Clinique

Ár:   11 900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2017. november 5.

Ár:   11 900 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Alapozó 15-ös fényvédő faktorral, közepes fedés, természetes hatás. Hibátlanná teszi a bőrt, azonnal és hosszútávon elsimítja a ráncokat és vonalakat, miközben meg is előzi az öregedés látható jeleinek kialakulását. Elfedi a tökéletlenségeket, gyönyörűvé, hibátlanná teszi a bőrt, akár egy művészi fényképen - retusálás nélkül.

jubileum

2018. május 26.

Még strawberrynetről sikerült szerezni, nagyon sajnálom, hogy már nem forgalmazzák, a színe egyszerűen tökéletes volt. Nehéz vele dolgozni, púder előtt csíktalanítani kell gondosan, de nagyon tartós, és kamera elé is tökéletes, nem csak az utcára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. szeptember 30.

Ez is egy nagyon jó alapozó, de nekem a CLINIQUE BEYOND PERFECTING FOUNDATION + CONCEALER az egyik nagybetűs az alapozók között. Tovább is tart a hatása, mint a REPAIRWEAR-nek és a végeredménye is jobban tetszik, de tudom, hogy ez szubjektív. Nálam ezért 4*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

lollypoppy

2016. november 24.

A Clinique Superbalanced alapozóját használom már régóta, és gondoltam kísérletezem egyet ezzel, de nem igazán győzött meg, hogy hosszú távon is átváltsak. A legvilágosabb színt használom, ami az üvegben nagyon sárgának látszódik, de ha az ember elkezdi eldolgozni, kivilágosodik, bár egy enyhén sárgás árnyalata azért marad. A Superbalanced-hoz képest nehezebb vele szépen dolgozni, hogy ne legyen csíkos, és ahhoz képest jobban meg is ül a bőrön, valahogy nehezebb, nem annyira olvad szépen a bőrbe és a pórusokat is sokkal jobban kihangsúlyozza. Ugyan elég tartós, a nap végére is fent marad, de nekem elég foltossá válik és egy kicsit át is fényesedik. Szerintem ugyanezt egy jobb drogériás alapozó is képes hozni, csak sokkal olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

Arianrod

2016. október 7.

Mostanában nem látom a Müllerben ezt az alapozót. Tudnátok segíteni, hol lehet beszerezni? Elsősorban olyan helyre gondolok, ahol biztosan nem romlott.
Internetről esetleg megrendelhető? Ha igen, melyik webshopból érdemes?
Előre is köszönöm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 7.

Internetről esetleg megrendelhető? Ha igen, melyik webshopból érdemes?
Előre is köszönöm!

hanniko

2016. április 28.

Tökéletes.Erős a fedése,de nem maszkos.Jól építhető.A finise is szuper:nem matt,amitől kivagyok,de nem is fénylik át egy óra múlva.Tartós,nem szárít,van benne fényvédő,szóval számomra hibátlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

Csucsundra

2016. április 9.

Nagyon szuper termék, kedvenc. Szép bőrképet ad, pedig nekem foltokban száraz, kiütéses, érzékeny bőröm van. Nem irritál, szépen idomul a színe is. Nem cserélném le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

juditkaa70

2015. november 27.

Egyik legjobb alapozók közé sorolom. Kombinált bőrtípusom van. Nem fénylik az arcom,gyönyörűen fed,és tartós. Egyik kedvenc alapozóm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 27.

csiniteki

2015. november 14.

Imádom,szülinapomra kaptam , nagyon szépen fed, matt, krémes ,lágy,selymes nekem ez a legjobb alapozó amit eddig használtam,hibátlan bőr hatás és a bőröm is szerette.Sajnos elfogyott,de amúgy újravenném,de nekem a Rimmel alapozók is bejönnek és azok baráti áron kaphatók.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 14.

Mila85

2015. április 14.

Hol is kezdjem...kb azóta vágytam rá, hogy első vélemények megszülettek itt róla. Hétvégén eljött a nap. Beballagtam a Müllerbe 20 + 20% volt minden Clinique-re. Teljesen kiborultam, hogy a legvilágosabb 01 shade bőven nem jó....ott nézegettem a többi színt, hátha az árnyalatok nem egyenlőek azzal, hogy sötétebbek is. Hát egyik se passzolt, a nyakamra, arcélre kenegettem a tesztereket, már kezdtem nagyon bedühödni. Végül is csak megvettem a 01 árnyalatot, mert eszembe jutott hogy itt valaki írta hogy világosabbal keverte és úgy ok. Ha önbarnítózok, vagy egy kis nap ér, akkor szuper lesz, ez a nyári színem tulajdonképpen. Ezért vettem meg csak, de egész áron sose venném még. Szomorú szerintem, hogy ennyire nincs igazán világos színe, még legalább kettő kellene. A kiöntőjéről már ne is beszéljünk. Rajtam elég hasonlatos a loreal accord parfait/ true match alapozóhoz. Annak még pumpája is van. Egyébként nyilván a minőségben érződik a különbség, de majd hosszú távon elválik. Nagyon szép tényleg az arcon, jól fed, de nekem a homlokomon néhány pigment folt átüt, pedig nem kifejezetten sötétek, sőt. Egyébként lehet tök más árnyalatot kellett volna választani, bár szerintem nem is mindből volt teszter kinnt. Na mindegy, ha elfogy akkor biztos elutazok a szaküzletbe és ott választok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

Juliette88

2015. április 4.

Ez a "bad skin day" alapozóm, nagyon szeretem. Erős a fedése, de mindezt úgy hozza, hogy közben teljesen természetes és friss marad az arc. Nem használom minden nap, csak időszakosan, mikor a bőröm nem épp a legjobb formáját hozza, és olyankor úgy veszem észre, hogy javít is a helyzeten, mert este mikor lemosom az arcomat, sokkal gyógyultabbak a sebek, mint reggel, mikor feltettem az alapozót. Én egyedül pont a finishét nem szeretem benne, rajtam elég viaszbabás (pedig a fénylőbb alapozókat szeretem, ez valahogy mégsem tetszik...), de púderrel ez is korrigálható. Természetesen max pont!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Acetyl Hexapeptide-8, Sodium Hyaluronate, Acetyl Glucosamine, PEG-8
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A micrococcus luteus nevű baktérium által termelt enzimek kivonata, mely állítólag segíti a bőrt megvédeni az UV sugárzás okozta károktól.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag