Colgate

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 8.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogkrém tradicionális összetevőkkel, aktív szénnel a fogak fehérségéért.

FeketePiroska

2020. május 22.

Szerintem szuper fogkrém. Jó az íze, frissít. Mielőtt elkezdtem használni a szemfogaim jól láthatóan sárgábbak voltak a a többi fogamnál, 2 hét alatt kifehérítette őket, egységesen fehér lett a fogsorom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Cserne

2020. február 3.

Ahogy előttem is leírták: jó állagú, nem ment túl a mentol benne és jól habzik. Nekem is fehérített a fogaimon (szintén normális kereteken belül), főleg, hogy nagymamám is megjegyezte, szóval nagyon elégedett vagyok és nem csak bebeszélem magamnak. :D Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 3.

Kitts

2020. január 22.

Először is, imádom az ízét, távoli gyerekkorom fogkrémjeire emlékeztet. :) Hálisten nem eszeveszetten mentolos, mint minden másfeledik fogkrém újabban. Ha kettőnél többször mosok fogat egy nap, reális keretek között valamiféle fehéredést is észleltem. Teljesen meggyőzött, maradok nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

eszterszekely

2020. január 1.

Az itt látott értékelés miatt vettem meg. Ez egy kifejezetten jó fogkrém az tagadhatatlan de hogy fehérítene... Hm. Én eddig nem tapasztaltam pedig lassan egy hónapja használom. Nyilvánvalóan a realitásokon belül várom el egy fogkrémtől hogy fehérítsen ami azt jelenti hogy az esetleges kávé/tea okozta elszíneződést eltünteti és a fog eredeti színét visszaadja de annál nem fehérebbet! Viszont nagyon friss, tiszta érzétet hagy, pont kellemes az íze de ebben az árkategóriában inkább maradok az Elmexnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 1.

Colette221

2019. november 17.

Két hete használom és valóban fehérít. Nagyon sok fogkrémet használtam már, ennél sokkal drágábbakat, de ez vált be a legjobban. Szürkés mikor kinyomom a tubusból, de a habja szerencsére fehér, nem lesz fekete a szám. Kellemes mentolos íze van, jól tisztít. Párom is szereti. :) Akciósan vettem 510 forintért, de a teljes árát is megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

Titanilla10

2019. november 1.

Ez az egyetlen fehérítős fogkrém ami tényleg fehérít.Íze is finom mentolos jól habzik és tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

bfruzs

2019. október 16.

Legutóbbi glamour napokon szereztem be, kíváncsiságból. Nos nekem az íze egyáltalán nem jött be, viszont szépen tisztítja a fogakat. Egy-két árnyalattal tényleg fehérebbek lettek a fogaim. Talán újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 16.

Floree

2019. július 15.

2019.07.08.:Igazság szerint egy olyan fogkrém kellett nekem, amit utazáskor viszek mindig magammal, de fontos szempont volt, hogy ne legyen túlságosan mentolos és fluoridos. Ez megfelelt a fenti követelményeknek, úgyhogy ezt vettem meg. Ma kipróbálom hogy milyen, kíváncsi vagyok. :)

2019.07.15.: Hétvégén kipróbáltam a fogkrémet, és meg kell mondjam, hogy nagyon jó! Kellemesen habzik, de nem túlzóan. Nagyon finom az íze, enyhén mentolos, ami nekem tetszik. Jól tisztít, és belefér a kis neszeszerembe, ami utazásokkor fontos. szempont. Elégedett vagyok vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

Sissy0125

2019. július 2.

Nagyon tetszik a színe, az íze. A hatásával abszolút meg vagyok elégedve. Most ez a favorit a családnak! A fogkeféjével együtt használjuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

ann0325

2019. április 17.

Nem vettem észre, hogy fehérítene, pedig már az első tubus végén járok, viszont nagyon kellemes érzést hagy a számban, és remekül tisztítja a fogaimat. Újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Hidratálók: Sorbitol, PEG-12

Sorbitol h 1 1