/foxpost

bachmankrisztina

2020. július 1.

kedvenc krémem, újravevős. könnyen beszívódik és nem lesz zsìros a bőröm tőle

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 1.

kedvenc krémem, újravevős. könnyen beszívódik és nem lesz zsìros a bőröm tőle

sabrirory

2020. június 29.

Kis kiszerelésem van. Nagyon kellemes gél állagú, illatmentes krém. Átlagos hidratáló hatása van. Nagyon hamar beszívódik. Nekem sajnos pattanásokat okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

szigetizs

2020. június 26.

Nagyon kellemes minden szempontból: jól hidratál, jó érzés felkenve, jó géles és könnyed az állaga, kellemes az illata. Keveset elkenve is hatásos, és így lassan fogy. Nem hagy semmilyen kellemetlen réteget maga után, könnyen beszívja a bőr. Semmi irritációt nem tapasztaltam, pedig hajlamos vagyok pattanásosodni. Nekem bevált:) Az árát sokallom kicsit, de tényleg csak pozitívat tudok mondai róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

Sophie H

2020. június 25.

Hozza a megszokott Clinique minőséget! Nagyon szeretem használni, mentőöv hidratálónak vettem mert vhogy sem nem tudta igazán hidratálni az arcom, pedig nem volt már hideg idő. Kicsit ez is a hátránya, valami iszonyat mennyiséget képes beszippantani a bőröm, emiatt gyorsan fogy, ami nálam kuriózum, mert általán szinte semmilyen terméket nem tudok elhasználni teljesen.
Ettől függetlenül mivel a kívánt célt tökéletesen hozza, maximális csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 25.

Ettől függetlenül mivel a kívánt célt tökéletesen hozza, maximális csillag!

GZsanka001

2020. június 22.

Nagyon szerettem volna szeretni ezt a krémet de sajnos nem sikerült.
Pedig egy nagyon könnyű, géles krémről van szó ami gyorsan beszívódik az én kombinált bőrömre tökéletes lett volna.
De sajnos van benne valami amitől csípi az arcomat és pattanásokat okozott.
Nekem nem érte meg az árát ami miatt nagyon szomorú vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

Nagyon szerettem volna szeretni ezt a krémet de sajnos nem sikerült.
De sajnos van benne valami amitől csípi az arcomat és pattanásokat okozott.
Nekem nem érte meg az árát ami miatt nagyon szomorú vagyok.

mintberry.crunch

2020. június 20.

Kombinált, vízhiányos bőröm van, elvileg célcsoport lennék, de sajnos csalódás. Tetszik, hogy zselés, pikk-pakk beszívódik, és matt, de hidratált bőrképet hagy maga után. Ugyanakkor érzem, hogy nem táplál, nem hidratál eléggé, pár óra után már húzódik a bőröm. Egy karácsonyi műanyag tubusos kiadás van meg nekem, aminek örülök, mert az üvegtégelybe nyúlkálást nem szeretem. Ár-érték arányban nem nyert meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 20.

Pikk

2020. június 17.

Az egyszerű de nagyszerű kategória győztese tavasztól őszig. Reggel-este használom, reggel fényvédőt is dobok rá. Nem teszteltem, hogy 3 napig tényleg hidratál-e, de reggeltől estig simán bírja és ez nekem elég is. Valahol mindig hozzá lehet jutni akcióval, vagy csomagban, érdemes kihasználni ezeket az alkalmakat. Amikor nincs kedvem túlgondolkodni az arcápolást, mindig ezért nyúlok, és sosem csalódom benne. Mindig helye lesz a polcon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 17.

VikkaBeres

2020. június 13.

Csodaszer. Nálam a Clinique márka sosem okozott csalódást. Függő vagyok . Egy egész polcom csak ebből a márkából áll. Ez a krém olyan mintha eddig szomjazott volna a bőröm és ez nyakon önti hidratáltsággal. Nagyon friss üde érzetet ad. Egyszerűen imádom ujravevos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 13.

Knori

2020. június 12.

A kedvenc hidratáló krémem, bár jelenleg azért használom ritkán, mert így nyáron éjjelre a szérumaim fölé már sok, reggel meg fényvédőt használok a rendszeres hámlasztás miatt és az alá is sok lenne, de ha már benne van egy 30 ml-s kiszerelés a mostani Douglas Box of Beauty-ban, megvettem, majd hűvösebb évszakokban elkenegetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 12.

Amadea

2020. június 10.

Asszem, megvan a kedvenc reggeli hidratálóm, egy 15 ml-s kiszereléssel barátkozom sikeresen. Könnyű, vizes-géles állagú, azonnal felszívódik, egyszerűen jó érzés használni. A bőröm vízhiányos, kombinált, a száraz és a zsírosabb részek is szeretik ezt a kis krémet.
Ha kicsit leapad a hidratálókrém-készletem, biztosan beszerzem nagy kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Trehalose, Sucrose, Hydroxyethyl Urea, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Saccharide Isomerate, PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Hexapeptide-12
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

máriatövis kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminnak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

Sorbitol h 1 1

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.