Clinique

Ár:   11 500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: vira.15, az összetevőket feltöltötte: Monee, Módosítva: 2015. július 13.

Ár:   11 500 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Krémes, tápláló éjszakai maszk, mely segít a bőrnek visszaadni az elvesztett nedvességet és elraktározza azt, hogy másnap élettel teli bőrrel ébredjen. Egész éjjel dolgozik, puhává és hidratálttá téve a bőrt, hogy reggelre ragyogóvá váljon. Olajmentes. Minden bőrtípusra.

30 ml - Clinique Moisture Surge Overnight Mask
Ár: 3.200. Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás után postázva vagy foxpost
Ár: 2000 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Képen látható , Helyszín: --, fizetés: --

pomme

2022. június 30.

Már a másodjára veszem meg, engem meggyőzött. Főleg télen praktikus, mert bár először olyan kis semmilyennek hat, sőt, az én fejemen inkább matt lesz felkenés után pár perccel, reggelre mégis fényesebb és hidratált a bőröm. Sokszor lemosni sincs kedvem, mert olyan "kényelmes" érzés, nem húzódik az arcom, de nem is lesz egy kacsazsíros diszkógömb. Annak ellenére, hogy táplálóbb krém, nem tudtam még egyszer sem belefetrengeni a szemembe az éjszaka közepén (vagy ha igen, nem bántott).

Update: Nagyon-nagyon szeretem, és tanulok a régi hibáimból, szóval még most bevásárolok belőle, amíg van :) Idén szerencsére már párszor utaztam, ami nálam azt jelenti, hogy szétszáradok a repülős levegőtől és ha nem figyelek, pikkelyes lesz még a lábam is, a fejem meg félig mumifikálódik. Na erre a "problémára" ez a krém tökéletesen megfelelt, pedig nem olajos. Este bekentem az arcom és másnapra semmi nyoma nem volt a dehidratáltságnak. Arra pedig plusz pontot adnék, ha lehetne, hogy a pici mimikai ráncokat a homlokomon és a szemem körül teljesen eltünteti, pedig olyan pofákat vágok, hogy hozzám képest Jim Carrey egy búvalbaszott Victoria Beckham. Szóval csodálatos munkát végez, az ára pedig nagyon baráti, ha egy rendes arckrémre vetítjük le, akkor kb. 5000Ft/50 ml, ami egy semmire sem jó L'Oreal vagy Nivea arckrém ára.

Update2: végre megvettem a nagy, 100ml-s kiszerelést, és hát, ez aztán tényleg nagy :D Sikerült belefutnom ezzel a nagy mérettel abba a hibába, hogy többet nyomok belőle, mint kellene, mert valahogy úgy tűnik arányosnak (ügyesek a termékfejlesztők), mondjuk annyi baj legyen, így elkenegetem a nyakamon a maradékot, de a vizuális error miatt 2x annyit használok belőle, mint terveztem, viszont ez nem lesz hátrány végül is, csak kiiktatja a spórolós énemet félúton :D Valahol win-win a Clinique-nek meg nekem, a lustaságnak is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 30.

JBeauty

2022. június 22.

éjszakai arckrémnek használom a bőrápolási rutinom utolsó lépéseként. Nagyon szépen hidratálja és feltölti a bőröm reggelre.
Időnként kipróbálok más termékeket is éjszakára. De ehhez mindig visszatérek. Örök kedvenc <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 22.

nme

2022. január 11.

Számomra ez csak egy mezei hidratáló krém, se több, se kevesebb. A bőröm szépen beszívja, nem ragad. Reggelre nem érzek semmi pluszt. Nem veszem újra, akciósan sem, mert hiába 5* az összetevők miatt, egy egyszerű hidratálóért sokallom az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 11.

agoca

2021. december 10.

Teljesen átlagos éjszakai krém normál/száraz bőrre. Nekem nem is szívódik fel rendesen, pedig nem kenem vastagon. Reggel le is kell mosnom a maradékot. Hidratal, de nem vasal ki, nem tölt fel. Semmi extra. Az ára nincs arányban a hatásával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 10.

zsazsikus

2021. szeptember 20.

30 ml-es utazó kiszerelésben vásároltam meg (egy szett része volt), nagyon jó hidratáló krém! Krémes, vaskos (az ilyeneket szeretem), de ennek ellenére szinte azonnal beitta a bőröm, nem volt ragacsos utána, pikk-pakk felszívódott. Több lépéses rutinozós estéken is megállta a helyét. Az arcom nem irritálta, puha és sima volt minden egyes használat után.

Négy csillagot egyedül az ára miatt adok neki: jó kis hidratáló, de az én tapasztalataim alapján semmivel sem tud többet egy 3 ezer forintos Ordinary NMF-nél, (nálam tök ugyanazt a hatást éri el mind a kettő), nem éreztem semmi WOW effektet, vagy azt, hogy "úristen 11 ezer forint van az arcomon" :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

Dorsi1

2021. július 17.

