Best of Beauty 2019

Colgate

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 8.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogkrém tradicionális összetevőkkel, aktív szénnel a fogak fehérségéért.

Floree

2019. július 15.

2019.07.08.:Igazság szerint egy olyan fogkrém kellett nekem, amit utazáskor viszek mindig magammal, de fontos szempont volt, hogy ne legyen túlságosan mentolos és fluoridos. Ez megfelelt a fenti követelményeknek, úgyhogy ezt vettem meg. Ma kipróbálom hogy milyen, kíváncsi vagyok. :)

2019.07.15.: Hétvégén kipróbáltam a fogkrémet, és meg kell mondjam, hogy nagyon jó! Kellemesen habzik, de nem túlzóan. Nagyon finom az íze, enyhén mentolos, ami nekem tetszik. Jól tisztít, és belefér a kis neszeszerembe, ami utazásokkor fontos. szempont. Elégedett vagyok vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

Sissy0125

2019. július 2.

Nagyon tetszik a színe, az íze. A hatásával abszolút meg vagyok elégedve. Most ez a favorit a családnak! A fogkeféjével együtt használjuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

ann0325

2019. április 17.

Nem vettem észre, hogy fehérítene, pedig már az első tubus végén járok, viszont nagyon kellemes érzést hagy a számban, és remekül tisztítja a fogaimat. Újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

CNiki

2019. február 9.

Imádom most másodjára veszem meg tényleg fehérít, kellemes íze van nincs az a tömény menthol amitől hányingerem lesz. Különösen tetszik a színe. Első fogkrém amitől el vagyok ájulva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

Hidratálók: Sorbitol, PEG-12

Sorbitol h 1 1