Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2012. március 14.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Védi a természetes kollagén termelést és megtartja a már meglévő kollagént. Javítja a vonalak és a ráncok megjelenését. Lelassítja a nyilvánvaló öregedés jeleit az éjszaka folyamán. Antioxidán japán keserűfű, eperfa gyökér kivonatot, E és C vitamint tartalmaz Küzd a mindennapos környezeti irritációk ellen. Sirtuin technológiával kifejlesztett fokozva a természetben előforduló ifjúságmegőrző fehérjéket. Meghosszabbítja a bőrsejtek funkcióit és élettartamát. Allergia tesztelt, illatanyag mentes, bőrgyógyász által tesztelt, nem pattanásképző.

Kiszerelés: 50 ml

Water / Aqua Pentaerythrityl Tetrastearate Butylene Glycol h 1 0Hexyldecyl Stearate eo Glycerin h 0 0Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Glyceryl Stearate eo I euPEG-100 Stearate ti 0 0Hydrogenated Lecithin eu Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Behenyl Alcohol eo I al Dimethicone eo I szil 1 0Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract gy Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract eo Betula Alba (White Birch) Bark/Leaf Extract Polygonum Cuspidatum Root Extract a Saccharomyces Lysate Extract h I gy Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract aRosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract Aspalathus Linearis (Rooibos) Leaf Extract Cetyl Ricinoleate eo Inonotus Obliquus Extract Coffea Robusta Seed Extract Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Camellia Sinensis (Yellow Tea) Leaf ExtractMorus Bombycis (Kuwa) Root Extract Padina Pavonica Thallus Extract Hydrolyzed Rice Extract Cetearyl Glucoside ti I eu Sorbitol h 1 1Petrolatum eo Astrocaryum Murumuru Seed Butter Creatine Artemia Extract Sucrose h Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Trehalose h Betaine h Myristyl Myristate eo 5 2Acrylamide / Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer Algae Extract eo I h Sodium RNA Cholesterol eo I eu 0 0Coleus Barbatus Extract Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Isohexadecane eo Linoleic Acid eo Linolenic Acid eo Caffeine Squalane eo 1 0Propylene Glycol Dicaprate eo Arginine Isonicotinamide Dipalmitoyl Hydroxyproline Tocopheryl Acetate a I v 0 0Phytosphingosine Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Polysorbate-80 ti I eu 0 0Sodium Hyaluronate h 0 0Guanidine HCL Ethylhexyl Stearate eo Yeast Extract a Aminopropyl Ascorbyl Phosphate a I v Sodium Sulfite ta Sodium Metabisulfite a I ta Lecithin eo I eu Adenosine Phosphate Tromethamine Decarboxy Carnosine HCL Glycine Soja (Soybean) Protein eo I h Cellulose Glycine Caprylyl Glycol eo I h Hydroxyproline ti Proline Micrococcus Lysate Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Soy Protein Acrylates Copolymer Disodium NADH eo Ascorbyl Tocopheryl Maleate a I eo Simethicone eo 1 0Potassium Sulfate Carbomer Nordihydroguaiaretic Acid a Hexylene Glycol ti I eu 1 1Xanthan Gum ti I eu Sodium DNA Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Potassium Sorbate ta

pilot

2016. április 26.

Szép telt volt tőle a bőröm, de nem tudta felszívni teljesen, kipattogtam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 26.

Szép telt volt tőle a bőröm, de nem tudta felszívni teljesen, kipattogtam tőle.

Tiffany

2014. április 25.

Két tégellyel használtam el, és nagyon szeretem. A változatosság kedvéért cseréltem le másra, de ha ez elfogy, újra ilyet fogok venni. Tulajdonképpen teljesen elégedett vagyok ezzel a krémmel, jobbat még nem találtam. Szépen hidratál, nem zsírosít, nem okoz pattanásokat, mitesszereket. HIBÁTLAN :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 25.

Pöti

2013. május 24.

Nagyon szerettem... Egy 50 ml-es tégelyt használtam el belőle. Sűrű, nehéz krém, de elég hamar beszívódik, reggelre nagyon kipihent tőle a bőröm. Ha még egy kis Estée Lauder ANR-t is kenek alá, akkor meg aztán végképp... :) Az ára miatt nem veszem újra, ki szeretném éjszakára próbálni a Super rescue-t, mert azt nagyon sokan dícsérik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 24.

Pumiliba

2013. április 21.

