Clinique

Ár:   11 500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: vira.15, az összetevőket feltöltötte: Monee, Módosítva: 2015. július 13.

Ár:   11 500 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Krémes, tápláló éjszakai maszk, mely segít a bőrnek visszaadni az elvesztett nedvességet és elraktározza azt, hogy másnap élettel teli bőrrel ébredjen. Egész éjjel dolgozik, puhává és hidratálttá téve a bőrt, hogy reggelre ragyogóvá váljon. Olajmentes. Minden bőrtípusra.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Dorsi1

2021. július 17.

Sok terméket kipróbáltam már a márkától, de ez az egyetlen, amihez hűséges is vagyok. Gyakorlatilag éjszakai hidratálóként használom a nyári nagy meleget leszámítva egész évben. Nagy mennyiség, sokáig elég, szépen beszívódik, hidratál, imádja a bőröm. Ha egyszer változtatnak az összetevőlistán vagy kivonják a forgalomból az engem nagyon érzékenyen fog érinteni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 17.

mariann33

2021. július 12.

A 72órás krémgéllel vettem,először csak miniben.A krémhez írtam is véleményt,miszerint kevés a hidratáló képessége mindkettőnek...
Na,ahhoz képest újra vettem őket:)
A gélkrémet is,de már a 100órást,és ezt a maszkot is teljes kiszerelésben,mert nagyon megszerettem!
Nemtudom igazából mi jobb a bőrömön tőle,mert inkább az összkép jobb ha ezt használom.
A 15ml 1hónapra volt elegendő,a 100ml-s kiszerelés több mint nagyvonalú!
Úgy gondolom ez még bőven a megfizethető kategória,pláne ha pl.egy avonos anew krémet veszünk alapul,ami egy katalóguskrém,vagyis szinte mindenkihez eljut,és súlyos ezrek ahhoz képest hogy nincs az az isten hogy magamra kenjem,és több,a Clinique-nél drágább krémek sosem hozták amire szükségem lett volna.A gyártók visszaélnek azzal,hogy a nők folyton keresik a "csodát",amitől szebbek,vagy fiatalabbak lesznek,de ilyen krém nincs!Egy megfelelő krémmel(és életmóddal)tovább kitolható a bőr rugalmassága,de azt amit már nem termel egy bőr,nehéz pótolni.Örülök ha a nedvességet megadja egy termék,mert sok esetben még ez sem stimmel egy hidratálónál..és sajnos én is estem sokszor abba a tipikus hibába,hogy a "jót"vettem,mert drága,márkás,akkor tuti lesz..
Külön boldogság hogy ezek teljesen illatmentes termékek!
Minden szempontból gazi jolly joker!
Csodát persze nem csinál,de aki azt szeretne,plasztikáztasson:)
Én nem hiszek sem ránctalanításban,sem feszesítésben,az idő és a gravitáció ellen nincs varázskrém.Egyedül a hidratálásban hiszek,a szintentartásban.
Ezért nem is várom hogy visszakapom a 25éves bőröm,így a csalódástól is megkímélem magam.
Ezzel a termékkel tökéletesen elégedett vagyok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 12.

Na,ahhoz képest újra vettem őket:)
A 15ml 1hónapra volt elegendő,a 100ml-s kiszerelés több mint nagyvonalú!
Külön boldogság hogy ezek teljesen illatmentes termékek!
Minden szempontból gazi jolly joker!
Csodát persze nem csinál,de aki azt szeretne,plasztikáztasson:)
Ezzel a termékkel tökéletesen elégedett vagyok!

Baboo

2021. május 28.

Szettben vettem a 72h moisture surge hidratálóval, gondoltam kipróbálom. Sajnos nem vált be, határozottan nem szerette a bőröm. Több próbát is tettem vele, de pattanásos lettem tőle. Különösebb hidratálást sem éreztem. Van ennél jobb pl. Paula's choice antioxidáns széruma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 28.

Whosthatfitgirl

2021. május 18.

