Clinique

Ár:   8100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2014. október 3.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Könnyű, színes korrekciós sminkalap

• Áttetsző, olajmentes formula, mely egyenletesen felvihető
  • Előkészíti az arcot a smink felvitelre és viseletre
  • Biztosítja a színkorrekciót egy sor olyan arcbőr hibára, mint a fénytelenség, a bőrpír és az elszíneződések
  • Tartós smink eredményeket ad valódi tartós színnel
  • Szatén sima, természetes és hibátlan végeredményt ad

4 árnyalatban kapható:

• Universal (más az INCI-je)
  • Carol: elszíneződések korrigálása
  • Pink: fakó bőrszín korrigálása
  • Yellow: kipirosodás korrigálása

Clinique Superprimer Face Primers, yellow
Ár: 3500+p , Eladó: Mufurcka
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után foxi vagy p maradó
DodoSztmkls

2019. február 23.

A yellow Version van meg! Szeretem, hasznos nagyon, pirossag nincs, az alapozó gyönyörűen terül és tart. Sajnálom h nem gyártják már, en kettőt vettem belole a legutolsó alkalommal, igy meg nincs pánik! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 23.

Boriskajuliska

2018. március 21.

Ugyan úgy jártam ezzel is (barackos árnyalatú) mint a Benefit hasonló termékével. Sehogy sem működött csak "kukacosodott, kukacosodott". Miután a Benefittel megvilágosodtam, ezzel is megpróbáltam hogy a nem teljesen felszívódott hidratáló gélre kentem és működött. Nem hiszem hogy újra veszem, de ez legalább könnyebben beszerezhető amerikai társával szemben, ha valaki ilyesmit szeretne, a végeredmény nagyon hasonló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 21.

ufobaby

2018. február 19.

Én a redness változatát használom. Nagyon jól elfedi a rozacea-t, jól elrejti a tág pórusokat is. Selymes puha lesz az arcbőr, amire bátran tehetem az alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

petruszanna

2017. március 22.

Először egy sminktanfolyamon próbálták ki rajtam és nagyon megtetszett, tehát beszereztem. Nagyon zsíros a bőröm, de ez a termék annyira szárít, hogy amióta használom folyamatosan szét van száradva a bőröm. Próbáltam úgyis, hogy kenek alá hidratálót,de sajnos nem jó. Így marad alkalmi kellék, mivel a minden napos használatot nem bírja még az én zsíros bőröm sem. Amugy szuper tartóssá teszi a sminket. Kár, hogy húzódik a bőröm tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

CKNYL

2017. március 10.

Szeretem a Clinique termékeit, ezt az itteni véleményekre is figyelemmel vettem meg (a sárgát), de nekem sajnos nem vált be. A vörösségen nem segít különösebben, viszont tényleg nagyon szilikonos és száraz érzetű. Hiába lesz selymes tőle a bőröm és tartja meg jól az alapozót, egyszerűen úgy érzem egy "maszkban fuldoklom" tőle, így egyelőre a fiókba kerül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 10.

izabellamelinda

2016. december 23.

Nekem nagyon bevált. Prímerekben nincs sok összehasonlítási alapom, viszont ez nagyon JÓ! A barackszínű van meg, ugyan felvitel után nem kell nagy korrekcióra számítani, viszont nagyon egyenletessé, finommá, puhává varaázsolja a bőrt, és mintha aza alapozó is tartosabb lenne mikor ezt használom előtte:) Régen nagyon zsírosodott a homlokom, a smin viselése után, most már kevésbé vagy nagyon ritkán.

Bátran ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 23.

Bátran ajánlom :)

Pöti

2016. július 13.

Nekem a lila van meg, ezt valamiért már nem lehet venni. Elvileg fakó bőrre szánták.. Na az enyém elég fakó.. :D Ez a primer hozza, amit ígér. Igazi szilikonbomba, az a fajta primer, ami tényleg tökéletes bőrképet ad, miután felkentük. Nagyon száraz, szóval kell alá hidratálás, viszont tökéletesen megtartja a rátett alapozót. Az ilyen szilikonos, száraz érzető primerekből nekem amúgy a thefaceshop Velvet primere a kedvencem, ugyanilyen jó hatása van, mint ennek a Clinique-nek. Nem bántam meg, hogy ezt választottam, mondjuk a bőröm fakóságán nem segít, de azon semmi se, szóval ezért én pontot nem vonok le. Sajnálom, hogy már nem kapható, de van ebből universal változatom is, szerintem az is ugyanilyen jól fog működni.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

dobolank

2016. március 6.

Az univerzális van meg.
Előtte pupa primert használtam, nem érzékelek hozzá képest semmi változást, ami a smink élettartamának a meghosszabbítását illeti - egy ideig gondolkodtam, ne vonjak-e le ezért 1 pontot, de inkább a pupát kell ezért dícsérni valószínűleg.
Mégis jobban szeretem, mert a fenti inci alapján ugyan nem tudom, miért, de ennek alig kell aláhidratálom - elég csak a kiritkus területeket, mert hidratálókrémként viselkedik. Nyáron biztosan önmagában is elég lesz a fényvédős alapozószerűségek alá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 6.

Az univerzális van meg.

laraworld

2015. április 21.

Két csillagot elveszek.
A száraz területeket sajnos kiemeli, így kellemetlen meglepetéseket tud okozni.
Illetve ennél jóval jobb primereket találtam azóta, össze se vethető a teljesítménye pl. a Chanel illuminating base termékével.

Persze el fogom használni, szerencsére élnek még köztünk klasszikus hímek, akiknek a szilikon (krém szinten) nem mond semmit és el vannak bűvölve a szeretett hölgy bőrének selymességétől :D Szóval kb. kéthetente egyszer estékre jó lesz, arcradírozási rituáléval zárva a napot. Mert ez tuti pórus tömítő.

2014. október 18. :
A sárga verziót szereztem be, nagyon kevés pirosságot is csak kisebb mértékben korrigál. Számomra ez is megfelelő teljesítmény, de sokaknak sovány eredmény lehet.
A szilikon miatt inkább max hetente 3x vetem be.

Amiért örömmel használom:

- az oxidálódást lassítja, az alapzó, BB krém színe nem sötétedik be, így a világosabb bőrűeknél nagyon szép porcelánbőr hatást lehet valóban elérni

- a szilikon látszólag instant feltölti a kezdődő/ már kisebb mértékben elmélyült ráncokat, gyakorlatilag mintha leradíroznám a vonalakat, ahogy felviszem. Ez a szarkalábak esetében sajnos nagyon átmeneti hatás, mert az első komolyabb mosolygásnál, nevetésnél visszaköszönnek a ráncocskák. A homloknál, száj környékén hosszabb eltűntető hatás érhető el

- selymes, egységes alapot ad, szupergyorsan beszívódik a bőrbe, foltmentesen lehet rá alapozni

- nagyon kevés is elég belőle, így viszonylag hosszan elég

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

Két csillagot elveszek.
A száraz területeket sajnos kiemeli, így kellemetlen meglepetéseket tud okozni.

2014. október 18. :
A szilikon miatt inkább max hetente 3x vetem be.

Amiért örömmel használom:

- nagyon kevés is elég belőle, így viszonylag hosszan elég

Gogo89

2015. január 7.

Véleményezem hát én is, jól jöhet még a meggyőzés valakinek glamour napok előtt. Úgy indultam neki hogy az univerzálisat vagy a pinket fogom választani de a kézfejemen kipróbálva őket a carol barack színű volt a legmeggyőzőbb, szépen egységesített. Az arcomon igazán nem látszik meg felkenés után a színkorrekció nem kell CC hatást várni szerintem egyik verzióval se lehet mellé nyúlni. Egy nagyon selymes alapot biztosít. Nincs összehasonlítási alapom más primerekkel mivel nagyon érzékeny a bőröm nem kísérleteztem drogériás márkákkal az illatanyagok miatt. Ami nagy szó hogy ezzel még a borzasztó vichy alapozóm is szép! Egyenletes nem lesz foltos sehol, nem oxidálódik sötétre. Nekem külön jól jön mivel púdert az alapozó fixálása miatt használtam de ez ugye elveszi egy szép bőrfényű alapozó hatását de ezzel nem kell a púder ez tartóssá teszi az alapozót. Nem olcsó az tény de kevés kell belőle és a hatás bőven megéri az árát.

Update: most kezd kifogyni tehát jelentem 10 hónapig elég volt, ez azt hiszem nem rossz teljesítmény. Még mindig elégedett vagyok vele és újra fogom venni de most az univerzálisat mivel az beautypedián best minősítést kapott így kiváncsi vagyok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.