Colgate

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 8.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogkrém tradicionális összetevőkkel, aktív szénnel a fogak fehérségéért.

asztromélia

2021. június 8.

Legjobb amit valaha próbáltam. Jól habzik, pont elég mentolos, nagyon jól frissít és amiért megvettem, tényleg fehérít. Napi kétszer mosom a fogam, pár nap után látom a változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 8.

Divien

2021. február 1.

Imádom! Nagyon szépen tisztít, finom íze van, megfelelően habzik és nekem látványosan fehérít is. Többször újravettem már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 1.

macooka

2020. augusztus 2.

Nagyon válogatós vagyok fogkrémek terén, de ez most nagyon tetszik, pillanatnyilag ez a kedvencem, újra is vettem. A mentol benne nem túl erős, jól is habzik, ezért nem kell belőle túl sokat nyomni, ráadásul én is észrevettem némi fehérítő hatását. Próbáltam a Max White szenes párját, az nem jött be így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

melike_0817

2020. június 14.

Igazán jól tisztít, egy jó elektromos fogkefével kombinálva valóban érezhető a fehérítő hatása - még ha ez csak egy fél árnyalatot is jelent. Szépen leszedi a lepedéket és a sárgás foltokat, és olyan jól habzik, hogy nem szükséges belőle egy kis borsónyi mennyiségnél több egyszerre :) Egyszóval, szuper! Már több hónapja használom, és nem is tervezem lecserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

FeketePiroska

2020. május 22.

Szerintem szuper fogkrém. Jó az íze, frissít. Mielőtt elkezdtem használni a szemfogaim jól láthatóan sárgábbak voltak a a többi fogamnál, 2 hét alatt kifehérítette őket, egységesen fehér lett a fogsorom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Cserne

2020. február 3.

Ahogy előttem is leírták: jó állagú, nem ment túl a mentol benne és jól habzik. Nekem is fehérített a fogaimon (szintén normális kereteken belül), főleg, hogy nagymamám is megjegyezte, szóval nagyon elégedett vagyok és nem csak bebeszélem magamnak. :D Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 3.

Kitts

2020. január 22.

Először is, imádom az ízét, távoli gyerekkorom fogkrémjeire emlékeztet. :) Hálisten nem eszeveszetten mentolos, mint minden másfeledik fogkrém újabban. Ha kettőnél többször mosok fogat egy nap, reális keretek között valamiféle fehéredést is észleltem. Teljesen meggyőzött, maradok nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

eszterszekely

2020. január 1.

Az itt látott értékelés miatt vettem meg. Ez egy kifejezetten jó fogkrém az tagadhatatlan de hogy fehérítene... Hm. Én eddig nem tapasztaltam pedig lassan egy hónapja használom. Nyilvánvalóan a realitásokon belül várom el egy fogkrémtől hogy fehérítsen ami azt jelenti hogy az esetleges kávé/tea okozta elszíneződést eltünteti és a fog eredeti színét visszaadja de annál nem fehérebbet! Viszont nagyon friss, tiszta érzétet hagy, pont kellemes az íze de ebben az árkategóriában inkább maradok az Elmexnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 1.

Colette221

2019. november 17.

Két hete használom és valóban fehérít. Nagyon sok fogkrémet használtam már, ennél sokkal drágábbakat, de ez vált be a legjobban. Szürkés mikor kinyomom a tubusból, de a habja szerencsére fehér, nem lesz fekete a szám. Kellemes mentolos íze van, jól tisztít. Párom is szereti. :) Akciósan vettem 510 forintért, de a teljes árát is megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Titanilla10

2019. november 1.

Ez az egyetlen fehérítős fogkrém ami tényleg fehérít.Íze is finom mentolos jól habzik és tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 1.

Hidratálók: Sorbitol, PEG-12

Sorbitol h 1 1