Clinique

Ár:   15 900 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: vira.15, az összetevőket feltöltötte: Monee, Módosítva: 2024. április 22.

Ár:   15 900 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Krémes, tápláló éjszakai maszk, mely segít a bőrnek visszaadni az elvesztett nedvességet és elraktározza azt, hogy másnap élettel teli bőrrel ébredjen. Egész éjjel dolgozik, puhává és hidratálttá téve a bőrt, hogy reggelre ragyogóvá váljon. Olajmentes. Minden bőrtípusra.

Ár: 4.000 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Utalás után foxpost / packeta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Vansalinda

2024. április 15.

Szett része volt! Kicsit erősebb hidratáló hatásra számítottam! Nem rossz, de ennél már van jobb ennyiért!
Inkább keresgélek még! Nagyon szilikonos!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. április 15.

Inkább keresgélek még! Nagyon szilikonos!

Csillaa28

2024. április 15.

Pozitivum, hogy nem okoz pattanásokat, de hidratálhatna kicsit jobban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 15.

Pozitivum, hogy nem okoz pattanásokat, de hidratálhatna kicsit jobban.

szusmus

2024. január 21.

Elég jól hidratál, télen szeretem inkább, de nem mindennapos használatra, ahhoz sok.
Nem miteszerképző, de valami fura illata az van. Jó, de nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 21.

Nem miteszerképző, de valami fura illata az van. Jó, de nem újravevős.

Nonita

2023. június 18.

Számomra ez egy csalódás!
Nem azért, mert ártott volna bármit is, csupán azért, mert nem adott semmi extrát, sőt még szinte az elvárhatót sem.
Alapvetően nagyon szeretem a Clinique termékeket, van is jó pár belőle amik örök kedvencek maradnak.
Ez az éjszakai krém/maszk az én normál, néha száraz bőrömet abszolút nem hidratálta, és nem éreztem reggelre semmilyen hűha hatást. Pedig az ára nem egy átlagos éjszakai krém árával vetekszik.
Szerintem nem érdemes beszerezni, mert közel ennyiért lehet venni olyan éjszakai krémet ami valóban teszi a dolgát. Például a Lancome Nutrix krém tényleg valami csoda és Notino-n brutál jó árban el lehet csípni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 18.

Számomra ez egy csalódás!

SaltyDog

2023. március 22.

Csomagban vettem, nyáron használtam, a bőröm vízhiányos, de jól karbantartott.Ez egy jó éjszakai krém, maszknak nevezni szerintem erős túlzás, egyszerűen nem tud annyit.Erősen szilikonos, ami szépen lezárja és tartja a hatóanyagokat, reggelre szépen puhít, az illata rendben van, nem irritál, nem ragad, de a Clarins , vagy a Shiseido maszkjai klasszisokkal többet tudnak. Lehet, hogy nem a vízhiányos bőr barátja, az is lehet, hogy 30 alatt még elég, de 40 fölött ez sajnos nem elég már nekem. Elhasználtam és biztosan nem veszem többet

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. március 22.

Mandy05

2023. január 1.

Ne tévesszen meg senkit a "mask" szó, ez egy éjszakai krém annak, aki szereti a szilikont. Ez védőréteget vonva éjjel szépen fennmarad, nem engedi ki a hatóanyagokat, plusz bepuhítja a bőrt, elég reggel lemosni a reggeli rutinnal. Nem rossz, kellemes a viselete, bár ennél jóval jobb termékek is vannak éjszakai bőrápolásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 1.

Colette221

2022. november 26.

Jó kis krém. Mielőtt elkezdtem volna használni, a bőröm nagyon ki volt száradva, viszont amióta megvan, egyáltalán nem húzódik, és szebn az összképe is. Egy kis borsónyi mennyiséget teszek fel az arcomra lefekvés előtt.
Plusz pont jár neki, mert egyetlen pattanásom sem jött ki, ami nálam nagy szó.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 26.

Katulin

2022. november 18.

Jól hidratàló krém, többször újravásároltam. Szereti a bőröm, nem csíp, nem irritál, nem okoz bőrproblémákat. Hidegebb időben, illetve amikor szárazabb a bőröm, szeretek hozzácsepegtetni néhány csepp csipkebogyó olajat, így garantált, hogy nem lesz a bőröm fakó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 18.

tinkywinky13

2022. október 20.

Szépen beissza a száraz bőröm és nem is irritálja, de nekem nem csodaszer. Elvileg felbontás után 24 hónapig eláll, viszont fél év használat után fura szaga lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 20.

pomme

2022. június 30.

