Coastal Scents

Ár:   8790 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lisien, Módosítva: 2014. július 28.

Natural színösszeállítású 20 árnyalatú paletta minden alkalomra.

A Revealed 2 natúr színű, de finish-ét tekintve fényes, fémes, csillogó színeket tartalmazó paletta.

kato17

2017. november 12.

Az a helyzet, hogy - annak ellenére, hogy eladnám a saját revealed 2 palettámat - abszolút meg vagyok elégedve vele. Persze azért nem UD minőség, így a színei alapján igen, de a minősége alapján nem tökéletes Naked3 dupe, de igaz, ami igaz, mesések a színei, minden egyes árnyalat jól pigmentált, jól satírozható, szemhéjalappal tartós is, szóval nagyon szép, egész nap tartós sminkeket lehet vele készíteni. Aki sajnálja a pénzt a Naked3-ra vagy nem engedheti meg magának, az nyugodt szívvel vegye meg ezt a palettát, nem fog csalódni! Jómagam a Naked3 mellett tettem le a voksomat, de csak mert ahhoz szentimentális érzelmek, gondolatok is kapcsolódnak (a férjemtől kaptam egyszer Karácsonyra).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Sukopimi

2015. december 18.

Imádom. Pont. Ja, és ebben a palettában van a világ legszebb árnyalata szemöldökcsontra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 18.

noemi90

2015. január 16.

Egyből megtetszettek a színek, amikor rábukkantam a neten :) Gyönyörű rózsaszínes-vöröses-aranyos árnyalatú paletta. Ahogy belenyúltam, ledöbbentem. Még sosem volt ennyire pigmentált, krémes és selymes színekkel rendelkező szemhéjfestékem. Barna és főleg zöld szeműeknek abszolút nyerő :) A húsz színből, ahogy számoltam 6 matt, elég jó arány. Persze van egy két szín ami porol, de ár-érték arányban elégedett vagyok, nem bántam meg, hogy megvettem. Fele a Naked-nek, és kétszer annyi színt kapunk. Kimatekozva negyed annyiba kerül :) Csodálom, hogy még nincsenek tele a blogok ezzel a palettával!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 16.

pink sunrise

2014. december 25.

Mindig kívántam a Naked palettákat,de valahogy mindig sajnálom kiadni értük a sok lóvét, (főleg hogy annyira nem is rajongok a nagyon metálos-fényes hatású színekért,csak néha kap el a dili ès akkor egy ideig rákattanok,de hamar elmúlik :) A Naked basics palettára viszont nem sajnáltam a pénzt,mivel tudtam hogy azt szeretni fogom teljes egészében,és azokat az árnyalatokat tartalmazza amiket bármikor szívesen használok.
Ez a Revealed 2paletta ajándék volt,majd megrendeltem a "sima"revealed palettát is,és nagyon nem bàntam meg! Nagyon pigmentált,alig kell hozzáérni az ecsettel.Jól lehet összemosni is a színeket,a matt színek is 5csillagos teljesítményre képesek. Ebben megvan minden Naked3 árnyalatnak a megfelelője,és ezen felűl néhány teljesen egyedi,jó minőségű árnyalat,ami sokoldalúvá teszi ezt a palettát a Naked 3-al szemben.(pl.felső sor 1 és 7színek:világos krémes arany ,és csillámosabb,rezesebb arany árnyalat,jól kiegészítik a sok rózsás,lilás színt +második sor 3,7,8 matt színek,a 8-as egy szép barna,ami akár szemöldökre is jó lehet).Minőségben sem marad el,sok összehasonlító youtube videót néztem ,ott is mondták hogy nem igazán éreznek különbséget,ami ebben porol,az ugyanúgy a Naked palettában is,ami meg abban jó,az ebben is remekel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 25.

Blanky

2014. szeptember 12.

Egyszerűen csodaszép ez a paletta, kb 1 hete van meg és imádom. Nagyon szépen pigmentált színei vannak, és aki a Naked 3-ra vágyna, annak teljes szívvel ajánlom. :)
Én nem bánom, hogy beszereztem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

Én nem bánom, hogy beszereztem :)

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Magnesium Stearate, Lanolin

Squalane eo 1 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.