Egy hete kezdtem el használni, miután a Turnaround elfogyott. Eddig abszolút elégedett vagyok, mit minden áltam próbált Clinique krémmel. Nincs pattanás, a bőröm puha. :) Remélem, nem túl erős krém az életkoromhoz... (32) A boltban azt tanácsolták, hogy egyelőre csak kúra szerűen használjam, hogy ne szokjon hozzá a bőröm, mert inkább a negyvenes hölgyek kréme ez. Nem tudom... Vélemény? Saját tapasztalat valakinek? Azt tervezem, hogy elhasználom ezt az 50 ml-t, aztán visszatérek a Turnaround-hoz. Csak azért nem öt csillag, mert a csodaszer azért túlzás. Hangsúlyozom, hogy teljesen elégedett vagyok vele, de az öt csillag azért még nem ez. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 21.

nevada27

2013. január 19.

Könnyű krém, gyorsan beszívódik, finom puha lesz tőle a bőröm. Kb. 1,5 hónapja használom, de látványos ránctalanító hatást még nem tapasztalok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 19.

andrea.horvath79

2012. március 19.

Egy 7 ml-s próbát kaptam belőle. Szuper krém, az eddig általam próbált legjobb a Cliniquetől. A bőr az éjszaka folyamán újjászületik. Megvettem volna eredetiben is, de mivel még a megjelenése előtt teszteltem, nem volt még nálunk a Douglasban kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 19.

Antioxidánsok: Polygonum Cuspidatum Root Extract, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Yeast Extract, Aminopropyl Ascorbyl Phosphate, Sodium Metabisulfite, Ascorbyl Tocopheryl Maleate, Nordihydroguaiaretic Acid
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract, Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Saccharomyces Lysate Extract, Sorbitol, Sucrose, Trehalose, Betaine, Algae Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Sodium Hyaluronate, Glycine Soja (Soybean) Protein, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Aminopropyl Ascorbyl Phosphate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: Hexyldecyl Stearate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Dimethicone, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Cetyl Ricinoleate, Petrolatum, Ethylhexyl Palmitate, Myristyl Myristate, Algae Extract, Cholesterol, Isohexadecane, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Squalane, Propylene Glycol Dicaprate, Ethylhexyl Stearate, Lecithin, Glycine Soja (Soybean) Protein, Caprylyl Glycol, Disodium NADH, Ascorbyl Tocopheryl Maleate, Simethicone
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Hydrogenated Lecithin, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Cholesterol, Polysorbate-80, Lecithin, Hexylene Glycol, Xanthan Gum
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Cetearyl Glucoside, Polysorbate-80, Hydroxyproline, Hexylene Glycol, Xanthan Gum
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Tartósítószerek: Sodium Sulfite, Sodium Metabisulfite, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Az Atlanti-Óceánban és a Földközi-Tengerben élő barnamoszat féle kivonata.  Általában az algakivonatok sűrítőszerek, vízmegkötő anyagok vagy antioxidánsok, ez a konkrét barnamosztat kivonat viszont állítólag védi a bőrt a környezeti szennyeződésektől és javítja a bőr ellenállóképességét.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Sorbitol h 1 1

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Nátrium ribonukleinsav. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segíti a bőr megújulási folyamatait.

Cholesterol eo I eu 0 0

Squalane eo 1 0

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A C-vitaminnak egy viszonylag új, stabil formája, melynek a tiszta C-vitaminhoz hasonló tulajdonságai vannak: hatásos antioxidáns, segíti a bőrünk feszességét adó fehérje, a kollagén termelődését és hatásos a pigmentfoltok ellen is. Bőröregedés elleni és pigmentfoltok elleni szérumokban és krémekben találkozhatunk vele a leggyakrabban. További infó itt.

Nukleotid (DNS, RNS lánc szerkezeti egysége), mely fontos szerepet játszik a sejtek energiaellátásában. Három formája létezik: tri-, di- és monofoszfát. Paula Begoun szerint bár az adenosine foszfátnak a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos kutatások még gyerekcipőben járnak, már most is ígéretes sejt kommunikáló(bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató) és gyulladáscsökkentő összetevőnek látszik.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

A CosIng besorolás szerint haj- és bőrjavító anyag. Paula Begoun szerint az összetevő sejtkommunikáló anyag (a sejteket helyes, egészséges működésre bíztató anyag), valamint a carnosine-nak gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonsága is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő és oldószer. Paula Begoun szerint az összetevő vízmegkötő hatása hasonló a kollagénéhez és valószínű, hogy a sebgyógyulást is elősegíti, bár ez az állítás még nem teljes mértékben megalapozott.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A micrococcus luteus nevű baktérium által termelt enzimek kivonata, mely állítólag segíti a bőrt megvédeni az UV sugárzás okozta károktól.

Nem igazán található információ a neten az összetevőről, de a CosIng besorolása szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló anyag.

Teljes nevén beta-Nicotinamide adenine dinucleotide disodium salt, mely egy vízben oldódó bőrpuhító (emollient), és bőrjavító anyag a CosIng besorolása szerint.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!