Clinique

Ár:   10 300-15 900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 és 50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stilusnaplo, Módosítva: 2016. október 13.

Ár:   10 300-15 900 Ft
Kiszerelés:   30 és 50 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Mindennapos védelmet nyújtó hidratáló

Egész napos hidratálás az egészséges vízháztartásért. Antioxidánsokat és UVA/UVB védelmet tartalmaz, mindezt egy könnyű, selymes formulában.

Ár: 4990 , Eladó: farkashajni
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta
Tudi

2019. május 29.

Sokat kísérleteztem már Clinique termékekkel, de ez is, mint a többi borzasztónak bizonyult. Csillogóan zsíros lett tőle a bőröm, annak ellenére, hogy zsíros bőrre való típust vettem! Plusz szerintem ennek hatására elég mély aknék is burjánzanak az arcomon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Nekem nem tetszik az illata. Kombinált bőrre vettem, de mint minden termékük nagyon szárítja a bőrömet. Látványos különbséget én nem tapasztaltam a szárító hatáson kívül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

juditkaa70

2018. január 6.

Egy ismerősömtől vásároltam nagyon barátságos áron. Kiváncsi voltam,de amikor már 1 hete használtam csak azt láttam,hogy nemcsak jól hidratál,de az arcbőrömet is nagyon széppé varázsolja,és a pórusaimat is összehúzta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 6.

qjudit

2017. szeptember 27.

Nekem nagy csalódás. Csípi az arcbőrömet, ami a túlérzékeny bőrömnél meg nem is annyira a krém hibája lehetne, de emellett nagyon fénylik is. Konkrétan mintha egy olajréteg lenne a bőrömön. A fiatalító hatásról nem tudok nyilatkozni, annyit nem teszteltem. Sajnálom, mert más Clinique termékekkel elégedett voltam eddig, de ez nagyon nem válik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Pofike

2017. július 31.

Vekony retegben eleg hamar felszivodik, az illata szamomra kellemetlen. Mintha tomeny kemikaliat kennek magamra. Estere hasznaltam igy a kimondottan fenyes arcom nem latszott emberek kozott :D nem fogom ujravenni. Irritaciot nem okozott ez pozitiv hidratalo hatasa elmegy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Zsuzsi216

2017. június 21.

Pixiboxban jutott hozzám régebben. Végre egy olyan Clinique krém ami jó is az arcomra.
Teljesen jó reggeli hidratálónak, pár perc és mehet rá az alapozó.
Nekem nem érné meg az árát, nem venném meg nagy kiszerelésben ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Teljesen jó reggeli hidratálónak, pár perc és mehet rá az alapozó.
Nekem nem érné meg az árát, nem venném meg nagy kiszerelésben ennyiért.

Black Fairy

2017. június 18.

Értem én, hogy parfümmentes, de miért volt az enyémnek festék szaga? Rejtély...

Egyébként egy nagyon nehéz állagú, fehér krém, a fényvédőért kimondottan hálás vagyok benne, de nem szívódik be elég gyorsan, és használat után úgy nézett ki a fejem, mint egy diszkógömb...Általában nincs fénylően zsíros arcom, szóval kimondottan kellemetlen volt.
Réteget nem hagyott rajtam, viszont a sminkem egyben lecsúszott rajta az arcomról.
Egyébként nem irritál, és hidratál, de túl zsíros ahhoz képest, hogy kombinált zsíros bőrre való...
Nem tömíti el a pórusokat, pattanásokat nem okoz, nem irritál. De akkor se szeretem. (15 ml-es verziós vagyok, szintén pixiből volt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

Értem én, hogy parfümmentes, de miért volt az enyémnek festék szaga? Rejtély...

sacy15

2017. május 11.

Az első hidratáló krémem és ennél elégedettebb nem is lehetnék. Mindig is problémás volt a bőröm,de mióta ezt használom (már 3 hónapja), azóta puha, mint a baba popsi és tényleg csak mensi előtt jelenik meg egy-egy piros folt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

emilianyako

2017. április 20.

Tulajdonságai alapján ennek a krémnek kellett volna az arcom álomkrémének lennie...de nem lett az! Fénylő, zsíros hatást keltett a bőrön, felvitel után és kb egész nap! Sminkelni rá esélytelen, minden lefolyik róla, és semmilyen hatását nem éreztem, pedig rengeteg lehetőséget adtam neki! 15ml-re szenvedek 1 éve, és még mindig tart!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

Babooca

2017. április 15.

Pixivel jutott hozzám és én pl nagyon megszerettem. Azokon a napokon használom, amikor nem sminkelek. A smink sajnos nem barátja, de ettől legalább nem húzódik a bőröm, mint a pep starttól. Engem nem szárít, este alig marad valami az arcomon, amit le kéne mosnom. Jól beszívja a bőröm. Nem venném újra, de szerintem nem annyira rossz krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Antioxidánsok: Arabidopsis Thaliana Extract, Ergothioneine, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract, Sea Whip Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Trehalose, Algae Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Más néven Polycrylene. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint filmképző és bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevőt gyakran használják fotostabilizátorként nem túl nagy stabilitású, fény hatásra lebomló fényvédőt (pl. Avobenzone-t) tartalmazó kozmetikumokban, mivel lassítja a lebomlásukat. A gyártói szerint a Polycrylene filmképző polimerekkel kombinálva növeli a fényvédő összetevők vízállóságát is.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Bőrpuhító (emollient) és sűrítő anyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

A lúdfű kivonata, ami egy Európában és Ázsiában őshonos, kistermetű, virágos növény, melynek igen rövid az élettartama (kb. 6 hét). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun úgy tudja, hogy in-vitro kísérletekkel kimutatták, hogy az összetevő képes fokozni a bőr azon képességét, hogy megvédje magát az UVB károkkal szemben és lehetséges, hogy sejtkommunkáló funkciója is van. A truthinaging információi szerint a bőrt természetes módon liposzómák szállítására ösztönzi, mely azonosítja a bőr DNS károsodását és beindítja a bőr természetes önjavító képességét, valamint erőteljes enzimeket és antioxidándokat is szállít a bőrnek.

Szarukorall kivonat, aminek gyulladáscsökkentő és antibakteriális tulajdonsága van. Segít csökkenteni a bőr vörösségét. Egy 2009-es IFSCC publinkáció szerint klinikai vizsgálatok eredményei azt mutatják, hogy a szarukorall kivonat helyileg alkalmazva a még alacsony koncentrációban is hatásosabb a bőr gyulladásánaka a kezelésében, mint a bisabolol.

Lásd Tripeptide-32

A micrococcus luteus nevű baktérium által termelt enzimek kivonata, mely állítólag segíti a bőrt megvédeni az UV sugárzás okozta károktól.

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.

Zsírsavak keveréke, melyet emulgeálószerként, bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó anyagként használnak.

Squalane eo 1 0