Kis szettben vásároltam több termékkel együtt, örültem a kisebb kiszereléseknek, hogy így ki tudom próbálni őket és nem dobok ki annyi pénzt az ablakon, ha esetleg nem válik be.
Nos a lényeg 😃:
A bőröm kombinált, alapvetően száraz, de a T vonalam durván tud zsírosodni.... Szóval mikor első alkalommal kipróbáltam eléggé izgultam, mert vaskosnak tűnt a krém, azt pedig nagyon utálom, rühellem a túl zsíros krémeket felkenni az arcomra.😒
De nem! Szépen beitta, nem volt fullasztó, nem ragadt utána. Reggelre pedig tényleg szépen "feltöltötte" az arcbőröm puha, sima volt, nem irritálta. Már egy hete használom, abszolút bevált, ha elfogy, veszek belőle normál kiszerelésben.😇

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

Nos a lényeg 😃:

JulcsiToth

2021. április 30.

Fantasztikus termék! Másnap reggelre telt, élettel teli gyönyörű arcom lesz tőle. Ami a legjobb benne számomra, hogy teljesen lehuzza a gyulladást a pattikrol is es nem okoz ujakat, a régi hegeket, sebeket meg teljesen elhalvanyitja. Nagy kiszerelés, ami miatt nagyon sokáig elég! Alapvetően is imádom a Clinique termékeket, de megkockáztatom, hogy ez nálam benne van a top 3ban. A legjobb éjszakai hidratáló ever. Megéri az árát nagyon! Aki problémás bőrrel rendelkezik es rég keresi a megoldast ejszakai hidratalasra feltöltésre, annak ezt nagyon nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

Marcsi66

2021. április 18.

Egyetlenegy termékhez ragaszkodom arcápolásban,,,Shiseido alvómaszkjához,mert tényleg van eredménye. De hajlandó voltam megszakítani a használatát érte,láttam a sok pozitív véleményt,és megvettem. Bevallom alig várom h elfogyjon,és visszatérjek a megszokotthoz. Elég jó termék simít és puhít,és lehet h a korosztályom miatt (50+) már többet igényelnék,,,,Shiseido feltölti az arcomat (olyan mintha pumpálná a nedvességet,) ezáltal emel is rajta,,,nála ez nem történt meg,irritációt nem okozott szuper érzékeny vízhiányos bőrömnél.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 18.

Krisztal

2021. április 13.

Nagyon jól hidratál, csodás sima puha bőrrel ébredek reggel. Folyamatosan újravasarolom, remélem sokáig elérhető lesz. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 13.

Angelless

2021. február 28.

Köszönöm Csillának, hogy kipróbálhatom a terméket!
Nem régóta használom, de az első véleményem az, hogy találtam egy nagyon király téli éjszakai krémet a kombinált & vízhiányos bőrömre.
Elolvastam a véleményeket, írták, hogy puha, kisimult arcot eredményez reggelre, na, gondoltam, kíváncsi leszek, tényleg így van-e.
És tényleg.
Egyelőre maximálisan meg vagyok elégedve. :) Pluszpont, hogy olajmentes.

Up.: adnék még rá vagy hat csillagot, valahogy nagyon harmonizálunk. Rendbe tette a bőröm. Egyedül a pénztárcámmal nem harmonizál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Köszönöm Csillának, hogy kipróbálhatom a terméket!
És tényleg.
Egyelőre maximálisan meg vagyok elégedve. :) Pluszpont, hogy olajmentes.

Boro75

2021. február 25.

Érdekes, én nem mondanám maszknak inkább csak éjszakai krémnek. Annak nem rossz de semmi extra.Promocióban kaptam, teljes áron nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 25.

danyadi77

2021. február 11.

Amennyire szeretem a Moisture surge 72 óras krémet, ahhoz képest ez nem hozott annyira lázba. Maszk, hidratál, semmi extra. De úgy látom, ezzel a véleménnyel egyedül vagyok :) Valahol olvastam és magam is így látom egyre inkább, ha valakinek kellően hidratált a bőre, nem igazán van szüksége maszkra. Lehet, hogy inkább extra szérumokra fogok beruházni. Na jó, nem pontozom le annyira, nem a termék hibája :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Sucrose, Trehalose, PEG-75, Sorbitol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Pantethine, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)