Best of Beauty 2019

Clinique

Ár:   8700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: SunshineX, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2013. január 26.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Színezett hidratáló krém a vízhiányos bőrre.

3.490.- Új! Clinique Moisture Surge Színezett Hidratáló SPF 15
Ár: 3.490.- , Eladó: Quebeck
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta/foxpost
Czitor

2017. február 6.

Én kb. 8 éve használom, nekem nagyon bevált. Nagyon szeretem. Sajnos most szerettem volna venni, de az üzletben mondták, hogy megszűnik.
Akinek van 3-as számú eladó, szivesen megvenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 6.

Akinek van 3-as számú eladó, szivesen megvenném.

doranna

2016. december 6.

Évek óta használom, nincsenek bőrhibáim, tehát nekem pont elegendő a fedése is.
Szép fedése van, könnyű vele dolgozni, gyorsan megszárad. Egész évben ezt használom, nekem télen nem kevés, nyáron sem sok... Ami kicsit zavaró benne, hogy nyáron a 4-es szín tökéletes, viszont ősszel mikor világosodik a bőröm, ez már túl sötét, a 3-as pedig túl világos :(
Próbáltam más színezett hidratálót/BB kérmet/alapozót is közben, de mindig visszatérek ehhez. Nagyon száraz a bőröm, és eddig ez az egyetlen olyan krém, ami a felvitel után nem lesz csúnya foltos a száraz részeken

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Évek óta használom, nincsenek bőrhibáim, tehát nekem pont elegendő a fedése is.

danzsu

2016. október 10.

Életem legnagyobb csalódása ez a termék. Pedig itteni pozitív vélemények miatt lett ő a kiszemeltem.Tanácsadónő segített a színválasztásban, mégsem találta(találtuk) el a megfelelő árnyalatot (04). A tubusból kinyomva tökéletesnek tűnt,de kis idő elteltével olyan répa színem lett,hogy csuda.Ráadásul foltos répa! Hidratálás nélkül iszonyú ragacsos,nehezen eldolgozható kulimász lesz az arcomon,ami feszül. Hidratálással sem jobb sokkal a helyzet,akkor könnyebben eloszlatható,de akkor is foltos,feszülő,ragacsos répa marad az orcám.A fedéséről nem tudok nyilatkozni,a foltoktól nem láttam. :))) Különben ha hidratáló, akkor miért kell aláhidratálnom??? Nagyon szomorú vagyok,hogy ennyire nem találtunk egymásra. :((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 10.

Dorcsaborcsa

2016. január 25.

Mivel nincsenek nagyon bőrhibáim, ezért olyan alapozót kerestem, ami könnyű, lágy textúrájú és éppen annyira fed, hogy egységesítse a bőrszínt. A márkaboltban alapozó helyett ezt ajánlotta az eladó és örülök, hogy ezt vettem. Az elvárásaimat mind teljesíti, nem szárítja a bőrömet és tökéletes sminkalap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

Joaninha

2015. december 9.

Én alapvetően nem vagyok kibékülve a teljes fedést nyújtó alapozókkal, ezért sokkal szívesebben használok színezett hidratálót vagy BB/CC krémet. Nagyon örültem, amikor ráleltem erre a termékre, egyszer cseréltem le, hogy kipróbáljam a Superdefense CC krémet, amit nagyon megbántam, mert az nekem túl sűrű volt, hamar csillogni kezdett a bőrőm és nehéz is volt eldolgozni a krémet. Ennek a színezett hidratálónak viszont nagyon kellemes lágy, szinte folyós a textúrája, amit tökéletesen el lehet oszlatni az ujjbegyekkel is. Nekem kellő fedést ad, inkább vagyok a természetesség híve. Erre szoktam még Almost Powder Makeup púdert tenni, a kettő együtt tökéletesen eltakarja a kisebb szépséghibákat, de megmarad a természetes hatás. Nem irritálja a bőröm és egyáltalán nem jönnek ki tőle miteszerek az arcomon. Azt nem állítom, hogy nap végére nem csillog a homlokom, de amikor a pórusösszehúzó szérumot használtam alá, akkor ezzel se volt különösebb problémám. Szerintem tavaszra és nyárra tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

KezdoManias

2015. június 6.

Az egyik márkaüzletben egy heti termékmintát kaptam - örök hálám érte az eladónak! Sajnos kipattogtam tőle, olyan apró pötyikék jelentek meg rajtam, amilyenek egyébként nem szoktak. Alapvetően foltos, patis a bőröm, viszont hétköznapokra elég nekem az enyhe fedés, ezt teljesíti is. Nagy mattításra ne számítson senki, bár nem is ígéri. Egyébként kónnyű vele dolgozni, tavaszi napokon hidratált is eléggé, nagyon szeretni tudtam volna, mert szeretem a színezet hidratálókat, bb-ket. De hogy minek bele a mentol? A Beautypedia alapján ő lehetett a ludas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 6.

_ca_

2015. április 27.

Szérumot használok alá, és a kettő együtt nálam tökéletes hétköznapi megoldás. Szerencsére a legvilágosabb árnyalat pont megfelelő nekem. Enyhe fedése van, ami kiegyenlíti az apróbb bőrhibákat, a hatása kitart egész nap, és úgy veszem észre, hogy kifejezetten szereti az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 27.

Sophie H

2015. január 16.

Egy picit mellényúltam a színével, világos bőröm ellenére a 02 picit világos nekem. Ettől eltekintve nekem minden olyan clinique termék ami színezett bőven elég fedést jelent, ez is. Van egy olyan textúrája, ami az én nem annyira problémás bőrömnek egységes, szép bőrképet ad.
Az ára 8100 ft, viszont nekem a CC egy évig is elég volt, szinte mindennapos használat mellett.
Azért gondoltam váltani, mert éreztem, hogy nekem a CC-nél kevesebb fedés is elég + a vízhiányos bőrömre azt gondoltam a moisture surge megfelelőbb. A vízhiánnyal nem küzd meg önmagában, kell alá egy könnyű hidratáló, ami nem árt ha fényvédős, hiszen ez a termék csak 15-ös faktorszámú. Nyáron-tavasszal biztosan nem elég önmagában!
Alapvetően elégedett vagyok vele...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 16.

Alapvetően elégedett vagyok vele...

Mya

2015. január 10.

A 3-as színt használtam belőle, aztán nyár végén hirtelen felindulásból megvettem a 4-est, ami persze picit sötét lett. Párszor használt peldanyomtol ezért megvalnek. Amúgy nagyon szerettem, természetes fedese van, mégis nagyon szep bőrkepet ad. Úgy vettem észre, javít is a bőr állapotan. Rajtam tartós, viszont mindig fixaltam T vonalban, teljesen elégedett voltam vele. Mondjuk a Clinique alapozoiban még nem csalódtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 10.

Frillies

2014. augusztus 28.

Ha kell egy kis szín, ezt használom, de egy kicsit lehetne jobb is. Nekem csillog tőle az arcom. Ez csak amiatt gond, h ha áttörlöm, akkor azt a minimális fedést és színt is letörlöm, ami miatt felkentem. Lehet, h púderrel szuper lenne, de azt nem használok.

Ud: Most egészen jól együtt tudunk működni! Nagyon sokat javult a bőröm állapota és most nem fénylik át, nem üt ki, teszi a dolgát, szeretem használni!
Ettől függetlenül nem kap több csillagot, az öt csillag a Repairwear Laser Focus alapozóé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

Antioxidánsok: Betula Alba (Birch) Bark Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Betula Alba (Birch) Bark Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Saccharomyces Lysate Extract, Trehalose, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

PVP 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!