Clinique

Ár:   14 990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: grund, Módosítva: 2015. december 9.

Ár:   14 990 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Egy olajmentes krém, mely hidratálja, ragyogóvá teszi a bőrt és láthatóan regenerálja a károsodást. Három különböző formulában kapható a nagyon száraz-száraz, száraz-kevert és kevert/zsíros-zsíros bőrtípusokra.

Clinique Smart Night Moisturizer Dry Combination krém 50 ml
Ár: 8000 Ft+postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: 50 ml, szinte tele, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.
SweetCaroline

2019. november 1.

Jó krém, szépen hidratál, nem ragacsos, reggelre szép a bőröm, de mégis úgy érzem, hogy nem tud többet, mint egy olcsóbb (nem drogériás) éjszakai krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Moncsika73

2019. március 8.

Egyszerűen zseniális krém. Nagyon szépen kisimítja az apróbb ráncokat, mindamellett nagyon szépen hidratalja a bőrömet. Tökéletes éjszakai krém, biztosan maradok nála

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 8.

Momo87

2018. június 26.

Folyamtosan próbálgatom az arckrémeket a drágától az olcsóig mert mindenfèle tapasztalat jött már szembe velem.... Mivel nincs két egyforma bőr sem ezért lehet ami a másiknak jó nekem nem🤷🏻‍♀️ Tág pórusú ,folyamatosan fénylő bőrtársaimat gazdagítom szó se róla Lehet késerletezni😂 ezt a krémet kaptam és én csak szem-száj környékre használom . Szépen feltölti reggelre ráncokat , valahogy a szemkörüli ödémákat is rendbeszedi szóval eddig nálam nyert!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Cseniko

2018. április 1.

Száraz-kombinált bőrre való változatát használtam a hozzá való nappali krémmel, illetve éjszakára a smart szérummal. Nekem egyikük sem vált be, semilyen pozitív hatást nem tapasztaltam, bár problémát sem okozott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

bugeyes

2018. február 20.

Mintám van belőle, éjszakai krémként most őt vetettem be az arcápolási rutinom részeként. A nappali krémmel fogalmam sincs mit fogok kezdeni, az éjszakai párja tényleg sokkal jobb, minden tekintetben. Nagyon könnyen zsírosodik a bőröm, ezzel együtt vízhiányos is, úgyhogy az olajmentes formula külön öröm számomra. Szérumot is használok előtte, eddig viszont pozitív tapasztalataim vannak, reggel tényleg kevésbé meggyötört ábrázattal ébredek, mióta használom. Ezért megelőlegezek neki 4*-ot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

erika81

2018. január 20.

Sokáig nem mertem kipróbálni, mert a krémváltás általában nálam pattanást, allergiás reakciót okoz.
Hiába zsíros a bőröm ősszel kialakult néhány száraz folt rajta, így a szérummal kombinálva mégis elkezdtem használni.
Együtt használva eltömítette a pórusaimat, így felváltva használtam őt a szérummal minden másnap.
Így szépen rendbe tette a bőrömet és meglepetésemre problémát sem okozott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

Így szépen rendbe tette a bőrömet és meglepetésemre problémát sem okozott.

Lorna

2017. október 29.

Egy kis 7 millis verziót kaptam száraz/kombinált bőrre ajándékba a vásárláshoz. Egy Clinique Moisture Surge sprayt vettem, és éppen volt egy olyan akció, hogy hidratálóhoz lehet három kis mintát kapni. Én a sprayt annyira nem mondtam volna tradicionálisan hidratálónak (inkább arctoniknak), de hát nem fogok szemantikán fennakadni, főleg ha ingyen ajándékba kapott cuccról van szó, főleg ha éppen én kapom őket, főleg ha ilyen kis szuper csöppségről van szó, mint ez a kis hidratáló. Nagyon kellemes azonnal nyugtató, feltöltő testesebb, olyan tipikusan arckrém illatú (jó értelemben, enyhe, nem zavaró, kellemes) krém, ami úgy éreztem egész nap védett. Arcomat nem bántotta, nem irritálta.
Még Anyum is megjegyezte, hogy milyen finom, kellemes krém, mert csórt belőle, és - na ezen le is esett az állam - hogy talán neki is kéne egy rutin ilyesmikkel. Anyum a "víz az arclemosóm, hidratálókrémem pedig néhány szelet uborka ha éppen marad egy kicsi miközben főzök"-féle hölgy. Egy Clinique Smart krém, meg egy ügyes Clinique eladóhölgy sikeresen meggyőzte, arról, hogy jó ha az embernek van arcápolási rutinja. Le a kalappal. Tapsvihar.
Szívesen beszerezném újra, bár itt most nincs fent a rendes ára egy teljes kiszerelésnek, és meg se merem nézni mennyi lehet teljes áron, de rajta tartom a szemem és remélem talán lesz még valami összecsomagolt akcióban kis kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

