Clinique

Ár:   16 300 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. január 20.

Ár:   16 300 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A hatékony szérum minden bőrnek ad egy második esélyt a ráncok, vonalak, és a nap káros hatásainak leküzdésére. 4 hetes használatát követően láthatóan enyhülnek a ráncok, vonalak, javul a bőr textúrája. 12 hét elteltével a látható ránctalanító hatás már egy bőrgyógyászati lézerkezelés hatásával vetekszik - 63%-os, hogy pontosak legyünk. Másféle módszer, másféle hatás. Az eredmény mégis lenyűgöző.

KERESEM! Clinique Repairwear Laser Focus Wrinkle & UV Damage Corrector
Ár: Megállapodás szerint , Eladó: Lyne
Állapot: Mindegy, Helyszín: Budapest , fizetés: --
Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. március 23.

Ez egy nagyon jól teljesítő szérum, ami könnyen és gyorsan felszívódik, nem hagy minimális ragacsos érzést sem, csak bársonyosan tapintható bőrt.
Szinte azonnal jöhet utána a hidratálókrém, így reggel is jól használható, amikor minden perc számít. És persze este is jó, hogy azonnal "becuppan".
Egyetlen piros összetevő csúfítja a képet, kimaradhatott volna.
Hogy vetekszik-e egy bőrgyógyászati lézerkezeléssel, amit ígér, erre nem tudom a választ, mivel azt nem próbáltam és nem is fogom. A 63%-os eredményt sem tudom, hogy hogyan mérhették le...
Marketingszöveg ide-vagy oda, ez a szérum bizonyít, nekem az egyik kedvencem.
Négy és felet kellene adnom, mert az összetevőlista nem tökéletes, de legyen öt inkább, még így is megérdemli.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 23.

Egyetlen piros összetevő csúfítja a képet, kimaradhatott volna.
Marketingszöveg ide-vagy oda, ez a szérum bizonyít, nekem az egyik kedvencem.

briu

2017. január 15.

1-2 hét használat után azt vettem észre, hogy gesztikulálásból adódó mélyebb mimikai ráncokat csökkentette, de mivel én a szemhéjamon megjelenő finomabb, krepp papírra emlékeztető ráncokat szerettem volna kezelni, ezért egy üveg elhasználása után, másik szérumot választottam. Lelkesen keresgéltem tovább a csodatevő szérumok között :D :D :D .

Miután nem használtam 1-2 hónapig azután lett szembetűnő a hiánya (hangsúlyozom közben használtam más anti-aging szérumot stb.), akkor jöttem rá mennyivel jobb volt a bőröm állapota/tónusa amikor használtam, biztosan újra fogom venni, mert ez az egyik legjobb szérum amit használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 15.

cicababa

Korcsoport: >54
2015. november 1.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Tud valamit. Szépen kiegyenlíti a sajnos már meglevő, és maradandó ráncaimat a szemem körül. Könnyen felszívódik, szabályosan beivódik bőrömbe pillanatok alatt. Már a második üveggel fogyasztom. Észrevenni a különbséget, ha kimarad pár nap. Este használom lefekvés előtt, másnap reggel olyan a bőröm, mintha szabadságon lettem volna. Nekem már önmagában kevés, egy jó krémmel együtt használom. Nappal BB - krém alá is teszek egy kicsit. Drága, de sokáig elég, és tényleg hatásos. Bizosan tartani fogok belőle otthon, ameddig megengedhetem magamnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. november 1.

2015. szeptember 14.

Springsteen33 jóvoltából került hozzám egy 7 ml minta, amit ezúton is nagyon köszönök! :-)
Nagyon tetszik ez a szérum, folyós állagú, jól eloszlatható, kevés kell belőle, hamar beszívódik, nem ragad, kompatibilis bármilyen fölé kent krémmel vagy alapozóval. Szépen simítja, tölti a bőrt, ahogy bobekecske is írta, szép tiszta lesz tőle a bőrkép, instant hatása is van a szilikon jóvoltából, kiváló sminkalap is egyben. Egyetlen oka van annak, hogy (egyelőre) nem fogok nagyot venni belőle: EL ANR-rajongó vagyok, számomra az A SZÉRUM.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

bobekecske

2015. augusztus 5.

A második teljes üevgcsével fogyasztom, és habár nem rohannék érte azonnal, de biztos nyitott szemmel járnék, mikor tudom ismét picit jutányosabb áron beszerezni. Örömmel tartok belőle tartalékot is, mert tudom, hogy biztosan elhasználom.
Alapvetően prevenciós célból kezdtem el használni, de a legszembetűnőbb eredménye számomra az, milyen szépen lehúzza a hormonok okozta pattanásokat, milyen gyorsan és hatékonyan mulasztja el azok hegeit.
Egy pár hete nem nyúltam érte, más szérumra voltam ráállva. Tegnap este ismét bekentem vele az arbőrömet, és ma reggel a tükörbe nézve meglepődve tapasztaltam, hogy hosszasabb "rossz arcbőr" periódus után ma reggelre milyen hirtelen lett látványosan tisztább, egységesebb, kevésbé mérges a bőröm. Aztán eszembe jutott, hogy ezt használtam előző este. Szilikon ide vagy oda, de nekem elképesztően jól hat a bőrömre.
Sokszor hidratáló krém nélkül használom, bár azért nem javasolnám elsősorban hidratálás céljából. A tubus elég praktikus, viszonylag jól őrzi a hatóanyagokat (zártabb pipetta, nem áttetsző flakon), a pipettával jól adagolható és elég sokáig elegendő mivel a folyadék jól oszlatható de nem túlságosan vizes. Nyomtalanul beszívódik, nincs kellemetlen se erős mesterséges illata.
A végefelé közeledve persze picit trükközni kell, hogy a maradékot is hiánytalanul kinyerjük.
Az egyik legjobb bőrápoló készítmény, amit próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Az egyik legjobb bőrápoló készítmény, amit próbáltam.

