Clinique

Ár:   11 500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: vira.15, az összetevőket feltöltötte: Monee, Módosítva: 2015. július 13.

Ár:   11 500 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Krémes, tápláló éjszakai maszk, mely segít a bőrnek visszaadni az elvesztett nedvességet és elraktározza azt, hogy másnap élettel teli bőrrel ébredjen. Egész éjjel dolgozik, puhává és hidratálttá téve a bőrt, hogy reggelre ragyogóvá váljon. Olajmentes. Minden bőrtípusra.

Gina77

2019. november 13.

Első overnight maszk amit próbáltam.
Bőven elég belőle a 30ml-es kiszerelés, én télen használom heti párszor utolsó lépésként.
Nem akar elfogyni, nagyon kiadós.
Szeretem, hogy szemkörnyékemet sem irritálja, reggelre szépen feltölti az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

Első overnight maszk amit próbáltam.
Nem akar elfogyni, nagyon kiadós.

domm

2019. augusztus 26.

Nagyon szeretem, kisimultnak es ragyogónak látom tőle a bőrömet. :) Ez az első drágább éjszakai krémem. Valószínűleg nem fogom újra venni, de csak mert szeretnék kipróbálni más clinique krémeket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

makosbejgli18

2019. július 20.

2 db kis mintám van belölle és fantasztikus. Nem minden nap használom igaz, de egyik se akar elfogyni (az egyik otthon van, a máasik a páromnál). Ulta kevés, egy kis borsonyi elég belölle és az ember reggel hihetetlen puha bőrrel ébred :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

senskin

2019. április 16.

Na ez az igazi éjszakai pihentető maszk. Aki még bababőrre vágyik, feltétlen próbálja ki! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

vbogii97

2019. április 4.

Medinacot szedek az aknés bőrömre, ami rettenetesen szárítja a bőrömet, ennek a mellékhatására kerestem valami hidratáló krémet. Éjszakára bekenem vele és reggelre csodát tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

anevemhelye

2019. február 27.

reggelre zseniálisan feltölti a száraz részeket (nálam orr, szájkörnyék, szem alatti rész, ez utóbbinál sztem a karikákkal is csinál vmit, mert sokkal kipihentebbnek tűnik a szem alatti rész, mint nélküle), biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Ziggytwig

2019. február 23.

Száraz bôrre ideális, èn krèmnek is hasznalom. Jobb, mint a hozza tartozo krem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 23.

Száraz bôrre ideális, èn krèmnek is hasznalom. Jobb, mint a hozza tartozo krem.

judvid

2018. december 28.

Mindenképpen újravevős, másnap reggel hihetetlenül puha lett az arcbőröm, egész nap csak simogattam volna :) megéri az árát

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

laurahorvath95

2018. december 21.

Az első használat után majd kiugrottam a bőrömből, annyira puha és hidratált lett egy éjszaka alatt a bőröm :) imádom azt az érzést, mikor egy krém beválik, és beilleszthetem a rutinomba :) szóval a lényeg, hogy az állaga isteni, én rendes hidratálóként használom naponta, azóta is töretlenül. Nem zsírosít, nem tömíti el a pórusokat, nem volt irritáció eddig.
5 csillag jár!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

5 csillag jár!

AnnamariaGigi

2018. november 14.

All about eyes-ért mentem eredetileg, de vele volt csomagban. Nagyon szeretem. Szuperül hidratál és reggelre finom, puha tőle a bőröm. Nem sok, nem lesznek tőle pattanásaim. Szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Sucrose, Trehalose, PEG-75, Sorbitol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Pantethine, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)