Coastal Scents

Ár:   $3   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: koalace, az összetevőket feltöltötte: Dea, Módosítva: 2016. július 7.

Ár:   $3
Kiszerelés:   1,5 g

Mica Talc 1 0Titanium Dioxide f 0 0Kaolin 0 0Phenyl Trimethicone szil Magnesium Stearate sz I h 1 0Dimethicone eo I szil 1 0Methylparaben ta I par 0 0Propylparaben ta I par 0 0

Staci

2019. október 1.

OKOS SPÓROLÁS! Nemrégiben vettem néhányat a makeplaza webshopban: akciósan 690 Ft! Verhetetlen szemhéjpúderek ár/érték arányban: pigmentáltak, satírozhatóak, építhetőek. Néhány közülük tisztára MAC dupe. Kedvenceim: Cocoa Diamond (nagyon hasonlít a már nem kapható Smoke and Diamondsra), Cherry Chocolate (MAC Twinks), Incognito (MAC Carbon). Tartósságuk sem rossz, főleg primerrel, vagy ha már a dupe-oknál tartunk, akkor aládolgozok MAC Paint Pot helyett a jóval olcsóbb HM Colour Essence hasonmással, és a töredékért ugyanott tartok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 1.

cherry19

2018. december 15.

Legutóbbi 0.98$-os akcióban rendeltem 12 színt belőle.
Egyelőre teljesen pozitív véleményen vagyok róluk.

UPDATE 1: Vagy a Violetta vagy a Maroon Berry csúfondárosan megfogta olyen igazi hot pinkre a szemhéjam a primer-púder-alapszín alap ellenére..ettől függetlenül gyönyörű színek, csak tudjatok róla, ilyen lehet :D

UPDATE 2: azóta beszereztem még néhányat..persze, hogy tettem, nem bírok magammal..
Oatmeal Tan: kellett néhány barna a custom palettámba, ez egy jókis sárgásbarna transition, minőségébe nem tudok belekötni
Coconut Husk: ebből véletlen kettőt rendeltem, de nem bánom, mert annyit használom 1 év alatt majdnem leértem az aljára, jól satírozható, közepesen pigmentált és tartós
Barista: a harmadik barna, amit a palimba vettem, jókis külső V árnyaló, univerzális meleg barna, hibátlan minőség
Vibrant Lime Green: ez egy hete se, hogy hozzámért már mélységesen szerelmes vagyok belé, egy kiváló sárgás limezöld, jól satírozható, pigmentált, szuper
Lavender Lace: abban a hitben vettem, hogy ez majd egy király pasztellila lesz, hát, annál sötétebb, de egyébként szép és jó minőségű shimmer, egy glitter topperrel és narancs mélyítővonallal kifejezetten szeretem
Prehistoric Green: Angelica Nyqvist ajánlására vettem meg és egyáltalán nem csalódtam, szintén egy hibátlan zöld szerintem
Sea Lily: nyáron, alsó pillasoron elsatírozva nagyon szeretem egy sellős-naplementés lilás felső szemhéjjal párosítva, nem túl fehér, pigmentált, satírozható
Electric Blue: ezzel még nem kísérleteztem eleget, de közepesen pigmentáltnak tűnik egyelőre, satírozás kicsit neccesebb, egy élénk középkék
Sail Away: Electric Bluenál kicsit sötétebb, hamvasabb, olyan "tengerkék" matt, de ez szerintem gyenge, nincs sok színe és foltos is:/ kár érte, mert a szín gyönyörű

..azt hiszem ennyim van most:D

Ezeket rendeltem (és próbálgatom most, ahogy kialakul a véleményem updatelgetek):
Fresh Chive: ez a zöld nagyszerű! mostanában kezdem megszeretni a színt és nagyon örülök, hogy olcsón jó minőségű festéket találtam:)
Pinehurst: szintén egy szuper pigmentált, jól satírozható zöld, ez olyan fenyőzöld szerintem, teljesen korrekt minőség
Cherry Moss: duokróm álom! Téglás vörös-középzöld flip, ah, szerelem, állaga is kellemesen "krémes".
Niagara: duokróm kékeszöld-arany flip, állaga szintén, mint Cherry Mossnak, alig várom, hogy többet használjam*-*
Maroon Berry: melegebb sötétlila, swatch gyenge, de szemen jól teljesít, könnyen építhető és satírozható, relatíve tartós, 4,5*
Violetta: hűvösebb sötétlila, kb. ugyanúgy teljesít, mint a Maroon Berry, szeretem, állagában krémesebb, d e ezt nem szerettem meg annyira, mert elég foltos:/
Vibrant Plum: swatch nagyon gyenge, szemen még nem próbáltam. ColourPop 143-hez hasonló, csak kevésbé száraz és sötétebb...de a 143 jobb minőség sokhavi próbálás alapján.
Perfect Plum: hűvös, metálos középlila, kicsit szárazabb, mint a duokrómok, ezért vizes ecsettel jobb felvinni, relatíve jól tart, szép szín. 4*
Timeless Taupe: nagyon kellemes, puha állagú, könnyen satírozható, jókis transition árnyalat 5* (de sose használom..)
Chocolate Berry: ABH Antique Bronze hűvösebb testvére, állaga szuper, könnyen felvihető, szép smokey-t lehet vele csinálni:)
Paprika: eredetileg a Bright Tangerine-t rendeltem volna, de állítólag elfogyott nekik, ezt választottam helyette (mellékesen Customer Service 500*, nagyon gyorsan válaszoltak), melegebb, hangyányit sötétebb verziója a ColourPop Dreamboat-nak, tartós, könnyen satírozható 5*
Vibrant Red: nem egy one-swipe-full-pigment darab, de szépen lehet építeni vagy csak enyhe pirosas tónust adni a looknak vele. 4,5*, mert kicsit száraz, de cserébe nem porol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 15.

