Collection

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (angliai Tescok, Superdrug, Boots)   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2018. március 8.

Lelőhely:   külföld (angliai Tescok, Superdrug, Boots)
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Ellensúlyozza a pattanások és a rosacea által okozott bőrpírt. A folyékony formulát könnyű eldolgozni, és akár 16 órán keresztül tart.

Sephira

2018. április 11.

Az első ilyen színesebb korrektorom (csak bőrszínűim voltak a szemem alá). Azelőtt ódzkodtam az ilyen sárga, lila, meg zöld korrektoroktól, mondtam magamban, minek?? Hogy sárga, zöld, vagy lila legyen az arcom??
Aztán annyi jót hallottam róla, hogy gondoltam ennek adok esélyt.
A zöld elvileg piros foltokra van. Nekem sajna mai napig előfordul, hiába vigyázok, és gondozom a bőröm. :(
Először a tesztert próbáltam kézfejen, szerencsére ennyire nem zöld mint az üvegben.
Mikor megvettem és arcon próbáltam, sem volt olyan zöld, pasztel zöld volt inkább, majdnem fehéres.
Kissé tömény, gyorsan szárad (mint a többi korrektora), de van színe, tényleg elfedi pirosságot, és tartós, később se látszik alatta pirosság.

Viszont a hátrányai:

-Kissé szárít, ha nem hidratálunk alá megfelelően, könnyen hámló orca lehet a nap vége....

-Gyorsan szárad, gyorsan kell vele dolgozni.

-És ami a legnagyobb hátránya, a fölé kerülő alapozót garantáltan világosabbá teszi. Nyáron még nem vészes, mikor úgyis 1-2 árnyalattal sötétebb alapozót használ az ember lánya, de télen mikor amúgy is világos alapozó van terítéken, sajna így Gésa arcot csinálhat. :(

A NYX hasonló zöld terméke viszont annyira zöld, hogy kézfejen pont ugyanolyan menta krém zöld színe volt mint az üvegben. :D (Shrek hatás).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Aztán annyi jót hallottam róla, hogy gondoltam ennek adok esélyt.

Viszont a hátrányai:

-Gyorsan szárad, gyorsan kell vele dolgozni.

Hidratálók: Butylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.