Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Pöti, az összetevőket feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2015. február 28.

Pöti

2014. március 26.

Csodás natúr paletta, fényes földszínekkel. A mágneses paletta nagyon ötletes, én vettem hozzá 4-es tartót, abba pakolgatom át az éppen használt potokat. Lehetne kicsit pigmentáltabb, alappal tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 26.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.