Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: erirabi, Módosítva: 2016. október 1.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Tág pórusú bőrre.

Ár: 5500 , Eladó: Csengusz
Állapot: Egy alkalommal használt, Helyszín: Budapest XIII., fizetés: személyes átvétel / posta
Andzsella

2018. február 14.

Idősebbeknek való alapozó. Nekem túl erős a fedése, nem szerettem hogy lemoshatatlan, lesz a sűrű folyadéktól a kezem, ha véletlen hozzáérek. Nem is kellemes viselni számomra túl erős a fedése.
Ha 25 év alatt vagytok ez nem a ti alapozótok inkább BB/CC krémet használjatok vagy gyengébb fedésű alapozókat.
Nem én vagyok a korosztálya az alapozónak szóval 3 csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

Nem én vagyok a korosztálya az alapozónak szóval 3 csillagot kap tőlem.

karaibrahimgil

2017. február 3.

A kedvenc púderem Clinique márkájú, így ettől az alapozótól is sokat vártam el. Közepes fedésű, sajnos pár óra után átfénylik. Őszintén szólva nem tudom, művelt-e valamit a tág pórusaimmal, habár nem volt olcsó mulatság. Azt hiszem (főként, ha tényleg nem gyártják már), tovább kell keresnem a számomra leginkább megfelelő alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

PMJuci

2016. január 9.

Az abszolút győztes nálam az alapozók között. Hibátlannak tűnik a bőröm a használata után,eltűnnek a tág pórusok,egységes lesz a bőrfelszín.Szinte nem is érezni,hogy felraktam,nem maszkszerű.Kifényesedést csak hosszú órák után tapasztaltam,és az sem volt vészes.Én megtaláltam az ideális árnyalatot,így nagyon természetes hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 9.

senskin

2015. november 1.

Egy kisebb kiszerelést vettem belőle. Sötétnek találtam, ha jól emlékszem 9-es szám volt rajta. Ahogy írja nature, Meglepődtem , mert felkenés után szinte nem is látszott rajtam alapozó. Matt a bőröm, nem csillog. Szép, egységem a bőröm. A pórusok kicsik, alig láthatóak. Korántsem az én legtökéletesebb alapozóm, és a fényvédőt hiányolom belőle. Zsíros tág pórusú bőrre való. Akinek száraz a bőre , nem hajlamos a mitesszerre, annak nem ajánlom. Egyébként nem veszem meg, ennél jobbat találtam. (EL márkában)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 1.

laryah

2015. február 2.

Tökéletes! A fedése nem erős, de 2 rétegben már nagyobb problémára is elég (de még mindig nem dermablend) nekem viszont bőven elég... gyönyörű, matt egységes ,természetes, és nem ragad,fénylik... érintésre full száraz,olyan mint ha nem lenne fent semmi,mégis szépen fed. ( egy srác jegyezte meg milyen szép alapozó nélkül a bőröm.. mert tapogatta,simogatta és nem érzett semmit :D szóval imádom... gyönyörű az eredmény vele és valóban pórusfinomító hatású. 9 ezret bőven megér.. kicsinek tűnik de fél évig elég volt nekem mindennapos használat mellet (hétköznap) és nem spóroltam vele túlságosan ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

msgiselle

2014. október 15.

Nemrég kezdtem el használni és eddig meg vagyok vele elégedve. Nem okoz pattanásokat, a pórusokat nem tömíti el. A fedésével is meg vagyok elégedve. A drogériás alapozók nekem pattanásokat okoztak, nem igazán váltak be. De kinek mi a jó. Szerintem jó kis termék, bár az ára húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

letta

2013. november 22.

Eddigi legjobb Clinique alapozóm!
Pedig elég sokat próbáltam, Superfit, Stay matte, Anti Blemish...
Meglepett hogy elég kicsi a fedőképessége (talán közepes), korrektor kell alá.
Állaga sűrűbb, nem folyós. A pórusok méretét valóban csökkenti, de azért csodát ne várjon senki! :)
A finish egészségesen fényes, eddig nem fényesedtem ki tőle, de ezt majd úgyis tavasszal-nyáron lehet tesztelni. Csak a színnel van bajom (mint mindig), a 6-os IVORY is kicsit rózsaszín az én sárgásabb bőrömhöz.

UPDATE: Nyárra nem vált be, nem mattított rendesen, ezért akkor a Clinique Stay Matte-t használtam helyette. Most ősszel ismét elővettem, de valahogy nem érzem olyan jónak mint az elején. Lehet hogy a szín miatt, vagy mert éppen hámlasztok, nem tudom. Elhasználom, de többet nem veszem újra. So-so termék, közepes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 22.

Eddigi legjobb Clinique alapozóm!
Pedig elég sokat próbáltam, Superfit, Stay matte, Anti Blemish...
Meglepett hogy elég kicsi a fedőképessége (talán közepes), korrektor kell alá.

rekag

2013. szeptember 19.

Egy álom ez az alapozó. Végül a 6-os ivory színt vettem meg és tökéletesen illik az arcszínemhez. A pórusokba nem ül bele, sőt gyönyörűen eltünteti őket. Nekem 6-7 órát bírt átfényesedés nélkül, ami valljuk be nagyon jó eredmény. Szépen lehet építeni, ha erősebb fedést szeretnénk, bár nekem nincs szükségem rá, max esti sminknél szoktam 2 rétegben felvinni. Nincs maszk hatása, szépen egységesíti a bőrömet, nagyon tartós, a reggeli sminkem késő délután is szépen festett. Biztos, hogy ha egyszer elfogy erre fogok újra beruházni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

Fritillaria meleagris

2013. szeptember 13.

Nem fed rosszul, de nem is tökéletesen. A pórus összehúzó hatását sajnos nem igazán tapasztaltam, pedig jól jönne óriási pórusaim miatt. A bőröm ugyan úgy zsírosodik, mint eddig. A Clinique mattító alapozóját használom mellé, de még így sem túl jó a hatás.
Szivaccsal viszem fel, ujjal nem igazán sikerült.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 13.

Szivaccsal viszem fel, ujjal nem igazán sikerült.

SmartMouse

2013. június 8.

Azt hiszem eddigi legjobb alapozóm, nagyon örültem, amikor bementem a Cinique egyik üzletébe és kipróbálhattam a bőrömön. Szép, egészséges, természetes bőr megjelenését mutatja, nekem sajna nagyon zsíros a bőröm, de eddig ez alatt zsírosodik leglassabban, így használok púdert is mellé. Nincs maszkhatás, nem üt el a bőr színétől, de kicsit lehetne erősebb a fedése, tehát kell korrektor. Ettől függetlenül nagyon elégedett vagyok vele, mert használtam ennél jóval drágábbakat is és fikarcnyit sem értek.
Hozzáfűzés: láthatóan kisebbek a pórusaim, amióta használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

Hozzáfűzés: láthatóan kisebbek a pórusaim, amióta használom.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Felületi hártya képző anyag.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.

Az Atlanti-Óceánban és a Földközi-Tengerben élő barnamoszat féle kivonata.  Általában az algakivonatok sűrítőszerek, vízmegkötő anyagok vagy antioxidánsok, ez a konkrét barnamosztat kivonat viszont állítólag védi a bőrt a környezeti szennyeződésektől és javítja a bőr ellenállóképességét.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.