creamchito

2017. szeptember 25.

A smart szérummal használom együtt esténként. Reggelre mindig nagyon puha és feszes arcbőrrel ébredek. Egységes és szép a bőrképem, nagyon hatásosnak találom, így a szérummal együtt működve. Ráadásul nem is a bőrtípusomnak megfelelőt használom, hanem a száraz-kombinált bőrre valót, de egyáltalán nem nehéz, inkább könnyed és jól beszívódó krém. Semmilyen problémát nem okoz az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

luluka92

2017. július 27.

Kellemes, nem zsíros állagú, sűrű éjszakai krém. Könnyen beszívódik, reggelre kisimult, feszes, hidratált érzése van az arcomnak. Egységesíti a tónust, a színt és elsimítja a kis egyenletlenségeket. Szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

samelike

2017. június 28.

A Smart termékcsaláddal az ajándék neszesszerben találkoztam 7-7-7ml termékekről van szó. A korrekt vélemény tekintetében, ezért praktikusnak láttam együtt tesztelni a nappali, éjszaki és a szérum krémet.
Először is a nappali krém... hát öh izé, számomra ez a krém szinte teljesen használhatatlan. Annyira zsírós, pillanatok alatt fényes az arcom tőle, nagyon fullasztó is egyben. Naptejhez hasonló az állaga is... csak itthon használom, ha tudom, hogy sehova nem kell mennem. Nagyon nem jött be.
Éjszaki krém, a nappali krémmel ellentétben ez viszont egy elég jó kis kence. Könnyű, gyorsan felszívódik, hidratál. A moisture surge intense nyomában viszont nem ér fel. Szívesen elkenegettem, de vásárolni nem fogok belőle.
A szérum egész pofás, nagyon bársonyos érzetet hagy maga után, könnyű sminkelni rá. Én a szemkörnyékre használtam specifikusan, így egy kicsit üdébb hatása lett a tekintetemnek. Az ára az ami eltántorít a vásárlástól, azt érzem, hogy hatásában megfelelő, de a borsos ár enyhén szólva sok érte. Nem olyan nagy csodaszer.
Összességében a termékcsaládot jó volt kipróbálni, engem viszont nem győzött meg egyáltalán egyik termék sem. Sajnálom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Antioxidánsok: Ergothioneine, Yeast Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Aminopropyl Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Tamarindus Indica Seed Extract, Glycine Soja (Soybean) Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Algae Extract, Saccharomyces Ferment Filtrate, Acetyl Hexapeptide-8, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycereth-26, Acetyl Glucosamine, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Biotin, Tocopheryl Acetate, Aminopropyl Ascorbyl Phosphate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tamarindusz magjának a kivonata. Hidratáló és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.

Kis ezerjófű kivonat. Az összetevőről elég kevés információ található a neten,  a CosIng besorolás szrint bőrjavító összetevő. A magyar wikipédia szócikk szerint pedig a kis ezerjófű kivonat antioxidánsok forrása (felulic sav, flavonoidok).

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A micrococcus luteus nevű baktérium által termelt enzimek kivonata, mely állítólag segíti a bőrt megvédeni az UV sugárzás okozta károktól.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

A C-vitaminnak egy viszonylag új, stabil formája, melynek a tiszta C-vitaminhoz hasonló tulajdonságai vannak: hatásos antioxidáns, segíti a bőrünk feszességét adó fehérje, a kollagén termelődését és hatásos a pigmentfoltok ellen is. Bőröregedés elleni és pigmentfoltok elleni szérumokban és krémekben találkozhatunk vele a leggyakrabban. További infó itt.