Clinique

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: dor1, Módosítva: 2012. november 16.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Zsíros

A faggyútermelést szabályozva egész napra meggátolja a bőr kifényesedését. Emellett izzadságálló, így a smink egész nap hibátlannak tűnik, és kellemes érzetű marad a bőrön. A fedéserőssége a fátyolostól az enyhéig terjed, több rétegben építhető, magában és púderrel rögzítve is viselhető.

Clinique Stay-Matte Oil-Free Makeup Alapozó - 02 ALABASTER árnyalat
Ár: 6000 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Max. 2-szer próbált, Helyszín: Debrecen-Józsa, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel
Florci23

2018. június 27.

Az első olyan alapozóm, ami nem CC vagy BB krém. A Clinique többi bevált zsíros bőrre való terméke miatt vettem meg, és nem bántam meg. Szépen fed, nincsen maszk hatása és érzete sem. Pep startot szoktam alá tenni, és jól működnek együtt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

Tapiocska

2018. június 7.

Nekem az első normális alapozóm. Ivory, éppen hogy nem sötét így nyár elején a bőrömhöz.. nem zsírosít, nem szárít, nincs maszkhatása... Kell alá korrektor ha nagyon problémás egy-két terület, de szerintem klassz. Melegben is tart, nem csomósodik, nem kopik le!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Annavictoria84

2017. november 16.

Az egy csillag is sok lenne neki, annyira borzasztó.
1 éve áll a szekrényemben, az üzletben a csaj felkente, és teljesen más fények voltak.
A színe, az állaga, az utóhatása semelyik nem felel meg a minimum elvásárnak.
Sajnálom, hogy kidobtam a pénzt, szóval szívesen odaadom valakinek, ajándékba, alig használtam.

Csak foglalja a helyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 16.

Az egy csillag is sok lenne neki, annyira borzasztó.
A színe, az állaga, az utóhatása semelyik nem felel meg a minimum elvásárnak.

Csak foglalja a helyet.

AdelM

2017. október 29.

Hatalmas csalódás. Ennyi pénzért, sokkal sokkal többet vár az ember. Rajtam foltos (többféle technikával is megpróbáltam felvinni), tartóssága alig pár óra, mellesleg nem is fed szépen. Semmi jót nem tudok róla elmondani, nagyon sajnálom, pedig a márka más termékeit szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Agooom

2017. október 15.

Sajnos en sokkal tobbet vartam ettol a termektol :( Mondhatni szepen fed, de sajnos egyaltalan nem tartos, sot jelenleg jobban szeretem a Max Factoros Ageless Elixir Miracle alapozomat, pedig kb fele ennyibe kerult. A marka mas termekei nagyon bevalltak, viszont ezt nem hiszem, hogy ujra vasarolnam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

lucckozak

2017. május 25.

Na ennek is eljött az ideje, hogy (nehézkesen, megszakításokkal) kb egy/másfél év alatt elfogyasztottam ezt a terméket. Eléggé zsírosodó bőröm van, ezen sajnos nem sokat tudott segíteni. Tavaly nyáron éppen megfelelt az akkori napbarnított arcomnak, viszont az év többi napján muszáj voltam alapozó fehérítővel halványítani. A második leghalványabbat tudtam csak megvenni, és elég narancssárgásnak mondanám. Ha nem fixálom púderrel, akkor csúszkál egész nap, kukacosodás is előfordul, és sokszor a pórusokba is nagyon beleült. A fedése szerintem közepesnek, senki ne várjon tőle csodát. Én nagyon csalódtam benne, sokáig keresgéltem, hogy mi is lenne a legjobb alapozó an én bőrtípusomra, de ezzel mellélőttem. Próbáltam megszeretni, kísérletezni, de sehogy se vált be nálam. Biztos, hogy nem veszem újra. Egy ilyen márkától én többet vártam volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

AnnaBalazs

2017. április 24.

A nap végéig ugyan nem bírja, de még az én zsíros bőrömön sem lesz fényes.:) Én nagyon szeretem, nekem pattanásokat sem okozott, mindig újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

szekelyeni

2017. március 12.

nagyon jó állagú, tág pórusaimat szépen fedi, viszont nem bírja ki a napot, estére azért fényes tőle az arcom. Ajánlottak hozzá színtelen púdert, de azt még nem vettem hozzá, lehet úgy tovább bírná. Színe nagyon szép, beleolvad a bőröm színébe, nincs maszk hatás. Szemem alá előszeretettel rakom a sötét karikák elfedésére. Mindenkinek ajánlom, aki nem bírja elviselni a nehéz, illatos alapozókat. Ára és mérete miatt vonok csillagot, akciósan viszont újravásárlós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Szoniboni

2016. november 22.

Egyáltalán nem éri meg az árát. Alig vártam, hogy elfogyjon. Nekem nem fed, nem mattít, a láthatatlan jelzőt nem pozitív értelembe véve tudom rá mondani. Azóta küzdök pattanásokkal, amióta ezt az alapozót használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

Krisz003

2016. augusztus 24.

Valóban kevésbé fényesedik az arcom, amikor rajtam van, de a munkanap végét azért nem bírja ki, ha csak ezt kenem fel. De tekintve, hogy nyár van, szemet hunyok felette.Viszont alapozóként nagyon bejön, természetesen vizes sminkszivaccsal viszem fel (minden alapozót vizesen kell felvinni), szépen el lehet dolgozni, vékony rétegben, nem is látszik, hogy alapozó van rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!