Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 1.

LexiSmink

2012. június 10.

Nekem nagyon bevált, bár nincs komolyabb bőrproblémám. Én alapozó alá használom és rá teszem a festéket közvetlenül. Nekem úgy már sok volt, hogy még a primerre alapozót is felteszek. Nagyon szépen a helyén maradt 12 órán át, de utána nem tudom, mert lemostam. Szerintem tovább fennmaradt volna. Egyáltalán nem gyűlt össze a festék, csak talán úgy 8-10 óra után kellett egy leheletnyit utóigazítanom az ujjammal. Szerintem nagyon megéri, mivel már használtam más terméket és ez szerepelt idáig a legjobban nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

natasha

2012. június 6.

Alapozót mindenképp használnom kell ez alá mert különben összegyűlik. Egyébként szépen tartja magát még 10órán keresztül is, igaz veszít az intenzitásából de a helyén marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Triethylhexanoin, Isopropyl Lanolate, Dimethicone, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Isopropyl Lanolate, Sorbitan Sesquioleate, PEG-40 Stearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-40 Stearate
Parabének: Propylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Propylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.