Legutóbbi 0.98$-os akcióban rendeltem 12 színt belőle.
Egyelőre teljesen pozitív véleményen vagyok róluk.

..azt hiszem ennyim van most:D

noriri

2018. szeptember 14.

Rendeltem belőle néhányat az ötven százalékos akció keretében. Az akcióra nem kell sokat várni rá, én egy hónapig vártam. Csatlakozom az előttem szólóhoz, tényleg nagyon sokba kerül a szállítás, de legalább gyorsan kiírja, hogy mennyi pontosan, mikor az ember a kosárba teszi. A színek nagy része elég szépen pigmentált, csak nagyon porzik. Azt vettem észre, hogy élőben minden szín kicsit melegebbnek tűnik. Amiket eddig próbáltam a rendeltek közül:
Peach Fuzz: szép highlighter szín, olyan mint egy rózsaszín tónusú bőr szín.
Bermuda Sand: vannak benne csillámok, de csak néhány darab. Ez nem látszik felvive. Hamvas szőkeknek szemöldökre megfelelő lehet.
Mauve: meleg barnás, rózsaszínes szín. Jól pigmentált, de nagyon porzik. Nem olyan, amire a neve alapján gondolnánk.
Light pink: nagyon szép szatén rózsaszín, jól fed. Ez a legszebb visszafogott rózsaszín árnyalatom jelenleg.
Pale nude: ez az árnyalat nagyon hasonlított egy colourpop monora (lucky you), így azon túladtam.
Ezen kívül, ami nálam van még: fine wine, nectar, brigth yellow, violetta, timeless taupe. Ezek közül egyik sem volt rossz első használatra, de nem próbálkoztam még velük sokat.
Up.: a két legrosszabb árnyalat a bermuda sand és a timeless taupe. A timeless taupe egy hideg tónusú szürkés barna szín, a bermuda sanddal együtt elég rosszul pigmentált, erősen kell építeni. Talán ez nem annyira rossz a sötétebb színeknél, de azért én nem örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Peach Fuzz: szép highlighter szín, olyan mint egy rózsaszín tónusú bőr szín.

KFlower

2018. július 12.

Van vagy egy palettányi belőlük. Alapvetően jók, a legtöbb bőven megéri az árát, főleg ha 1 dolcsis akció keretei közt veszed meg. Nagyon szeretem őket, de van 1-2 szín amit nem javasolnék, ezek egyáltalán nem pigmentáltak: Rainstorm, Light Plum és a Peach Copper. Az Orange Crush és az Olivewood okék, de nem vagyok tőlük elájulva. A többi egyszerűen nagyon jó, ezeket merem ajánlani, magasan 5*-osak: Elvengold, Fools Gold, Octoberfest, Green Steel, Limeade, Tangerine Dream, Bronze Peach, Fine Wine, Cherry Moss, Pinehurst, Chocolatier, Deep Grape, Indigo (hol kapsz manapság egy extrém pigmentált gyönyörű igazi indigokéket? Főleg ennyiért?), Light Blue és Lakeshore.
A Limeade, Lakeshore és a Cherry Moss duochrome-osak, de ez nincsen feltüntetve a weboldalon! Ez meglepi :D
Mivel hatalmas a kínálat, és több hasonló szín is van, előbb nézzetek utána, hogy mit érdemes megvenni, mert van 1-2, ami nem teljesít olyan jól, mint a többi. Azt még hozzátenném, hogy amikor legutóbb rendeltem, a szállítás többe került, mint a cuccaim, 15 dolcsiért hoztak ki 12 Hot Potot, ami szerintem rablás, főleg, hogy elvileg súly alapján kalkulálják a szállítási költséget.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0