Már a másodjára veszem meg, engem meggyőzött. Főleg télen praktikus, mert bár először olyan kis semmilyennek hat, sőt, az én fejemen inkább matt lesz felkenés után pár perccel, reggelre mégis fényesebb és hidratált a bőröm. Sokszor lemosni sincs kedvem, mert olyan "kényelmes" érzés, nem húzódik az arcom, de nem is lesz egy kacsazsíros diszkógömb. Annak ellenére, hogy táplálóbb krém, nem tudtam még egyszer sem belefetrengeni a szemembe az éjszaka közepén (vagy ha igen, nem bántott).

Update: Nagyon-nagyon szeretem, és tanulok a régi hibáimból, szóval még most bevásárolok belőle, amíg van :) Idén szerencsére már párszor utaztam, ami nálam azt jelenti, hogy szétszáradok a repülős levegőtől és ha nem figyelek, pikkelyes lesz még a lábam is, a fejem meg félig mumifikálódik. Na erre a "problémára" ez a krém tökéletesen megfelelt, pedig nem olajos. Este bekentem az arcom és másnapra semmi nyoma nem volt a dehidratáltságnak. Arra pedig plusz pontot adnék, ha lehetne, hogy a pici mimikai ráncokat a homlokomon és a szemem körül teljesen eltünteti, pedig olyan pofákat vágok, hogy hozzám képest Jim Carrey egy búvalbaszott Victoria Beckham. Szóval csodálatos munkát végez, az ára pedig nagyon baráti, ha egy rendes arckrémre vetítjük le, akkor kb. 5000Ft/50 ml, ami egy semmire sem jó L'Oreal vagy Nivea arckrém ára.

Update2: végre megvettem a nagy, 100ml-s kiszerelést, és hát, ez aztán tényleg nagy :D Sikerült belefutnom ezzel a nagy mérettel abba a hibába, hogy többet nyomok belőle, mint kellene, mert valahogy úgy tűnik arányosnak (ügyesek a termékfejlesztők), mondjuk annyi baj legyen, így elkenegetem a nyakamon a maradékot, de a vizuális error miatt 2x annyit használok belőle, mint terveztem, viszont ez nem lesz hátrány végül is, csak kiiktatja a spórolós énemet félúton :D Valahol win-win a Clinique-nek meg nekem, a lustaságnak is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 30.

Antioxidánsok: Caffeine, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Sucrose, Trehalose, PEG-75, Sorbitol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Pantethine, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Szintetikus polimer, amely a Polyethylene Glycol (más néven PEG) ismétlődő egységeiből jön létre. Az összetevőt a kozmetikumokban oldódást elősegítő (segíthet a vízben nehezen oldódó anyagok vízbázisú formulákká történő oldásában) és viszkozitásszabályozó szerként használják. A PEG-8 egyúttal vízmegkötő anyag.

A szacharóz, más néven asztali cukor egy természetben előforduló diszacharid, amely glükózból és fruktózból áll. A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van és segít megőrizni a bőr hidratáltságát.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Növényi eredetű emulgeálószer, amely segíti a víz és az olaj keveredését.Gyakran használják társemulgeálószerként más, vízkedvelő emulgeálószerek mellett. Segít sűríteni és stabilizálni a készítményt, és diszpergálószerként is működhet.

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Természetes eredetű cukorféle. A kozmetikumokban használva újrahidratáló, vízmegkötő és antioxidáns hatást tulajdonítanak neki. Az összetevő helyileg alkalmazva lehetővé teszi, hogy a bőr megtartsa azt a nedvességet, amelyet egyébként elvesztene a kiszáradása révén, vagyis potenciálisan növelné az öregedés látható jeleit. (forrás) Paula Begoun szerint az összetevő ezen kívül antioxidáns védelmet is nyújt a bőr számára.

Aloe vera növényből származó kivonat. Előállítása során a tiszta vizet az aloe barbadensis levél nedvével dúsítják. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van.

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

Koffein. Tanulmányok szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza), Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra (péládul egy vak tesztes kutatás során szignifikáns különbséget nem tudtak kimutatni egy 3%-os koffeint tartalmazó és azt nélkülöző bőrápoló gél hatása között) , bár nyugtató és antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben. E szerint a kutatás szerint a koffein fotoprotektív hatással is bír, e szerint a 2017-es kutatás szerint pedig nagyon ígéretes hajhullás elleni összetevőnek bizonyult egy FDA által jóváhagyott, androgén alopecia kezelésére szolgáló hatóanyaggal összevetve.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Sorbitol h 1 1

Az élelmiszeriparban cukorpótlóként használt (édes ízű) anyag. A kozmetikumokban vízmegkötő és sűrítő anyagként használatos.

Magyar neve kálium hidroxid. Vízben oldva erősen lúgos oldatot képez. A kozmetikai iparban kis mennyiségben főként a pH beállítására (lúgosításra) használják (pl. citromsav mellett, a savasságának ellensúlyozására). Nagyobb mennyiségben bőr irritáló.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.