Clinique

Ár:   6490 Ft és 10 600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Notino-n 5 430 FT-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: creamchito, Módosítva: 2021. február 17.

Ár:   6490 Ft és 10 600 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Notino, 5 430 FT

A Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief megújult változata

Könnyed, frissítő gélkrém, mely feltölti és harmatossá varázsolja az arcbőrt akár 72 órán keresztül. Aktivált aloe hatóanyagának köszönhetően segíti a bőr saját, belső víztartalékának kiépítését, hogy folyamatosan újrahidratálhassa magát. Felfrissíti és egészségesen ragyogóvá teszi a bőrt, valamint tökéletesen előkészíti a sminkeléshez.

Legendás kozmetikumok: Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Ár: 5 430 FT , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
Ár: 11.000 Ft , Eladó: Jutka82
Állapot: Használatlan, dobozában, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: Átvétel: Dunaújváros, Siófok. Foxpost, posta: előreutalás esetén
Ár: 1500 , Eladó: SzalayM28
Állapot: Új bontatlan , Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, előre utalás

mlexa

2022. május 16.

Nagyon szereti a bőröm. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Puha, selymes lesz tőle az arcom. Illatmentes. A legtöbb alapozómmal jól működik. Nem okozott irritációt. Egyedül az ára a negatívuma, dehát a jót meg kell fizetni. Ennyire tápláló krémet, ami a zsíros bőrt nem zsírosítja tovább, olcsóbb kategóriában még nem találtam. Szerintem ezt fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 16.

Szali1971

2022. május 14.

Nem rossz, de inkább fiatalabb bőrre ajánlanám. Géles, gyorsan beszívódik, selymes érzést hagy maga után, de egy kicsit kevésnek érzem. Alá teszek szérumot, fölé fényvédőt, ez a kombó jó a vízhiányos bőrömnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 14.

Candy21

2022. április 25.

Ez egy szuper krém egyszerűen imádom. Nagyon jól hidratál de közben nem nehezíti el a bőrömet tetszik a géles állaga. Gyorsan beszivodik nem marad utána ragacsos érzet. Irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

JBeauty

2022. április 12.

A kedvenc nappali hidratálókrémem :)
Nagyon érzékeny a bőröm és akármit próbáltam minden irritálta vagy ha nem bántotta akkor pedig nem hidratált eléggé vagy nem éreztem semmi hatását, mert nem volt bennük semmi hasznos összetevő.
Párom anyukájától kaptam kipróbálásra egy géles állagú japán arckrémet ajándékba (kár hogy nehézkes a beszerzése). Na hát az csodált művelt a bőrömmel és addig nem nyugodtam amíg Magyarországon nem találtam ahhoz hasonló állagú és összetevőjű terméket és akkor találtam rá a Clinique márkára. Már 8 éve használom nagy lelkesen, természetesen a többlépéses tudatos arcápolási rutinom során.
Imádom az állagát olyan selymes és könnyed :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 12.

A kedvenc nappali hidratálókrémem :)
Imádom az állagát olyan selymes és könnyed :)

cinimakeup

2022. január 8.

Az érzékeny bőröm miatt már nagyon sok krémet kipróbáltam, a legtöbbször hosszú távon mindegyik irritálta a bőröm. Egyszer vettem kis kiszerelésben egy clinique moisture surge arckrémet és már az első használatnál nyugtatta az arcbőröm. Eddig ez a leghatásosabb krém amit kipróbáltam. Azóta is ezt használom és elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 8.

Asianlover

2021. november 14.

Pici mintàt kaptam èn is. Hàt, nem egy nagy kaland, de egy ilyen vizes zselètől nem is vàrok csodàkat 35 èvesen. Alapvetően ezt a 20-as èvek elejèn kène szerintem inkàbb hasznàlni. Nekem arra pont jò, hogy egy hosszabb repülőùt utàn feltöltse a bőröm, de egyèrtelműen èrzem, hogy ez màr kevès, többet, picit zsìrosabbat kìvànna a bőröm. Kellemes, hamar beszìvódik, egynek elmegy fiataloknak ès/vagy zsìros bőrre. Köszönöm a mintàt, nagyban nem veszem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 14.

aloha

2021. szeptember 16.

Legjobb hidratáló zsíros bőrre. Nem ragad, könnyen beszívódik, nekem megfelelően hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Makk Zsuzsó

2021. szeptember 14.

Az eredeti verzió jobban hidratált, ez szilikonosabb, szárazabb érzetű krém. Ami nem gond, reggeli sminkalapnak tökéletes. De a hidratáló hatása nekem gyengébb, mint a DDM Gel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

nylfn

2021. augusztus 24.

A bőröm csak úgy issza minden cseppjét, és az eddigi arckrémjeitől eltérően nem hagy maga után zsíros érzetet. Biztosan újat veszek, ha ez elfogy, bár az ára tényleg durva egy kicsit a drogériás krémekhez képest. Egy csillagot csak azért vonok le, mert fényvédőt nem tartalmaz, úgyhogy azt külön egy új rétegként kell felvinnem az arcomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 24.

Petra28

2021. augusztus 17.

Életem hidratálója, de komolyan! Felkenem, pár másodperc alatt megszárad, és tökéletes matt bőrt ad! Nagyon drága,de biztos újra veszem. Előtte a bioderma sensibio light hidratálót használtam, de nálam ez meg se közelíti a clinique moisture surge hidratálót. Egyébként egy 3-as packba vettem egy Debrecen-Santorini Wizz Air járaton :) az nagyon megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Trehalose, Sucrose, Hydroxyethyl Urea, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Saccharide Isomerate, PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Hexapeptide-12
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

máriatövis kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminnak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

Sorbitol h 1 1

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.