Best of Beauty 2019

Clinique

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: lil, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ajakbalzsam enyhe színnel, nyugtató és hidratáló hatással. Azonnal enyhíti a száraz érzést. Antioxidánsokkal nyújt védelmet. Sima és ragyogó ajkakat varázsol.

canaille

2019. május 20.

Nem tudom, hogy kapható-e még (én nem találtam sehol eddig), de ez egy nagyon pöpec termék. Amikor az ajkaim nagyon rossz bőrben vannak, kb 2 nap alatt képes őket rendbe tenni. Szoktam használni lefekvés előtt is, mint egyfajta "pakolás", napközben, sportoláshoz. Jobb mint bármelyik ajakbalzsam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Fashionlover

2016. szeptember 3.

Nagyon szeretem ezt a szájfényt mert minimális a színe (nekem a Raspberry árnyalat van meg) nagyon szépen nem tolakodóan csillog a szájon. Nekem tényleg hidratálja az ajkaimat. Enyhén ragacsos de szerintem én még soha életemben nem találkoztam szájfénnyel ami ne ragadt volna. Valóban tartós így sokáig kibírja egy tubus. Viszont itt is úgy érzem hogy egy szájfényért ennyi pénzt csak jobb napokon adok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Severina

2016. január 2.

Ragacsos, zsíros érzet az ajkakon. Nem sikerült megszeretnem. A színe szép, de ennyi. Nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 2.

kendahajadra

2015. december 26.

Szépen csillognak, adnak egy minimális színt és a hdratáló hatásuk fantasztikus. Picit ragacsos az állaguk, de ennyi elnézhető. Nagyon sokáig kitartanak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

Joaninha

2015. december 9.

A Rasberry és Currant színek gyönyörűek, adnak egy kis színt és fantasztikus csillogást. Nagyon tartósak és éppen emiatt nagyon sokáig kitart egy tubus, ezért szerintem ez a termék is megéri az árát. Nekem kifejezetten tetszik, hogy se illata, se íze ennek a szájfénynek, sőt még csillám sincs benne, ezért még kellemesebb a viselete. Hétköznapokra tökéletes, akár önmagában, rúzs fölé vagy alá is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

Virag45

2015. december 7.

Nem hidratálónak használom, hanem sminknek. Fantasztikus. Szikrázó fény és tartósság. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 7.

tundemaria

2015. december 3.

Egy szetben volt benne, mintegy ajándékként. Kíváncsiságból kezdtem el használni és kellemesen csalódtam. A 02Raspberry szín van meg nekem, aminek minimális, de tényleg minimális a színe. Őszre, télre, hideg időben kellemes viselet, nem ragacsos, kellemesen hidratál. Csak hidratálónak drága, így az ára miatt nem hiszem, hogy állandó vevője leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 3.

hajasbaba

2015. október 1.

Színe nem nagyon van neki, csak a tubusban. Annak ellenére, hogy ragacsos, nagyon kényelmes viselet. Kifejezetten őszre-télre jött velem haza, mert nagyon jól hidratál. Azóta már a kocsiban tartom és öröm kenegetni vele a szám egy-egy piroslámpánál. :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

anastasia

2015. május 16.

Sűrű formulájú, üveges csillogású réteget hagy, kevéssé ül bele a ráncokba. Ragadós. A színe teljesen jelentéktelen, csak a tubusban látszik (09 Currant). A száraz érzetet megszünteti az ajkakon és tartós. Majdnem egy év elteltével megtartja az eredeti minőségét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 16.

marlu

2014. november 22.

Enyhe szín, könnyű viselni, viszont kicsit szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

Enyhe szín, könnyű viselni, viszont kicsit szárít.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!