Coastal Scents

Ár:   $19.95   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szmajlie, Módosítva: 2011. május 5.

Ár:   $19.95

A Coastal Scents legújabb 88-as szemhéjpúderpalettája a szívárvány színeivel festi be szemeket. Gyönyörű árnyalatai használhatók szárazon, illetve nedvesen is a jobb színhatás elérésének érdekében.

Edaru

2012. május 1.

Igaz ez konkrétan nincs meg nekem, de a barátnőmnek igen és az övét kipróbáltam. Nagyon-nagyon jó! Nem tudom megfogalmazni, hogy mi a különbség az Original és e között, de talán több benne a narancsos árnyalat és olyan erősebb, vibrálóbb az egész paletta. Nem csillogóak, hanem mattok főként. Extrém sminkeket is lehet vele készíteni és nedvesen is jól használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 1.

MelC

2011. szeptember 22.

Ez a legjobb száraz-nedves palettám, imádom. Nagyon jól pigmentáltak a színek és tartósak. Iszonyúan megéri az árát és az életben nem fogom elhasználni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 22.

Sminkes

2011. augusztus 18.

Én nedvesen is használom a színeit és nekem nagyon megfelel az erőssége. Iszonyú sokáig elég, mert 88 szín van benne és nem használom mindegyik színt minden nap. Nekem sokkal jobban bejön, mint a 88 Original. Sokkal jobb színösszeállítás szerintem. De az Original is szuper. Nagyon jól megtapadnak benne a csillámok is és építhetőek a színek. Én arcpírnek is használom. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 18.

cressida

2011. május 14.

Nem vagyok annyira elégedett vele, mint a márka többi palettájával. Több szín nem igazán vibráló, éles.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 14.

szmajlie

2011. április 30.

Imádom a színeit, nagyon szépen pigmentáltak a púderek. Bár a többi CS palettához hasonlóan egy-egy színből nincs benne valami sok, arra tökéletes, hogy kipróbáljuk, a vadabb árnyalatokat is. A kedvenchez hasonlót pedig bármikor beszerezhetünk mono szemhéjpúerként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. április 30.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Magnesium Stearate, Lanolin

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Piros színezék.