Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: erika81, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Meleg tónusú, természetes színű, selymes állagó pirosító

kismaszat

2019. március 20.

Nagyon régóta megvan
Sweet Blush(36) árnyalat. Sajnos már nem lehet ezt az árnyalatot kapni,de egyszerűen imádom. Természetes,tartós ,kifogastalan termék

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

Nagyon régóta megvan

ErikaErika

2017. július 4.

En is a fig arnyalat boldog tulajdonosa vagyok, ami egy barnas arnyalat. Ez egy fantasztikus arcpirosito! Gyonyoru szin, tartos. Nagyon meg vagyok elegedve. Igazabol en sem vettem volna meg, egy szettben volt a starlight/starbright bezses es barnas arnyalatu szemhejpuderekkel (amit szinten soha nem vettem volna meg :D ), de egy neszeszerben volt kulonfele kremekkel egyutt, amikre mar regen fajt a fogam es nagyon kedvezo aron lehetet hozzajutni az egeszhez. Es milyenek a veletlenek, mind a pirosito, mind a szemhejpuder(ek) pont az en szinem, mintha nekem talaltak volna ki! Meg a lanyom is megdicserte! Kar, hogy nem tudok 10 csillagot adni!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 4.

0808

2016. január 10.

Régebben ezt használtam évekig és nagyon elégedett voltam vele. A pontos színre már nem emlékszem de azt biztos, h mályvás árnyalat volt.
Kellően pigmentált, pont úgy ahogy én szeretem. Jár az 5*.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 10.

Kellően pigmentált, pont úgy ahogy én szeretem. Jár az 5*.

erika81

2015. május 30.

06 fig árnyalatból kaptam egy 1,8 g-os pirosított szettben. Magamtól biztos nem ezt a színt választottam volna, de vásárláshoz kapott ajándék volt.
Ez egy matt picit őszies szín. Már egy húzással is tökéletes pirosítást érhetek el, de nem sok. Barnás szemfestékkel tökéletes.
Szeretem a Clinique pirosítóit. Ez sem okozott csalódást! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 30.

Szeretem a Clinique pirosítóit. Ez sem okozott csalódást! :)

Emolliensek: Caprylic/ Capric/ Myristic/ Stearic Triglyceride, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 7 Lake / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ferric Ferrocyanide, CI 42090, Red 22 Lake / CI 45380, CI 12085, Manganese Violet / CI 77742, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 30 / CI 73360, Red 33 Lake / CI 17200, Red 28 Lake / CI 45410, Red 34 Lake / CI 15880, Ultramarines, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 6 / CI 15850
Tartósítószerek: Chlorphenesin, Potassium Sorbate

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Lilás piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.