Pöti

2015. május 20.

Még csak pár napja használom. Problémát, kiütést nem okozott. Kellemes az állaga, gyorsan beszívódik. Bár ez nem hidratáló szérum, mégis jól teljesíti a hidratálást is, mert esténként csak ezt kenem és egyelőre nem is kér krémet a bőröm utána. Reggel pihe puha, kipihent a bőröm. Döbbenetesen sok benne a szilikon, legalábbis az INCI szerint, de ebből fura mód nem sokat érzek felkenéskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 20.

Krisz78

2015. március 22.

2 db 7ml-es mintám van belőle, most kezdem a másodikat.
Vizes, zselészerű állaga van, nagyon könnyű eloszlatni, könnyen beszívódik és máris mehet rá a krém.
Reggelre kipihentebb az ábrázatom.
Annyit tud, mint a majdnem fele ennyibe kerülő Vichy Lifactiv Serum.
Maradok a Vichynél, jönnek a Glamour-napok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 22.

2 db 7ml-es mintám van belőle, most kezdem a másodikat.
Reggelre kipihentebb az ábrázatom.
Annyit tud, mint a majdnem fele ennyibe kerülő Vichy Lifactiv Serum.
Maradok a Vichynél, jönnek a Glamour-napok :)

scorpionqueen

2015. január 25.

Most fogyasztottam el egy 7 ml-es üvegcsét és azt kell mondanom, nagyon jó. Eleve meglepett, hogy napi kétszeri használat mellett 3 hétig volt elég, nagyon-nagyon kiadós. Az Advanced Night Repairről válottam erre és zongorázni lehetne a különbséget.
Ez ultrakönnyű folyadék, a szilikon ellenére sokkal inkább a víz dominál felvitelkor. Gyorsan, könnyen el lehet oszlatni a bőrön, szinte azonnal be is szívódik, mehet rá a hidratáló közvetlen az arcba maszsírozás után. Semmilyen utórézetet nem hagy maga után. Enyhe feszesítést tapasztaltam ennyi idő alatt, mintha tényleg egy picivel feszesebb lenne a bőröm. Elképzelhető, hogy megveszem teljes kiszerelésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 25.

szusmus

2014. december 26.

Remek termék! Mintát kaptam belőle először, nem is használtam, csak néha-néha, aztán azt vettem észre, hogy rászoktam. Nagyon szép, sima bőrt eredményez és alapozó alá is tökéletes. Az ára miatt akár le is vonhatnék egy csillagot, de nem fogok, mert nagyon jó! A szilikon nem zavar, szerencsére semmi problémát nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 26.

PaperMama

2014. május 5.

Elég tudatos vásárlónak tartom magam, kozmetikumokat kizárólag INCI alapján veszek, a Paula's C. szérumaimmal pedig tökéletesen elégedett vagyok, szóval magamtól biztos nem sok figyelmet szenteltem volna ennek a terméknek...mígnem ajándékcsomag részeként hozzám került egy 7 ml-es minta és így volt szerencsém kipróbálni...nem tudom mitől, hogyan, de: működik!! Fantasztikus szérum,egyszerűen tud valamit. Persze, az összetevőlista se kutya, és a beautypedia értékelése szerint is good, bár számomra eddig igencsak best :) Nekem egyébként eddig eléggé bejöttek a Clinique általam próbált termékei, szóval a bizodalmam megvan irányukban..ezúttal ez a szérum is felkerült a kívánságlistámra :) A minta egyébként jópár használatra elég volt, úgyhogy az alapján megelőlegezem az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Ergothioneine, Aminopropyl Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract, Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Glycerin, Methyl Gluceth-20, Glycine Soja (Soybean) Protein, Acetyl Hexapeptide-8, Sodium Mannose Phosphate, Caprylyl Glycol, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, PEG-8
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Aminopropyl Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Felületi hártya képző anyag.

A CosIng csak annyit mond róla, hogy bőrjavító összetevő. E szerint a tanulmány szerint a pinanediol javítja a mikorkeringést a bőr sejtjeiben.

A pinanediolhoz hasonlóan a camphanediol is a bőr sejtjeinek mikrokeringését serkentő összetevő.

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A micrococcus luteus nevű baktérium által termelt enzimek kivonata, mely állítólag segíti a bőrt megvédeni az UV sugárzás okozta károktól.

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Cukorból származó összetevő, melyet a kozmetikumokban hidratáló anyagként használnak.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cholesterol eo I eu 0 0

A C-vitaminnak egy viszonylag új, stabil formája, melynek a tiszta C-vitaminhoz hasonló tulajdonságai vannak: hatásos antioxidáns, segíti a bőrünk feszességét adó fehérje, a kollagén termelődését és hatásos a pigmentfoltok ellen is. Bőröregedés elleni és pigmentfoltok elleni szérumokban és krémekben találkozhatunk vele a leggyakrabban. További infó itt.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.