Sok terméket kipróbáltam már a márkától, de ez az egyetlen, amihez hűséges is vagyok. Gyakorlatilag éjszakai hidratálóként használom a nyári nagy meleget leszámítva egész évben. Nagy mennyiség, sokáig elég, szépen beszívódik, hidratál, imádja a bőröm. Ha egyszer változtatnak az összetevőlistán vagy kivonják a forgalomból az engem nagyon érzékenyen fog érinteni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 17.

mariann33

2021. július 12.

A 72órás krémgéllel vettem,először csak miniben.A krémhez írtam is véleményt,miszerint kevés a hidratáló képessége mindkettőnek...
Na,ahhoz képest újra vettem őket:)
A gélkrémet is,de már a 100órást,és ezt a maszkot is teljes kiszerelésben,mert nagyon megszerettem!
Nemtudom igazából mi jobb a bőrömön tőle,mert inkább az összkép jobb ha ezt használom.
A 15ml 1hónapra volt elegendő,a 100ml-s kiszerelés több mint nagyvonalú!
Úgy gondolom ez még bőven a megfizethető kategória,pláne ha pl.egy avonos anew krémet veszünk alapul,ami egy katalóguskrém,vagyis szinte mindenkihez eljut,és súlyos ezrek ahhoz képest hogy nincs az az isten hogy magamra kenjem,és több,a Clinique-nél drágább krémek sosem hozták amire szükségem lett volna.A gyártók visszaélnek azzal,hogy a nők folyton keresik a "csodát",amitől szebbek,vagy fiatalabbak lesznek,de ilyen krém nincs!Egy megfelelő krémmel(és életmóddal)tovább kitolható a bőr rugalmassága,de azt amit már nem termel egy bőr,nehéz pótolni.Örülök ha a nedvességet megadja egy termék,mert sok esetben még ez sem stimmel egy hidratálónál..és sajnos én is estem sokszor abba a tipikus hibába,hogy a "jót"vettem,mert drága,márkás,akkor tuti lesz..
Külön boldogság hogy ezek teljesen illatmentes termékek!
Minden szempontból gazi jolly joker!
Csodát persze nem csinál,de aki azt szeretne,plasztikáztasson:)
Én nem hiszek sem ránctalanításban,sem feszesítésben,az idő és a gravitáció ellen nincs varázskrém.Egyedül a hidratálásban hiszek,a szintentartásban.
Ezért nem is várom hogy visszakapom a 25éves bőröm,így a csalódástól is megkímélem magam.
Ezzel a termékkel tökéletesen elégedett vagyok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 12.

Na,ahhoz képest újra vettem őket:)
A 15ml 1hónapra volt elegendő,a 100ml-s kiszerelés több mint nagyvonalú!
Külön boldogság hogy ezek teljesen illatmentes termékek!
Minden szempontból gazi jolly joker!
Csodát persze nem csinál,de aki azt szeretne,plasztikáztasson:)
Ezzel a termékkel tökéletesen elégedett vagyok!

Baboo

2021. május 28.

Szettben vettem a 72h moisture surge hidratálóval, gondoltam kipróbálom. Sajnos nem vált be, határozottan nem szerette a bőröm. Több próbát is tettem vele, de pattanásos lettem tőle. Különösebb hidratálást sem éreztem. Van ennél jobb pl. Paula's choice antioxidáns széruma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 28.

Whosthatfitgirl

2021. május 18.

Kis szettben vásároltam több termékkel együtt, örültem a kisebb kiszereléseknek, hogy így ki tudom próbálni őket és nem dobok ki annyi pénzt az ablakon, ha esetleg nem válik be.
Nos a lényeg 😃:
A bőröm kombinált, alapvetően száraz, de a T vonalam durván tud zsírosodni.... Szóval mikor első alkalommal kipróbáltam eléggé izgultam, mert vaskosnak tűnt a krém, azt pedig nagyon utálom, rühellem a túl zsíros krémeket felkenni az arcomra.😒
De nem! Szépen beitta, nem volt fullasztó, nem ragadt utána. Reggelre pedig tényleg szépen "feltöltötte" az arcbőröm puha, sima volt, nem irritálta. Már egy hete használom, abszolút bevált, ha elfogy, veszek belőle normál kiszerelésben.😇

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

Nos a lényeg 😃:

JulcsiToth

2021. április 30.

Fantasztikus termék! Másnap reggelre telt, élettel teli gyönyörű arcom lesz tőle. Ami a legjobb benne számomra, hogy teljesen lehuzza a gyulladást a pattikrol is es nem okoz ujakat, a régi hegeket, sebeket meg teljesen elhalvanyitja. Nagy kiszerelés, ami miatt nagyon sokáig elég! Alapvetően is imádom a Clinique termékeket, de megkockáztatom, hogy ez nálam benne van a top 3ban. A legjobb éjszakai hidratáló ever. Megéri az árát nagyon! Aki problémás bőrrel rendelkezik es rég keresi a megoldast ejszakai hidratalasra feltöltésre, annak ezt nagyon nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Sucrose, Trehalose, PEG-75, Sorbitol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Pantethine, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Színező anyag. (Piros)